26e editie Zondag 17 maart 2019

Uitslagen 2014

Kids run | Vijf van Sluis | Tien van Sluis | Halve Marathon | Clubklassement

De uitslagen worden mogelijk gemaakt door meetapparatuur van Racetimer.

Bekijk beelden van uw aankomst door uw naam te zoeken, bijvoorbeeld door naam of borstnummer in te typen. Klik door op naam en dan ziet u uw finish.

Kids Run

Positie Positie per categorie Borstnummer Naam Woonplaats Bruto tijd Netto tijd
1 1e Jongens 1475 Aaron van Lersberghe Sint-kruis 4:05 4:04
2 2e Jongens 1530 Jarne de Keyser Sint-Andries 4:06 4:06
3 3e Jongens 1485 Vic Vanhaecke Izegem 4:15 4:15
4 4e Jongens 1518 Bjorn de Koeijer Waterlandkerkje 4:19 4:17
5 1e Meisjes 1460 Pennynck Charlotte Harelbeke 4:20 4:20
6 5e Jongens 1513 Marcin Cottem Outrijve 4:22 4:21
7 2e Meisjes 1515 Laura Tanghe Otegem 4:25 4:25
8 6e Jongens 1479 Rune Defour Izegem 4:28 4:27
9 7e Jongens 1516 Leeroy Bentley Sluis 4:29 4:27
10 3e Meisjes 1536 Lotte Verhelst Beernem 4:30 4:29
11 4e Meisjes 1501 Jsmijn Geldof Middelburg 4:32 4:32
12 5e Meisjes 1486 Briit Yserbyt Harelbeke 4:32 4:31
13 6e Meisjes 1495 Louise Le Coq Breskens 4:36 4:35
14 8e Jongens 1482 Arthur Deblock Ronse/Renaix 4:38 4:37
15 7e Meisjes 1537 Romy Dieleman Schoondijke 4:39 4:38
16 9e Jongens 1471 Ruben Ares Zwevegem 4:40 4:36
17 10e Jongens 1467 Amaury Demuynck Bellegem 4:40 4:38
18 8e Meisjes 1528 Jente de Keyser Sint-Andries 4:43 4:43
19 11e Jongens 1477 Maxim Gijde Brugge 4:43 4:42
20 12e Jongens 1494 Iben Mahieu Harelbeke 4:53 4:50
21 9e Meisjes 1540 Maite De Bels Pittem 4:53 4:51
22 10e Meisjes 1489 Emma Dekker Zuidzande 4:54 4:49
23 13e Jongens 1506 Daan de Ridder Oostburg 4:55 4:53
24 11e Meisjes 1529 Jutta de Keyser Sint-Andries 4:58 4:58
25 14e Jongens 1509 Mauro Le Grand Sluis 5:02 5:01
26 12e Meisjes 1531 Jana Debaene Oostkamp 5:04 5:03
27 13e Meisjes 1511 Jill Demuynck Marke (Kortrijk) 5:05 5:03
28 14e Meisjes 1526 Britt Luteijn Retranchement 5:06 5:00
29 15e Meisjes 1514 Marie Tanghe Otegem 5:06 5:04
30 15e Jongens 1532 Raily Dekker Sluis 5:09 5:03
31 16e Meisjes 1524 Floor Van Mol Sluis 5:10 5:05
32 17e Meisjes 1469 Jolien de Hulster Biervliet 5:11 5:09
33 18e Meisjes 1468 Lisanne de Hulster Biervliet 5:12 5:10
34 16e Jongens 1503 Kay Basting Sluis 5:13 5:08
35 17e Jongens 1490 Bas Keijmel Sluis 5:16 5:16
36 19e Meisjes 1519 Iza Van Damme Oostburg 5:19 5:18
37 18e Jongens 1476 Rune van Lersberghe Sint-kruis 5:19 5:19
38 20e Meisjes 1505 Laerke Expeels Dudzele 5:23 5:17
39 19e Jongens 1535 Milan de Rijk Schoondijke 5:28 5:26
40 21e Meisjes 1533 Juliette de Meijer Cadzand 5:30 5:26
41 20e Jongens 1508 Bas De Croock Sluis 5:33 5:33
42 21e Jongens 1488 Yordi Van Liere Sluis 5:33 5:29
43 22e Meisjes 1521 Margaux Steenlanot Brugge 5:36 5:32
44 22e Jongens 1493 Finn van de Capelle Sluis 5:38 5:36
45 23e Meisjes 1465 Lise Deleersnyder Sint-denijs 5:39 5:36
46 23e Jongens 1534 Lucas de Meijer Cadzand 5:39 5:33
47 24e Meisjes 1504 Shannon Vermeulen Sluis 5:41 5:36
48 25e Meisjes 1523 Saartje van Mol Sluis 5:44 5:42
49 24e Jongens 1492 Pepijn Smits Sluis 5:45 5:43
50 25e Jongens 1538 Mattijs Soetaert Deerlijk 5:49 5:47
51 26e Jongens 1480 Ruben Rijnberg Zuidzande 5:51 5:48
52 26e Meisjes 1539 Merel Soetaert Deerlijk 5:51 5:49
53 27e Jongens 1470 Jarno de Hulster Biervliet 5:51 5:48
54 27e Meisjes 1512 Norah Cottem Outrijve 5:57 5:51
55 28e Meisjes 1466 Laura Deleersnyder Sint-denijs 5:58 5:56
56 29e Meisjes 1484 Shakyra van den Heuvel Oostburg 5:58 5:51
57 28e Jongens 1464 Remy Deleersnyder Sint Denijs 6:00 5:58
58 29e Jongens 1473 Arno Ares Zwevegem 6:00 5:58
59 30e Jongens 1478 Viktor Vermeersch Brugge 6:04 5:58
60 30e Meisjes 1520 Janne Roels Brugge 6:04 6:00
61 31e Meisjes 1474 Phebe Devisch Dudzele 6:07 6:04
62 32e Meisjes 1487 Louise Callant Sint-Kruis (Brugge) 6:08 6:05
63 33e Meisjes 1522 Kanne Coucke Sint-Kruis (Brugge) 6:08 6:05
64 31e Jongens 1481 Jayke Polderman Sluis 6:08 6:06
65 32e Jongens 1527 Yannick van Hurck Westdorpe 6:10 6:05
66 33e Jongens 1510 Jins Wanjon Sluis 6:11 6:08
67 34e Jongens 1500 Arne De Maessenneer Vlezenbeek 6:14 6:11
68 35e Jongens 1472 Vic Ares Zwevegem 6:15 6:13
69 34e Meisjes 1462 Lieke Claerhout Moerkerke St. Rita 6:16 6:12
70 36e Jongens 1496 Vince Gillo Knokke-Heist 6:19 6:17
71 35e Meisjes 1525 Petra Doolaege Sluis 6:20 6:17
72 36e Meisjes 1491 Merel Has Knokke-Heist 6:23 6:18
73 37e Meisjes 1502 Ryra Basting Sluis 6:24 6:21
74 38e Meisjes 1497 Axelle Sierens Beveren (Leie) 7:00 6:57
75 39e Meisjes 1517 Vanity Hoogesteger Sluis 7:01 6:57
76 40e Meisjes 1483 Emmeline Van Vlierden Sluis 7:02 6:57
77 41e Meisjes 1463 Melodie Foucart Knokke-Heist 7:05 7:02
78 42e Meisjes 1461 Tieme Claerhout Moerkerke St. Rita 7:09 7:04
79 43e Meisjes 1498 Axelle Voet Vlezenbeek 7:13 7:08
80 44e Meisjes 1507 Minouche Benne Sluis 7:14 7:10
81 45e Meisjes 1499 Emma Voet Vlezenbeek 7:15 7:08


Vijf van Sluis

Positie Positie per categorie Borstnummer Naam Woonplaats Bruto tijd Netto tijd
1 1e Heren 126 Jean-Baptist Vandeneede Ronse/Renaix 15:01 15:01
2 2e Heren 125 Ronnie Overgaauw Zoutelande 15:26 15:26
3 3e Heren 1262 Dylan Crommen Waarschoot 15:48 15:47
4 4e Heren 134 Joel Aafjes Kortgene 16:13 16:12
5 5e Heren 94 Thijs Oosterlinck Erembodegem 16:35 16:34
6 6e Heren 74 Jonas Smessaert Aalter 16:55 16:55
7 7e Heren 107 Kenneth Kieckens Oetingen 16:57 16:56
8 8e Heren 91 Kristof De Smet Zottegem 17:00 16:59
9 9e Heren 110 Bart de Waele Oudenaarde 17:08 17:06
10 10e Heren 133 Jano Van Parrijs Eeklo 17:36 17:36
11 11e Heren 73 Marijn de Greef Oostburg 17:38 17:37
12 12e Heren 130 Renzo Vanhooreelbeke Kortrijk 17:45 17:45
13 13e Heren 83 Sergio Harinck Oost-Souburg 17:57 17:54
14 14e Heren 70 Pennynck Jordy Harelbeke 18:03 18:00
15 15e Heren 127 Danny Vandeviivere Ingelmunster 18:07 18:06
16 16e Heren 114 Bart Bonne Eeklo 18:16 18:15
17 17e Heren 77 Andres Scherpereel Deerlijk 18:18 18:18
18 18e Heren 113 Tom Amijs Gooik 18:23 18:22
19 19e Heren 136 Daan Vanacker Oostrozebeke 18:42 18:40
20 20e Heren 112 Teun van Damme Oostburg 18:48 18:43
21 21e Heren 1253 Matice van Walleghem Pittem 18:51 18:49
22 1e Dames 53 Josephine Rondelee Brugge 19:07 19:07
23 22e Heren 85 Fabrice Laga Zulte 19:07 19:03
24 23e Heren 44642 Peter Van Waes Aardenburg 19:16 19:15
25 24e Heren 1259 Tycho Vroman Merelbeke 19:28 19:26
26 25e Heren 1264 Galliano Schoonbaert Sint-Kruis (Brugge) 19:29 19:24
27 26e Heren 97 De Clercq Luc Anzegem 19:49 19:47
28 2e Dames 6 Timmermans Veronique Harelbeke 19:49 19:47
29 27e Heren 1263 Kurt Van Achter Herzele 19:57 19:48
30 28e Heren 1260 Davy Suvée Heist-op-den-Berg 20:04 19:57
31 29e Heren 1252 Jos Goossens Deinze 20:07 20:03
32 30e Heren 111 Louis Vanduynslager Sint-Denijs 20:20 20:14
33 31e Heren 104 Michael Muyllaert Sluis 20:20 20:16
34 32e Heren 101 Vic Vanhaecke Izegem 20:21 20:17
35 3e Dames 30 Febe Carrein Aalbeke 20:28 20:25
36 33e Heren 93 Patrick van Morrelgem Sluis 20:43 20:38
37 34e Heren 129 Seph Van Humbeeck Vilvoorde 20:45 20:41
38 35e Heren 139 Hans Caenepeel Sint-Kruis (Brugge) 20:46 20:41
39 36e Heren 138 Jitse Vandenvoorde Sint-Kruis (Brugge) 20:46 20:42
40 37e Heren 128 Yenthe Rems Morkhoven 20:50 20:47
41 38e Heren 116 Max Valk Oostburg 20:51 20:49
42 39e Heren 135 Thomas Cornilly Damme 21:02 21:00
43 40e Heren 96 Wim Brysbaert Westvleteren 21:18 21:15
44 4e Dames 31 Sofie Carrein Aalbeke 21:19 21:17
45 5e Dames 19 Ilona Dieleman Nieuwvliet 21:28 21:24
46 41e Heren 103 Walter Deketelaere Zedelgem 21:40 21:34
47 42e Heren 44643 Kristhof Van De Waele Brakel 21:57 21:48
48 43e Heren 81 Ronny Versluijs Zuidzande 22:08 22:06
49 6e Dames 666 Lore Schaut Oekene 22:08 22:06
50 7e Dames 45 Veerle Debaets Harelbeke 22:10 22:07
51 8e Dames 60 Terèse Van Lare Sluis 22:22 22:18
52 44e Heren 132 Simon Dekker Zuidzande 22:26 22:23
53 45e Heren 71 Thierry Foucart Knokke-Heist 22:29 22:24
54 9e Dames 64 Angelique Denijs Brakel 22:36 22:26
55 46e Heren 105 Jesse Depaepe Knokke-Heist 22:44 22:44
56 47e Heren 120 Bram de Vries IJzendijke 22:50 22:42
57 10e Dames 46 Thaïsa Vande Velde Kuurne 23:01 22:59
58 48e Heren 100 Twan Rijnberg Zuidzande 23:03 22:54
59 49e Heren 99 Jens Pyfferoen Sluis 23:07 22:56
60 50e Heren 75 Ward Vanderborght Aalst 23:08 22:58
61 51e Heren 95 Rik van Lersberghe Sint-kruis 23:16 23:10
62 11e Dames 52 Mandy van Schaik Oostburg 23:39 23:32
63 12e Dames 18 Drobé Liesbet Aalst 23:44 23:33
64 13e Dames 4 Britt Louagie Knokke-Heist 23:50 23:46
65 52e Heren 118 Sem Luteijn Retranchement 23:52 23:41
66 53e Heren 117 Toni Luteijn Retranchement 23:53 23:43
67 54e Heren 80 Stefaan Bonte Eeklo 23:56 23:47
68 14e Dames 63 Margot van Walleghem Pittem 23:58 23:55
69 15e Dames 3 Amber Louagie Knokke-Heist 24:02 23:58
70 16e Dames 20 Dominique Rabaey Assebroek 24:06 24:02
71 17e Dames 16 Desnyder Jolien Knokke – Heist 24:06 24:02
72 18e Dames 38 Lindsay De Couck Zottegem 24:08 24:05
73 55e Heren 1258 Jan Peeters Essen 24:22 24:14
74 56e Heren 84 Bas van Melle Sluis 24:37 24:28
75 19e Dames 49 Yente van Cuijck Retranchement 24:47 24:44
76 20e Dames 55 Jessie Verbeke Sint-Laureins 24:48 24:36
77 21e Dames 11 Lynn De Bruyker Moerkerke 24:50 24:45
78 57e Heren 90 Luc DE VALCK Hofstade 24:52 24:39
79 58e Heren 76 Bram De Wilde Eeklo 24:53 24:42
80 22e Dames 37 Eline Devisch Dudzele 25:01 24:54
81 59e Heren 88 Frederik Devisch Dudzele 25:01 24:55
82 60e Heren 121 Niek de Rijk Schoondijke 25:02 24:54
83 61e Heren 106 Xavier Vermeirsch Knokke-Heist 25:03 25:03
84 23e Dames 667 Anita De Nooyer Koudekerke 25:06 24:58
85 62e Heren 79 Luc van de Neucker Sint- Laureins 25:07 24:57
86 63e Heren 1255 Koen Geerinckx Adegem 25:08 24:53
87 64e Heren 1256 Yentl Geericnkx Adegem 25:09 24:53
88 24e Dames 8 Winnie Bracke Knokke-Heist 25:10 25:04
89 25e Dames 1352 Pascale Verhelst Ramskapelle 25:21 25:07
90 65e Heren 131 Leo Dekker Zuidzande 25:24 25:10
91 66e Heren 82 Joffrey Decock Assebroek 25:44 25:29
92 26e Dames 671 Vera Van Damme Herzele 25:46 25:35
93 67e Heren 109 Wietse Ghesquiere Assebroek 25:54 25:48
94 27e Dames 684 Karina Geysens knokke-heist 25:55 25:50
95 28e Dames 48 Tamara Desmidt Koolkerke 25:56 25:47
96 68e Heren 1261 Cor de Jonge Aardenburg 26:00 25:48
97 69e Heren 78 Freddy Rossie Boekhoute 26:04 25:53
98 29e Dames 68 Karina van Hal Amsterdam 26:21 26:15
99 30e Dames 54 Mitsy Polderman Sluis 26:27 26:16
100 70e Heren 1254 Lucas Faes Sluis 26:28 26:16
101 71e Heren 115 Daan Mol Sluis 26:30 26:17
102 31e Dames 668 Laura van Nijnatten Koudekerke 26:34 26:28
103 32e Dames 44 Nathalie Clauwaert Waregem 26:42 26:38
104 33e Dames 58 Christianne Overgaauw-Janse Zoutelande 26:45 26:32
105 34e Dames 40 Marijke Vanparys Ramskapelle (Knokke- 27:02 26:59
106 35e Dames 65 Anemoon Spitaels Brakel 27:23 27:11
107 36e Dames 670 Ann Van Bockstael Schorisse 27:23 27:11
108 37e Dames 234 Tiny Houthoodf Roeselare 27:25 27:17
109 72e Heren 102 Thierry David Sint-Kruis (Brugge) 27:38 27:24
110 38e Dames 17 Jozian Zonnevijlle Oostburg 27:52 27:46
111 39e Dames 47 Jill Van Humbeeck Vilvoorde 28:05 27:52
112 73e Heren 122 Raf Troch Pollare 28:05 27:52
113 40e Dames 57 Petra de Bruijn Oostkapelle 28:12 28:06
114 41e Dames 42 Dominique Dooms Waregem 28:20 28:16
115 42e Dames 61 Chanel de Keuninck Knokke-Heist 28:22 28:11
116 43e Dames 9 Justa van Hermon Eede Zld 28:41 28:35
117 44e Dames 36 Greetje Rappé Knokke-Heist 28:42 28:27
118 45e Dames 56 Chantal Coppens Breskens 28:57 28:43
119 46e Dames 59 Manon Speleers Antwerpen 29:13 29:02
120 74e Heren 137 Christian Croon Brussel/Bruxelles 29:47 29:38
121 47e Dames 2 Samantha van Doorn Terneuzen 29:47 29:39
122 48e Dames 672 Sofie Morbee Knokke-Heist 29:52 29:49
123 49e Dames 44644 Jozefien Vandousselere Torhout 29:59 29:53
124 50e Dames 44645 Stephanie Huysman Lembeke 30:00 29:54
125 75e Heren 1257 Matthias Desmedt Sluis 30:06 29:57
126 51e Dames 34 Annelies van Melle Sluis 30:15 30:07
127 52e Dames 66 Lucrese de Cock Damme 30:21 30:12
128 76e Heren 92 Firmin Versluys Kaprijke 30:33 30:19
129 53e Dames 67 Mayna Vandenbogaerde Letterhoutem 30:43 30:31
130 54e Dames 35 Sylvia Meyers Knokke-heist 31:03 30:49
131 55e Dames 21 Rita Slabbynck Erondegem 31:28 31:24
132 56e Dames 50 Esther Tas Sluis 31:35 31:25
133 57e Dames 51 Judith Tas Sluis 31:36 31:26
134 58e Dames 39 Ineke van Morrelgem Sluis 31:46 31:40
135 59e Dames 669 Peggy Engels Kruishoutem 31:47 31:35
136 60e Dames 25 Bianca Fossen Boekhoute 32:17 32:03
137 77e Heren 108 Bruno Voet Vlezenbeek 32:45 32:42
138 61e Dames 41 Greet Verleysen ErembodegemPeize 32:49 32:35
139 78e Heren 119 De Keersmaeker Kris Herdersem 32:50 32:39
140 62e Dames 22 Petra De Smet Aalst 32:50 32:36
141 63e Dames 13 Patricia de Croock Maldegem 32:55 32:42
142 64e Dames 14 Els Dierick Aalst 33:42 33:27
143 65e Dames 28 Kateleen Van Wambeke Horebeke 33:51 33:41
144 66e Dames 29 Veerle De Bock Zwalm 33:52 33:42
145 67e Dames 43 Monique de Meijer Cadzand 34:14 34:06
146 68e Dames 10 Kerlijne Dedeurwaerder Knokke 34:42 34:28
147 69e Dames 62 Velia Montes Sint-Truiden 35:14 35:06


Tien van Sluis

Positie Positie per categorie Borstnummer Naam Woonplaats Bruto tijd Netto tijd
1 1e Heren 426 Cedric Van de Putte Uitbergen 31:38 31:37
2 2e Heren 418 Kevin Brysbaert Westvleteren 32:48 32:48
3 3e Heren 402 Jeroen Swinnen Bredene 33:06 33:06
4 4e Heren 489 Timothy van Belleghem Assebroek 33:20 33:20
5 5e Heren 382 Bart Haesebeyt Zottegem 33:21 33:21
6 6e Heren 496 Tim Van Den Broeke Vlissingen 34:22 34:22
7 7e Heren 44635 James Goossens Maldegem 34:35 34:35
8 8e Heren 519 Dylan Rombouts Tilburg 34:40 34:39
9 9e Heren 362 Steven Scherpereel Deerlijk 34:45 34:44
10 10e Heren 44639 Erik Cappon Zuidzande 34:50 34:48
11 11e Heren 505 Gunther Geysen Aalter 35:47 35:40
12 12e Heren 354 Tom Tanghe Otegem 35:58 35:57
13 13e Heren 472 Gunther D’Hondt Ronse/Renaix 36:02 36:01
14 14e Heren 460 Filip Rondelee Brugge 36:07 36:07
15 15e Heren 507 Kjell Devloo-casier Heist-aan-Zee 36:14 36:11
16 16e Heren 397 Koen Gardeyn Erpe-Mere 36:15 36:14
17 17e Heren 481 Davy Goossens Vinderhoute 36:18 36:16
18 1e Dames 177 Petra De Sadeleer Erpe-Mere 36:20 36:18
19 18e Heren 510 Thybo de Meester Beernem 36:28 36:28
20 2e Dames 303 Guendocyn De deyne Aalter 36:30 36:29
21 19e Heren 478 Dirk Schoonackers Maldegem 36:30 36:27
22 20e Heren 508 Pieter-Jan De Winter Deinze 36:31 36:30
23 21e Heren 502 Dieter Dhont Gavere 36:34 36:28
24 22e Heren 377 Lorenzo Mahieu Harelbeke 37:21 37:18
25 23e Heren 462 Kris de Nys Olsene 37:36 37:33
26 24e Heren 495 Rian van de Broeke Vlissingen 37:44 37:43
27 25e Heren 493 Bram Verhage Aagtekerke 37:53 37:50
28 26e Heren 44641 Yann Thai-Thuc Knokke-Heist 37:53 37:36
29 27e Heren 345 Martijn Kox Westdorpe 38:00 37:57
30 28e Heren 409 Bart Cornelis Sint-Laureins 38:04 37:58
31 29e Heren 469 Pieter Daveloose Sint-Kruis (Brugge) 38:10 38:08
32 30e Heren 453 Kurt Ghesquiere Assebroek 38:21 38:19
33 3e Dames 141 Nina Lauwaert Sint-Niklaas 38:38 38:36
34 31e Heren 427 Geert Martens Evergem 38:55 38:52
35 32e Heren 443 Mario Savels Knokke 39:01 38:57
36 4e Dames 254 Eveline de Clercq Oudenaarde 39:41 39:40
37 33e Heren 479 Christiaan Dejaegere Kluisbergen 39:41 39:40
38 34e Heren 470 Stijn Vanacker Oostrozebeke 39:52 39:47
39 35e Heren 400 Frederic Ares Zwevegem 40:03 39:48
40 36e Heren 340 John van Nunen Middelburg 40:06 40:04
41 37e Heren 413 Joseph Vanparys Ramskapelle (Knokke- 40:40 40:36
42 38e Heren 408 Dirk Deneys Ninove 40:55 40:35
43 39e Heren 396 Wouter van der Slikke Retranchement 41:02 40:58
44 40e Heren 359 Frederik Van Overbeke Zomergem 41:03 40:48
45 41e Heren 44640 Tom de Witte Wervik 41:09 40:50
46 42e Heren 429 Niels van Loo Moerkerke 41:09 41:02
47 43e Heren 370 Paul Haertjens Boekhoute 41:16 41:06
48 44e Heren 509 Dominique Verlinde Zaamslag 41:18 41:12
49 45e Heren 358 Martin Labaere Roeselare 41:28 41:00
50 46e Heren 321 Lars Van der Linden Sint-Niklaas 41:36 41:33
51 47e Heren 431 Kevin van Loo Moerkerke 41:38 41:30
52 5e Dames 206 Coppens Linda Moorsel 41:43 41:41
53 48e Heren 497 Paul van de Veire Oostburg 41:49 41:32
54 49e Heren 44633 Tom Huys Maldegem 41:51 41:35
55 50e Heren 329 Laurens Heuzel Zeebrugge 41:53 41:45
56 51e Heren 511 Frank de Bree Damme 41:55 41:46
57 52e Heren 452 Carlo de Smit Breskens 41:59 41:53
58 53e Heren 401 Ivan DEJONGHE Ingelmunster 42:01 41:40
59 54e Heren 438 Niek Rijnberg Zuidzande 42:05 41:48
60 55e Heren 483 Johnny Vergison Sint-Kruis (Brugge) 42:07 41:59
61 56e Heren 444 Fabio Vandenbogaerde Harelbeke 42:15 42:15
62 57e Heren 363 Glenn De Hondt Sint-Kruis (Brugge) 42:24 42:14
63 58e Heren 428 Kris van Loo Moerkerke 42:37 42:28
64 6e Dames 230 Roelandts Sophie Bruxelles 42:53 42:50
65 7e Dames 170 Soetkin De Baets Heusden 42:53 42:43
66 59e Heren 450 Herman van den Broeck Hoeilaart 42:57 42:53
67 60e Heren 464 Raf Constant Oostkamp 43:00 42:57
68 61e Heren 471 Jan Vervoort Boechout 43:05 42:48
69 62e Heren 124 Ludo Nulens Tongeren 43:09 42:53
70 63e Heren 442 Marijn Moerman Rotterdam 43:12 43:07
71 64e Heren 375 Eddy van Wynsberge Eeklo 43:13 43:03
72 65e Heren 371 Luc Thomas Evergem 43:15 43:07
73 66e Heren 44628 Dieter Roman Aalter 43:16 43:06
74 67e Heren 515 Ewoud Harnie Aalter 43:19 42:55
75 68e Heren 463 Roland Vanderschaeghe Beernem 43:22 43:17
76 69e Heren 480 Philiep Steelands Waregem 43:34 43:29
77 8e Dames 252 Mia de Jaegere Ingooigem 43:34 43:30
78 9e Dames 242 Lislotte Steynaert Sint-Kruis (Brugge) 43:39 43:34
79 70e Heren 325 Jacques Goedgebeur Damme 43:44 43:29
80 71e Heren 512 Kurt van Lancker Laarne 43:48 43:42
81 72e Heren 415 Philippe Vanrysselberghe Knokke-Heist 43:54 43:50
82 10e Dames 246 Marina Steppe Aalst 44:00 43:57
83 73e Heren 378 Gino Gruyaert Roeselare 44:04 43:59
84 74e Heren 518 rONALD rOMBOUTS Tilburg 44:14 44:06
85 75e Heren 44646 Simon de Feijter Schoondijke 44:19 44:12
86 76e Heren 398 Gertjan de Gendt Ninove 44:24 44:05
87 77e Heren 416 Jonas De Gendt Ninove- Outer 44:25 43:58
88 78e Heren 477 Patrick Boussemaere Sluis 44:29 44:11
89 11e Dames 267 Nicole Vermeersch Blankenberge 44:37 44:32
90 79e Heren 355 Quintelier Stijn Heusden 44:48 44:37
91 80e Heren 352 Marc Konings Otegem 44:54 44:37
92 81e Heren 391 Ronny de Petter Wenduine – De Haan 45:00 45:00
93 82e Heren 456 Reinoud Risseeuw IJzendijke 45:06 44:51
94 83e Heren 369 Ivan Verbeke Sint- Laureins 45:10 45:00
95 84e Heren 514 Koen van Doninck Heist-aan-Zee 45:18 45:00
96 85e Heren 44630 Martin Verbrugge Waterlandkerkje 45:19 45:03
97 86e Heren 380 Jacques Zaman Terneuzen 45:22 45:16
98 12e Dames 174 Nancy Vandamme Nijlandmunster 45:25 45:21
99 87e Heren 368 Serge Sennesael Lokeren 45:27 45:07
100 13e Dames 180 Mieke Bossuyt Zwevegem 45:30 45:24
101 88e Heren 498 Pual Vyvey Sint-Kruis (Brugge) 45:38 45:33
102 89e Heren 376 Peter Van Hecke Eeklo 45:44 45:35
103 90e Heren 44631 Ronald Veraart Oostende 45:45 45:33
104 91e Heren 360 Marc De Baets Heusden 45:47 45:42
105 92e Heren 488 Dirk Claus Lede 45:48 45:35
106 93e Heren 473 Gino Pieters Zomergem 45:51 45:35
107 94e Heren 336 Jeroen De Langhe Marke 45:58 45:38
108 95e Heren 366 Dries Laisnez Brugge 46:03 45:57
109 96e Heren 393 Herman Persoons Aalst 46:08 46:01
110 97e Heren 492 Guus Picavet Oostburg 46:10 45:52
111 14e Dames 212 Melishia Hocepied Brugge 46:10 46:04
112 98e Heren 385 Frank Corneillie Ingelmunster 46:20 45:58
113 15e Dames 275 Lieve Keirse Maldegem 46:22 46:08
114 99e Heren 468 Jo Belaen Oedelem 46:22 46:01
115 100e Heren 461 Martin Couvreur Kortemark 46:30 46:08
116 101e Heren 430 Maxim van Loo Moerkerke 46:40 46:33
117 102e Heren 487 Amor Maertens Breskens 46:42 46:14
118 103e Heren 353 Tom De Vriendt Gent 46:49 46:37
119 104e Heren 357 Jan-Piet Flikweert Oostburg 46:52 46:33
120 105e Heren 446 Giovanni de Jonge Sluis 47:02 46:58
121 106e Heren 379 Freddy Bogaard Sluis 47:07 47:03
122 16e Dames 255 Rita Nijs Oostakker 47:08 47:03
123 107e Heren 411 Lucien D’haeninck Beernem 47:11 47:00
124 108e Heren 506 Hubeert Van Landuyt Maldegem 47:13 47:08
125 109e Heren 474 Guido Neyskens Hertsberge 47:19 47:09
126 110e Heren 494 Tim van den Bossche Sint-Andries 47:21 47:10
127 111e Heren 459 Peter Claerhoudt Ter Aar 47:40 47:07
128 17e Dames 261 Veronique Vasseur Maastricht 47:40 47:14
129 112e Heren 476 Jeffrey Monballyu Lissewege 47:40 47:38
130 18e Dames 227 Sanne de Backer Berlare 47:41 47:29
131 113e Heren 44636 Dave Hanjoul Grembergen 47:47 47:34
132 19e Dames 229 Malika Boudry Woesten 47:50 47:41
133 114e Heren 44648 Jurgen Damman Sint-Kruis (Brugge) 47:50 47:22
134 115e Heren 447 Ronny van den Acker Schriek 47:51 47:28
135 20e Dames 193 Ingrid Roosens Haaltert 47:52 47:34
136 21e Dames 250 Christianne Salet Nijmegen 47:55 47:49
137 22e Dames 298 Jacqueline Maas Zuidzande 47:56 47:48
138 116e Heren 440 Kris Tytgat Ingelmunster 47:57 47:49
139 117e Heren 445 Andy Vandenbogaerde Harelbeke 48:00 47:48
140 118e Heren 44626 Koen Ameye Waregem 48:11 48:06
141 23e Dames 308 Liesbeth Croene Hertsberge 48:20 48:08
142 119e Heren 334 Matthias Gelaude Sijsele 48:35 48:32
143 120e Heren 485 Luc Broes Sint-Kruis (Brugge) 48:43 48:16
144 121e Heren 367 Didier Buysse IJzendijke 48:44 48:18
145 24e Dames 171 Drobé Liesbet Aalst 48:52 48:30
146 25e Dames 248 Corinne Haeck Breskens 48:57 48:31
147 26e Dames 168 Karen Buysse IJzendijke 49:05 48:49
148 122e Heren 475 Marnix Clevers Lissewege 49:06 49:03
149 27e Dames 202 Annemarie Verschuure Kruiningen 49:08 48:58
150 123e Heren 44634 Alain Bouquet Knokke-Heist 49:20 48:51
151 28e Dames 262 Kelly Trio Westkapelle 49:27 49:09
152 124e Heren 516 hERVE sEYNS Menen 49:30 49:12
153 125e Heren 490 Werner Decostere Beernem 49:31 49:25
154 29e Dames 302 Lienda Pille Ursel 49:36 49:28
155 126e Heren 351 Tom Reynaert Brugge 49:41 49:41
156 127e Heren 374 Patrick Steenbeke Eeklo 49:41 49:32
157 128e Heren 372 Rubin Dhont Sint- Laureins 49:43 49:27
158 30e Dames 205 Greta Ingels Watervliet 49:45 49:24
159 129e Heren 335 Arthur Gille-Turin Knokke-Heist 49:50 49:42
160 130e Heren 482 Ronny Heughebaert Heist-aan-Zee 49:59 49:52
161 31e Dames 226 Blomme Damienne Zuienkerke 50:00 49:44
162 131e Heren 503 Ludo Van De Wiel Rumst 50:07 50:02
163 32e Dames 221 Francois Evelyne Blankenberge 50:08 49:52
164 132e Heren 424 Pitteljon Rik Varsenare 50:08 49:52
165 33e Dames 181 Nancy Maerten Eeklo 50:12 49:55
166 133e Heren 44638 Bram de Hullu Nieuwvliet 50:14 49:56
167 134e Heren 412 Kim Van Calster Brakel 50:16 50:13
168 34e Dames 296 Brenda Rosseels Blankenberge 50:16 49:42
169 135e Heren 44647 Erwin Renders Blankenberge 50:16 49:42
170 136e Heren 386 Philip Heyndrickx Moerkerke-Damme 50:19 50:02
171 35e Dames 207 Anneleen De Bock Brakel 50:22 50:19
172 137e Heren 349 Bart De Saedeleer Aalst 50:23 50:01
173 36e Dames 304 Jorien de Die Oostburg 50:36 50:29
174 37e Dames 228 Françoise Koole-Luteijn Vlissingen 50:41 50:20
175 138e Heren 457 Koen Dewachter Torhout 50:41 50:15
176 38e Dames 297 Ingrid Boydens Knokke Heist 50:49 50:26
177 39e Dames 237 Aafje van Remoortere Biervliet 51:04 50:50
178 40e Dames 199 Nele Vandeputte Kortrijk 51:05 50:50
179 41e Dames 224 Elisabeth De Leeuw Gent 51:11 51:00
180 139e Heren 517 Kenneth van Belzen Vlissingen 51:16 50:55
181 42e Dames 293 An van Wolvelaer Gentbrugge 51:19 51:08
182 43e Dames 280 Sofie Poelmans Gent 51:31 51:19
183 140e Heren 406 Marnix Haers Watervliet 51:31 51:13
184 44e Dames 231 Annemieke Rijnberg Zuidzande 51:33 51:26
185 45e Dames 220 Marian van Voren Terneuzen 51:34 51:28
186 46e Dames 214 Ilse Speliers Aalst 51:42 51:21
187 141e Heren 491 Willy van Puyvelde Schoondijke 51:42 51:34
188 142e Heren 499 Marc Van Waes IJzendijke 51:44 51:22
189 47e Dames 251 Anje Bleyaert Oedelem 51:46 51:33
190 143e Heren 465 Kristof de Greave Oostkamp 51:49 51:33
191 48e Dames 192 Caroline Baeyens Knokke-Heist 51:52 51:42
192 144e Heren 454 Peter Neyts Heist-aan-Zee 51:52 51:41
193 49e Dames 187 Sofie Sallet Hofstade 51:56 51:36
194 145e Heren 500 Maarten van Hulle Maldegem 51:58 51:48
195 146e Heren 501 Paul Verheire Maldegem 51:59 51:49
196 147e Heren 414 Thomas Willemsen Heusden 52:04 51:57
197 50e Dames 294 Mai Canters Blankenberge 52:05 51:33
198 148e Heren 356 Wladimir Duyck Merelbeke 52:08 51:39
199 51e Dames 175 Claudine Goethals de taey Aardenburg 52:16 51:49
200 149e Heren 44637 Kristof de Wolf Temse 52:19 52:05
201 52e Dames 169 Silvia de Vos Kloetinge 52:23 52:09
202 53e Dames 191 Georgette Knockaert Oostkamp 52:29 52:15
203 150e Heren 419 Rik van Schuur Oostburg 52:42 52:27
204 54e Dames 188 Ansje De Groef Aalst 52:45 52:24
205 55e Dames 273 Tina Apers Zemst 52:47 52:21
206 56e Dames 279 Leen Deschacht Oostkamp 53:01 52:49
207 57e Dames 219 Suzie van den Heuvel Breskens 53:05 52:31
208 151e Heren 423 Sjaak Oosterling Breskens 53:06 52:31
209 152e Heren 364 Didier Vanden Bulcke Gent 53:07 52:50
210 153e Heren 390 Frank Gijsel Sluis 53:07 52:33
211 58e Dames 272 Nicolien van Bezu Biervliet 53:08 53:08
212 154e Heren 410 Walter Elinckx Meerbeke 53:12 52:54
213 59e Dames 283 Nel Everaert Gent 53:20 52:44
214 60e Dames 204 Ann-Sophie Coppin Knokke 53:20 52:50
215 155e Heren 44625 Anthony Ingelbrecht Knokke-Heist 53:21 52:51
216 156e Heren 466 Pascal Steeland Brugge 53:21 53:06
217 61e Dames 274 Hannah Risseeuw Groede 53:22 52:55
218 157e Heren 458 Geert Coucke Sint-Kruis (Brugge) 53:23 53:09
219 62e Dames 313 Lieve Lefebure Brugge 53:24 53:11
220 63e Dames 281 Sofie Smet Overmere 53:24 52:49
221 64e Dames 210 Karen van Poucke Sint-kruis 53:33 53:19
222 65e Dames 271 Cecile Mullaert Biervliet 53:47 53:30
223 66e Dames 200 Charlotte De Baere Maldegem 53:49 53:28
224 67e Dames 208 Rita Peckelbeen Knokke-Heist 53:52 53:23
225 158e Heren 394 Manu Herreman Aalst 53:52 53:27
226 159e Heren 486 Kris Adraenssens Aalst 53:56 53:37
227 68e Dames 309 Geertrui Dumoulin Beernem 54:03 53:52
228 69e Dames 209 Lutgard Vermeir Zele 54:22 54:10
229 70e Dames 233 An Sofie Stragier Brugge 54:30 54:15
230 160e Heren 384 Kristof Bogaert Assebroek 54:32 54:01
231 71e Dames 217 Greta Vervondel Oudenaarde 54:32 54:15
232 161e Heren 338 Rink de Houck Groede 54:43 54:34
233 72e Dames 300 Lien Defruyt Knesselare 54:57 54:43
234 73e Dames 266 Marjolein Rombouts Tilburg 54:59 54:34
235 74e Dames 198 Ann Dewaele Blankenberge 55:01 54:29
236 162e Heren 44632 Ronny Goethals Sint-Jan-in-Eremo 55:04 54:35
237 163e Heren 339 Luc De Groote Knokke-Heist 55:10 54:48
238 75e Dames 276 Nancy Heyneman Heist-aan-Zee 55:11 54:47
239 76e Dames 158 Eveline Degraeve Knokke-Heist 55:11 54:48
240 77e Dames 167 Eva D’hont Zomergem 55:15 55:04
241 164e Heren 347 Wim Vanbrabant Waregem 55:15 54:51
242 78e Dames 189 Sandy Vandecasteele Kortemark 55:16 54:53
243 165e Heren 381 Techel Bjorn Kortemark 55:17 54:53
244 79e Dames 257 Sara van Dale Oostburg 55:17 54:52
245 166e Heren 441 Bram Moerman Sluis 55:22 55:16
246 167e Heren 417 Michel de Meijer Cadzand 55:22 54:56
247 80e Dames 305 Annelies Blaas Meliskerke 55:24 55:01
248 168e Heren 365 Luc Wille Zomergem 55:26 55:04
249 81e Dames 211 Soete Natacha Lombardsijde 55:28 55:06
250 82e Dames 245 Lieselot Soenen Gent 55:29 55:00
251 169e Heren 513 Pierre Tondeleir Laarne 55:34 55:12
252 83e Dames 161 Marloes de Houck Groede 55:36 55:27
253 84e Dames 216 Christianne Vermorken Nieuwvliet 55:44 55:36
254 170e Heren 328 Torricelli Stephan Knokke-Heist 55:50 55:20
255 85e Dames 148 De Cock Kim Knokke-Heist 55:50 55:21
256 171e Heren 421 Okafor Chidi Sint-Andries 55:56 55:25
257 86e Dames 197 De Smidt Cristel Blankenberge 55:56 55:24
258 87e Dames 253 Katheen den hondt Bellegem 55:56 55:26
259 172e Heren 44629 Dries Mermuys Eeklo 55:56 55:25
260 88e Dames 301 Krista Laridon Knokke-Heist 55:57 55:28
261 89e Dames 195 Ria Fredriks ‘s-Heerenhoek 55:58 55:50
262 90e Dames 223 Melanie desmet Ingelmunster 56:00 55:35
263 91e Dames 299 Maartje van Iwaarden Sluis 56:01 55:53
264 92e Dames 268 Patsy van Lersberghe Zeebrugge (Brugge) 56:02 55:32
265 173e Heren 343 Timmie de Pooter Drongen 56:04 55:39
266 93e Dames 241 Carline de Boeve Oetingen 56:07 55:54
267 174e Heren 399 André de Gendt Ninove 56:10 55:43
268 175e Heren 420 Dick van Beek Oostburg 56:16 55:56
269 176e Heren 448 Christ Houtters Zeebrugge (Brugge) 56:22 55:47
270 94e Dames 222 Anja Delarue Ingelmunster 56:22 55:56
271 95e Dames 310 Pia van den Bonne Asse 56:23 55:51
272 96e Dames 151 Stephanie Ryckaert Knokke-Heist 56:23 56:07
273 177e Heren 425 Wim Decoopman Ingelmunster 56:29 56:04
274 97e Dames 258 Els Costers Zwijnaarde 56:29 56:07
275 98e Dames 269 Eva de Schrijver Gent 56:31 56:17
276 178e Heren 504 Andre de Schryver Geraardsbergen 56:33 56:19
277 99e Dames 213 Astrid De Ridder Aalst 56:39 56:19
278 100e Dames 186 Danielle Van Aarle Hofstade 56:39 56:16
279 179e Heren 451 Willy Schaepdrijver Knokke-Heist 56:48 56:15
280 180e Heren 455 Tjorven Expeels Dudzele 56:51 56:49
281 101e Dames 249 Karin Claus Lede 56:56 56:31
282 181e Heren 350 Joaquin De Rycke Brugge 56:59 56:42
283 102e Dames 215 Melanie Bode Aardenburg 57:00 56:35
284 182e Heren 432 Maertens Freddy Ichtegem 57:08 56:38
285 183e Heren 395 Luc Van Dievoort Blankenberge 57:19 56:48
286 184e Heren 405 Stefan de Bock Knokke 57:20 56:58
287 103e Dames 235 Annet van Parys Sluis 57:21 57:04
288 185e Heren 404 Johan de Wispelaere Sint Kruis 57:21 56:54
289 186e Heren 387 Marco Minderhoud Nieuwvliet 57:22 57:14
290 187e Heren 361 Bruno De Bruyn Sluis 57:32 57:28
291 104e Dames 239 Miriam Dehaever Oetingen 57:32 57:18
292 105e Dames 238 Cindy Dijkers Biervliet 57:40 57:25
293 106e Dames 152 Van Hyfte Lisa Heist-aan-Zee 57:41 57:25
294 107e Dames 184 Marianne de Baedts Eeklo 57:53 57:24
295 108e Dames 232 Mieke Vangaver Eeklo 58:02 57:32
296 109e Dames 183 Nicole Deconinck Sint- Jan- Eremo 58:13 57:56
297 110e Dames 244 Lies Janssens Nieuwpoort 58:20 57:59
298 111e Dames 263 Veronique Bevernaegie Roeselare 58:37 58:22
299 188e Heren 392 Rombaut Martens Brakel 58:42 58:10
300 189e Heren 123 Stefan Visser Nieuwvliet 58:50 58:35
301 112e Dames 314 Erna Lefevre Sint-Joris (Beernem) 58:51 58:46
302 190e Heren 327 Paul kreps Knokke-Heist 58:56 58:31
303 113e Dames 176 Martine Moerman Horebeke 59:01 58:30
304 191e Heren 346 Dirk Vercruysse Beveren-Leie 59:01 58:37
305 192e Heren 44627 Guido Vanmassenhove Zuienkerke 59:14 58:42
306 114e Dames 160 Govaert britt Uitkerke 59:18 58:57
307 115e Dames 203 Marijke de Milliano Rotterdam 59:18 58:48
308 193e Heren 484 Aart Schmitz Groede 59:23 59:20
309 116e Dames 240 Mie Deville Oetingen 59:25 59:10
310 117e Dames 147 Els De Kezel Heist-aan-zee 59:26 59:21
311 118e Dames 537 Anja Vermeer Axel 59:26 59:07
312 119e Dames 247 Lieve Stradiot Geraardsbergen 59:55 59:29
313 120e Dames 277 Lien Ysebie Melle 1:00:08 59:37
314 121e Dames 317 Sabrina Braem Vilvoorde 1:00:27 1:00:06
315 194e Heren 373 Willy Luyckx Sint- Margriete 1:00:35 1:00:16
316 122e Dames 182 Gerda de jaeger- Braet Sint- Margriete 1:00:36 1:00:18
317 123e Dames 146 Marijke van de Velde Terneuzen 1:00:51 1:00:32
318 124e Dames 145 Tamara van de Velde Terneuzen 1:00:52 1:00:32
319 125e Dames 256 Rita Willocx Oostakker 1:01:21 1:00:55
320 195e Heren 337 Stan Cottens Waregem 1:01:38 1:01:04
321 126e Dames 153 Marlous de Meijer Breda 1:01:43 1:01:16
322 127e Dames 264 Valerie de Schepper Brugge 1:01:44 1:01:30
323 128e Dames 144 Lindsay Dhont Maldegem 1:01:47 1:01:20
324 129e Dames 179 Elien Laisnez Brugge 1:01:49 1:01:40
325 130e Dames 218 Corinne Walraad Vlissingen 1:01:49 1:01:28
326 131e Dames 307 Conny Boidin Aardenburg 1:01:51 1:01:17
327 132e Dames 306 Ria de Vrieze-Ploeg Aardenburg 1:01:54 1:01:21
328 133e Dames 319 Claudine van Meenen Westkapelle 1:01:56 1:01:28
329 134e Dames 149 Linda De Rese Knokke-Heist 1:02:12 1:01:48
330 135e Dames 270 Hilde Hosten Brugge 1:02:20 1:02:07
331 136e Dames 315 Marie-Christine Terny Koolkerke 1:02:21 1:02:07
332 137e Dames 282 Annelies de Meester Meigem 1:02:32 1:01:56
333 196e Heren 439 Ben van Vlierden Antwerpen 1:02:44 1:02:23
334 197e Heren 437 Roger Knockaert Oostkamp 1:02:46 1:02:36
335 138e Dames 162 Lieve Dpoortere Brugge 1:02:53 1:02:46
336 139e Dames 312 Petra Gadeyne Ingelmunster 1:03:01 1:02:34
337 140e Dames 311 Patricia Noppe Ingelmunster 1:03:01 1:02:35
338 198e Heren 436 George Schanck Oostburg 1:03:13 1:02:45
339 141e Dames 295 Rachna Bartczak Brussel/Bruxelles 1:03:31 1:03:31
340 142e Dames 157 Anne Geenen Gent 1:03:32 1:03:18
341 143e Dames 196 Kristine Meganck Aalst 1:03:32 1:03:07
342 144e Dames 156 Carine de Neve Mariakerke 1:03:33 1:03:20
343 145e Dames 194 Nele De Muynck Evergem 1:03:51 1:03:20
344 146e Dames 318 Aleida Evers Zeewolde 1:04:13 1:03:53
345 199e Heren 449 Henk Pater Sluis 1:04:14 1:03:54
346 147e Dames 278 Sandra van Cauter Brussel/Bruxelles 1:04:27 1:03:51
347 148e Dames 143 Lieve Willems Knokke 1:04:38 1:04:16
348 200e Heren 403 Oskar Van Nieuwenhuize Oudenaarde 1:04:39 1:04:22
349 149e Dames 1 Wendy Siereveld Middelburg 1:04:40 1:04:10
350 150e Dames 154 Vera de Groof Drongen 1:05:00 1:04:47
351 201e Heren 422 Geo Walraad Vlissingen 1:05:07 1:04:47
352 202e Heren 324 Johan Van den Steen Erembodegem 1:05:09 1:05:01
353 151e Dames 236 Greta de Vijlder Sint-Gillis-Waas 1:05:34 1:05:10
354 203e Heren 467 Guido Andries Sint-Niklaas 1:06:08 1:05:44
355 152e Dames 316 Carine van Herzeele Deinze 1:06:15 1:05:52
356 204e Heren 344 Didier Van Hellemont Gent 1:06:21 1:05:57
357 153e Dames 163 Sofie Walraven Gent 1:06:22 1:05:56
358 154e Dames 260 Helena Nachtergaele GrouGent 1:06:22 1:05:56
359 205e Heren 435 Mario Viaene Ingelmunster 1:07:38 1:07:11
360 155e Dames 201 Bieke moeyaert ZwolleBrugge 1:09:10 1:08:53
361 156e Dames 265 Karen de Craene Gent 1:09:36 1:09:11
362 157e Dames 225 Christine Lenaerts Gent 1:09:37 1:09:24
363 158e Dames 243 Katrien Adriaensen Boechout 1:13:30 1:13:13


Halve Marathon

Positie Positie per categorie Borstnummer Naam Woonplaats Bruto tijd Netto tijd
1 1e Heren 1390 Stijn de Vulder Geraardsbergen 1:07:10 1:07:10
2 2e Heren 1053 Francis Van Steenbrugge Oudenaarde 1:08:07 1:08:07
3 1e H40+ 998 Sebastien Schletterer Middelburg 1:08:17 1:08:16
4 2e H40+ 1340 Gino van Geyte Zwijnaarde 1:08:37 1:08:37
5 3e Heren 1176 Karl de Raeymaecker Sint Niklaas 1:09:56 1:09:56
6 4e Heren 1203 Erwin Hurmes Middelburg 1:10:35 1:10:34
7 5e Heren 1054 Nico Serroen Wevelgem 1:10:52 1:10:52
8 6e Heren 1150 Elias Schack Moerzeke 1:11:04 1:11:03
9 7e Heren 1085 Karel Moerman Diksmuide 1:11:14 1:11:14
10 8e Heren 1171 Tim Pleijte Zoutelande 1:11:36 1:11:35
11 9e Heren 872 Tom van Driessche Zele 1:11:51 1:11:50
12 10e Heren 1066 Dimitri Delombaerde Vichte 1:11:51 1:11:51
13 11e Heren 945 Christophe De Ketelaere Eke 1:11:58 1:11:56
14 3e H40+ 1057 Steven Vandecasteele Roeselare 1:12:15 1:12:15
15 12e Heren 1001 Bart Bleyaert Knesselare 1:12:25 1:12:24
16 13e Heren 1097 Valérian Dupont Enghien 1:12:30 1:12:28
17 14e Heren 1049 Frederic Van Den Heede Waregem 1:12:33 1:12:33
18 15e Heren 1349 Philip van Lierde Denderleeuw 1:12:48 1:12:46
19 16e Heren 817 Cedric De Caluwe Sint-Michiels 1:12:49 1:12:47
20 17e Heren 863 Karel Dewaele Vichte 1:12:51 1:12:50
21 18e Heren 861 Davy Acke Eeklo 1:12:54 1:12:54
22 4e H40+ 1286 Hans Reigel Lebbeke 1:13:14 1:13:13
23 19e Heren 1198 Bjorn saelens Sint-Kruis (Brugge) 1:13:27 1:13:25
24 20e Heren 851 Koen Maris Kruibeke 1:14:02 1:14:00
25 5e H40+ 1056 Luc Van Asbroek Welle 1:14:14 1:14:14
26 21e Heren 1100 Ward Oosterlinck Erembodegem 1:15:03 1:15:00
27 22e Heren 1030 Tom Voet Westerlo 1:15:27 1:15:25
28 23e Heren 1282 Dirk Goeyers Machelen (Bt.) 1:15:29 1:15:26
29 24e Heren 853 Thomas Govaert Ganshoren 1:15:58 1:15:55
30 6e H40+ 856 Marc HILDEBRAND Brussel 1:16:22 1:16:20
31 25e Heren 1017 Jannes Cottyn Oostnieuwkerke 1:16:27 1:16:24
32 26e Heren 1093 Steven Broucke Diksmuide 1:16:35 1:16:33
33 7e H40+ 1029 Alain Geerts Impe 1:16:58 1:16:58
34 27e Heren 1146 Juliaan Van Lierde Parike 1:16:59 1:16:57
35 8e H40+ 1177 Dirk van Wesepoel Eeklo 1:17:06 1:17:04
36 9e H40+ 1081 Stefan Rens Morkhoven 1:17:17 1:17:15
37 28e Heren 1123 Jeroen Debaveye Wevelgem 1:17:20 1:17:18
38 29e Heren 830 Sebastien Lengelé Brussel 1:17:32 1:17:28
39 10e H40+ 1162 Christian Plume Sint-Maria-Latem 1:17:34 1:17:34
40 30e Heren 807 Van de sompel Maarten Lovendegem 1:17:56 1:17:52
41 31e Heren 946 Sander Verminck Eeklo 1:18:03 1:18:01
42 32e Heren 1059 Yves Vandemeulebroucke Avelgem 1:18:07 1:18:05
43 33e Heren 1087 Stefaan Stockman Kortrijk 1:18:07 1:18:04
44 34e Heren 1292 Frederick Colplaert Handzame 1:18:11 1:18:11
45 35e Heren 1181 Bram van den Bossche Oostkamp 1:18:18 1:18:17
46 11e H40+ 1425 Christ van den Broecke Wevelgem 1:18:25 1:18:23
47 36e Heren 1124 Wazo De Rouck Geraardsbergen 1:18:26 1:18:23
48 37e Heren 1369 Wim van de Verre Kerksken 1:18:27 1:18:23
49 38e Heren 1210 Godefroy Camauer Brussel/Bruxelles 1:18:28 1:18:20
50 39e Heren 1365 Kristof De Borle Gent 1:18:29 1:18:25
51 12e H40+ 1074 Wim Smets Burst 1:18:33 1:18:30
52 13e H40+ 1442 Philip Cleyens Dendermonde 1:18:37 1:18:28
53 40e Heren 927 Jeroen Aelterman Zele 1:18:39 1:18:33
54 41e Heren 902 Jan Vijverman Erpe-Mere 1:18:42 1:18:38
55 42e Heren 788 Stefaan Faingnaert Kalken 1:18:44 1:18:27
56 1e H60+ 802 Eddy Vierendeels Oetingen 1:18:49 1:18:45
57 14e H40+ 895 Verleyen Carlo Ingooigem 1:18:53 1:18:53
58 43e Heren 1191 Bart de Turck Geraardsbergen 1:18:56 1:18:55
59 15e H40+ 871 D’heer Guy Berlare 1:19:10 1:19:10
60 44e Heren 988 Bram Laevens Heestert 1:19:22 1:19:19
61 16e H40+ 1080 Steve Vervueren Vilvoorde 1:19:36 1:19:34
62 45e Heren 829 David verheye Roeselare 1:19:40 1:19:28
63 17e H40+ 1145 Stefaan Derous Brugge 1:20:01 1:19:57
64 46e Heren 1404 Ansgar Carlier Wondelgem 1:20:02 1:19:55
65 18e H40+ 1038 Marnix vandewattijne Geraardsbergen 1:20:11 1:20:08
66 47e Heren 825 Michiel Steensels Antwerpen 1:20:14 1:20:14
67 19e H40+ 1105 Deramoudt Johan Lombardsijde 1:20:17 1:20:14
68 48e Heren 844 Kenneth Huysentruyt Deerlijk 1:20:33 1:20:26
69 49e Heren 846 Laurent BLASSON Brussel 1:20:35 1:20:32
70 1e H50+ 1027 Wilko de Vos Kattendijke 1:20:38 1:20:35
71 50e Heren 990 Jimmy Baert Petegem 1:20:46 1:20:40
72 51e Heren 1218 Vincent Ternet Hoeilaart 1:20:57 1:20:54
73 52e Heren 1215 Thijs Planckaert Gent 1:21:01 1:20:57
74 53e Heren 1061 John Schotsaert Brakel 1:21:03 1:21:01
75 20e H40+ 710 Ronny De Cocker Sint Denijs Westrem 1:21:21 1:21:09
76 54e Heren 1005 Bavo Sierens Maldegem 1:21:30 1:21:26
77 55e Heren 1028 Lode Haeghebaert Lichtervelde 1:21:31 1:21:07
78 2e H50+ 798 Gino Puystjens Lombardsijde 1:21:40 1:21:37
79 1e Dames 627 Ria Thienpont Brugge 1:21:49 1:21:48
80 56e Heren 1013 Kris Cornelis Zele 1:21:50 1:21:44
81 21e H40+ 1187 Bruno Tilleman Blankenberge 1:21:50 1:21:44
82 57e Heren 1412 Frederique Lotin Gent 1:21:53 1:21:45
83 22e H40+ 1165 Johnny Ravia Zierikzee 1:22:03 1:22:00
84 58e Heren 804 Mitch David Menen 1:22:08 1:21:53
85 23e H40+ 1226 Hugo Debusscher e e Herentals 1:22:12 1:22:03
86 24e H40+ 1447 Thierry Begeyn Brugge 1:22:17 1:22:14
87 59e Heren 1281 Lorenzo Terriere Mesen/Messines 1:22:20 1:22:09
88 25e H40+ 1266 Bernard Brouckaert Gits 1:22:22 1:22:16
89 26e H40+ 932 Eddy Bonne Aalter 1:22:24 1:22:21
90 27e H40+ 1416 Pascal Dhalluin Bissegem 1:22:26 1:22:13
91 2e Dames 683 Ann Parmentier Ingooigem 1:22:27 1:22:27
92 60e Heren 841 Dieter Noreilde Avelgem 1:22:35 1:22:23
93 61e Heren 860 Stijn Demeulemeester Zwevegem 1:22:46 1:22:32
94 3e Dames 570 Veronique Coene Beernem 1:22:46 1:22:42
95 62e Heren 1016 Matti Buysse Stekene 1:22:52 1:22:37
96 28e H40+ 870 Geert Roelandts Heule 1:22:53 1:22:40
97 29e H40+ 1075 Kurt Brulez Roeselare 1:22:58 1:22:52
98 63e Heren 1367 Kevin Strubbe Adegem 1:22:59 1:22:59
99 64e Heren 1108 David Begijn Mariakerke 1:23:19 1:23:13
100 30e H40+ 1147 Huybens Andy Beveren 1:23:21 1:23:11
101 31e H40+ 1149 Erwin Vancauwenberghe Sinaai 1:23:28 1:23:08
102 32e H40+ 1370 Frederik HEYHAN Ronsele 1:23:34 1:23:16
103 65e Heren 1396 Kevin d’Hondt Oudenaarde 1:23:38 1:23:00
104 33e H40+ 1142 Dirk Penne Schendelbeke 1:23:40 1:23:32
105 66e Heren 1324 Kristof de Keyser Sint-Andries 1:23:47 1:23:39
106 67e Heren 1431 Domien de Witte Erembodegem 1:23:49 1:23:42
107 68e Heren 729 Ameye Joeri Tielt 1:23:53 1:23:35
108 34e H40+ 782 Jan De Dobbelaere Adegem 1:23:54 1:23:41
109 35e H40+ 1378 Patrick vanden Berghe Oostkamp 1:23:55 1:23:41
110 4e Dames 675 Marianne de Kok Lewedorp 1:23:56 1:23:52
111 36e H40+ 892 Jean-Yves Delarge Wemmel 1:24:13 1:24:09
112 69e Heren 1414 Meinguet Dorian Bruxelles 1:24:24 1:24:20
113 5e Dames 605 Trui Depondt Oostende 1:24:28 1:24:23
114 70e Heren 709 Samuel Putman Sint-Baafs-Vijve 1:24:34 1:24:28
115 37e H40+ 1362 Gilles Geschiere Meliskerke 1:24:38 1:24:29
116 71e Heren 957 Jens Ketels Gistel 1:24:42 1:24:38
117 72e Heren 1308 Bart Louckx Sint-Pieters-Leeuw 1:24:45 1:24:36
118 38e H40+ 1356 Gunther Mattens Aalst 1:24:48 1:24:35
119 39e H40+ 949 David van Vooren Eeklo 1:24:49 1:24:42
120 6e Dames 630 Annemie Danneels Ramskapelle (Knokke- 1:24:50 1:24:36
121 40e H40+ 1144 Dominique Coulon Bellegem 1:24:56 1:24:51
122 73e Heren 1214 Tim Viaene Sint-Kruis (Brugge) 1:24:59 1:24:52
123 41e H40+ 925 Pauwel Joos Maldegem 1:25:02 1:25:00
124 42e H40+ 1143 De smet Bart Aalst 1:25:03 1:25:00
125 74e Heren 1361 Freddy Bordeyne Ieper 1:25:04 1:24:59
126 43e H40+ 1346 Filip Timmerman Brugge 1:25:20 1:25:03
127 3e H50+ 1209 Guy Raveel Zwijnaarde 1:25:25 1:25:06
128 75e Heren 700 Sander van Doorn Terneuzen 1:25:36 1:25:28
129 76e Heren 890 Gert-Jan D’haene Deerlijk 1:25:46 1:25:30
130 77e Heren 1284 Siron de Cleck Nieuwvliet 1:25:49 1:25:22
131 78e Heren 789 Kevin Monteyne Roeselare 1:25:53 1:25:41
132 79e Heren 942 Mike Verbeke Sint- Laureins 1:26:01 1:25:09
133 44e H40+ 1183 Jan Janssen Veurne 1:26:06 1:25:58
134 80e Heren 1082 Aron-Levi Herregodts Gent 1:26:07 1:26:04
135 45e H40+ 1156 Filip Deruwez Woesten 1:26:14 1:26:13
136 46e H40+ 1360 Jan Leers Oudenaarde 1:26:16 1:25:56
137 47e H40+ 918 Dirk Goossens Nevele 1:26:17 1:26:02
138 81e Heren 1331 Thomas van den Abeele Sijsele 1:26:17 1:26:07
139 82e Heren 1410 Lode Vanmullem Knokke-Heist 1:26:22 1:26:05
140 4e H50+ 1392 Freddy de Meyer Dudzele 1:26:24 1:26:15
141 83e Heren 986 Tom Decorte Diksmuide 1:26:25 1:26:18
142 48e H40+ 1133 Angelo Delforge Hulst 1:26:26 1:26:04
143 84e Heren 702 Bruno De Rynck Poperinge 1:26:28 1:26:21
144 5e H50+ 1021 Paul Craps Jette 1:26:32 1:26:25
145 6e H50+ 994 Geert de Brouwer Erembodegem 1:26:37 1:26:26
146 49e H40+ 1330 Luc Smet Belsele 1:26:41 1:26:15
147 50e H40+ 898 Nico Vekeman Zottegem 1:26:42 1:26:33
148 85e Heren 979 Dries Vanderschaeghe Assebroek 1:26:44 1:26:25
149 86e Heren 806 Frederik Van Crombrugge Oudenaarde 1:26:47 1:26:35
150 87e Heren 845 Dennis Heilbron Biggekerke 1:26:47 1:26:42
151 88e Heren 903 Mattias Maerten Zevekote 1:26:48 1:26:25
152 89e Heren 1107 De Coster frederic Westkapelle 1:26:49 1:26:27
153 90e Heren 1230 Filip Arrijn Lokeren 1:26:50 1:26:18
154 91e Heren 1018 Stephane Rozzi Kraainem 1:26:53 1:26:47
155 92e Heren 1271 Dries Verplanken Ieper 1:27:01 1:26:53
156 93e Heren 838 Jaimie Folens Heule 1:27:05 1:26:40
157 51e H40+ 967 Dirk de Gols Aalst 1:27:06 1:26:58
158 52e H40+ 780 Robert Carol Middelburg 1:27:13 1:27:05
159 94e Heren 1389 Dennis Verschuure Yerseke 1:27:15 1:27:05
160 7e H50+ 910 Jan Henderickx Erpe-Mere 1:27:18 1:27:09
161 7e Dames 629 Monique Verschuure Yerseke 1:27:20 1:27:11
162 95e Heren 1298 Wim de Vreese Gent 1:27:22 1:27:00
163 53e H40+ 1206 Jan Seynaeve Gent 1:27:23 1:26:42
164 96e Heren 833 Dimitri Van de Velde Sint-Maria-Lierde 1:27:24 1:27:19
165 97e Heren 1315 Ward Goethals Eeklo 1:27:25 1:27:04
166 54e H40+ 1047 Christ Viaene Veurne 1:27:25 1:27:21
167 98e Heren 810 Frederic Dheedene Waregem 1:27:31 1:27:07
168 99e Heren 1058 Dieter Van Lierde Kluisbergen 1:27:34 1:27:31
169 55e H40+ 1413 Ewald Provoost Biggekerke 1:27:41 1:27:28
170 100e Heren 1231 Dimitri DHooghe Zele 1:27:41 1:27:19
171 101e Heren 1424 Stijn van Parijs Etterbeek 1:27:49 1:27:41
172 56e H40+ 1014 Olivier Goedertier Merelbeke 1:27:50 1:27:41
173 102e Heren 1167 Kenneth Ally Ursel 1:27:51 1:27:42
174 8e Dames 555 Leonie Ton Zierikzee 1:27:54 1:27:44
175 103e Heren 1175 Kristof Vereecke Wachtebeke 1:27:56 1:27:42
176 57e H40+ 1265 Vincent Cottem Avelgem 1:27:57 1:27:35
177 58e H40+ 939 Gino Sesselle Sint- Jan- Eremo 1:27:58 1:27:53
178 104e Heren 997 Stijn De Backer Haaltert 1:28:01 1:27:47
179 105e Heren 1333 Jeroen de Nood Middelburg 1:28:23 1:28:04
180 8e H50+ 926 Ivan de Muynck Ursel 1:28:23 1:28:17
181 9e H50+ 982 Mar Van de Geuchte Evergem 1:28:28 1:28:20
182 59e H40+ 944 Danny Versluys Watervliet 1:28:29 1:28:24
183 10e H50+ 840 Verlinde Marnik Rumbeke 1:28:29 1:27:37
184 60e H40+ 1088 Tom Vanhee Beernem 1:28:30 1:28:16
185 61e H40+ 963 Marc Sys Knokke – Heist 1:28:33 1:28:25
186 62e H40+ 741 Geert de Potter Lede 1:28:34 1:28:24
187 106e Heren 1169 Dennis Florussen Terneuzen 1:28:35 1:28:25
188 9e Dames 673 Nancy de Baene Beernem 1:28:35 1:28:30
189 63e H40+ 1319 Tom Vancutsem Halle 1:28:35 1:28:12
190 11e H50+ 874 Erik Claeys Sleidinge 1:28:36 1:28:28
191 64e H40+ 1439 Thomas Smeulders Niel 1:28:37 1:28:21
192 107e Heren 1089 Olivier Debruyne Oostkamp 1:28:38 1:28:08
193 65e H40+ 1235 Dirk Casselman Heist-aan-Zee 1:28:38 1:28:17
194 66e H40+ 1010 Edwin Strobbe Zomergem 1:28:43 1:28:25
195 12e H50+ 716 Rossseel Paul Veurne 1:28:44 1:28:27
196 67e H40+ 1385 Bart de Ville Zwalm 1:28:46 1:28:21
197 108e Heren 1196 Joris Haeck Gent 1:28:48 1:28:38
198 109e Heren 1125 Mike Vanderroost Gent 1:28:50 1:28:35
199 110e Heren 1121 Jurgen Verlinden Zottegem 1:28:53 1:28:36
200 68e H40+ 958 Stefan Calebout Knokke-heist 1:28:59 1:28:41
201 111e Heren 1186 Nico Sabbe Assebroek 1:29:02 1:28:22
202 112e Heren 917 Steven Declercq Gent 1:29:02 1:28:49
203 69e H40+ 1374 Jos Hoefnagels Hulst 1:29:11 1:28:50
204 113e Heren 1168 Bart Hybreght Brugge 1:29:12 1:28:45
205 10e Dames 614 Ulrika Debie Vichte 1:29:15 1:29:09
206 70e H40+ 943 Nico Ros Waarschoot 1:29:16 1:29:07
207 71e H40+ 1290 Brian Ameys Poperinge 1:29:16 1:29:11
208 72e H40+ 1332 Nico Vandaele Hooglede 1:29:17 1:29:05
209 114e Heren 797 Endy Slock Axel 1:29:22 1:29:12
210 115e Heren 843 Tom Dewaele Avelgem 1:29:26 1:29:26
211 116e Heren 1068 Jan-Joris Jooss Goes 1:29:34 1:29:07
212 73e H40+ 1036 Wouter Mees Poelkapelle 1:29:37 1:29:18
213 117e Heren 813 Dave David Bissegem 1:29:38 1:28:55
214 11e Dames 648 Eva Van de Mergel Moerzeke 1:29:39 1:29:32
215 74e H40+ 1325 Santi Vanhee Kuurne 1:29:40 1:29:26
216 12e Dames 601 Ann Sofie Claeys Berltsum 1:29:50 1:29:45
217 75e H40+ 745 Johan Coulon Damme- Sijsele 1:29:52 1:29:03
218 76e H40+ 842 Bruno Demuynck Bellegem 1:30:10 1:29:59
219 118e Heren 1073 Kevin Gadeyne Ichtegem 1:30:15 1:30:11
220 119e Heren 1364 Wouter Decock Koekelare 1:30:16 1:30:12
221 77e H40+ 915 Youri Groosman Sint-Laureins 1:30:16 1:30:05
222 78e H40+ 1138 Nico Voet Lochristi 1:30:38 1:30:28
223 13e Dames 602 Sandra Haulait Auderghem 1:30:39 1:30:33
224 79e H40+ 962 Pol gheysen Dadizele 1:30:39 1:30:23
225 80e H40+ 839 Stefaan De Maeyer Nieuwkerken-Waas 1:30:45 1:30:13
226 81e H40+ 1247 Leo de Bruijn Oostkapelle 1:30:53 1:30:47
227 2e H60+ 1109 Lode Van der Vennet Alsemberg 1:31:00 1:30:38
228 13e H50+ 1154 Willy De Backer Berlare 1:31:04 1:30:54
229 82e H40+ 873 François van de Broecke Breskens 1:31:04 1:30:56
230 83e H40+ 1421 Vincent Vantyghem Eernegem 1:31:05 1:30:59
231 14e Dames 1441 Veerle d’Haese Dendermonde 1:31:27 1:31:17
232 84e H40+ 1357 Rudy Bruyninckx Moorsel 1:31:28 1:31:15
233 15e Dames 644 Isabel Vermeulen Bellegem 1:31:38 1:31:29
234 85e H40+ 849 Ivo De Ridder Hofstade 1:31:39 1:31:04
235 14e H50+ 968 Werner Diestelmans Tessenderlo 1:31:44 1:31:40
236 15e H50+ 878 Hedwig Schockaert Hofstade Aalst 1:31:51 1:31:22
237 120e Heren 940 Bert Verbeke Sint- Laureins 1:31:54 1:31:46
238 16e Dames 624 Heidi De Poorter Gentbrugge 1:31:56 1:31:49
239 86e H40+ 984 Marc van Iwaarden Aardenburg 1:31:56 1:31:21
240 87e H40+ 737 Robbie Machielsen Breda 1:31:59 1:31:41
241 88e H40+ 865 Peter Roos Horebeke 1:32:03 1:31:46
242 17e Dames 578 Nathalie Carion Wemmel 1:32:03 1:31:56
243 121e Heren 1129 Rietmaeker Andy Handzame 1:32:07 1:32:03
244 18e Dames 539 Beryl Otieno Brugge 1:32:14 1:31:46
245 89e H40+ 1003 Joris de Neve Eeklo 1:32:19 1:32:07
246 122e Heren 893 Davy Vanderroost Ninove 1:32:22 1:32:20
247 16e H50+ 1285 Frank Herregodts Drongen 1:32:24 1:32:09
248 123e Heren 800 Sammy Verbeke Roeselare 1:32:27 1:31:35
249 17e H50+ 836 Hubert Arys Haaltert 1:32:38 1:32:29
250 124e Heren 1305 Thomas Christiaens Deurle 1:32:39 1:32:09
251 19e Dames 1407 Sofie Claus Sinaai 1:32:49 1:32:43
252 90e H40+ 1366 Emmanuel Mattele Sint-Andries 1:32:50 1:32:29
253 18e H50+ 908 Rik Provost Oostende 1:32:51 1:32:34
254 125e Heren 732 David Defour Kachtem 1:32:53 1:32:40
255 19e H50+ 876 Johan Ceuppens Muizen 1:32:59 1:32:46
256 91e H40+ 1072 Wim Van Nieuwenhuize Oudenaarde 1:33:02 1:32:58
257 126e Heren 1437 Vincent Jadin Lembeek 1:33:09 1:32:36
258 20e H50+ 1314 Luk Jacxsens Varsenare 1:33:13 1:32:24
259 127e Heren 852 Bjorn Declercq Waregem 1:33:15 1:33:03
260 128e Heren 1115 Pedro van Landschoot Maldegem 1:33:23 1:33:04
261 92e H40+ 754 Gunther Van Humbeeck Vilvoorde 1:33:33 1:33:09
262 93e H40+ 1094 Reggie Blondeel Watervliet 1:33:34 1:33:08
263 129e Heren 1035 David Claeys Sint- Laureins 1:33:36 1:33:15
264 130e Heren 1194 Stan Vanmarcke Wingene 1:33:40 1:33:20
265 21e H50+ 1077 Henk Lous Vlissingen 1:33:42 1:33:30
266 131e Heren 1420 Roelof Kuijpers Maastricht 1:33:42 1:33:30
267 22e H50+ 714 Marc De Keersmaecker Putte 1:33:48 1:33:30
268 23e H50+ 1302 Geert Pollet Sint-Andries 1:33:49 1:33:15
269 132e Heren 992 Pieter Bauwens Ertvelde 1:33:51 1:33:07
270 24e H50+ 989 Jan Devacht Zedelgem 1:33:51 1:33:19
271 94e H40+ 930 Kurt de Smet Eeklo 1:33:56 1:33:33
272 133e Heren 1197 Peter Vervaet Eksaarde 1:33:58 1:33:48
273 134e Heren 1062 Michael Van de Velde Gistel 1:33:58 1:33:39
274 135e Heren 1031 Mathieu Decock Eke 1:34:00 1:33:42
275 95e H40+ 1342 Fangio Schoonbaert Sint-Kruis (Brugge) 1:34:02 1:34:02
276 25e H50+ 1329 Johan de Vlieger Vlissingen 1:34:03 1:33:54
277 26e H50+ 1391 Chris Bollens Ursel 1:34:06 1:33:44
278 20e Dames 687 Catharina Segers Sint-Amandsberg (Gent) 1:34:12 1:33:46
279 27e H50+ 1296 Jan van der Heyden Oosterzele 1:34:21 1:33:59
280 21e Dames 653 Lindsey Haak Deux-Acren 1:34:26 1:34:22
281 136e Heren 1079 Dries Van de Veire Kaprijke 1:34:34 1:34:11
282 3e H60+ 1063 Etienne Van Wesemael Erpe – Mere 1:34:38 1:34:27
283 137e Heren 1188 Bart Aelvoet Oostkamp 1:34:42 1:34:12
284 96e H40+ 976 Paul-henri ’s Heeren Gent 1:34:43 1:34:06
285 28e H50+ 1344 Luc van der Massen Geraardsbergen 1:34:47 1:34:20
286 97e H40+ 1190 Olivier Combes Beernem 1:34:51 1:34:19
287 98e H40+ 1069 Kurt Tilleman Knokke-Heist 1:34:52 1:34:30
288 99e H40+ 1002 Jos Janse Middelburg 1:34:59 1:34:43
289 100e H40+ 973 Alain Vermeulen Gavere 1:35:08 1:34:26
290 101e H40+ 753 Goossens Piet Kalken 1:35:13 1:34:32
291 138e Heren 809 Chris Deleersnyder Sint-denijs 1:35:15 1:35:03
292 139e Heren 1006 Michael De Moor Evergem 1:35:19 1:35:10
293 22e Dames 642 Veerle Hofman Sint-niklaas 1:35:19 1:34:53
294 140e Heren 1095 Stefaan Plets Melle 1:35:30 1:35:06
295 141e Heren 1184 Christian Suykens Perk 1:35:32 1:35:03
296 102e H40+ 1034 Luc De Vrieze Deinze 1:35:36 1:35:28
297 142e Heren 1185 Joeri Verschelde Eeklo 1:35:37 1:35:21
298 103e H40+ 1101 Vincent Dedecker St Kruis 1:35:37 1:35:13
299 143e Heren 978 Arthur van Aartsen Middelburg 1:35:39 1:35:22
300 104e H40+ 993 Dewulf Lieven Oedelem 1:35:40 1:35:09
301 144e Heren 1084 Bram De Langhe Waregem 1:35:42 1:35:17
302 105e H40+ 812 Bruno Asscherickx Erembodegem 1:35:55 1:35:38
303 106e H40+ 847 David van Vliet Goes 1:35:56 1:35:33
304 23e Dames 650 Ria Vanbesien Oostnieuwkerke 1:35:56 1:35:21
305 4e H60+ 1417 Robert Tanghe Aalst 1:36:10 1:36:00
306 107e H40+ 964 Evert Kuijk Terneuzen 1:36:15 1:35:45
307 145e Heren 1426 Wouter Georges Evergem 1:36:19 1:35:52
308 146e Heren 1321 Bjarne Devreeze Sluis 1:36:23 1:36:08
309 29e H50+ 766 Rudi de Caluwé Sas van Gent 1:36:29 1:36:06
310 108e H40+ 1371 Rene Florussen Terneuzen 1:36:30 1:35:58
311 30e H50+ 1275 Johan Ballegeer Assebroek 1:36:37 1:36:10
312 147e Heren 1157 Stijn Fonck Deux-Acren 1:36:43 1:36:38
313 109e H40+ 1268 Jurgen Hertens Lokeren 1:36:44 1:35:41
314 148e Heren 1174 Tom Janssens Eksaarde 1:36:46 1:36:31
315 110e H40+ 937 Luc de Coninck Eeklo 1:36:49 1:36:00
316 31e H50+ 1009 Patrick vermaeren Lede 1:36:58 1:36:22
317 149e Heren 1299 Vincent Lanssens Zedelgem 1:37:00 1:36:41
318 111e H40+ 977 Gert Ceulemans Wilsele 1:37:01 1:36:33
319 150e Heren 816 Jelle Flo Brussel 1:37:05 1:36:23
320 24e Dames 565 Monika caban-benavides Brussels 1:37:08 1:36:54
321 25e Dames 548 Paola van Gilst Goes 1:37:12 1:37:01
322 112e H40+ 1267 Michel Velkers ‘s-Heer Arendskerke 1:37:12 1:37:01
323 113e H40+ 1436 Leo de Rijke Vlissingen 1:37:13 1:37:02
324 32e H50+ 991 Demeestere Jean-Pierre Zwevegem 1:37:20 1:37:05
325 151e Heren 1278 Gregory Cool Otegem 1:37:21 1:36:58
326 114e H40+ 1432 Danny Dobbelaere Maldegem 1:37:22 1:36:38
327 115e H40+ 1131 Bart Roelant Sint-niklaas 1:37:24 1:36:55
328 116e H40+ 778 Robert Giusti Westkapelle 1:37:33 1:37:03
329 33e H50+ 1236 Patrick Declerck Woumen 1:37:34 1:37:07
330 117e H40+ 832 Peter jan van de Poel Wanzele 1:37:37 1:36:46
331 152e Heren 864 Krist De Wilde Eeklo 1:37:38 1:37:15
332 34e H50+ 1422 Herman van de Mergel Moerzeke 1:37:51 1:37:45
333 35e H50+ 1293 Paul Rogiers Zedelgem 1:37:57 1:37:49
334 26e Dames 660 Lietbeth De Sadeleer Denderhoutem 1:37:59 1:37:48
335 118e H40+ 1327 Christoph van der Stolkt Geraardsbergen 1:37:59 1:37:48
336 119e H40+ 969 Gerald MONTEYNE Oosteeklo 1:38:02 1:37:47
337 36e H50+ 1309 Peter Louckx Sint-Pieters-Leeuw 1:38:06 1:37:49
338 120e H40+ 1163 Bernard Bucquoye Maldegem 1:38:12 1:37:14
339 37e H50+ 848 JUNKER Henry-Marc Verviers 1:38:18 1:38:09
340 121e H40+ 752 Kristof Delarue Ieper 1:38:30 1:37:30
341 153e Heren 773 Karl Denolf Roeselare 1:38:31 1:38:25
342 122e H40+ 1189 Rik de Meulenaere Oostkamp 1:38:39 1:38:08
343 38e H50+ 914 Danny Devlieghe Knokke-heist 1:38:45 1:38:45
344 123e H40+ 1201 Eddy De Zutter Waarschoot 1:38:45 1:37:54
345 124e H40+ 801 Taghon Kurt Zomergem 1:38:50 1:38:12
346 154e Heren 1044 Verfaillie Glenn Brugge 1:38:58 1:38:26
347 125e H40+ 911 Kurt Vandepitte Knokke Heist 1:39:05 1:38:30
348 39e H50+ 1043 Rudy Van Laethem Herzele 1:39:08 1:38:57
349 27e Dames 561 Charlotte Ranson Sint-Denijs 1:39:11 1:38:56
350 155e Heren 859 Jurgen Soetaert Deerlijk 1:39:11 1:38:56
351 156e Heren 1419 Lucas van Hooreweghe Deinze 1:39:16 1:39:08
352 157e Heren 764 David Houthoofd LeeuwardenLauwe 1:39:21 1:38:54
353 28e Dames 625 Sharon Claeys Oedelem 1:39:24 1:38:31
354 158e Heren 1046 Koen Landuyt Zomergem 1:39:25 1:39:07
355 126e H40+ 935 Hans Ardeel Waterland- Oudeman 1:39:32 1:39:07
356 40e H50+ 1158 Theo Roels Kloosterzande 1:39:38 1:39:14
357 29e Dames 639 Cathy Poppe Terneuzen 1:39:40 1:39:35
358 41e H50+ 1104 Olivier Roelandts Brussels 1:39:40 1:38:47
359 42e H50+ 730 Frank Verhoeven Dilbeek 1:39:40 1:38:46
360 5e H60+ 884 Lucien Vermaeren Aalst 1:39:44 1:39:07
361 159e Heren 894 Sandy Minnebo Aartrijke 1:39:47 1:39:16
362 127e H40+ 1037 Jerry de Krijger Philippine 1:39:48 1:39:34
363 160e Heren 762 Bjorn Durnez Ieper 1:39:53 1:38:53
364 43e H50+ 1423 Geert van Praijs Damme 1:39:54 1:39:22
365 161e Heren 1270 Stefan van Damme Terneuzen 1:39:56 1:39:50
366 128e H40+ 1070 Dries Verbeke Passendale 1:39:58 1:39:27
367 30e Dames 588 Martine Boute Waarschoot 1:40:05 1:39:42
368 129e H40+ 1311 Roel Jacobijns Wingene 1:40:25 1:39:46
369 162e Heren 731 Raes Kristof Deerlijk 1:40:26 1:40:03
370 130e H40+ 1351 Willem Biemolt Utrecht 1:40:27 1:39:36
371 44e H50+ 1155 Noël Ryckeboer Poperinge 1:40:36 1:40:29
372 6e H60+ 1222 Norbert Brandt Beernem 1:40:39 1:40:20
373 131e H40+ 1102 René Harinck Oost-Souburg 1:40:43 1:40:18
374 132e H40+ 723 Didier Dujardyn Gent 1:40:44 1:40:23
375 31e Dames 1405 Evelien van den Branden Hamme (O.-Vl.) 1:40:48 1:40:07
376 133e H40+ 756 Mario Hast Zedelgem 1:40:55 1:40:30
377 134e H40+ 1220 Gino De Clercq Maldegem 1:41:08 1:40:20
378 135e H40+ 1350 Pascal van Hulle Maldegem 1:41:12 1:40:47
379 32e Dames 665 Christel Vergouwen Essen 1:41:12 1:40:24
380 33e Dames 589 Gwendoline Bonte Knesselare 1:41:15 1:40:28
381 163e Heren 970 Bram Van den Berghe Sint-Andries 1:41:15 1:40:26
382 136e H40+ 1295 Gerwin Zondervan Kapelle 1:41:27 1:41:07
383 34e Dames 581 Annemarie van Dongen De Moer 1:41:33 1:41:23
384 45e H50+ 1012 Ruud Fredriks ‘s-Heerenhoek 1:41:36 1:41:23
385 164e Heren 781 Bart Vandewiele Wetteren 1:41:39 1:41:16
386 137e H40+ 1228 Bjorn de pril Welle 1:41:42 1:41:21
387 138e H40+ 885 Carlo Nobus Eede Zld 1:41:43 1:41:01
388 7e H60+ 803 Freddy Van Lancker Ninove 1:41:44 1:41:40
389 139e H40+ 713 Patrick Merckaert Geraardsbergen 1:41:45 1:40:50
390 46e H50+ 983 Paul Verfaillie Schoten 1:41:46 1:41:10
391 140e H40+ 1193 Gert-Jan Menheere Hulst 1:42:05 1:41:41
392 141e H40+ 1322 Franky van de Meersch Wichelen 1:42:07 1:41:39
393 35e Dames 584 Mieke Destoop Hertsberge 1:42:09 1:41:30
394 47e H50+ 996 Chris Van Driessche Gentbrugge 1:42:15 1:41:46
395 165e Heren 1307 Germund Vandewiele Heist-aan-Zee 1:42:15 1:41:48
396 166e Heren 1202 Bart Gadeyne Sint-Kruis (Brugge) 1:42:18 1:41:30
397 142e H40+ 928 Erik Nuyts Eeklo 1:42:20 1:41:56
398 143e H40+ 1317 Tony Seen Groede 1:42:22 1:41:49
399 167e Heren 701 Emardo de Rijck Sint Jansteen 1:42:27 1:42:13
400 48e H50+ 929 Patrick van de Veire Boekhoute 1:42:30 1:41:41
401 144e H40+ 757 Roland Verboon Gouda 1:42:32 1:42:10
402 49e H50+ 862 Andre Jaspart Sourbrodt 1:42:37 1:42:28
403 50e H50+ 1273 Luc Blauwet Sint-Kruis (Brugge) 1:42:40 1:42:07
404 168e Heren 900 Van Hoorebeke Louis Knokke-Heist 1:42:40 1:42:22
405 36e Dames 577 Anja Daghuyt Haaltert 1:42:41 1:41:52
406 169e Heren 1140 Vincent Debeuf Geluwe 1:42:42 1:41:55
407 145e H40+ 1119 Kurt Crommelinck Gijzenzele 1:42:47 1:42:11
408 37e Dames 1406 Chris De Vuyst Zaffelare 1:42:49 1:42:10
409 38e Dames 674 Krista Dewulf Blankenberge 1:42:52 1:42:38
410 8e H60+ 1134 Ferdie de Klerk Terneuzen 1:42:53 1:42:26
411 170e Heren 974 Nic Verlinde Kortemark 1:42:55 1:42:19
412 146e H40+ 981 Burt Nelissen Hasselt 1:42:56 1:42:27
413 147e H40+ 1402 Pascal Elet Geraardsbergen 1:43:03 1:42:47
414 148e H40+ 1288 Tom devos Maldegem 1:43:05 1:42:21
415 9e H60+ 858 Roland Boussemaere Knokke-Heist 1:43:06 1:42:33
416 39e Dames 1408 Catherine Verhelst Knokke-Heist 1:43:09 1:42:35
417 171e Heren 1117 Yvan Corneillie Diksmuide 1:43:23 1:42:42
418 149e H40+ 941 Eddy van de Genachte Eeklo 1:43:26 1:42:40
419 40e Dames 592 Patricia Verschuere Eeklo 1:43:26 1:42:39
420 51e H50+ 1341 Dannij de Baere Belsele 1:43:29 1:42:25
421 172e Heren 1328 Sebbe Eelkaut Vleezenbeek 1:43:36 1:43:12
422 52e H50+ 1110 Stefan Lanssens Oostkamp 1:43:43 1:43:14
423 173e Heren 792 Daniël Thylys Wingene 1:43:46 1:43:08
424 150e H40+ 1026 Yves Evenepoel Ninove 1:43:46 1:42:58
425 53e H50+ 1173 Rony Plasman Sijssele 1:43:46 1:43:21
426 54e H50+ 1152 Johan Huigh Schoondijke 1:43:50 1:43:25
427 10e H60+ 1041 John Guequierre Middelburg 1:43:52 1:43:43
428 55e H50+ 1211 Bart van Hoorwege Deinze 1:43:52 1:43:36
429 151e H40+ 961 Nico Stroobant Kortemark 1:44:01 1:43:24
430 152e H40+ 1205 Erwin Scheele Terneuzen 1:44:05 1:44:00
431 56e H50+ 1279 Emiel Maes Knokke-Heist 1:44:11 1:43:44
432 41e Dames 574 Aaike De Roo Deerlijk 1:44:15 1:44:00
433 57e H50+ 1025 Jacques Danneels Knokke-Heist 1:44:19 1:43:42
434 153e H40+ 1113 Peter Vermeersch Brugge 1:44:25 1:43:50
435 154e H40+ 1240 Erik van den Heuvel Oostburg 1:44:34 1:44:16
436 155e H40+ 1433 Reinbos de Koster Zingem 1:44:39 1:44:10
437 11e H60+ 1326 Daniel Ketels Oostende 1:44:45 1:44:29
438 42e Dames 591 Benedikte Lammertyn Sint- Laureins 1:44:45 1:43:59
439 58e H50+ 1283 Luc Gobeyn Sint-Kruis (Brugge) 1:44:50 1:44:02
440 43e Dames 685 Chris Peeters Blankenberge 1:44:52 1:44:33
441 156e H40+ 1427 Dirk Thery Bissegem 1:44:53 1:44:00
442 59e H50+ 1368 Hans Dhondt Gent 1:44:55 1:44:23
443 174e Heren 995 Robin Haeghebaert Knokke-Heist 1:44:57 1:44:26
444 157e H40+ 1172 Erik Vermote Torhout 1:44:58 1:44:08
445 175e Heren 746 Dieter Morest Harelbeke 1:44:58 1:44:42
446 12e H60+ 1400 Luk Dauwels Oudenburg 1:45:00 1:44:41
447 44e Dames 1393 Fabienne Gryspeert Dudzele 1:45:02 1:44:41
448 158e H40+ 751 Erno Stouten Edingen 1:45:03 1:44:47
449 159e H40+ 715 Luc Meurisse Sint-denijs Zwevegem 1:45:03 1:44:15
450 176e Heren 1415 Bart Vandevelde Gent 1:45:04 1:44:32
451 160e H40+ 1024 Ivan DEWEIRDT Evergem 1:45:08 1:44:47
452 177e Heren 1099 Ronny Dekker Meliskerke 1:45:10 1:44:44
453 60e H50+ 987 André Bruggeman Evergem 1:45:17 1:45:02
454 45e Dames 631 Ilse De Causemaeker Evergem 1:45:17 1:45:17
455 46e Dames 576 Sabine Desmet Kuurne 1:45:19 1:45:08
456 47e Dames 575 Debby Coussement Kluisbergen 1:45:21 1:45:09
457 161e H40+ 786 Chris Van Honacker Desselgem 1:45:23 1:44:36
458 48e Dames 1380 Line Emmerechts Vorst/Forest 1:45:29 1:45:03
459 162e H40+ 743 Tom Parmentier Ieper 1:45:52 1:44:52
460 163e H40+ 1126 Gunther Eeckhaut Nieuwpoort 1:45:55 1:45:27
461 164e H40+ 972 Patrick Vandevyver Merelbeke 1:45:57 1:45:12
462 165e H40+ 711 Tom Van Overbeke Knesselare 1:45:57 1:45:48
463 13e H60+ 1022 Fred de Bree Zoutelande 1:45:58 1:45:31
464 61e H50+ 1440 Piet Cambier Oostkamp 1:46:00 1:45:31
465 178e Heren 1411 Pieter Vandenbranden Hamme 1:46:01 1:45:21
466 166e H40+ 1339 Bart Clauws Adegem 1:46:01 1:45:39
467 49e Dames 1379 Henny Strating Kamperland 1:46:01 1:45:26
468 50e Dames 604 Katrien Acou Assebroek 1:46:01 1:45:20
469 51e Dames 634 Note Carine Lombardsijde 1:46:06 1:45:32
470 52e Dames 694 Ann Dhondt Knokke-Heist 1:46:17 1:46:04
471 62e H50+ 1106 Deramoudt Marc Lombardsijde 1:46:20 1:45:46
472 179e Heren 1170 Niels Jongepier Middelburg 1:46:20 1:45:53
473 167e H40+ 952 Dirk De Sutter Zwalm 1:46:24 1:45:43
474 63e H50+ 1067 Chris Rottiers Erembodegem 1:46:29 1:46:08
475 64e H50+ 1083 Frank decorte Knokke-heist 1:46:34 1:46:03
476 180e Heren 1241 Dennis Ide Sluis 1:46:38 1:46:20
477 14e H60+ 896 Patrick Gheysen Brugge 1:46:41 1:46:07
478 65e H50+ 1112 Marc Debeuckelaere Lichtervelde 1:46:42 1:45:48
479 168e H40+ 755 Sighild Maene Sint-Michiels 1:46:43 1:46:22
480 169e H40+ 907 Peter Dryepondt Dudzele 1:46:47 1:46:10
481 66e H50+ 850 De Spiegeleire Willy Eeklo 1:46:50 1:45:51
482 67e H50+ 1403 Keukeleire Dirk Brugge 1:46:59 1:46:45
483 15e H60+ 1225 Raf Ide Beernem 1:47:01 1:46:10
484 170e H40+ 1250 Geert Govaerts Sint-Truiden 1:47:03 1:46:35
485 53e Dames 599 Wendy Demeestere Zwevegem 1:47:04 1:46:48
486 181e Heren 1033 Wouter De Spiegelaere Izegem 1:47:06 1:46:38
487 171e H40+ 796 Marc corijn Kapellebrug 1:47:07 1:46:47
488 54e Dames 1398 Bertnadette Roman Geraardsbergen 1:47:12 1:46:57
489 172e H40+ 1337 Milo Vermeersch Sas van Gent 1:47:15 1:46:31
490 182e Heren 1098 Steve Devlieger Assebroek 1:47:16 1:46:25
491 183e Heren 748 Bert Wauters Oosteeklo 1:47:21 1:46:35
492 68e H50+ 769 Geert Gernaey Brugge 1:47:22 1:46:29
493 173e H40+ 1276 Peter de Smet Brakel 1:47:30 1:47:02
494 69e H50+ 758 Hans Van Impe Waasmunster 1:47:53 1:47:19
495 16e H60+ 819 Jozef Van Nieuwenhove Moorsel 1:47:55 1:46:54
496 70e H50+ 1050 Gwijde Mahieu Brugge 1:47:56 1:47:02
497 184e Heren 827 Mike De Caluwe Brugge 1:48:05 1:47:17
498 185e Heren 1345 Peter Collet Zottegem 1:48:11 1:47:14
499 186e Heren 1179 Paul Dierick Grembergen 1:48:11 1:47:18
500 71e H50+ 1216 Marc Bruylant Lede 1:48:20 1:47:41
501 55e Dames 696 Isabelle De Craemer Oostkamp 1:48:20 1:47:29
502 174e H40+ 1418 Jean-Pierre Nolet Axel 1:48:24 1:48:04
503 72e H50+ 857 Ruud Geldof Middelburg 1:48:25 1:48:13
504 17e H60+ 790 Joseph Travers Brugge 1:48:27 1:47:30
505 56e Dames 618 Corina Lievense Middelburg 1:48:28 1:47:54
506 73e H50+ 938 Luc de jaeger- Braet Watervliet 1:48:30 1:47:44
507 175e H40+ 1137 Bart Lemant Sint Andries 1:48:31 1:47:50
508 57e Dames 593 Anneleen Huyghe Sint- Laureins 1:48:32 1:47:45
509 74e H50+ 887 Eric Van Haver Zuienkerke 1:48:38 1:47:54
510 176e H40+ 1372 Luc Hamerlinck Sint-Laureins 1:48:44 1:48:13
511 58e Dames 654 Wendy Snoeck Drongen 1:48:45 1:47:49
512 75e H50+ 904 Paul de Nys Blankenberge 1:48:46 1:47:54
513 187e Heren 985 Jonas Roels Eeklo 1:48:50 1:48:08
514 177e H40+ 1192 André Murre Zaamslag 1:48:54 1:48:19
515 76e H50+ 867 Danny Cansse Zwalm 1:48:55 1:48:16
516 59e Dames 699 Brigitte Roels Kalken 1:49:00 1:48:22
517 188e Heren 1245 Kristof Gillis Wingene 1:49:04 1:48:19
518 77e H50+ 953 Luc De Vriendt Ruiselede 1:49:11 1:48:30
519 178e H40+ 726 Alain Leveugle Gent 1:49:12 1:48:45
520 78e H50+ 1310 Danny Ars Ovezande 1:49:14 1:48:56
521 179e H40+ 1007 Franky Vijverman Heldergem 1:49:16 1:48:12
522 189e Heren 772 Tom Seyns Wevelgem 1:49:17 1:48:44
523 180e H40+ 1359 Ronald de Rijke Middelburg 1:49:18 1:48:26
524 181e H40+ 1000 Andy Vandekerckhove Aartrijke 1:49:18 1:48:53
525 182e H40+ 971 Kurt Leyman Merelbeke 1:49:24 1:48:40
526 190e Heren 1128 Sven Salembier Ruddervoorde 1:49:38 1:49:25
527 79e H50+ 1127 Van Acker Toon Ruddervoorde 1:49:38 1:49:24
528 80e H50+ 1130 Rudy Vermeersch Oudenaarde 1:49:38 1:48:52
529 81e H50+ 1200 Kees van Belzen Vlissingen 1:49:39 1:49:09
530 191e Heren 738 Geert Cuffez Maldegem 1:49:41 1:49:36
531 60e Dames 585 Renate Klaassen Hoek 1:49:48 1:49:11
532 82e H50+ 919 Clement van Damme Terneuzen 1:49:48 1:49:21
533 61e Dames 538 Gracy Van Couwenbergh Hamme 1:49:53 1:48:56
534 183e H40+ 808 Steven De Ras Gijzegem 1:49:53 1:48:55
535 18e H60+ 1323 Romain de Schrijver Aalst 1:49:57 1:49:17
536 184e H40+ 1312 Mario Debel Roeselare 1:49:57 1:49:03
537 192e Heren 891 Van Goey Jeroen Gentbrugge 1:50:00 1:49:18
538 193e Heren 1300 Sami Bouzeyene Sint-Amandsberg (Gent) 1:50:00 1:49:03
539 62e Dames 638 Wanda Zegers Terneuzen 1:50:07 1:49:51
540 185e H40+ 881 Erik Bolleman Axel 1:50:08 1:49:14
541 194e Heren 905 De Nys Robbert Blankenberge 1:50:27 1:49:35
542 186e H40+ 1354 Bart Godaert Steenhuize 1:50:28 1:49:32
543 195e Heren 1459 Yanick de Caluwe Waterland- Oudeman 1:50:32 1:49:39
544 196e Heren 947 Tim Verbeke Sint- Laureins 1:50:32 1:49:39
545 197e Heren 734 Horvat Suys Ronse 1:50:41 1:49:49
546 198e Heren 777 Vanmolecot steven Bredene 1:50:43 1:49:58
547 83e H50+ 899 Dennis Vandamme Bredene 1:50:44 1:49:57
548 199e Heren 869 Jerome De Waele Knokke-Heist 1:50:45 1:50:28
549 187e H40+ 1316 Koen van de Look Assebroek 1:50:46 1:49:56
550 84e H50+ 965 Wilfried Van de Poel Serskamp 1:50:48 1:50:00
551 200e Heren 704 Olivier Tack Sint-Andries 1:50:51 1:50:03
552 201e Heren 1234 Stefaan Arryn Lokeren 1:51:02 1:50:19
553 85e H50+ 1019 Luc Masyn Assebroek 1:51:20 1:51:01
554 63e Dames 582 Sandra Timmerman Oostende 1:51:21 1:51:04
555 64e Dames 662 Sarah De Plecker Oostende 1:51:21 1:51:05
556 202e Heren 1274 Jimmy Maene Oostende 1:51:24 1:50:38
557 86e H50+ 931 Filip Hoornaert Eeklo 1:51:25 1:50:38
558 188e H40+ 1180 Christiaan Velle Bredene 1:51:25 1:50:41
559 19e H60+ 1334 Johnny Lion Lierde 1:51:26 1:50:19
560 65e Dames 690 Dominique Naert Assebroek 1:51:27 1:50:56
561 87e H50+ 824 Chris Decadt Gentbrugge 1:51:28 1:50:49
562 189e H40+ 1224 Peter Vyncke Brugge 1:51:29 1:50:33
563 190e H40+ 933 Filip Geirnaert Drongen 1:51:33 1:50:46
564 203e Heren 1114 Matthias Herreman Zwalm 1:51:34 1:50:46
565 191e H40+ 1048 Hein Callens Kruishoutem 1:51:34 1:50:46
566 192e H40+ 912 Kurt D’hoore Zomergem 1:51:34 1:50:47
567 88e H50+ 1159 Martin de Nooyer Koudekerke 1:51:37 1:51:25
568 204e Heren 1269 Nico Lamont Kruishoutem 1:51:40 1:51:15
569 205e Heren 1160 Bas de Nooyer Koudekerke 1:51:41 1:51:28
570 206e Heren 1103 Michiel Bonte Brugge 1:51:43 1:51:43
571 207e Heren 1178 Thierry Clauwaert Kruishoutem 1:51:44 1:51:12
572 66e Dames 1381 Odette Boes Asse 1:51:52 1:51:25
573 67e Dames 688 Evy Sierens Maldegem 1:51:55 1:51:09
574 89e H50+ 1294 Eric Sierens Maldegem 1:51:55 1:51:09
575 90e H50+ 936 Andre Verstrynge Maldegem 1:51:56 1:51:09
576 193e H40+ 1280 Franky Bracheva Brakel 1:51:57 1:51:27
577 208e Heren 1430 Bart Vanacker Melle 1:52:03 1:51:30
578 91e H50+ 1318 Daniel Deweerdt Heist-aan-Zee 1:52:09 1:51:21
579 68e Dames 571 Sabeth Van Parys Velzeke 1:52:09 1:51:22
580 92e H50+ 1384 Piet de Visser Oostburg 1:52:13 1:51:58
581 69e Dames 532 Caroline Campe Brugge 1:52:18 1:52:11
582 93e H50+ 1355 Ronald van de Veire Oostburg 1:52:21 1:51:14
583 70e Dames 632 Myrthe Faro Breskens 1:52:31 1:52:10
584 71e Dames 598 Moniek Schipper Goes 1:52:32 1:52:09
585 20e H60+ 913 Antoine Audenaert Oostakker 1:52:34 1:52:06
586 209e Heren 1090 Thomas Kemseke Lendelede 1:52:35 1:51:47
587 210e Heren 768 Kristof Calis Gullegem 1:52:41 1:52:09
588 21e H60+ 1289 Walter Aelterman Merelbeke 1:52:43 1:52:11
589 194e H40+ 882 Marnix Taillaert Sint-Kruis (Brugge) 1:52:45 1:52:36
590 211e Heren 1373 Nicolas Koentges Heist-aan-Zee 1:52:48 1:52:27
591 22e H60+ 1042 Roger De Sutter Lede 1:52:51 1:52:14
592 72e Dames 612 Marianne Knijff Philippine 1:52:57 1:52:37
593 73e Dames 659 Elke Borms Erembodegem 1:53:00 1:51:59
594 195e H40+ 1243 Patrick Schellekens Erembodegem 1:53:03 1:52:02
595 196e H40+ 820 Bart Van de Putte Aalst 1:53:04 1:52:05
596 74e Dames 552 Corina van de Wege Philippine 1:53:05 1:52:45
597 75e Dames 681 Renske Koopman Philippine 1:53:05 1:52:46
598 197e H40+ 1122 Dirk Decaestecker Ertvelde 1:53:28 1:52:56
599 198e H40+ 1277 Robbert-Jan Provoost Domburg 1:53:43 1:53:00
600 199e H40+ 1338 Jan Bruynooghe Zedelgem 1:53:50 1:53:31
601 200e H40+ 1387 Luc de Maerteleere Sint-Laureins 1:53:53 1:53:18
602 76e Dames 580 Martine Devinck Knokke 1:53:53 1:53:20
603 212e Heren 767 Peet Wijnen Eindhoven 1:53:56 1:52:54
604 213e Heren 1428 Nick Colliers Mariakerke (Gent) 1:54:04 1:52:58
605 201e H40+ 956 Ronny Ketels Gistel 1:54:10 1:53:25
606 77e Dames 686 Martine de Meyer Sijsele 1:54:23 1:53:33
607 214e Heren 1291 Arne Hermans Assebroek 1:54:31 1:53:53
608 78e Dames 656 Martine Samyn Westkapelle 1:54:33 1:53:58
609 94e H50+ 1272 Rudi Cornelis Breskens 1:54:38 1:54:22
610 215e Heren 1120 Ruben Spelier Zoetermeer 1:54:40 1:53:37
611 23e H60+ 920 Willy de Milliano Bavel 1:54:43 1:53:47
612 79e Dames 633 Angelique Harinck Oost-Souburg 1:54:47 1:54:23
613 80e Dames 559 Marjo Buzeyn Aardenburg 1:54:55 1:54:22
614 81e Dames 623 Sylvie poppe Knokke-Heist 1:55:09 1:54:35
615 82e Dames 691 Annick van de Voorde Rumst 1:55:10 1:54:29
616 216e Heren 1207 Gino Dumon Oudenburg 1:55:28 1:54:23
617 202e H40+ 835 Frederic van Outryve d’Yd Ruddervoorde 1:55:30 1:54:40
618 203e H40+ 834 Bernard Bossuyt Brugge (St. Andries) 1:55:30 1:54:39
619 204e H40+ 889 Michel Van de Putte Aalst 1:55:33 1:54:35
620 205e H40+ 735 Steven de vliegere Hulst 1:55:44 1:55:08
621 83e Dames 636 Wendy Theune Vlissingen 1:55:53 1:55:30
622 206e H40+ 1303 Tony Cattoir Hulst 1:55:54 1:55:16
623 24e H60+ 814 Michel De Bleeker Damme 1:56:00 1:55:25
624 95e H50+ 954 Dirk Salens Aalter 1:56:01 1:55:16
625 217e Heren 1136 Johan van Pee Westende 1:56:01 1:54:57
626 96e H50+ 1347 Lieven Degrieck Oostduinkerke 1:56:06 1:55:08
627 218e Heren 742 Joost Blontrock Gistel 1:56:14 1:55:37
628 207e H40+ 722 Bert Van Driessche Ronse 1:56:23 1:55:33
629 97e H50+ 1320 Patrick Tiebackx Lissewege 1:56:24 1:55:22
630 98e H50+ 1363 Jan Schot Middelburg 1:56:26 1:55:58
631 84e Dames 692 Lucia Jongkees Meise 1:56:30 1:56:10
632 99e H50+ 750 ERic Van Daele Sint Gillis Waas 1:56:37 1:56:21
633 85e Dames 558 Katrien Aspeslagh Lombardsijde 1:56:41 1:56:06
634 208e H40+ 1336 Alex de Man Gent 1:56:47 1:56:08
635 219e Heren 922 Vanassche Peter Avelgem 1:56:50 1:56:35
636 209e H40+ 1313 Sandor van Bijsterveld Waasmunster 1:56:52 1:56:18
637 86e Dames 611 Ann Van Havermaet Temse 1:56:53 1:56:18
638 210e H40+ 1429 Vincent Vergauwe Wilrijk (Antwerpen) 1:56:59 1:56:42
639 25e H60+ 1132 Paul Adriaens Sijsele 1:57:03 1:56:31
640 87e Dames 676 Martine Vandenberghe Koksijde 1:57:04 1:56:08
641 220e Heren 980 Vercauteren Bjorn Zedelgem 1:57:07 1:56:43
642 211e H40+ 1242 Fred Sierens Beveren (Leie) 1:57:11 1:56:45
643 88e Dames 567 Karin van Noorden Vlissingen 1:57:12 1:56:11
644 89e Dames 524 Tjarda Omta Kuitaart 1:57:15 1:56:18
645 212e H40+ 1401 Yves Pieters Ronse 1:57:19 1:57:02
646 213e H40+ 1386 Alex Koussonsky Ronse 1:57:22 1:56:52
647 100e H50+ 1297 Patje Ameys Oudenaken 1:57:23 1:56:17
648 214e H40+ 717 Kristof Gaudesaboos Waardamme 1:57:28 1:56:50
649 221e Heren 733 Bart D’Hondt Ronse 1:57:31 1:56:41
650 101e H50+ 1335 Johan Wisse Heist-aan-Zee 1:57:32 1:56:53
651 90e Dames 677 Kathy de Roo Oostduinkerke 1:57:50 1:56:53
652 102e H50+ 811 Pascal Van Breusegem Gijzenzele 1:57:57 1:57:16
653 222e Heren 855 Yannick kok Sint-martens-latem 1:57:58 1:57:15
654 103e H50+ 1304 Wim de Lannoy Aalter 1:58:01 1:56:56
655 215e H40+ 1139 Patrick Segers Blankenberge 1:58:02 1:57:04
656 91e Dames 661 Martine Verstrynge Beernem 1:58:02 1:57:00
657 92e Dames 554 Kim Martens Aalst 1:58:21 1:57:20
658 93e Dames 543 Karin Bultynck Knokke-heist 1:58:26 1:58:26
659 223e Heren 1151 Maarten Dedeurwaerder Roeselare 1:58:29 1:57:25
660 94e Dames 621 Kathy Petit Oudenaarde 1:58:29 1:58:18
661 95e Dames 646 Angelique Kraal Middelburg 1:58:33 1:57:51
662 104e H50+ 999 Hans Adriaensen Schoten 1:58:36 1:57:37
663 96e Dames 664 Ellen Vanoverbeke Drongen 1:58:40 1:57:59
664 26e H60+ 1096 Daniel Vandamme Brugge 1:58:44 1:57:36
665 216e H40+ 955 Christof Persyn Brugge 1:58:49 1:58:04
666 217e H40+ 805 Bart Missant Gent 1:58:51 1:58:09
667 97e Dames 620 Anne Grawet Evergem 1:58:57 1:58:41
668 27e H60+ 1251 Willy Vernaeve Evergem 1:58:59 1:58:44
669 98e Dames 626 Natalie Coomans Waregem 1:59:14 1:58:32
670 99e Dames 628 An Vanhauwaert Waregem 1:59:14 1:58:31
671 100e Dames 1397 Carista Bultynck Heist-aan-Zee 1:59:21 1:58:44
672 101e Dames 619 Elise Mingneau Veldegem 1:59:40 1:58:47
673 224e Heren 880 Rens Ulijn Haarlem 1:59:41 1:58:50
674 225e Heren 901 Joost Vosmer Amsterdam 1:59:41 1:58:53
675 102e Dames 655 Lianne Wijsman Zierikzee 1:59:43 1:59:11
676 226e Heren 1227 Mitch van Hove Burcht 1:59:50 1:59:17
677 227e Heren 1343 Brecht Debrauwer Roeselare 1:59:56 1:59:07
678 103e Dames 600 Anniek de rijck Sint Jansteen 2:00:00 1:59:46
679 105e H50+ 1008 Dirk Vanhove Blankenberge 2:00:01 1:59:04
680 106e H50+ 787 Martin Billiau Dendermonde 2:00:10 1:59:10
681 104e Dames 1375 Ann Ruelens Heusden (O.-Vl.) 2:00:13 1:59:35
682 107e H50+ 866 Henk Decraecke Zwalm 2:00:13 1:59:36
683 105e Dames 1376 Nele Vermander Destelbergen 2:00:14 1:59:34
684 218e H40+ 720 Jo van der meulen Zottegem 2:00:22 1:59:29
685 228e Heren 1045 Frank Vergauwe Zele 2:00:22 1:59:41
686 219e H40+ 1237 Koen Maris Rummen 2:00:30 1:59:28
687 220e H40+ 1238 Paul Claes Herk-de-Stad 2:00:31 1:59:27
688 106e Dames 680 Veronique Rooms Destelbergen 2:00:36 1:59:54
689 107e Dames 693 Nathalie Vlietinck Sint-Andries 2:00:40 2:00:05
690 108e Dames 678 Hilde Dewulf Gent 2:00:45 2:00:02
691 108e H50+ 1182 Carlos Bowamie Sint-Laureins 2:00:57 2:00:30
692 109e Dames 529 Marianne Declerck Waregem 2:01:02 2:00:52
693 221e H40+ 1301 Nick Cornelis Zwijnaarde 2:01:06 2:00:20
694 109e H50+ 1141 Van Leirsberghe Paul Oedelem 2:01:22 2:00:52
695 110e Dames 553 Eva Boelens Aalter 2:01:23 2:00:53
696 229e Heren 1434 Dirk Ghillebaert Wervik 2:01:27 2:00:52
697 230e Heren 923 Werner De Craecker Merelbeke 2:01:28 2:00:54
698 231e Heren 897 Bart Bonnaerens Bassevelde 2:01:29 2:00:29
699 222e H40+ 1212 Filip Booglion Knokke-Heist 2:01:30 2:01:02
700 28e H60+ 749 John Verheije Breskens 2:01:32 2:00:45
701 111e Dames 573 Delphine kok Gent 2:01:41 2:00:57
702 223e H40+ 1111 Marco Janse Oost-Souburg 2:01:45 2:01:01
703 112e Dames 616 Evelien Vanden Brande Passendale 2:01:59 2:01:01
704 224e H40+ 1148 Kris Ketels Diksmuide 2:02:01 2:00:56
705 113e Dames 608 Raes Isabelle Dadizele 2:02:06 2:01:24
706 114e Dames 607 Sofie Raes Gits 2:02:06 2:01:24
707 110e H50+ 1078 Alain Cloet Ardooie 2:02:11 2:01:16
708 111e H50+ 921 Rudy Vande Velde Wachtebeke 2:02:27 2:02:09
709 112e H50+ 951 Henk de Brauwer Waarschoot 2:02:31 2:01:42
710 115e Dames 643 Nele Wilssens Blankenberge 2:02:34 2:01:37
711 116e Dames 1382 Annmick Hubrecht Blankenberge 2:02:40 2:01:42
712 232e Heren 1287 Steven van de Veire Rotterdam 2:02:42 2:01:34
713 117e Dames 640 Nele Van Acker Diksmuide 2:02:54 2:02:14
714 29e H60+ 1249 Flor Landuyt Oedelem 2:03:00 2:01:57
715 225e H40+ 883 Jurgen Zohlandt Westdorpe 2:03:10 2:02:26
716 226e H40+ 1153 Vanderweyden Jos Ichtegem 2:03:11 2:02:09
717 118e Dames 651 Clybouw Martine Ichtegem 2:03:11 2:02:09
718 233e Heren 763 Karel Keleman Gent 2:03:20 2:02:50
719 119e Dames 697 Ellen Van Poecke Bevel 2:03:34 2:03:26
720 234e Heren 761 Tom Pauwels Bassevelde 2:03:43 2:02:44
721 120e Dames 679 Katrien van Audenrode Gooik 2:03:52 2:02:59
722 121e Dames 583 De Keyzer Nathalie Gent 2:03:54 2:03:23
723 227e H40+ 1388 Koen Mestdagh Zomergem 2:03:54 2:03:03
724 113e H50+ 1444 Michel Valentin Knokke 2:03:56 2:03:37
725 122e Dames 682 Ann Schacht Sint-Denijs-Westrem 2:04:10 2:03:28
726 30e H60+ 1204 Pierre van de Langerijt Knokke-Heist 2:04:10 2:03:15
727 123e Dames 695 Angeline Pieters Sint-Kruis (Brugge) 2:05:48 2:05:26
728 31e H60+ 1015 Jan De Booser Deinze 2:06:17 2:05:09
729 124e Dames 609 Christine Van Houtte Deinze 2:06:17 2:05:10
730 114e H50+ 1032 Theo Knijff Philippine 2:06:34 2:06:13
731 125e Dames 587 Lena Kleingeld Vlissingen 2:06:39 2:05:42
732 126e Dames 637 Corina Janse Oost-Souburg 2:07:03 2:06:18
733 127e Dames 1383 Ilse vanden Brande Iddergem 2:07:06 2:06:16
734 128e Dames 1217 Mieke Oostveen Apeldoorn 2:07:10 2:06:33
735 228e H40+ 759 Alex Gheerolfs Ronse 2:07:37 2:07:09
736 235e Heren 740 Arnoud Van Der Straeten Aalst 2:07:40 2:06:51
737 32e H60+ 1233 Jan de Jonge Biervliet 2:07:48 2:06:52
738 33e H60+ 877 Antoine Mathys De Pinte 2:07:52 2:06:56
739 129e Dames 663 Monique de Rooij Hoek 2:07:53 2:06:54
740 229e H40+ 1239 Rudi Deblock Ronse/Renaix 2:08:08 2:07:39
741 115e H50+ 1064 Louis van der Steen GENTGrou 2:08:18 2:07:24
742 34e H60+ 960 Carlos de Willemacker Aalter 2:09:29 2:08:33
743 230e H40+ 1223 Kurt Bonny Sint-Andries 2:09:42 2:09:03
744 236e Heren 1221 Nicolas Sabbe Knokke-Heist 2:09:44 2:08:42
745 130e Dames 1229 Hilde Tanghe Oedelem 2:09:44 2:08:41
746 231e H40+ 765 Philip de Vroe Sleidinge 2:10:05 2:09:29
747 116e H50+ 818 Wim Demyttenaere Ronse 2:10:12 2:09:53
748 237e Heren 1358 Jurgen Prooi Aartselaar 2:10:16 2:09:38
749 232e H40+ 821 Wim De Boeck Aalst 2:10:23 2:09:23
750 131e Dames 641 Lore Vanbetsbrugge Ingelmunster 2:10:38 2:09:55
751 132e Dames 658 Nancy Cobbaert Varsenare 2:10:54 2:10:41
752 35e H60+ 783 Rene Coppens Koksijde 2:11:01 2:10:40
753 238e Heren 1348 Pieter van Dijcke Gooik 2:11:04 2:10:11
754 133e Dames 562 Natacha Deneve Erembodegem 2:11:07 2:10:06
755 233e H40+ 828 Harry Durinck Kalken 2:11:08 2:10:46
756 134e Dames 1394 Delphine Couckuyt Rollegem-Kapelle 2:11:08 2:10:46
757 135e Dames 657 Isabel Florin Zwijndrecht 2:11:09 2:10:56
758 136e Dames 698 Nancy Vandenweghe Lovendegem 2:11:19 2:10:14
759 137e Dames 556 Serpieters Deborah Adinkerke 2:11:44 2:10:57
760 138e Dames 550 Véronique Philips Veurne 2:11:44 2:10:57
761 139e Dames 551 Brigitte Debruyne Veurne 2:11:44 2:10:57
762 140e Dames 547 Martine florizoone Veurne 2:11:44 2:10:58
763 141e Dames 606 Tine Vandaele Schoten 2:12:09 2:11:08
764 36e H60+ 1086 Arie Schout Kloetinge 2:12:18 2:11:19
765 234e H40+ 1219 Frank Demeyere Zedelgem 2:12:40 2:11:41
766 117e H50+ 1395 Francky Couckuyt Rollegem-Kapelle 2:12:56 2:12:36
767 142e Dames 610 Isabelle de Rocker Waasmunster 2:13:23 2:12:46
768 235e H40+ 1020 Johan Huys Waasmunster 2:13:23 2:12:46
769 37e H60+ 1244 Paul Florin Beveren-Waas 2:13:51 2:13:40
770 239e Heren 875 Bekaert Frank Heldergem 2:15:23 2:15:13
771 118e H50+ 1353 Romain Bolssens Kieldrecht (Beveren) 2:16:44 2:15:49
772 143e Dames 527 Petra Ulijn Terneuzen 2:17:14 2:16:53
773 236e H40+ 1011 Wim Mostinckx Dilbeek 2:17:27 2:16:27
774 237e H40+ 1435 Geert Byttebier Loppem 2:17:29 2:17:11
775 144e Dames 564 Miriam Baak Oost-Souburg 2:17:30 2:16:55
776 238e H40+ 1195 Fredrik van Besien Staden 2:18:20 2:17:17
777 145e Dames 595 Francine Billiet Gistel 2:19:01 2:18:17
778 146e Dames 645 Ellen Dauw Wanzele 2:20:28 2:19:51
779 147e Dames 617 Katrien Sebreghts Vlezenbeek 2:22:46 2:22:22
780 240e Heren 1071 Hans Seeldrayers Vlezenbeek 2:22:46 2:22:22
781 148e Dames 1399 Gratia van Steenkiste Mariakerke (Gent) 2:24:58 2:23:52
782 239e H40+ 1208 Ludo Goedertier Lochristi 2:25:01 2:23:54
783 149e Dames 534 Ine De Buck Kalken 2:25:56 2:24:58
784 150e Dames 535 Els De Bolle Destelbergen 2:25:56 2:24:59
785 151e Dames 525 Natalie Verdoorn Sluiskil 2:30:23 2:29:18
786 152e Dames 526 Patricia van Doorn Sluiskil 2:30:23 2:29:19
787 240e H40+ 1248 Bart Quickenborne Wetteren 2:30:23 2:29:17
788 153e Dames 689 Pascalleke van de Voorde Aartselaar 2:33:53 2:33:08


Clubklassement Halve Marathon

Snelste club

Plaats Clubnaam Som tijd 5 beste lopers Geldprijs
Prijswinnaars
Clubs/Verenigingen met minder dan 5 geregistreerde clubklassement lopers op de halve marathon zijn niet opgenomen in het overzicht. Klassement op basis van bruto tijd.
1ste plaats KAA GENT 6:03:35 € 445
2de plaats AC GERAARDSBERGEN 6:14:01 € 340
3de plaats EENDR. AALST (EA) 6:16:04 € 225
4de plaats DYNAMICA-VLISSINGEN 6:24:28 € 135
5de plaats AZW 6:25:23 € 90
Overige clubs
6 LDT ZELE 6:25:32
7 CEPAL 6:52:01
8 DE KREKENLOPERS 6:53:17
9 MAC WESTHOEK 6:54:45
10 RC GENT 6:58:26
11 TILLIT SMSBOX 7:08:51
12 SODIBRUG 7:12:35
13 SPIRIDON AALST 7:15:47
14 BEHO 7:22:15
15 ALVA (ATL. LAND VAN AALST 7:22:53
16 3TK 7:32:39
17 NO LIMIT TEAM 7:35:15
18 SCHELDESPORT 7:36:18
19 WORLD RUNNERS BELGIUM 7:37:55
20 SMO 7:44:36
21 FLAC 7:48:06
22 AV ’56 7:52:34
23 EFC-ITC 7:55:49
24 RUNNERS EVERGEM 7:56:33
25 JC ZWALM 8:06:38
26 RUNNING TEAM KNOKKE 8:13:33
27 AV DE WIELINGEN 8:25:17
28 DEVA MARATHON TEAM 8:31:53
29 PASAR 8:35:19
30 JC AALTER 8:35:30
31 GENT LOOPT 8:37:31
32 JOGGINGTEAM DE OLIFANT 8:45:18
33 RUN FOR FUN ZWALM 8:56:46

Grootste club Halve Marathon Definitieve uitslag

Plaats Clubnaam Aantal lopers Geldprijs
Prijswinnaars
1ste plaats De Krekenlopers 42 € 150
2de plaats Spiridon Aalst 21 € 110
3de plaats Dynamica-Vlissingen 21 € 50
Overige clubs
4 3TK 20
5 alva (Atl. Land van Aalst 17
6 Scheldesport 15
7 KAA Gent 15
8 sodibrug 13
9 Runners Evergem 12
10 RC Gent 11
11 BEHO 10
12 AC Geraardsbergen 10
13 FLAC 8
14 JC Aalter 8
15 Gent Loopt 8
16 AV ’56 8
17 AV De Wielingen 8
18 EFC-ITC 7
19 AZW 7
20 World Runners Belgium 7
21 MAC Westhoek 7
22 JC Zwalm 7
23 Run for Fun Zwalm 6
24 Eendr. Aalst (EA) 6
25 triatlon Damme 5
26 SMO 5
27 Triatlon Team Roeselare 5
28 pasar 5
29 Tillit smsbox 5
30 CEPAL 5
31 LDT zele 5
32 No Limit Team 5
33 Running Team Knokke 5
34 joggingteam de olifant 5
35 Deva marathon team 5
36 JC Scheldevallei Melsen 5
37 Pa Tri Jot Triathlon team 4
38 NLT 4
39 AC Zottegem 4
40 DAPALO 4
41 AC Blankenberge 4
42 WTDT 4
43 Loop Je Fit 3
44 Delta Sport Zierikzee 3
45 AC Beverhout 3
46 HC Oostende 3
47 KAV Roeselare (AVR) 3
48 Vrienden in Toek. 3
49 VACBL 3
50 Z-runners 3
51 AC Staden 3
52 AV Molenland 3
53 WTT 2
54 peaklevel 2
55 iron managers 2
56 Alg. Brugse AV 2
57 Surfers Paradise 2
58 Jogging Plus 2
59 Beisbroeklopers 2
60 ACME 2
61 av Veteranen Nederland 2
62 Bjokkesteam 2
63 AC Zele 2
64 PTT 2
65 WALO 2
66 IM2008 2
67 Abmarke 2
68 AC Hamme 2
69 JC Brakel 2
70 Leeuwerik 2
71 3MD 2
72 Loopgroep Zeeland 1
73 Sprint 1
74 RTB 1
75 challenge 1
76 SMC 1
77 Brandweer St Gillis Waas 1
78 FC Lembeke 1
79 kbc express loopt 1
80 Blanco beernem 1
81 AC Pajottenland 1
82 RAT RACE TEAM (triatlon) 1
83 LENTRIAC 1
84 RonseRunners 1
85 TVH 1
86 HALE 1
87 ktdc kortrijk 1
88 lyra 1
89 JC de Pinte 1
90 Vondelhof Denderhoutem 1
91 ETZ 1
92 Urbano Thijs Cycling Team 1
93 midlon 1
94 AC Deinze 1
95 JC Moerbeke 1
96 Triatlon duatlon Leuven 1
97 MTV 1
98 Kwb Wambeek Jogging 1
99 Vlierzele Sportief 1
100 Kuristo 1
101 Energy2Run 1
102 College Waregem 1
103 Joggers beersel 1
104 TraKKS 1
105 gonzalez runningteam 1
106 stresskikkers Elverdinge 1
107 avi 1
108 Cartim 1
109 TTK 1
110 Behac 1
111 AS Riem 1
112 Friesland 1
113 Borluutjoggers 1
114 dac 1
115 bemo 1
116 Dwars door Wervik 1
117 TBT 1