26e editie Zondag 17 maart 2019

Uitslagen 2015

Kids run | Vijf van Sluis | Tien van Sluis | Halve Marathon | Clubklassement

De uitslagen worden mogelijk gemaakt door meetapparatuur van Racetimer.
Bekijk beelden van uw aankomst door uw naam te zoeken, bijvoorbeeld door naam of borstnummer in te typen. Klik door op naam en dan ziet u uw finish.

Kids Run

Positie Positie per categorie Borstnummer Naam Woonplaats Bruto tijd Netto tijd
1 1e Jongens 1501 Aaron van Lersberghe Sint-Kruis (Brugge) 4:04 4:01
2 2e Jongens 1517 Bjorn de Koeijer Waterlandkerkje 4:09 4:06
3 3e Jongens 1493 Vic Vanhaecke Izegem 4:13 4:11
4 1e Meisjes 1491 Merel Angilis Bavikhove 4:17 4:14
5 4e Jongens 1525 mAXIM eLET Geraardsbergen 4:20 4:16
6 2e Meisjes 1514 Charlotte Pennynck Harelbeke 4:21 4:18
7 3e Meisjes 1492 Maud Angilis Bavikhove 4:23 4:19
8 5e Jongens 1487 Rody Legrand Sluis 4:28 4:25
9 6e Jongens 1486 Mauro Legrand Sluis 4:29 4:23
10 7e Jongens 1469 Jarne Buyse Oostrozebeke 4:29 4:27
11 8e Jongens 1489 Leeroy Bentley Sluis 4:30 4:28
12 4e Meisjes 1506 Romy Dieleman Schoondijke 4:34 4:30
13 9e Jongens 1490 Stian Carlier Zwevegem 4:36 4:32
14 10e Jongens 1472 Ruben Ares Zwevegem 4:36 4:32
15 5e Meisjes 1502 Emma Dekker Zuidzande 4:39 4:35
16 6e Meisjes 1503 Matie de Bels Pittem 4:42 4:39
17 7e Meisjes 1465 Lise Deleersnyder Sint-Denijs 4:43 4:39
18 11e Jongens 1518 Iben Mahieu Harelbeke 4:44 4:41
19 8e Meisjes 1471 Emma Cottenie Heestert 4:46 4:42
20 12e Jongens 1500 Rune van Lersberghe Sint-Kruis (Brugge) 4:46 4:43
21 9e Meisjes 1464 Laura Deleersnyder Sint-Denijs 4:48 4:44
22 13e Jongens 1539 mANU dEVOLDER Brugge 4:58 4:54
23 14e Jongens 1466 Remy Deleersnyder Sint-Denijs 5:02 4:59
24 15e Jongens 1513 Tristan Dess Oostburg 5:03 4:57
25 16e Jongens 1508 Kay Basting Sluis 5:04 4:59
26 10e Meisjes 1523 `Norah Cottem Outrijve 5:05 5:01
27 11e Meisjes 1481 Britt Luteijn Retranchement 5:06 5:01
28 17e Jongens 1505 Mattijs Soetaert Deerlijk 5:11 5:08
29 12e Meisjes 1470 Ayco Buyse Oostrozebeke 5:12 5:08
30 13e Meisjes 1504 Naomi Clinckemaillie Pittem 5:14 5:09
31 18e Jongens 1474 Arno Ares Zwevegem 5:16 5:13
32 19e Jongens 1521 Liam Hubrecht Damme 5:17 5:12
33 20e Jongens 1483 Viktor Vermeersch Brugge 5:19 5:14
34 21e Jongens 1524 Romymarlow Mbida ELLEZELLE 5:26 5:22
35 22e Jongens 1473 Vic Ares Zwevegem 5:27 5:24
36 14e Meisjes 1526 Louise Elet Geraardsbergen 5:27 5:24
37 15e Meisjes 1511 Saartje van Mol Sluis 5:27 5:22
38 23e Jongens 1499 Finn van de Capelle Sluis 5:27 5:23
39 16e Meisjes 1510 Baily Korfker Schoondijke 5:37 5:30
40 24e Jongens 1477 Neil Lenaerts Torhout 5:41 5:36
41 25e Jongens 1519 Lennert Vanlerberghe Heist-aan-Zee 5:44 5:40
42 26e Jongens 1488 Jins Wanjon Sluis 5:54 5:50
43 17e Meisjes 1509 Puck de Potter Sluis 5:56 5:51
44 27e Jongens 1512 Pepijn Smits Sluis 5:57 5:52
45 18e Meisjes 1480 Bo Ketelslegers Torhout 6:00 5:54
46 19e Meisjes 1496 Helena Vanluchene Oostrozebeke 6:12 6:07
47 20e Meisjes 1497 Tanisha Van Heuvel Oostburg 6:13 6:07
48 28e Jongens 1494 Tygo de Caluwe Brugge 6:13 6:08
49 21e Meisjes 1462 Lieke Claerhout Moerkerke 6:20 6:14
50 29e Jongens 1463 Tieme Claerhout Moerkerke 6:22 6:15
51 22e Meisjes 1498 Shakyra van de Heuvel Oostburg 6:24 6:18
52 23e Meisjes 1495 Marjan Hertogs IJzendijke 6:26 6:19
53 30e Jongens 1527 Warre Deconninck Zwevegem 6:27
54 31e Jongens 1522 Jappie Saelens Heist-aan-Zee 6:28 6:22
55 32e Jongens 1475 Noah Lenaerts Torhout 6:30 6:24
56 33e Jongens 1479 Cas Ketelslegers Torhout 6:32 6:25
57 24e Meisjes 1520 Flore Hubrecht Damme 6:37 6:32
58 25e Meisjes 1478 Amélie Latruwe Izegem 6:37 6:30
59 26e Meisjes 1507 Kyra Basting Sluis 6:56 6:51
60 27e Meisjes 1515 Vanity Hoogesteger Sluis 6:56 6:52
61 34e Jongens 1516 Jaydon Hoogesteger Sluis 6:57 6:52
62 28e Meisjes 1482 Alexia Vermeersch Brugge 7:01 6:53
63 29e Meisjes 1484 Jana Cottignie Heist-aan-zee 7:02 6:55
64 35e Jongens 1485 Fender Schram Terneuzen 7:06 6:59


Vijf van Sluis

Positie Positie per categorie Borstnummer Naam Woonplaats Bruto tijd Netto tijd
1 1e Heren 83 Laga Fabrice Zulte 16:20 16:17
2 2e Heren 112 Daan Dhondt Kruishoutem 16:34 16:32
3 3e Heren 119 Gunter D’Hondt Ronse/Renaix 16:39 16:36
4 4e Heren 129 Joël Aafjes Kortgene 16:46 16:43
5 5e Heren 1529 Erik Cappon Zuidzande 16:53 16:49
6 6e Heren 99 Sergio Harinck Oost-Souburg 17:15 17:11
7 7e Heren 88 Davy Goossens Deinze 17:25 17:21
8 8e Heren 102 Andres Scherpereel Echtenerbrug 17:32 17:29
9 9e Heren 123 Hamish Maertens Beveren (Leie) 17:35 17:35
10 10e Heren 1298 Niels van Loo Damme 17:42 17:38
11 1e Dames 20 Christiaens Spohie Waregem 17:51 17:47
12 11e Heren 136 Rowin Smekens Schoondijke 17:56 17:51
13 12e Heren 138 Jan Riemens Waterland-Oudeman 18:00 17:56
14 13e Heren 1533 Galiano Schoonbaert Sint-Kruis (Brugge) 18:02 17:57
15 14e Heren 1535 Ruben Deprez Heestert 18:13 18:09
16 15e Heren 76 Arthn Valcke Sint-Denijs 18:17 18:10
17 16e Heren 73 Marijn de Greef Oostburg 18:30 18:26
18 17e Heren 1300 Matthias Verthez Zottegem 18:44 18:39
19 18e Heren 139 Gilles baekelandt Knokke-Heist 18:58 18:54
20 19e Heren 1296 Kevin van Loo Damme 19:07 19:02
21 20e Heren 87 Floris Huigh Schoondijke 19:47 19:42
22 21e Heren 1302 Peter Van Waes Aardenburg 19:56 19:51
23 22e Heren 106 Seppe Pappijn Avelgem 19:59 19:52
24 2e Dames 65 Trui VandenBulcke Kortemark Werken 20:00 19:56
25 23e Heren 1532 Andy Rietmaeker Kortemark Zarren 20:01 19:56
26 24e Heren 1528 Koen Hamelink Oostburg 20:14 20:08
27 25e Heren 134 Thomas Cornilly Damme 20:19 20:15
28 3e Dames 43 Marina Steppe Aalst 20:21 20:16
29 26e Heren 1297 Maxim van Loo Damme 20:30 20:26
30 27e Heren 1299 Kris van Loo Damme 20:32 20:25
31 28e Heren 128 Marcel Roose Breskens 20:33 20:25
32 29e Heren 103 Patrick van Morrelgem Sluis 20:34 20:25
33 30e Heren 111 Patrick de Boevere Aardenburg 20:44 20:37
34 31e Heren 137 Sam Riemens Watervliet 20:49 20:44
35 32e Heren 1536 Wim deduytsche Blankenberge 20:52 20:36
36 33e Heren 120 Henk De Brauwer Waarschoot 21:09 21:00
37 4e Dames 51 Louise Le Coq Breskens 21:09 21:00
38 34e Heren 133 Peter De Ketelaere Nazareth Eke 21:19 21:12
39 35e Heren 115 Ilian De Lille Maldegem 21:26 21:21
40 36e Heren 110 Twan Rijnberg Zuidzande 21:33 21:25
41 37e Heren 109 Jens Pijfferoen Sluis 21:37 21:29
42 38e Heren 1295 Andreas Zwanenburg Breskens 21:39 21:30
43 39e Heren 1292 Tom van den Bersselaar Berkel-Enschot 21:55 21:49
44 40e Heren 125 Yves Maertens Beveren (Leie) 22:01 21:55
45 5e Dames 25 Britt Van Acker Sint Andries 22:01 21:47
46 41e Heren 85 Bulcke Christoff Knokke-Heist 22:10 21:56
47 6e Dames 29 Ilona Dieleman Nieuwvliet 22:11 22:04
48 7e Dames 2 Britt Louagie Knokke-Heist 22:11 22:05
49 42e Heren 93 Bart Huys Knokke-Heist 22:15 22:10
50 43e Heren 75 Ronny Versluijs Zuidzande 22:16 22:10
51 44e Heren 1537 Peter Seynaeve Brugge 22:20 22:04
52 45e Heren 122 Walter Deketelaere Zedelgem 22:22 22:15
53 8e Dames 1 Amber Louagie Knokke-Heist 22:24 22:18
54 46e Heren 86 Bas van Melle Sluis 22:26 22:17
55 9e Dames 46 Veerle DeBaets Harelbeke 22:36 22:31
56 10e Dames 39 Bottelier Yara Ursel 22:40 22:35
57 11e Dames 4 Iris van de Kerkhove Aardenburg 22:40 22:31
58 47e Heren 98 Jaco Mol Philippine 22:44 22:28
59 48e Heren 84 Cozijns Stijn Zulte 22:49 22:36
60 49e Heren 70 Jan De Vlieghere Damme 23:01 22:46
61 50e Heren 117 Simon Dekker Zuidzande 23:03 22:49
62 12e Dames 45 Domenica Korfker Schoondijke 23:03 22:52
63 51e Heren 1530 Peter Slits Sluis 23:03 22:53
64 52e Heren 105 Toni Luteijn Retranchement 23:06 22:57
65 53e Heren 104 Sem Luteijn Retranchement 23:06 22:58
66 54e Heren 81 Luc De Valck Hofstade 23:08 23:04
67 13e Dames 58 Leonie Cornilly Damme 23:29 23:23
68 14e Dames 57 Angelique DeNijs Brakel 23:29 23:18
69 55e Heren 1301 Niek De Taeye Sint-Andries 23:33 23:17
70 56e Heren 107 Liam De Lange Zwalm 23:34 23:26
71 57e Heren 1534 Bjarne Hocedez Otegem 23:40 23:33
72 58e Heren 118 Leo Dekker Zuidzande 23:42 23:27
73 59e Heren 124 Daan Van Mol Sluis 23:45 23:37
74 60e Heren 108 Sven De Lange Zwalm 23:48 23:39
75 61e Heren 74 Annys Pascal Knokke 24:05 24:01
76 62e Heren 116 Stefaan De Caluwe Stekene 24:15 24:01
77 63e Heren 92 Jeroen Huys Knokke-Heist 24:19 24:13
78 15e Dames 24 Laerke Expeels Dudzelee 24:22 24:18
79 64e Heren 126 Walter Van Hee Oostburg 24:25 24:11
80 65e Heren 77 Kenny Bogaard Sluis 24:29 24:21
81 66e Heren 130 Stephan Delvoye Harelbeke 24:35 24:26
82 16e Dames 52 Fabienne Vanden Broecke Harelbeke 24:35 24:27
83 67e Heren 114 Davy Langbeen Sint-Kruis (Brugge) 24:39 24:23
84 68e Heren 95 Luc Van Den Neucker Sint- Laureins 24:41 24:30
85 17e Dames 61 Kathleen Nobus Aardenburg 24:43 24:30
86 18e Dames 14 Petra Tas Waterlandkerkje 24:54 24:44
87 69e Heren 132 Matthias Craene Brugge 24:54 24:39
88 19e Dames 67 Katrien Vervarcke Oostkerke (Damme) 24:57 24:41
89 70e Heren 71 Ranco Bogaard Oostburg 25:00 24:51
90 71e Heren 1531 Betrand Hazek Beernem 25:01 24:53
91 20e Dames 34 Marijke Vanparys Ramskapelle (Knokke- 25:03 24:59
92 72e Heren 94 Bulcke Lars Knokke-Heist 25:05 24:50
93 21e Dames 47 Maaike Vandijnsberghe Harelbeke 25:12 25:02
94 22e Dames 55 Ann Delvoye Zwevegem 25:18 25:11
95 73e Heren 1538 Jos van den Bensselaan Oisterwijk 25:21 25:11
96 74e Heren 78 Michiel van Damme Terneuzen 25:35 25:27
97 23e Dames 41 Georgette Knockaert Oostkamp 25:38 25:29
98 75e Heren 127 Maarten Fieret Zuidzande 25:47 25:35
99 24e Dames 31 Eliane Huys Knokke-Heist 26:46 26:40
100 76e Heren 135 Rik De Slagmulder Aspelare 26:57 26:48
101 77e Heren 79 André Pieters Terneuzen 27:09 27:02
102 25e Dames 42 Marjan Mistiaen Zuidzande 27:16 27:06
103 26e Dames 35 Ann van Bockstael Maarkedal 27:50 27:39
104 78e Heren 97 Thomas Lenaerts Torhout 27:53 27:43
105 79e Heren 96 Bram De Wilde Eeklo 28:14 28:05
106 27e Dames 22 Monique De Witte Herzele 28:35 28:24
107 28e Dames 27 Van den Berghe Hilde Outer-Ninove 28:38 28:27
108 29e Dames 28 Catherine Vanspeybroeck Vinderhoute 28:41 28:32
109 30e Dames 12 Rita Slabbynck Erondegem 28:43 28:38
110 80e Heren 101 Ben Van Bruggen Knokke 28:57 28:40
111 31e Dames 37 Valerie Waumans Knokke 28:58 28:40
112 81e Heren 100 Thibault Van Bruggen Knokke 28:58 28:40
113 82e Heren 131 David Van Nevel Oostkamp 29:06 28:49
114 32e Dames 19 Judith Tas Sluis 29:08 28:56
115 33e Dames 53 Ilse Dierickx Assebroek 29:23 29:11
116 34e Dames 38 Els De Backer Brakel 29:24 29:12
117 35e Dames 60 Sara Coen Brugge 29:31 29:18
118 83e Heren 89 De Gendt Andre Outer-Ninove 29:46 29:35
119 36e Dames 56 Franca Hoff ‘s-Gravenhage 29:49 29:36
120 37e Dames 30 Ineke van Morrelgem Sluis 29:50 29:38
121 38e Dames 32 Gemoets Vinciane Knokke-Heist 29:50 29:44
122 39e Dames 59 Fien Vanhaecke Lissewege 29:53 29:41
123 40e Dames 13 Bo Bernaert Oedelem 29:54 29:41
124 84e Heren 121 Firmin Versluys Kaprijke 30:32 30:32
125 41e Dames 40 Ann Catry Oostrozebeke 30:39 30:25
126 42e Dames 62 Tessa Bauer Oostburg 30:48 30:32
127 43e Dames 6 Karen Claeys Eeklo 31:08 30:53
128 44e Dames 48 Maaike De Mey Knokke-Heist 31:15 30:59
129 45e Dames 17 Katia Verstraete Knokke-Heist 31:16 31:00
130 46e Dames 21 Hubrecht Dotje Knokk-Heist 31:16 31:00
131 85e Heren 80 Miguel Bulcke Knokke-Heist 31:17 31:00
132 47e Dames 64 Kathleen Vlietinck Knokke-Heist 31:21 31:04
133 48e Dames 63 Vera Rappe Knokke-Heist 31:24 31:07
134 49e Dames 49 Pascale De Plancke Knokke-Heist 31:26 31:11
135 50e Dames 5 Jessica Danneels Kaprijke 31:35 31:20
136 51e Dames 8 Lise Albers Hoek 31:37 31:20
137 52e Dames 26 Nele Slabbinck Knokke Heist 31:51 31:37
138 53e Dames 33 De Jonghe Ann Knokke-Heist 31:51 31:38
139 54e Dames 54 Pauline De Meyer Sint-Kruis (Brugge) 32:19 32:02
140 55e Dames 36 Decock Maaike Brakel 32:57 32:45
141 56e Dames 7 Jolien Van Laere Sleidinge 33:45 33:31
142 86e Heren 1294 Wouter Danneels Gent 33:45 33:31
143 57e Dames 50 Emmeline Van Vlierden Sluis 33:51 33:42
144 58e Dames 44 Floor Van Mol Sluis 33:51 33:42
145 87e Heren 113 Lode Vanluchene Oostrozebeke 34:16 34:02
146 59e Dames 18 An De Ceukelaire Hofstade 35:30 35:19


Tien van Sluis

Positie Positie per categorie Borstnummer Naam Woonplaats Bruto tijd Netto tijd
1 1e Heren 438 Cedric Van de Putte Uitbergen 30:42 30:39
2 2e Heren 423 Sander Verminck Berlare 30:56 30:54
3 3e Heren 436 Joost Dewaele Vichte 31:48 31:45
4 4e Heren 475 Philip Van Lierde Denderleeuw 32:32 32:29
5 5e Heren 378 Christophe De Ketelaere Eke 32:54 32:50
6 6e Heren 473 Bert Deloene Kuurne 34:26 34:23
7 7e Heren 429 Steven Scherpereel Deerlijk 34:55 34:52
8 8e Heren 503 Jochen Himde Waregem 35:23 35:19
9 9e Heren 511 Hendrik van der Elst Erpe-Mere 35:29 35:25
10 10e Heren 500 Gilliam Stofferis Adegem 35:44 35:38
11 11e Heren 387 Kurt Carlier Zwevegem 35:49 35:43
12 12e Heren 472 Wim Mory Zottegem 35:55 35:51
13 13e Heren 428 Steven Hocedez Otegem 36:19 36:13
14 14e Heren 469 Kris de Nys Olsene 36:21 36:18
15 15e Heren 462 Andy Rietmaeker Zarren 36:37 36:30
16 16e Heren 405 Frederic Ares Zwevegem 36:53 36:49
17 17e Heren 413 Bart Cornelis Sint- laureins 37:03 36:58
18 18e Heren 485 Frederik Vanden Bussche Antwerpen 37:12 37:00
19 19e Heren 513 Jimmy deurieje Knokke-Heist 37:17 37:13
20 20e Heren 518 Yann Thai-Thuc Knokke-Heist 37:28 37:22
21 21e Heren 479 Rob van ’t Veen Goes 37:53 37:47
22 22e Heren 380 Frederik Van Overbeke Zomergem 38:02 37:58
23 23e Heren 408 Bert Verbeke Sint- Laureins 38:06 38:06
24 24e Heren 403 Deneys Dirk Ninove 38:08 37:58
25 25e Heren 456 Vincent Cottem Avelgem 38:13 38:07
26 1e Dames 305 Audrey Goesaert Harelbeke 38:19 38:15
27 26e Heren 488 Peter Dekker Zoutelande 38:22 38:16
28 27e Heren 484 Danny Vandevijvere Ingelmunster 38:24 38:18
29 28e Heren 425 Francois van de Broecke Breskens 38:41 38:37
30 29e Heren 464 Hendrik Westerweele Vlissingen 38:56 38:47
31 2e Dames 310 Marlies Demeersseman Beernem 39:01 38:56
32 30e Heren 470 Geert Martens Evergem 39:06 39:00
33 3e Dames 164 Axana Dheedene Vichte 39:08 39:02
34 4e Dames 165 Heidi Gielen Neerpelt 39:12 39:04
35 31e Heren 519 Stiven Van De Velde Heist-aan-Zee 39:19 39:13
36 5e Dames 226 Ulrika Debie Vichte 39:23 39:18
37 32e Heren 474 Karim el Amraoui Hamme (O.-Vl.) 39:33 39:29
38 33e Heren 471 Yves de Gelder Erpe-Mere 39:40 39:34
39 34e Heren 430 Wim Rijken Mol 40:16 39:59
40 35e Heren 417 Bart Vanluchene Izegem 40:21 40:06
41 36e Heren 352 Laurens Heuzel Zeebrugge (Brugge) 40:21 40:11
42 37e Heren 372 Viaene Mayko Waregem 40:21 40:14
43 6e Dames 206 Van Hyfte Lisa Heist-aan-zee 40:21 40:11
44 38e Heren 358 Olivier Roelandts Brussel 40:23 40:08
45 39e Heren 517 Sven de Meydts Zeebrugge (Brugge) 40:29 40:20
46 40e Heren 501 Jeff Vanhoucke Deerlijk 40:30 40:25
47 41e Heren 400 Peter Vervecken Mol 40:35 40:19
48 42e Heren 351 Haverbeke Jordy Maldegem 40:52 40:34
49 43e Heren 416 Joseph Vanparys Ramskapelle (Knokke- 41:01 40:55
50 44e Heren 368 Gino Pieters Zomergem 41:06 41:06
51 45e Heren 480 Lucas Van Hooreweghe Deinze 41:11 41:11
52 46e Heren 349 Peter Martens Ursel 41:14 40:57
53 47e Heren 465 Stephan Dusarduijn Sluis 41:16 41:11
54 48e Heren 384 Ivan DEJONGHE Ingelmunster 41:22 41:07
55 49e Heren 333 Wouter van der Slikke Retranchement 41:31 41:26
56 50e Heren 478 Jeroen Delaert Groede 41:35 41:20
57 51e Heren 452 Lieven Laflere Kortrijk 41:42 41:19
58 7e Dames 228 Kathleen Vanmarcke Avelgem 41:44 41:39
59 52e Heren 496 Michiel Leys Eeklo 41:51 41:32
60 53e Heren 355 Rudi de Caluwe Sas van Gent 41:52 41:38
61 54e Heren 369 Bart Speleers Herzele 41:55 41:39
62 55e Heren 347 Peter Van Hecke Eeklo 42:01 41:56
63 56e Heren 381 Gunter Martens Hillegem 42:03 41:48
64 8e Dames 188 Sofie Degrendel Kortrijk 42:05 41:57
65 57e Heren 326 Notebaert Peter Tiegem 42:18 42:07
66 58e Heren 337 Jeroen De Langhe Marke 42:21 42:21
67 59e Heren 497 Sander Engels Eeklo 42:35 42:19
68 9e Dames 303 Stefanie D’Haen Hamme (O.-Vl.) 42:56 42:51
69 60e Heren 236 Roelof Kuijpers Maastricht 42:59 42:52
70 61e Heren 389 Sebastiaan Donck Rumbeke 43:02 42:38
71 62e Heren 494 Frank de Bree Sijsele 43:05 42:55
72 63e Heren 467 Kenny Claus Wondelgem 43:11 42:54
73 10e Dames 174 Linda Coppens Moorsel 43:14 43:10
74 64e Heren 411 Stefaan Bonte Eeklo 43:36 43:22
75 65e Heren 364 Jacques Goedgebeur Damme 43:39 43:32
76 66e Heren 440 Stef Govaert Knokke-Heist 43:45 43:36
77 67e Heren 448 Stefan Blyaert Oostkamp 43:51 43:38
78 68e Heren 371 Gino Gruyaert Roeselare 43:57 43:41
79 69e Heren 414 Frank Corneillie Ingelmunster 44:07 43:54
80 70e Heren 498 Ynsen De Vos Heestert 44:07 43:58
81 71e Heren 481 Bart van Hooreweche Deinze 44:10 44:02
82 72e Heren 455 Mike Brandenburg Sluis 44:25 44:20
83 73e Heren 382 Jacques Danneels Knokke-Heist 44:57 44:34
84 74e Heren 482 Wim Oyaert De Panne 45:00 45:00
85 75e Heren 392 Eddy Lenaerts Mol 45:02 44:37
86 76e Heren 348 Vercaemst Stijn Kuurne 45:12 44:58
87 77e Heren 502 Ignace Devreese Heist-aan-Zee 45:16 44:59
88 78e Heren 1107 Dirk Celis Oostende 45:19 44:58
89 79e Heren 483 Dimitri Latomme Sint-Margriete 45:26 45:09
90 11e Dames 302 Katrien Persoons Denderleeuw 45:33 45:18
91 12e Dames 223 Sanne De Backer Berlare 45:35 45:24
92 80e Heren 331 Peter Declercq Brugge 45:36 45:30
93 81e Heren 345 Dirk Lichtert Anderlecht 45:43 45:23
94 82e Heren 431 Vic Van Weyenbergh Brakel 45:46 45:25
95 83e Heren 424 Bart De Saedeleer Aalst 45:54 45:45
96 84e Heren 437 Martin Couvreur Kortemark 45:59 45:51
97 13e Dames 311 Veronique Timmermans Harelbeke 46:02 45:39
98 85e Heren 421 Pennynck Jordy Harelbeke 46:03 45:40
99 86e Heren 510 Franky Vijverman Heldergem 46:17 45:47
100 14e Dames 306 Rosita Lievens Zottegem 46:20 46:11
101 87e Heren 375 Birger vanpoucke Oedelem 46:20 45:54
102 88e Heren 388 Frank Degrave Moorsele 46:22 46:13
103 89e Heren 383 Tjorven Expeels Dudzele 46:28 46:24
104 15e Dames 215 Anneleen De Bock Brakel 46:33 46:11
105 90e Heren 367 Marc de Baets Heusden 46:33 46:26
106 16e Dames 301 Corinne Maertens-Haeck Breskens 46:40 46:17
107 91e Heren 477 Amor Maertens Breskens 46:41 46:23
108 92e Heren 504 Bert De Kerpel Boekhoute 46:41 46:19
109 93e Heren 432 Marc Mille Oostburg 46:56 46:35
110 94e Heren 410 Ivan Verbeke Sint- Laureins 46:57 46:38
111 95e Heren 457 Luc Thomas Evergem 47:00 46:45
112 96e Heren 466 Norbert Schollaert Erpe-Mere 47:03 46:42
113 97e Heren 420 Michel Van de Putte Aalst 47:06 46:58
114 17e Dames 151 Nancy Vandamme Ingelmunster 47:17 47:06
115 18e Dames 229 Damienne Blomme Meetkerke 47:19 47:04
116 98e Heren 463 Pascal Deweerdt Oudenaarde 47:32 47:16
117 19e Dames 192 Ingrid Roosens Ninove 47:32 47:16
118 99e Heren 399 Erik Van Craenendonck Mol 47:35 47:26
119 20e Dames 200 Tina Helsen Mol 47:35 47:27
120 100e Heren 395 Marcel Mol Mol 47:36 47:19
121 101e Heren 489 Hubert Vanlanduyt Maldegem 47:37 47:31
122 21e Dames 167 Kimberly Depauw Gent 47:42 47:18
123 102e Heren 505 Niels Hoebeke Roeselare 47:43 47:12
124 103e Heren 493 Jeffrey Monballyn Lissewege 47:45 47:31
125 22e Dames 296 Caroline Van Ransbeeck Zottegem 47:49 47:49
126 23e Dames 307 Mieke Deschodt Kessel-Lo (Leuven) 47:52 47:40
127 104e Heren 328 Braeckman Luc Wondelgem 47:53 47:40
128 105e Heren 373 Ronny Remmery Ingelmunster 47:55 47:42
129 106e Heren 390 Bart De Troch Nieuwerkerken 48:17 47:59
130 24e Dames 230 Bea Stultjens Meetkerke 48:29 48:14
131 107e Heren 509 Paul van de Veire Oostburg 48:30 47:58
132 25e Dames 196 Marianne Bonte Zwevegem 48:32 48:20
133 26e Dames 175 Sandra De Loore Drongen 48:38 48:12
134 27e Dames 158 Calleeuw Raisa Sint Michiels 48:39 48:21
135 108e Heren 357 Aaron Bernaert Oedelem 48:40 48:28
136 109e Heren 339 Brecht Deketele Vichte 48:49 48:37
137 110e Heren 442 Marc Angilles Hulste 48:51 48:37
138 28e Dames 319 Dorine Vanooteghem Hulste 48:51 48:37
139 111e Heren 344 Dewulf Alain Brugge 48:55 48:37
140 112e Heren 516 Matthew van Hulle Eede Zld 49:13 48:50
141 113e Heren 412 Patrick Steenbeke Eeklo 49:14 48:45
142 114e Heren 495 Luc Masyn Sint-Kruis (Brugge) 49:18 49:11
143 29e Dames 297 Ellen Van Laere Kaprijke 49:21 48:57
144 115e Heren 461 Daniel Michiels Sint-Andries 49:24 48:55
145 116e Heren 334 Johan Dyselinck Knesselare 49:27 49:13
146 117e Heren 468 Gilles Verschure Heinkenszand 49:34 49:10
147 30e Dames 209 Linda pille Ursel 49:39 49:28
148 31e Dames 292 Amber Ballegeer Assebroek 49:39 49:21
149 32e Dames 287 Joyce Heijmans Tilburg 49:40 49:16
150 33e Dames 286 Tina Apers Zemst 49:43 49:26
151 34e Dames 231 Jessika Mathijs Ronse 49:48 49:33
152 118e Heren 359 Xavier Michels Oudenaarde 49:48 49:33
153 35e Dames 183 Van de putte Nele Kortrijk 49:50 49:31
154 119e Heren 361 Paulo Horta Zwevegem 49:55 49:32
155 120e Heren 450 Flip Martens Nevele 50:23 50:17
156 36e Dames 166 Jenny Van Steenberge Borsbeke 50:29 50:05
157 37e Dames 177 Sabine Naessens Tiegem 50:36 50:19
158 38e Dames 313 Flore Cassiers Olsene 50:36 50:26
159 121e Heren 492 Marnix Clevers Lissewege 50:40 50:24
160 122e Heren 508 Ronald Van De Veire Oostburg 50:42 50:10
161 123e Heren 454 Lieven de Paere Aalter 50:43 50:13
162 124e Heren 340 Wouter Coppens Sint-Eloois-Vijve 50:51 50:41
163 125e Heren 453 Albert Goense ‘s-Gravenhage 50:53 50:35
164 126e Heren 446 Angelo Omez Oostende 51:01 50:34
165 127e Heren 327 Michel de Meijer Cadzand 51:06 50:54
166 128e Heren 427 Henk de Kater Rotterdam 51:07 50:36
167 39e Dames 163 Eva Pockelé Sint-Denijs 51:12 50:49
168 129e Heren 366 Luc Wille zomergemDelfzijl 51:14 50:52
169 40e Dames 316 Tamara Desmidt Koolkerke 51:15 51:07
170 130e Heren 499 Alain Bouquet Knokke-Heist 51:24 50:57
171 131e Heren 374 Dirk ELAUT Herzele 51:31 51:04
172 132e Heren 377 Pascal Lefebvre Brugge 51:34 51:12
173 133e Heren 507 Daan Dieleman Zaamslag 51:36 51:14
174 41e Dames 147 Maroeska Ars Goes 51:40 51:25
175 134e Heren 386 Rik van Schuur Oostburg 51:41 51:26
176 135e Heren 476 Pierre Tondeleir Laarne 51:42 51:21
177 42e Dames 199 Kim Geenen Mol 51:52 51:45
178 136e Heren 418 Cor de Jonge Aardenburg 52:02 51:31
179 43e Dames 193 Monica Schram Sluis 52:02 51:36
180 137e Heren 385 Walter Elinckx Ninove 52:12 51:54
181 44e Dames 233 Astrid De Ridder Aalst 52:14 52:03
182 138e Heren 404 Ringo Vandenberghe Kuurne 52:18 52:04
183 139e Heren 458 Angelo Focke Sluis 52:25 52:05
184 45e Dames 160 Marian van Voren Terneuzen 52:25 52:13
185 46e Dames 314 Laura Dierick Sint-Niklaas 52:26 52:01
186 47e Dames 295 Ann Sarlet Sijsele 52:28 52:05
187 48e Dames 299 Martine Clybouw Ichtegem 52:30 52:03
188 49e Dames 155 Deschacht Leen Oostkamp 52:31 52:10
189 50e Dames 294 Christel Speytebroodt Knokke 52:34 52:06
190 140e Heren 237 StefanVandenheuvel Knokke-Heist 52:41 52:14
191 141e Heren 415 Mathias Chlarie Brugge 52:41 52:19
192 51e Dames 197 Rega Peggy Heestert 52:46 52:35
193 142e Heren 514 Nick Cornelis Zwijnaarde 52:49 52:19
194 143e Heren 362 Thomas Vandenbogaerde Wevelgem 52:50 52:27
195 52e Dames 189 Krista Laridon Knokke-Heist 52:56 52:27
196 144e Heren 445 Alec Verheye Dudzele 52:59 52:41
197 145e Heren 406 Yves Cappon Sint-Andries 53:00 52:30
198 53e Dames 149 Martine Rosseel Knokke-Heist 53:00 53:00
199 54e Dames 317 Lies Neyts Dudzele 53:00 52:41
200 146e Heren 444 Peter Neyts Dudzele 53:01 52:42
201 147e Heren 376 Gino Deruwe Oostkamp 53:02 52:39
202 55e Dames 289 Rita Peckelbeen Knokke-Heist 53:04 52:34
203 56e Dames 288 Deborah Deroose Avelgem 53:06 52:48
204 148e Heren 426 Gianni Ketelslegers Torhout 53:10 52:48
205 149e Heren 409 Rubin Dhont Sint- Laureins 53:11 52:50
206 57e Dames 176 Kathleen Heyvaert Haaltert 53:11 52:58
207 58e Dames 180 Van leuven Ann Herzele 53:20 52:53
208 59e Dames 291 Katrien Dutry Roeselare 53:21 53:08
209 60e Dames 143 Sara van Dale Oostburg 53:23 53:01
210 150e Heren 397 Marc Tormans Balen 53:27 53:01
211 61e Dames 141 Katleen De Pauw Aalst 53:29 53:17
212 62e Dames 191 Greta Remue Ninove 53:36 53:20
213 63e Dames 154 Katrien Sentobin Gijzegem 53:41 53:27
214 151e Heren 490 Piet Buijse Koksijde 53:56 53:37
215 64e Dames 170 Marie-Hélène Moerman Lauwe 53:57 53:42
216 152e Heren 338 Pieter Coppens Vichte 54:02 53:52
217 65e Dames 216 Melanie Bode Aardenburg 54:14 54:14
218 66e Dames 172 Claudine Goethals deTaeye Aardenburg 54:17 53:52
219 67e Dames 293 Marie-France Dubs Sint-Kruis-Winkel 54:17 53:54
220 153e Heren 447 Bram Moerman Sluis 54:22 53:52
221 154e Heren 487 Petro Debou Steenkerke (W.-Vl.) 54:23 54:00
222 155e Heren 394 Walter Mariën Balen 54:24 54:13
223 156e Heren 356 Geert Bernaert Oedelem 54:26 54:12
224 157e Heren 441 Willy Schaepdrijver Knokke 54:27 54:01
225 68e Dames 298 Lieveke Norga Wilrijk (Antwerpen) 54:31 54:03
226 69e Dames 234 Nadia Symoens Sint-Niklaas 54:35 54:16
227 70e Dames 198 Carine De Visscher Dessel 54:37 54:12
228 71e Dames 205 Anna hajnus Sas van Gent 54:38 54:32
229 72e Dames 173 Tanja van wesemael Bambrugge 54:48 54:21
230 73e Dames 225 Nathalie Clauwaert Waregem 55:03 54:42
231 74e Dames 178 Anja De Schrijver Haaltert 55:04 54:51
232 158e Heren 419 Marc Dekeyser Moerbeke-waas 55:05 54:44
233 159e Heren 486 Freddy Maertens Ichtegem 55:09 54:40
234 160e Heren 491 Aart Schmitz Groede 55:19 55:14
235 161e Heren 460 Reggy Dekeyser Zomergem 55:26 55:00
236 75e Dames 222 Ines Deleu Waasmunster 55:31 55:02
237 162e Heren 512 Johan de Wispelaere Sint Kruis 55:33 55:01
238 163e Heren 325 Coppens Rene Koksijde 55:43 55:27
239 76e Dames 220 Rappé Greetje Knokke-heist 56:20 55:56
240 77e Dames 290 Lien Defruyt Knesselare 56:21 56:06
241 164e Heren 329 Gigi Vanderlinden Sint Andries 56:28 56:15
242 78e Dames 227 Greta Vervondel Oudenaarde 56:31 56:03
243 165e Heren 459 Wietse Ghesquiere Assebroek 56:36 56:10
244 79e Dames 309 Lutgard Vermeir Zele 56:42 56:27
245 80e Dames 207 Nathalie Vryghem Zwevegem 56:47 56:30
246 166e Heren 321 Rombaut martens Everberk boven 56:51 56:29
247 81e Dames 152 Chanel de Keuninck Knokke 56:56 56:36
248 82e Dames 218 Marijke de Milliano Rotterdam 57:04 56:32
249 83e Dames 312 Joyce Korfker Schoondijke 57:07 57:07
250 167e Heren 370 Philip Heyndrickx Damme 57:20 57:20
251 84e Dames 142 Ann Vereecken Sint-Maria-Lierde 57:55 57:36
252 168e Heren 354 Peter Van Maele Sint-Kruis 58:37 58:09
253 169e Heren 506 Laurens Caestecker Sint-Andries 58:40 58:12
254 85e Dames 304 Daphni Van Doorne Erembodegem 58:42 58:13
255 86e Dames 300 Lisanne de Vries Gent 58:42 58:12
256 87e Dames 213 Johanna Vanbrabant Kapellen 58:51 58:35
257 88e Dames 185 Anja SCHELFHOUT Herzele 58:54 58:26
258 170e Heren 439 Kris de Maeyer Sluis 59:06 58:35
259 89e Dames 210 Nicole Deconinck Sint- jan- In- Eremo 59:36 59:15
260 171e Heren 343 Marc Dezutter Knokke – Heist 59:38 59:22
261 172e Heren 360 Fore Jan Kaprijke 59:40 59:21
262 90e Dames 168 Angelique van den Fonteyn Sint Laureins 59:41 59:22
263 91e Dames 187 Esther Tas Sluis 59:41 59:29
264 173e Heren 342 Joaquin De Rycke Brugge 59:41 59:15
265 92e Dames 162 Jozian Zonnevijlle Oostburg 59:45 59:19
266 93e Dames 211 Gerda De Jaeger Sint- Margriete 59:49 59:29
267 94e Dames 169 Sara Tertooy Lauwe 59:51 59:30
268 95e Dames 171 Wendy Seghers Hasselt 59:59 59:34
269 96e Dames 194 Laurence Lampaert Knokke 1:00:22 1:00:07
270 97e Dames 195 Lefevre Erna Beernem 1:00:26 1:00:17
271 174e Heren 330 Paul kreps Knokke–Heist 1:00:39 1:00:19
272 98e Dames 182 Free Badisco Herzele 1:00:43 1:00:15
273 99e Dames 181 Denijs Gisele Herzele 1:00:43 1:00:15
274 100e Dames 190 Tamara Vion Herzele 1:00:44 1:00:16
275 175e Heren 443 Paul Hermans Sluis 1:00:47 1:00:19
276 101e Dames 235 Dorien Vasseur Oostburg 1:01:11 1:00:56
277 176e Heren 451 Ben van Vlierden Wilrijk (Antwerpen) 1:01:15 1:00:53
278 102e Dames 232 Nathalie Aelbrecht Erembodegem-aalst 1:01:37 1:01:28
279 103e Dames 150 Ingrid Bouckaert Knokke-Heist 1:02:06 1:02:06
280 104e Dames 146 Linda De Rese Knokke-Heist 1:02:15 1:01:51
281 177e Heren 332 Pascal Storm Knokke-heist 1:02:15 1:01:49
282 105e Dames 219 Justa van Hermon Eede Zld 1:02:17 1:01:52
283 106e Dames 318 Hilde Hosten Brugge 1:02:27 1:02:19
284 107e Dames 204 Desdemona De Permentier Aalst 1:03:01 1:02:49
285 178e Heren 322 Johan Van den Steen Erembodegem 1:03:01 1:02:48
286 179e Heren 396 Alfons Oeyen Vorst 1:03:05 1:02:34
287 108e Dames 203 Marleen Van der Auwera Mol 1:03:16 1:02:45
288 180e Heren 402 Herman Willekens Balen 1:03:17 1:02:45
289 109e Dames 145 Lieve Willems Knokke-Heist 1:03:19 1:02:54
290 110e Dames 315 Aleida Evers Zeewolde 1:03:20 1:03:00
291 181e Heren 449 Henk Pater Sluis 1:03:21 1:03:00
292 111e Dames 308 Kristine Bourgonjon Aalter 1:03:24 1:03:03
293 112e Dames 153 Lisette Groosman-Cauwels Sluis 1:04:18 1:04:08
294 113e Dames 202 Annemie Van Diest Tessenderlo 1:04:43 1:04:35
295 182e Heren 393 Luc Jansen Mol 1:04:43 1:04:35
296 114e Dames 156 Vera De Groof Drongen 1:05:28 1:05:04
297 115e Dames 157 Tine Verberght Mariakerke 1:05:28 1:05:04
298 183e Heren 391 Richard Peeters Dessel 1:06:17 1:05:48
299 116e Dames 201 Marina Janssens Westerlo 1:06:18 1:05:49
300 117e Dames 144 Jantien van Hoeve Sluis 1:07:39 1:07:23
301 118e Dames 179 Greet Verleysen Erembodegem 1:08:01 1:07:48
302 119e Dames 214 Petra De Smet Aalst 1:08:08 1:07:59
303 120e Dames 217 Els Dierick Aalst 1:08:09 1:07:56


Halve Marathon

Positie Positie per categorie Borstnummer Naam Woonplaats Bruto tijd Netto tijd
1 1e H40+ 1289 Gino van Geyte Zwijnaarde 1:08:07 1:08:04
2 2e H40+ 936 Ghirma WOLDU Brugge 1:08:26 1:08:22
3 1e Heren 911 Van steenbrugge Francis Oudenaarde 1:09:31 1:09:28
4 2e Heren 1389 Frederick Colpaert Handzame 1:10:03 1:09:59
5 3e Heren 1403 Erwin Harmes Middelburg 1:10:32 1:10:29
6 4e Heren 1064 Jonas Roels Hamme 1:10:54 1:10:50
7 5e Heren 1005 Karel Moerman Diksmuide 1:11:06 1:11:02
8 6e Heren 869 Elias Schack Moerzeke 1:11:49 1:11:46
9 1e H50+ 912 Van asbroeck Luc Welle 1:12:27 1:12:24
10 7e Heren 1312 Martijn de Kok Heinkenszand 1:13:05 1:13:01
11 3e H40+ 1449 Tom van Driesche Zele 1:13:44 1:13:40
12 4e H40+ 1032 Cedric De Caluwe Sint-Michiels 1:13:50 1:13:46
13 8e Heren 1459 Thijs Oosterlinck Erembodegem 1:14:37 1:14:34
14 9e Heren 827 Fischer Benny Oostende 1:14:40 1:14:36
15 10e Heren 1439 Frederik van Eykeren Boekhoute 1:14:45 1:14:40
16 5e H40+ 942 Alain Geerts Impe 1:15:02 1:14:59
17 11e Heren 915 Lazou Mathieu Kortrijk 1:15:10 1:15:07
18 12e Heren 913 Serroen Nico Wevelgem 1:15:10 1:15:07
19 13e Heren 923 Voet Tom Westerlo 1:15:39 1:15:35
20 14e Heren 1453 Neal de Schrijver Denderhoutem 1:15:46 1:15:41
21 15e Heren 1098 Dirk Goeyers Machelen (Bt.) 1:16:00 1:15:53
22 16e Heren 790 David Liviau Ronse 1:16:03 1:15:57
23 17e Heren 917 Debaveye Jeroen Wevelgem 1:16:05 1:16:00
24 18e Heren 868 Arne Van Verdegem Asse 1:16:12 1:16:04
25 19e Heren 1354 Jody Schoorens Aalst 1:16:43 1:16:30
26 6e H40+ 1429 Frederic van den Heede Waregem 1:17:04 1:16:59
27 20e Heren 1440 Dini Dobbelaer Belsele 1:17:26 1:17:20
28 7e H40+ 1404 Wim van Sparrentak Middelburg 1:17:43 1:17:37
29 21e Heren 1396 Bert Deschodt Harelbeke 1:18:05 1:18:01
30 22e Heren 736 Kurt Valle Moorsele 1:18:14 1:18:10
31 8e H40+ 914 Vandemeulebroucke Yves Avelgem 1:18:18 1:18:13
32 23e Heren 1452 Jan Vijverman Erpe-Mere 1:18:20 1:18:16
33 9e H40+ 1320 Bart Haesebeyt Zottegem 1:18:20 1:18:14
34 24e Heren 878 Nico Viaene Knokke-Heist 1:18:23 1:18:14
35 10e H40+ 932 Peter van Limbergen Goes 1:18:26 1:18:18
36 11e H40+ 1319 Filip Vancauwenberghe Wingene 1:18:31 1:18:14
37 25e Heren 823 Bram Laevens Heestert 1:18:42 1:18:37
38 26e Heren 1407 Frederique Lotin Gent 1:19:10 1:19:06
39 27e Heren 786 Samuel Putman Sint-Baafs-Vijve 1:19:20 1:19:13
40 28e Heren 918 Wim Laloo Zomergem 1:19:24 1:19:08
41 12e H40+ 1450 Guy Dheer Berlare 1:19:36 1:19:29
42 13e H40+ 1414 Steve Verveuren Vilvoorde 1:19:45 1:19:45
43 1e Dames 669 Annelies Deketelaere Hooglede 1:19:48 1:19:43
44 29e Heren 728 Lorenzo Terrière Mesen 1:19:56 1:19:49
45 30e Heren 1437 Filip Mortier Sint-Niklaas 1:20:22 1:20:17
46 2e H50+ 860 Ronny De Cocker Sint Denijs Westrem 1:20:50 1:20:44
47 31e Heren 916 Van lierde Dieter Kluisbergen 1:20:59 1:20:54
48 32e Heren 1332 Urs de Poorter Aalter 1:21:02 1:20:57
49 3e H50+ 1384 Geert de Brouwer Erembodegem 1:21:06 1:21:01
50 33e Heren 1415 Vic van Kerrebroeck Wilrijk (Antwerpen) 1:21:16 1:21:06
51 34e Heren 1430 Kevin Dhondt Oudenaarde 1:21:27 1:21:23
52 14e H40+ 752 Jan De Dobbelaere Adegem 1:21:46 1:21:40
53 2e Dames 590 Veronique Coene Beernem 1:21:55 1:21:51
54 15e H40+ 1027 Pauwel Joos Maldegem 1:21:56 1:21:50
55 16e H40+ 1057 Nick Bruneel Kortrijk 1:21:58 1:21:49
56 35e Heren 1090 Henk Omey Bavikhove 1:22:02 1:21:57
57 17e H40+ 1050 Dominique Coulon Bellegem 1:22:04 1:21:58
58 18e H40+ 1006 Eddy Bonne Aalter 1:22:11 1:22:04
59 19e H40+ 829 Claudio Brabants Lochristi 1:22:24 1:22:14
60 3e Dames 569 Annemie Danneels Knokke-Heist 1:22:26 1:22:21
61 4e H50+ 1284 Benny Lyssens Beveren 1:22:31 1:22:24
62 20e H40+ 849 De smet Bart Aalst 1:22:58 1:22:52
63 36e Heren 1390 Tim Verbeke Sint-Laureins 1:23:17 1:23:09
64 37e Heren 1305 Björn Pollentier Veurne 1:23:25 1:23:15
65 38e Heren 857 Davy Vanderroost Ninove 1:23:27 1:23:20
66 21e H40+ 1274 Nico Boussauw Torhout 1:23:29 1:23:20
67 22e H40+ 944 Maes Peter Kruishoutem 1:23:30 1:23:18
68 23e H40+ 931 Tom Hoornaert Rumbeke 1:23:31 1:23:26
69 39e Heren 1087 Peter Declerck Sijsele 1:23:36 1:23:19
70 40e Heren 847 Peter Lernout Gullegem 1:23:39 1:23:33
71 41e Heren 1358 Kevin Matthijs Willebroek 1:23:42 1:23:42
72 42e Heren 1326 Jeremy Rens Gistel 1:23:43 1:23:37
73 5e H50+ 994 Geert Quintens Scherpenheuvel 1:23:45 1:23:41
74 24e H40+ 711 Dennis Heilbron Biggekerke 1:23:52 1:23:42
75 43e Heren 784 Frederic Dheedene Waregem 1:23:56 1:23:49
76 25e H40+ 797 Peter Van Dyck Laarne 1:23:59 1:23:40
77 26e H40+ 1342 Patrick vanden Berghe Oostkamp 1:24:06 1:23:49
78 44e Heren 1438 Glenn Vinckier Bavikhove 1:24:08 1:23:59
79 6e H50+ 924 Heddie Nieuwdorp Yerseke 1:24:15 1:24:06
80 45e Heren 1387 Tom Decorte Diksmuide 1:24:17 1:24:05
81 46e Heren 1096 Martijn kox Westdorpe 1:24:20 1:24:11
82 7e H50+ 909 Jan Henderickx Erpe-Mere 1:24:20 1:24:09
83 47e Heren 1046 Dieter Noreilde Avelgem 1:24:24 1:24:17
84 27e H40+ 1323 Angelo Delforge Hulst 1:24:30 1:24:18
85 4e Dames 647 Trui Depondt Oostende 1:24:31 1:24:20
86 48e Heren 733 Tom Vanpraet Aalst 1:24:37 1:24:25
87 49e Heren 1435 Ward Goethals Eeklo 1:24:48 1:24:33
88 50e Heren 805 De Wilde Stijn Aalst 1:24:54 1:24:49
89 51e Heren 1288 Steven Broucke Diksmuide 1:25:14 1:25:09
90 52e Heren 1385 Yoerik van Assche Melsele 1:25:14 1:25:06
91 28e H40+ 1443 Luc Delattre Roosdaal 1:25:22 1:25:11
92 29e H40+ 1109 Martin Vereecken Ledeberg (Gent) 1:25:23 1:24:57
93 8e H50+ 897 Dirk De Gols Aalst 1:25:29 1:25:18
94 9e H50+ 740 Schockaert Hedwig Hofstade Aalst 1:25:52 1:25:39
95 30e H40+ 1442 Guy Reyntjens Oudenaarde 1:26:02 1:25:57
96 53e Heren 1359 Frederic Gennart Knokke-Heist 1:26:06 1:25:50
97 54e Heren 892 Stijn De Blander Haaltert 1:26:07 1:25:54
98 31e H40+ 866 Joffrey Defour Assebroek 1:26:16 1:26:12
99 55e Heren 945 Jeroen de Nood Middelburg 1:26:17 1:26:07
100 56e Heren 1360 Jelle Stevens Lochristi 1:26:18 1:25:57
101 57e Heren 1444 Casselman Knokke-Heist 1:26:19 1:26:07
102 58e Heren 718 Dimitri Van de Velde Sint-Maria-Lierde 1:26:20 1:26:03
103 10e H50+ 964 Martin Labaere Roeselare 1:26:23 1:26:10
104 11e H50+ 927 Guy Raveel Zwijnaarde 1:26:28 1:26:07
105 32e H40+ 747 Stefan Calebout Knokke-heist 1:26:35 1:26:23
106 5e Dames 561 Leonie Ton Wissenkerke 1:26:40 1:26:32
107 33e H40+ 904 Ivo De Ridder Hofstade 1:26:42 1:26:26
108 59e Heren 1049 Kristof Denuwelaere Reningelst 1:26:44 1:26:38
109 60e Heren 1286 Vincent Verleysen Gent 1:26:46 1:26:38
110 34e H40+ 968 Johan Cobbaert Gent 1:26:48 1:26:40
111 61e Heren 955 Tom Dewaele Avelgem 1:26:51 1:26:40
112 62e Heren 1015 Jimmy Baert Wortegem-Petegem 1:26:53 1:26:31
113 35e H40+ 1275 Tom Van Cutsem Beert 1:26:58 1:26:40
114 63e Heren 840 Jens Ketels Gistel 1:27:01 1:26:53
115 64e Heren 1025 David Claeys Sint- Laureins 1:27:05 1:26:48
116 36e H40+ 879 Steven Vandenbussche Vlamertinge 1:27:14 1:26:58
117 37e H40+ 1052 Olivier Goedertier Merelbeke 1:27:14 1:27:03
118 65e Heren 1303 Olivier Verhaege Zomergem 1:27:15 1:27:06
119 66e Heren 1014 Thomas Degryse Bruxelles 1:27:18 1:27:06
120 38e H40+ 1349 Dany Vermeersch Blankenberge 1:27:20 1:27:14
121 67e Heren 1456 Lode Vanmullem Knokke-Heist 1:27:25 1:27:02
122 39e H40+ 1445 Pascal Dhalloin Bissegem 1:27:26 1:27:18
123 6e Dames 670 Petra Bruggeman Drongen 1:27:27 1:27:12
124 68e Heren 958 Kristof Verstraete Ertvelde 1:27:27 1:27:13
125 12e H50+ 1306 Piet van der Heyden Melle 1:27:30 1:27:19
126 13e H50+ 1004 Ivan De Muynck Ursel 1:27:37 1:27:28
127 40e H40+ 1356 Brian Ameys Poperinge 1:27:46 1:27:38
128 41e H40+ 922 Geert de Potter Lede 1:27:47 1:27:31
129 42e H40+ 1092 Filip Deruwez Woesten 1:27:55 1:27:52
130 7e Dames 631 Nadine Eyckmans Balen 1:28:00 1:27:48
131 43e H40+ 1406 Dirk Mechelaere Sint-Kruis (Brugge) 1:28:04 1:27:50
132 44e H40+ 1325 Alexandre Steffen Knokke-Heist 1:28:08 1:27:56
133 45e H40+ 837 Jan janssen Veurne 1:28:15 1:28:05
134 46e H40+ 1076 Kim Librecht Maarkedal 1:28:20 1:28:00
135 47e H40+ 1345 Gunther Mattens Aalst 1:28:25 1:28:10
136 48e H40+ 1002 Joris De Neve Eeklo 1:28:28 1:28:18
137 49e H40+ 1080 Pascal De Pauw Sint-Amandsberg 1:28:37 1:28:11
138 69e Heren 754 Wouter GEORGES Evergem 1:28:38 1:28:16
139 50e H40+ 1290 Fangio Schoonbaert Sint-Kruis (Brugge) 1:28:49 1:28:25
140 70e Heren 1454 Ruben Riemaeker Helkijn/Helchin 1:28:49 1:28:30
141 51e H40+ 1410 Rudy Bruyninckx Moorsel 1:29:00 1:28:45
142 14e H50+ 1007 Dirk Van Hyfte Watervliet 1:29:13 1:28:52
143 52e H40+ 816 David Vroman Pittem 1:29:14 1:29:14
144 53e H40+ 1287 Kurt Ghesquiere Assebroek (Brugge) 1:29:15 1:28:52
145 54e H40+ 1071 Geert Glaude Roeselare 1:29:16 1:28:53
146 71e Heren 978 David Jansen Mol 1:29:24 1:29:24
147 15e H50+ 1067 Willy De Backer Berlare 1:29:28 1:29:28
148 55e H40+ 967 Thibaud Ghyssaert Moerkerke 1:29:29 1:29:06
149 56e H40+ 1065 Ewald Provoost Biggekerke 1:29:42 1:29:32
150 57e H40+ 997 Nico Ros Waarschoot 1:29:43 1:29:37
151 8e Dames 627 Isabel Vermeulen Bellegem 1:29:45 1:29:34
152 72e Heren 815 Ruben Callens Oudenaarde 1:29:46 1:29:41
153 58e H40+ 895 Pol Gheysen Dadizele 1:29:47 1:29:30
154 59e H40+ 1035 Henk Seynaeve Eernegem 1:29:52 1:29:43
155 60e H40+ 1089 Sven De Lange Zwalm 1:30:09 1:29:45
156 16e H50+ 1383 Marco Toussaint Wolphaartsdijk 1:30:11 1:30:01
157 61e H40+ 1020 Wim Van Nieuwenhuize Oudenaarde 1:30:17 1:30:13
158 62e H40+ 856 Paul-Henri ’s Heeren Gent 1:30:31 1:30:02
159 63e H40+ 1315 Emmanuel Mattele Brugge 1:30:32 1:30:19
160 73e Heren 1344 Domien de Witte Erembodegem 1:30:35 1:30:29
161 9e Dames 633 Fauve Vandendorpe Knokke 1:30:35 1:30:16
162 74e Heren 949 Jan-Joris Jooss Goes 1:30:38 1:30:05
163 64e H40+ 1070 Tino Bresseleers Antwerpen 1:30:40 1:30:22
164 75e Heren 881 Tim Buysse Assenede 1:30:41 1:30:13
165 76e Heren 889 Kenneth Ally Ursel 1:30:42 1:30:33
166 77e Heren 1455 Pieter Verbeke Poperinge 1:30:48 1:30:40
167 65e H40+ 900 Luc de Vrieze Deinze 1:30:54 1:30:46
168 78e Heren 953 Peter Vervaet Lokeren 1:31:03 1:30:46
169 66e H40+ 1398 Filip Timmerman Brugge 1:31:03 1:30:46
170 79e Heren 1073 Bram De Langhe Waregem 1:31:16 1:31:04
171 80e Heren 880 Brecht Decorte Waregem 1:31:26 1:31:06
172 10e Dames 529 Annet van der Linde Nisse 1:31:28 1:31:20
173 17e H50+ 1031 Stefan Cassimon Kapellen 1:31:29 1:31:08
174 67e H40+ 1425 Hans Verhaagen Goes 1:31:30 1:31:19
175 81e Heren 726 Defour David Kachtem 1:31:40 1:31:25
176 18e H50+ 977 Koen Huysmans Geel 1:31:42 1:31:21
177 68e H40+ 893 Reggie Blondeel Watervliet 1:31:54 1:31:42
178 69e H40+ 1278 Steven Haeck Sint Laureins 1:31:54 1:31:41
179 82e Heren 712 Jurgen Muys Grotenberge 1:32:02 1:31:50
180 70e H40+ 814 Luc De Munck Asse 1:32:11 1:31:49
181 19e H50+ 853 Patrick Vermaeren Lede 1:32:11 1:31:50
182 83e Heren 999 Filippe De Windt Adegem 1:32:12 1:31:57
183 84e Heren 809 Michael De Moor Evergem 1:32:15 1:32:15
184 11e Dames 566 Otieno Beryl Brugge 1:32:36 1:32:17
185 20e H50+ 1056 Nico Weymaere Zingem 1:33:02 1:32:51
186 12e Dames 595 Ameloot Joyce De Pinte 1:33:03 1:32:48
187 85e Heren 1350 Noah Ryckeboer Londerzeel 1:33:14 1:32:58
188 86e Heren 1357 Robin Deroeck Zottegem 1:33:18 1:33:04
189 71e H40+ 750 Erwin De Hon Watervliet 1:33:22 1:33:10
190 87e Heren 795 Van der Meirsch Tommy Moorsel 1:33:26 1:33:09
191 88e Heren 1322 Dries van de Veire Kaprijke 1:33:31 1:33:15
192 72e H40+ 776 Michel Lejeune Gent 1:33:33 1:33:19
193 89e Heren 1395 Stan van Marcke Wingene 1:33:47 1:33:35
194 90e Heren 1421 Vincent deBeuf Geluwe 1:33:51 1:33:39
195 73e H40+ 1029 Danny Versluys Watervliet 1:34:08 1:34:03
196 91e Heren 1416 Dries Verplanken Ieper 1:34:08 1:33:11
197 92e Heren 946 Ben Desnouck Kortrijk 1:34:14 1:34:14
198 93e Heren 1428 Joeri Verschelde Eeklo 1:34:20 1:34:10
199 21e H50+ 1037 Peter Sigmans Sijsele 1:34:22 1:34:03
200 22e H50+ 732 Marc De Keersmaecker Putte 1:34:26 1:34:11
201 74e H40+ 871 Koen Stessens Erpe-Mere 1:34:28 1:33:50
202 94e Heren 1337 Sven Vermeulen Vlissingen 1:34:43 1:34:29
203 23e H50+ 1021 Kurt De Smet Eeklo 1:34:47 1:34:32
204 95e Heren 833 Karim El Kaddouri Wevelgem 1:34:49 1:34:14
205 96e Heren 792 Kevin Vanbelle Roosdaal 1:34:51 1:34:20
206 97e Heren 1097 Wim Timmerman Brugge 1:35:15 1:34:40
207 75e H40+ 817 Christopher Forbes Antwerpen 1:35:17 1:34:51
208 13e Dames 676 Sofie Claus Sinaai-Waas 1:35:17 1:35:04
209 76e H40+ 1412 Peter Jan van de Poel Wanzele 1:35:20 1:34:40
210 77e H40+ 825 Mario Hast Lelystad 1:35:21 1:35:01
211 24e H50+ 1018 Johan Ballegeer Assebroek 1:35:22 1:35:04
212 98e Heren 1382 Bruno Ranson Moen 1:35:25 1:35:14
213 99e Heren 1033 Bjorn Declercq Waregem 1:35:26 1:35:15
214 78e H40+ 727 Guy Van Driessche Graauw 1:35:27 1:34:36
215 79e H40+ 1336 Hedwig Van Beveren Moerbeke 1:35:31 1:35:12
216 100e Heren 765 Karl Denolf Roeselare 1:35:35 1:34:47
217 25e H50+ 1324 Tonnis van der Tuin Kattendijke 1:35:36 1:35:08
218 26e H50+ 1441 Chris Bollens Ursel 1:35:43 1:35:32
219 27e H50+ 882 Werner Diestelmans Tessenderlo 1:35:47 1:35:40
220 80e H40+ 985 Chris Peeters Mol 1:35:50 1:35:22
221 101e Heren 984 Werner Moren Balen 1:35:50 1:35:23
222 81e H40+ 981 Dirk Luyten Mol 1:35:51 1:35:21
223 82e H40+ 742 Rudi Vennekens Geel 1:35:51 1:35:23
224 102e Heren 806 Edwin Huigh Oostburg 1:35:55 1:35:28
225 14e Dames 597 Nathalie Michels Wondelgem 1:36:13 1:35:58
226 83e H40+ 781 Dirk Schepens Waasmunster 1:36:16 1:35:37
227 28e H50+ 719 Jan Devacht Zedelgem 1:36:18 1:35:45
228 103e Heren 808 Chris Deleersnyder Sint-Denijs 1:36:20 1:36:02
229 15e Dames 552 Charlotte Ranson Sint-Denijs 1:36:20 1:36:03
230 104e Heren 884 Tom Tanghe Otegem 1:36:21 1:36:11
231 29e H50+ 1313 Paul Rogiers Zedelgem 1:36:26 1:36:10
232 84e H40+ 870 Joris Van Den Einde Aalst 1:36:37 1:36:12
233 16e Dames 583 Sharon Claeys Oedelem 1:36:41 1:36:05
234 105e Heren 1060 Marlon Claeys Beernem 1:36:43 1:36:21
235 106e Heren 905 Peter Ghequière Merelbeke 1:36:50 1:35:57
236 85e H40+ 1083 Jan Steukers Lint 1:36:50 1:36:29
237 30e H50+ 1386 Theo Roels Kloosterzande 1:36:53 1:36:33
238 1e H60+ 864 Yvon Castrique Meise 1:36:54 1:36:31
239 86e H40+ 1003 Krist De Wilde Eeklo 1:36:56 1:36:35
240 17e Dames 653 Fien Bonamie Zomergem 1:36:57 1:36:47
241 87e H40+ 1101 Bjorn de Pril Welle 1:36:57 1:36:33
242 88e H40+ 952 Jan Seynhaeve Wevelgem 1:37:00 1:36:15
243 107e Heren 769 Dieter Morest Zwevegem 1:37:01 1:36:52
244 108e Heren 1051 Ken Pauwels Diest 1:37:03 1:36:53
245 89e H40+ 1062 Wend De Brabanter Mere 1:37:04 1:36:45
246 109e Heren 834 David Houthoofd Lauwe 1:37:06 1:36:30
247 2e H60+ 1399 Lucien Vermaelen Aalst 1:37:08 1:36:48
248 90e H40+ 963 Jerry de Krijger Philippine 1:37:12 1:36:51
249 31e H50+ 813 JUNKER Henry-Marc Verviers 1:37:19 1:37:13
250 91e H40+ 1272 Niek Rijnberg Zuidzande 1:37:39 1:37:25
251 32e H50+ 1327 Richard Van Ast Wilhelminadorp 1:37:48 1:37:17
252 33e H50+ 799 Frank Verhoeven Dilbeek 1:37:54 1:37:19
253 110e Heren 1077 Brechtel Wancour Ellezelles 1:37:58 1:37:28
254 111e Heren 766 Hannes Deceuninck Lissewege 1:38:01 1:37:24
255 112e Heren 902 Christophe van Poucke Lummen 1:38:02 1:37:27
256 113e Heren 901 Weyens Ruben Lummen 1:38:02 1:37:26
257 92e H40+ 1093 Miguel Minnebo Zwevegem 1:38:05 1:37:30
258 18e Dames 556 Isabel Bleyen Antwerpen 1:38:10 1:37:44
259 114e Heren 930 Van Arschot Laurent Walem 1:38:16 1:37:47
260 93e H40+ 890 Evert Kuijk Terneuzen 1:38:18 1:38:01
261 34e H50+ 965 Johan Huigh Schoondijke 1:38:30 1:38:12
262 115e Heren 873 Nic Verlinde Roeselare 1:38:39 1:38:03
263 94e H40+ 1424 Marc Bosch Heinkenszand 1:38:41 1:38:09
264 116e Heren 1413 Paul Dierick Grembergen 1:38:42 1:38:00
265 95e H40+ 1308 Lieven Coppejans Edegem 1:38:49 1:38:16
266 96e H40+ 845 Pascal Elet Schendelbeke 1:38:50 1:38:35
267 117e Heren 1391 Frederik Bauwens Merendree 1:39:00 1:38:27
268 118e Heren 1283 Bart Hubreght Damme 1:39:12 1:38:24
269 97e H40+ 1348 Milo Vermeersch Sas van Gent 1:39:18 1:38:46
270 35e H50+ 1026 Jonckheere Patrick Aartrijke 1:39:24 1:39:06
271 3e H60+ 970 Jos Goossens Deinze 1:39:25 1:38:56
272 119e Heren 1409 Jo Trybou Nieuwpoort 1:39:29 1:39:18
273 19e Dames 677 Cariline Barbe Louvain-la-Neuve 1:39:39 1:39:39
274 120e Heren 1330 Thomas de Lannoy Aalter 1:39:40 1:39:10
275 121e Heren 859 Davy Vandenbussche Langemark 1:39:48 1:39:32
276 122e Heren 737 Bruno De Rynck Poperinge 1:39:51 1:39:43
277 36e H50+ 1054 Noël Ryckeboer Poperinge 1:39:52 1:39:38
278 98e H40+ 903 Peter Van de Walle Lembeke 1:40:01 1:39:39
279 123e Heren 700 Jeffrey Berton Knokke-Heist 1:40:03 1:39:49
280 99e H40+ 785 Frederik De Schrijver Roosdaal 1:40:04 1:39:44
281 100e H40+ 1044 Tonny STAELENS Vichte 1:40:06 1:39:19
282 101e H40+ 741 Kristof Gillis Wingene 1:40:08 1:39:47
283 124e Heren 1458 Kristof de Maeyre Sint-Niklaas 1:40:08 1:39:28
284 102e H40+ 1343 Bart de Beul Moorsel 1:40:11 1:39:54
285 125e Heren 1400 Joda van de Velde Gent 1:40:16 1:39:34
286 126e Heren 1422 Marco de Feijter Schoondijke 1:40:19 1:39:35
287 127e Heren 1393 Stijn Lioem Diadzele 1:40:24 1:40:07
288 128e Heren 848 Kenny Lannoy Knokke-Heist 1:40:38 1:39:56
289 103e H40+ 1408 Jos van der Weyden Ichtegem 1:40:43 1:40:01
290 37e H50+ 971 Marc Bakelants Geel 1:40:57 1:40:34
291 4e H60+ 1102 André de Schrijver Geraardsbergen 1:40:59 1:40:49
292 104e H40+ 1446 Carlo Nobus Eede Zld 1:41:13 1:40:36
293 105e H40+ 996 Dirk De Sutter Zwalm 1:41:16 1:41:16
294 38e H50+ 812 Peter Roos Horebeke 1:41:16 1:40:48
295 106e H40+ 956 Yves Evenepoel Ninove 1:41:18 1:40:40
296 20e Dames 559 Mieke Destoop Hertsberge 1:41:19 1:40:27
297 107e H40+ 1333 Luc Pollet Knokke-Heist 1:41:24 1:41:02
298 39e H50+ 1028 Frans de Causmaecker Sint-Jan-in-Eremo 1:41:25 1:40:48
299 40e H50+ 851 Marc Salaets Neerpelt 1:41:26 1:40:51
300 21e Dames 592 Stephanie van Landeghem Kapellen 1:41:30 1:40:58
301 41e H50+ 1011 Bart Steukers Hamme 1:41:30 1:41:07
302 22e Dames 638 Joke Lefief Zwevegem 1:41:31 1:40:42
303 129e Heren 844 Tom Van Dyck Schoten 1:41:31 1:40:59
304 130e Heren 950 Robin Haeghebaert Knokke-Heist 1:41:36 1:41:14
305 23e Dames 654 Myrthe Faro Breskens 1:41:58 1:41:42
306 108e H40+ 1038 Geert Beurms Heusden 1:42:10 1:41:54
307 131e Heren 887 Yannick Van Haver Zuienkerke 1:42:11 1:41:44
308 109e H40+ 780 Kurt Crommelinck GrootegastGijzenzele 1:42:14 1:41:30
309 5e H60+ 749 John Guequierre Middelburg 1:42:17 1:42:06
310 110e H40+ 954 Kurt D’hoore Zomergem 1:42:32 1:41:59
311 111e H40+ 748 Fabre Michaël Huy 1:42:37 1:42:24
312 24e Dames 532 Angélique Kohl Huy 1:42:37 1:42:24
313 112e H40+ 1039 Yves Pieters Ronse 1:42:39 1:42:13
314 132e Heren 800 Bart Vandewiele Wetteren 1:42:40 1:42:18
315 133e Heren 1392 Matthias Gusse Zomergem 1:42:40 1:42:07
316 42e H50+ 855 Patrick Ongenae Zerkegem 1:42:42 1:42:14
317 113e H40+ 1309 Frank Ocké Oost-Souburg 1:42:42 1:42:12
318 25e Dames 585 Elien Van Loocke Zomergem 1:42:42 1:42:28
319 43e H50+ 910 André Bruggeman Evergem 1:42:42 1:42:28
320 114e H40+ 713 Marc Corijn Kapellebrug 1:42:53 1:42:36
321 134e Heren 875 Olivier Debruyne Oostkamp 1:42:54 1:42:13
322 135e Heren 874 Joachim Verhaeghe Wingene 1:42:55 1:42:14
323 136e Heren 716 Maarten Ost Eeklo 1:42:58 1:42:35
324 137e Heren 706 Emardo de Rijck Sint Jansteen 1:43:00 1:42:21
325 115e H40+ 810 Siemen Goosensen Schoondijke 1:43:02 1:42:21
326 138e Heren 1353 Jeroen Verheye Merelbeke 1:43:06 1:42:24
327 116e H40+ 759 Kristof Saron Brugge 1:43:07 1:42:26
328 139e Heren 758 Gerben Vanheyste Walem 1:43:10 1:42:42
329 140e Heren 738 Damien Defawe Knokke 1:43:11 1:43:11
330 26e Dames 528 Rian Flikweert Middelburg 1:43:13 1:43:03
331 141e Heren 979 Bjorn Joos Balen 1:43:19 1:42:53
332 142e Heren 876 Overmeire Aaron Eeklo 1:43:20 1:43:05
333 44e H50+ 941 Yves Sadoine Ronse 1:43:21 1:42:58
334 45e H50+ 1074 Olivier Van Aelst Boutersem 1:43:24 1:42:59
335 6e H60+ 1279 Ferdie de Klerk Terneuzen 1:43:26 1:42:57
336 117e H40+ 906 Pieter Devloo Vlierzele 1:43:28 1:43:15
337 46e H50+ 974 Willy Deliën Westerlo 1:43:28 1:43:04
338 118e H40+ 725 Luc Meurisse Sint-Denijs Zwevegem 1:43:31 1:43:31
339 119e H40+ 966 Frederik goethals Knokke 1:43:31 1:43:15
340 120e H40+ 987 Dave Van Duppen Dessel 1:43:33 1:43:10
341 143e Heren 1276 Germund Vandewiele Knokke-Heist 1:43:34 1:43:16
342 121e H40+ 798 Eddy VanWynsberge Eeklo 1:43:35 1:43:04
343 27e Dames 624 Benedikte Lammertyn Sint- Laureins 1:43:36 1:42:46
344 47e H50+ 1397 Hans Dhondt Gent 1:43:41 1:42:58
345 122e H40+ 842 Patrick Rappe Knokke-heist 1:43:44 1:43:25
346 48e H50+ 933 Stefan lanssens Oostkamp 1:43:44 1:43:06
347 49e H50+ 928 De Spiegeleire Willy Eeklo 1:43:45 1:43:02
348 123e H40+ 908 Stroobant Nico Kortemark 1:43:48 1:43:11
349 144e Heren 1068 Joos Harinck Koudekerke 1:43:51 1:43:20
350 124e H40+ 1291 Jurgen Mertens Lokeren 1:44:02 1:43:06
351 125e H40+ 1434 Jan Naeyaert Heist-aan-Zee 1:44:06 1:43:14
352 126e H40+ 832 Daniel Thylys Wingene 1:44:10 1:43:19
353 127e H40+ 839 Ronny Ketels Gistel 1:44:11 1:43:58
354 128e H40+ 768 Tom Parmentier Leeuwardenieper 1:44:13 1:43:17
355 50e H50+ 939 Peter van de Luijster Knokke 1:44:14 1:44:14
356 129e H40+ 723 Luc Hamerlinck Sint – Laureins 1:44:15 1:43:49
357 51e H50+ 1317 Ruud Geldof Middelburg 1:44:16 1:43:40
358 145e Heren 1381 Filip van Vaerenbergh Sint-Niklaas 1:44:21 1:43:33
359 28e Dames 630 Greet Allemeersch Knokke-heist 1:44:23 1:43:36
360 130e H40+ 1042 Van Honacker Chris Desselgem 1:44:23 1:43:37
361 7e H60+ 793 Freddy Van Lancker Ninove 1:44:32 1:44:19
362 52e H50+ 980 Michel Luypaerts Mol 1:44:37 1:44:16
363 131e H40+ 886 Gerald MONTEYNE Oosteeklo 1:44:39 1:44:16
364 132e H40+ 756 Peter BREESCH Bonheiden 1:44:40 1:44:09
365 146e Heren 937 Steven Maes Gent 1:44:40 1:44:22
366 133e H40+ 1401 Reinhout de Koster Zingem 1:44:48 1:44:05
367 147e Heren 1338 Nick Neyt Zelzate 1:44:49 1:44:21
368 148e Heren 1352 Steve Devlieger Assebroek(Brugge) 1:44:55 1:44:13
369 149e Heren 1355 Christophe Knokke-Heist 1:44:56 1:44:10
370 53e H50+ 934 Jacques Zaman Terneuzen 1:45:04 1:44:33
371 150e Heren 1061 Michal Vislocky Eeklo 1:45:07 1:44:14
372 134e H40+ 1001 Eric Nuyts Eeklo 1:45:18 1:44:58
373 151e Heren 1411 Diederik Dewispelaere Sint-Kruis (Brugge) 1:45:19 1:44:41
374 135e H40+ 1023 Pascal Van Hulle Maldegem 1:45:24 1:45:24
375 29e Dames 667 Jessica Laseure Knokke-Heist 1:45:26 1:45:02
376 136e H40+ 938 Ralf Zehner Brussegem 1:45:26 1:44:30
377 137e H40+ 774 Jochen Nini Melle 1:45:26 1:44:32
378 138e H40+ 744 Peter Vanhaecke Lissewege 1:45:29 1:44:32
379 54e H50+ 1448 Dany Vlietinck Ramskapelle (Knokke-Heist) 1:45:32 1:45:24
380 152e Heren 969 Danny Huys Lissewege 1:45:34 1:45:27
381 139e H40+ 865 Ivo Lepee Bonheiden 1:45:36 1:45:05
382 30e Dames 596 Annelies Verstraete Knokke-Heist 1:45:39 1:45:23
383 153e Heren 896 Francis Saelens Heist aan zee 1:45:47 1:45:01
384 154e Heren 1282 Nicolas Vanlerberghe Heist 1:45:47 1:45:01
385 55e H50+ 1394 Alain Leuegle Gent 1:45:53 1:45:08
386 140e H40+ 1418 Miguel de Gheest Deinze 1:45:59 1:45:59
387 31e Dames 567 Bernadette Roman Schendelbeke 1:46:03 1:45:47
388 155e Heren 1328 Ewoud Harnie Aalter 1:46:17 1:45:47
389 141e H40+ 988 Jan Van Gompel Balen 1:46:21 1:45:56
390 8e H60+ 1351 Johan Vercammen Ekeren (Antwerpen) 1:46:23 1:45:34
391 156e Heren 1069 Wouter De Spiegelaere Izegem 1:46:26 1:46:11
392 56e H50+ 721 Emiel maes Knokke 1:46:27 1:46:07
393 157e Heren 771 Kevin Goovaerts Pulle 1:46:30 1:45:59
394 158e Heren 1436 Ianis VAn Steendan Gent 1:46:32 1:45:40
395 159e Heren 1321 Bjorn Durmez Ieper 1:46:36 1:45:38
396 32e Dames 957 Katrijn Cuypers Maldegem 1:46:43 1:45:53
397 142e H40+ 1084 Serge Sennesael Lokeren 1:46:53 1:46:13
398 57e H50+ 1285 Willy van Uffelen Hoevenen 1:46:54 1:46:12
399 58e H50+ 1318 Geert Govaerts Sint-Truiden 1:46:56 1:46:43
400 59e H50+ 1329 Wim de Lannoy Aalter 1:47:11 1:46:36
401 143e H40+ 1341 Patric Jaquas Oostkamp 1:47:12 1:46:36
402 33e Dames 636 De Craemer Isabelle Oostkamp 1:47:18 1:46:41
403 160e Heren 1419 Bram Marien Evergem 1:47:28 1:46:34
404 34e Dames 660 Lies d’Hont Evergem 1:47:28 1:46:35
405 60e H50+ 995 Luc De Vriendt Ruiselede 1:47:58 1:47:25
406 61e H50+ 898 Philip Geschier Brugge 1:48:03 1:47:22
407 144e H40+ 777 Frederik Degraeve Bonheiden 1:48:09 1:47:38
408 145e H40+ 852 Jan De Coninck Grimbergen 1:48:13 1:47:49
409 62e H50+ 1055 Wim Karelse Schore 1:48:17 1:47:44
410 35e Dames 600 Liesbeth Bochmans Balen 1:48:19 1:47:48
411 63e H50+ 982 Frank Mangelschots Dessel 1:48:20 1:47:46
412 64e H50+ 751 Jan Van der Straeten Izegem 1:48:27 1:47:42
413 65e H50+ 846 Franky Janssens Zwankendamme 1:48:30 1:48:08
414 66e H50+ 1423 Koen van Winckel Brasschaat 1:48:30 1:47:34
415 67e H50+ 894 Christiaan Rottiers Erembodegem 1:48:34 1:48:08
416 36e Dames 649 Soetkin van Keymeulen Erembodegem 1:48:37 1:48:12
417 68e H50+ 1094 Marc Bruylant Lede 1:48:38 1:47:55
418 69e H50+ 707 Ronny de Petter Wenduine. 1:48:45 1:48:25
419 70e H50+ 1086 Van Leirsberghe Paul Oedelem 1:48:51 1:48:15
420 146e H40+ 885 Patrick de Sutter Oostburg 1:48:52 1:48:37
421 147e H40+ 1091 Gorik Devos Ronse 1:48:52 1:48:14
422 37e Dames 625 Christl Rozendaal Kapelle 1:49:00 1:48:27
423 71e H50+ 972 Jan Beerten Olen 1:49:04 1:48:30
424 9e H60+ 976 Roger Heylen Mol 1:49:04 1:48:30
425 161e Heren 818 CHRISTIAEN Bjorn Adinkerke 1:49:07 1:48:31
426 148e H40+ 730 Alex Gheerolfs Ronse 1:49:10 1:48:47
427 38e Dames 651 Sabrina Deschacht Zwijnaarde 1:49:22 1:48:46
428 162e Heren 929 De Spiegeleire Jonas Hooglede 1:49:32 1:48:48
429 149e H40+ 1346 René Hamelink Zaamslag 1:49:32 1:48:50
430 72e H50+ 789 Kris Tytgat Ingelmunster 1:49:33 1:48:49
431 73e H50+ 1420 Luc Seymaeve Izegem 1:49:34 1:48:50
432 39e Dames 674 Annick Dendooven Koksijde 1:49:37 1:49:01
433 40e Dames 656 Sandra Gabriels Hoboken (Antwerpen) 1:49:46 1:49:16
434 74e H50+ 877 Christophe CUIGNIEZ Gent 1:49:46 1:49:16
435 41e Dames 655 Elly van de Weyer Hoboken (Antwerpen) 1:49:49 1:49:19
436 163e Heren 1427 Michael Verstraeten Moerbeke-Waas 1:49:52 1:49:33
437 42e Dames 530 Jasmien Pauwels Merksem 1:49:53 1:48:59
438 164e Heren 811 Sandy Minnebo Aartrijke 1:49:53 1:49:11
439 150e H40+ 791 Kristof Delarue Ieper 1:49:55 1:48:54
440 43e Dames 622 Louise Degryse Auderghem 1:49:57 1:49:02
441 165e Heren 1377 Jerome de Waele Knokke-Heist 1:50:11 1:49:40
442 75e H50+ 734 Boy Saija Middelburg 1:50:12 1:49:38
443 76e H50+ 888 Eric Van Haver Zuienkerke 1:50:15 1:49:48
444 44e Dames 589 Sandy Matton Oostende 1:50:28 1:49:55
445 45e Dames 664 Sandra Timmerman Oostende 1:50:28 1:49:56
446 46e Dames 579 Destatsbader Vicky Ingelmunster 1:50:29 1:50:03
447 77e H50+ 1380 Franky de Rammelaere Ooigem 1:50:29 1:50:03
448 47e Dames 576 Vullers Tracy Ooigem 1:50:29 1:50:03
449 166e Heren 1082 David Desmedt Ichtgem 1:50:30 1:49:36
450 78e H50+ 1331 Rik Provost Oostende 1:50:30 1:49:58
451 167e Heren 1379 Matthias Gelaude Damme 1:50:31 1:49:42
452 48e Dames 642 Dagmar van Eesvelde Evergem 1:50:31 1:49:56
453 49e Dames 1022 Gwendoline Bonte Knesselare 1:50:31 1:49:42
454 10e H60+ 1431 Dirk van Cuyck Zomergem 1:50:36 1:50:02
455 79e H50+ 961 Stefaan Obreno Knokke-Heist 1:50:40 1:50:24
456 50e Dames 557 Katrien Gryspeerdt 1:50:42 1:49:55
457 168e Heren 891 Penninck Hendrik Oudenaarde 1:50:44 1:50:06
458 80e H50+ 1013 Peter Buyst Berchem 1:50:47 1:49:51
459 11e H60+ 1457 Raf Ide Oedelem 1:51:05 1:50:17
460 151e H40+ 1447 Luc de Muynck Knokke-Heist 1:51:07 1:50:43
461 51e Dames 650 Griet Baeyens Erembodegem 1:51:08 1:50:42
462 81e H50+ 1053 Patrick De Backer Ledeberg 1:51:09 1:50:15
463 82e H50+ 1402 Philip Goemaere Izegem 1:51:09 1:50:41
464 12e H60+ 983 Clem Mertens Balen 1:51:11 1:50:33
465 52e Dames 558 Sandra Van den Berghe Brugge 1:51:16 1:51:16
466 169e Heren 1043 Kristof Bogaert Assebroek 1:51:39 1:51:12
467 170e Heren 1273 Dennis Ide Sluis 1:51:41 1:51:32
468 83e H50+ 1280 Frank Ranson Moen 1:51:42 1:51:30
469 171e Heren 960 Peter Vanassche Avelgem 1:51:44 1:51:36
470 152e H40+ 822 Ronny De Groeve Wetteren 1:51:46 1:51:10
471 153e H40+ 764 Duyck Wladimir Merelbeke 1:51:52 1:51:52
472 154e H40+ 821 Marc Roels Antwerpen 1:51:57 1:51:37
473 155e H40+ 1075 Ivan Reyns Haasdonk 1:51:57 1:51:36
474 84e H50+ 820 Marc Van der Linden Kontich 1:51:58 1:51:36
475 156e H40+ 779 Kurt De Rijcke Deinze 1:52:10 1:51:17
476 85e H50+ 1019 Parent Jean-luc Ellezelles 1:52:17 1:52:06
477 157e H40+ 1304 Tony Cattoir Hulst 1:52:19 1:51:35
478 53e Dames 663 Sofie van Hulle Zomergem 1:52:19 1:51:46
479 172e Heren 755 De Craecker Werner Merelbeke 1:52:22 1:51:28
480 54e Dames 603 Nicole Curinckx Balen 1:52:23 1:51:44
481 55e Dames 598 Dhondt Ann Knokke 1:52:36 1:52:28
482 158e H40+ 1405 Gert-Jan Menheere Hulst 1:52:37 1:51:53
483 86e H50+ 993 Frank Acke Moorsele 1:52:41 1:51:52
484 173e Heren 1010 Bart De Waele De Pinte 1:52:52 1:52:18
485 159e H40+ 803 Kurt Leyman Melsen 1:53:07 1:52:23
486 13e H60+ 992 Joseph Travers Brugge 1:53:27 1:52:53
487 87e H50+ 1078 Hugo De Wael Aalst 1:53:30 1:53:04
488 88e H50+ 1088 Francis Snoeck Haasdonk 1:53:30 1:53:08
489 160e H40+ 735 Peter Coen Brugge 1:53:31 1:52:34
490 56e Dames 527 Tjarda Omta Kuitaart 1:53:32 1:52:43
491 89e H50+ 1079 Rudy Vermeersch Oudenaarde 1:53:34 1:53:20
492 90e H50+ 998 Dirk Keukeleire Brugge 1:53:35 1:53:18
493 174e Heren 772 Kurt Marchand Anzegem 1:53:39 1:53:02
494 91e H50+ 804 Laurent Vanneste Nukerke 1:53:41 1:53:02
495 175e Heren 703 Bram Blomme Halle 1:53:44 1:52:56
496 14e H60+ 854 Franky GEVAERT Damme 1:53:47 1:53:06
497 161e H40+ 1104 Alex Koussonsky Arc-Ainières 1:53:52 1:53:19
498 92e H50+ 1100 Ivan Vandenheede Blankenberge 1:54:03 1:53:44
499 93e H50+ 1388 Willem de Block Terneuzen 1:54:07 1:53:11
500 94e H50+ 1012 Van de Vyver Herman Waasmunster 1:54:09 1:53:43
501 57e Dames 671 Kathy De Roo Oostduinkerke 1:54:10 1:53:31
502 58e Dames 673 Kathy Debruijne Koksijde 1:54:12 1:53:35
503 59e Dames 547 Caroline Depyper Melsen 1:54:36 1:53:52
504 60e Dames 553 Ann Broche Wemmel 1:54:47 1:54:10
505 176e Heren 1311 Rob Hanne Oostkamp 1:54:47 1:54:09
506 177e Heren 1034 Gerben Soethaert Terneuzen 1:54:54 1:54:04
507 178e Heren 1099 Jurgen Prooi Aartselaar 1:54:55 1:54:00
508 61e Dames 572 Wanda Zegers Terneuzen 1:55:05 1:54:41
509 62e Dames 575 Marijke Carrijn Meise 1:55:06 1:54:33
510 179e Heren 1106 Tom Bosman Beveren-Waas 1:55:23 1:55:23
511 180e Heren 1105 Andreas Degroote Bazel 1:55:23 1:55:23
512 63e Dames 521 Sabeth Van Parys Velzeke 1:55:29 1:54:39
513 162e H40+ 767 Kurt Deceuninck Lissewege 1:55:33 1:55:11
514 64e Dames 545 Karin van Noorden Vlissingen 1:55:36 1:54:57
515 95e H50+ 1063 Dirk Salens Aalter 1:55:37 1:55:01
516 65e Dames 652 Jacqueline Maas Zuidzande 1:55:38 1:54:52
517 181e Heren 1335 Steven van de Veire Rotterdam 1:55:39 1:54:50
518 66e Dames 644 Anne Levieux Wuustwezel 1:55:41 1:54:51
519 163e H40+ 973 Luc Bogaerts Mol 1:55:43 1:55:03
520 96e H50+ 863 Pascal Van Breusegem Gijzenzele 1:55:51 1:55:00
521 67e Dames 665 Ann Schacht Sint-Denijs-Westrem 1:55:52 1:55:01
522 68e Dames 549 Marjo Buzeyn Aardenburg 1:56:08 1:55:30
523 182e Heren 830 Elias Rommens Lendelede 1:57:05 1:56:30
524 164e H40+ 959 Geert Stul Damme 1:57:08 1:56:43
525 69e Dames 668 Pascale Verhelst Ramskapelle (Knokke-Heist) 1:57:28 1:57:02
526 15e H60+ 1307 Paul Adriaens Damme 1:57:32 1:57:17
527 70e Dames 629 Clincke Hilde Oudenaarde 1:57:39 1:56:58
528 16e H60+ 1048 Daniel Vandamme St Michiels 1:57:48 1:56:48
529 71e Dames 607 Peggy Geukens Balen 1:58:03 1:57:35
530 17e H60+ 989 François Vanlommel Mol 1:58:05 1:57:37
531 72e Dames 666 Nancy Wieme Wondelgem 1:58:07 1:57:16
532 18e H60+ 826 Patrick Stevens Gentbrugge 1:58:17 1:57:38
533 183e Heren 729 Arthur Gille-Turin Knokke 1:58:20 1:57:35
534 73e Dames 628 Martina Verstrynge Beernem 1:58:23 1:57:34
535 19e H60+ 1000 Christian Herteleer Bellem 1:58:23 1:57:35
536 165e H40+ 710 Christof Persyn Lissewege 1:58:36 1:57:51
537 184e Heren 1426 Stefan van den Dries Heinkenszand 1:58:37 1:58:08
538 74e Dames 587 Nathalie Gheysen Roeselare 1:58:54 1:58:01
539 75e Dames 640 Sylvie de Vriendt Eeklo 1:58:56 1:58:01
540 76e Dames 541 Anniek de Rijck-Serrarens Sint Jansteen 1:58:57 1:58:18
541 185e Heren 951 Debleecker Stijn Lauwe 1:59:00 1:58:51
542 186e Heren 828 Lothar Feys Izegem 1:59:01 1:58:27
543 77e Dames 637 An De Decker Evergem 1:59:11 1:58:40
544 166e H40+ 1036 Bruynooghe Jan Zedelgem 1:59:14 1:58:53
545 78e Dames 672 Martine Vandenberghe Koksijde 1:59:17 1:58:40
546 167e H40+ 920 Wim De Boeck Aalst 1:59:17 1:58:36
547 187e Heren 1334 Tony Claeys Knokke-Heist 1:59:29 1:59:06
548 79e Dames 675 Brenda Rosseels Blankenberge 1:59:30 1:58:37
549 168e H40+ 1103 Erwin Renders Blankenberge 1:59:30 1:58:38
550 169e H40+ 763 Dave Remue Lier 1:59:36 1:59:08
551 80e Dames 578 Annick Claes Gent 1:59:40 1:59:10
552 97e H50+ 838 Philip De Vroe Sleidinge 1:59:48 1:59:28
553 170e H40+ 1378 Dirk Hellebuyck Eeklo 1:59:48 1:58:53
554 81e Dames 643 Sylvia Marichael Dentergem 2:00:17 1:59:53
555 98e H50+ 819 Vande Velde Rudy Wachtebeke 2:00:18 1:59:59
556 171e H40+ 704 Jürgen Cardon Lissewege 2:00:22 1:59:49
557 172e H40+ 921 Geert utterwulghe Knokke-Heist 2:00:32 1:59:56
558 82e Dames 623 Kathy Petit Oudenaarde 2:00:37 2:00:27
559 173e H40+ 1016 Johan van Pee Westende 2:00:58 2:00:27
560 83e Dames 570 Celine De Baere Dikkelvenne 2:01:00 2:00:16
561 84e Dames 550 Ann Bouckaert Handzame 2:01:08 2:00:16
562 99e H50+ 1277 Dirk van Vaerenbergh Sint-Niklaas 2:01:20 2:00:31
563 85e Dames 535 Sophie Van hulle Eeklo 2:01:22 2:00:28
564 86e Dames 606 Marleen Dirckx Mol 2:01:31 2:00:52
565 87e Dames 586 Linda van Gool Sint-kruis-winkel 2:01:31 2:01:06
566 88e Dames 605 An De Grave Mol 2:01:31 2:00:52
567 89e Dames 634 Martine Nijs Ingooigem 2:01:36 2:00:51
568 100e H50+ 1072 Tony Vandendriessche Anzegem 2:01:38 2:00:52
569 90e Dames 599 Katrien wybouw Knokke 2:01:45 2:01:29
570 91e Dames 641 Christel van Boven Sint-Niklaas 2:01:53 2:01:05
571 92e Dames 659 Nathalie Vlietinck Sint-Andries 2:02:11 2:01:57
572 101e H50+ 743 Rini Fenijn Nieuwvliet 2:02:17 2:01:42
573 174e H40+ 899 Lieven Bergmans Hoegaarden 2:02:25 2:01:43
574 102e H50+ 745 Bruno Vandenborre Brasschaat 2:02:33 2:01:43
575 103e H50+ 746 Francois Hemgenbergs Kapellen 2:02:33 2:01:42
576 175e H40+ 1314 Jurgen vanden Spiegel Haaltert 2:02:47 2:01:51
577 93e Dames 555 Els Zweistra Terneuzen 2:02:50 2:02:25
578 94e Dames 571 Cathy Poppe Terneuzen 2:02:51 2:02:00
579 176e H40+ 775 Jerry vanden Broele Zeebrugge 2:02:52 2:02:32
580 95e Dames 635 Ingrid Valepyn Maarkedal 2:02:54 2:02:13
581 96e Dames 621 Dominique Vansteenkiste Temse 2:02:56 2:02:24
582 97e Dames 525 Marianne Declerck Waregem 2:03:02 2:02:17
583 177e H40+ 720 Wim Vanbrabant Waregem 2:03:02 2:02:18
584 178e H40+ 1433 Kurt Vervecken Sint-Niklaas 2:03:19 2:02:22
585 98e Dames 563 Francine Billiet Gistel 2:03:26 2:03:11
586 99e Dames 568 Petra De Coussemaker Sint-Kruis 2:03:31 2:02:51
587 179e H40+ 824 Christophe Claeys Brugge 2:03:31 2:02:51
588 180e H40+ 1347 Joost Eeman Gent 2:03:38 2:03:12
589 100e Dames 616 Annick Cauwels Zomergem 2:03:43 2:03:03
590 104e H50+ 760 Marc Verrept Berchem-Antwerpen 2:04:01 2:03:34
591 101e Dames 588 Marie jeanne de Keyser Bellem/aalter 2:04:21 2:03:56
592 188e Heren 1008 Erik Spil Middelburg 2:04:30 2:04:10
593 189e Heren 1009 Rien Houmes Wemeldinge 2:04:31 2:04:13
594 190e Heren 975 Rob Eyckmans Mol 2:05:00 2:04:02
595 105e H50+ 1340 Jena-Marie Van rijckeghen Brugge 2:05:13 2:04:32
596 102e Dames 602 Ieke Bron Mol 2:05:23 2:04:25
597 103e Dames 562 Martine Devinck Knokke heist 2:05:35 2:04:47
598 104e Dames 574 Sylvie poppe Knokke-heist 2:05:35 2:04:47
599 105e Dames 657 Priscilla van Troost Hulst 2:06:18 2:05:36
600 181e H40+ 1417 Jack Folkersma Terneuzen 2:06:28 2:05:37
601 106e Dames 662 Mariek vab Hecke Terneuzen 2:06:28 2:05:36
602 191e Heren 1085 Stefan van Damme Terneuzen 2:06:31 2:05:40
603 107e Dames 526 Monique de Rooij Hoek 2:06:32 2:05:43
604 108e Dames 661 Cindy Delforge Hulst 2:06:45 2:06:02
605 20e H60+ 1108 Jan de Jonge Biervliet 2:06:46 2:05:59
606 109e Dames 581 Silvia de Vos Kloetinge 2:06:49 2:06:05
607 110e Dames 593 Tanja Bastens Wechelderzande 2:06:55 2:06:22
608 111e Dames 580 Nancy Maerten Eeklo 2:07:19 2:06:46
609 192e Heren 709 Steve Vanden Eynde Velzeke-Ruddershove 2:07:53 2:07:06
610 106e H50+ 1041 Wim Demyttenaere Ronse 2:08:00 2:07:11
611 112e Dames 604 Marina Cuyvers Mol 2:08:18 2:07:19
612 21e H60+ 986 Roger Van Decraen Mol 2:08:18 2:07:20
613 113e Dames 601 Sonja Boons Mol 2:08:18 2:07:20
614 114e Dames 617 Adèle Van Hecke Zomergem 2:08:35 2:07:54
615 115e Dames 594 Liesbeth Pottie Oudenaarde 2:09:06 2:08:27
616 22e H60+ 1047 Louis van der Steen Gent 2:09:47 2:09:10
617 107e H50+ 1059 Alain Ameel Kortrijk 2:10:17 2:09:25
618 116e Dames 639 Suset de Feijter Oostburg 2:10:55 2:10:09
619 23e H60+ 1432 Flor Landuyt Oedelem 2:10:55 2:10:07
620 117e Dames 536 Anje Lagast Lissewege 2:11:14 2:11:04
621 118e Dames 543 Martine florizoone Veurne 2:11:56 2:11:17
622 119e Dames 544 Véronique PHILIPS Veurne 2:11:58 2:11:19
623 120e Dames 658 Robita Cattoir Hulst 2:12:59 2:12:17
624 24e H60+ 1040 De willemacker Carlos Aalter 2:13:36 2:12:42
625 182e H40+ 1339 Luc van Walstijn Kalmthout 2:13:39 2:13:09
626 121e Dames 615 Greta Van Belleghem Kruishoutem 2:13:45 2:12:58
627 122e Dames 614 Joke Rogge Kruishoutem 2:13:45 2:12:59
628 183e H40+ 925 Freddy Verdoolaege Veurne 2:13:48 2:13:10
629 25e H60+ 947 Sylvain Lamont Kruishoutem 2:13:48 2:13:02
630 123e Dames 609 Huguette Moons Zonhoven 2:14:37 2:14:02
631 26e H60+ 861 Eric Desmet Oostende 2:15:12 2:14:15
632 124e Dames 551 Maria Verschaeve-Thijssen Aardenburg 2:15:30 2:14:52
633 125e Dames 546 Willemien Vette Nisse 2:16:13 2:15:28
634 126e Dames 646 Evi Wandelseck Aspelare 2:16:22 2:15:29
635 108e H50+ 801 Francis Tilborghs Tervuren 2:18:51 2:18:22
636 127e Dames 632 Marina Goethals Kortrijk 2:19:19 2:18:24
637 128e Dames 560 Sonja De Caster Gentbrugge 2:19:19 2:18:25
638 129e Dames 538 Veerle Vanhoolandt Ronse 2:21:02 2:20:45
639 130e Dames 620 Marianne De Baedts Eeklo 2:22:24 2:21:29
640 131e Dames 648 Mieke Vangaver Eeklo 2:22:51 2:21:56
641 132e Dames 645 Christa Maenhaut Aalter 2:23:00 2:22:48
642 27e H60+ 787 Sjaak Lijbaart Sluiskil 2:23:15 2:22:29
643 133e Dames 540 Natalie Verdoorn Sluiskil 2:23:16 2:22:29
644 134e Dames 611 May Verdonck Balen 2:23:42 2:23:08
645 109e H50+ 858 Aelvoet Michel Ronse 2:24:09 2:23:52


Clubklassement

Snelste club Halve Marathon

Plaats Clubnaam Som tijd 5 beste lopers Geldprijs
Prijswinnaars
Clubs/Verenigingen met minder dan 5 geregistreerde clubklassement lopers op de halve marathon zijn niet opgenomen in het overzicht. Klassement op basis van bruto tijd.
1ste plaats KAA Gent 6:08:06 € 445
2de plaats Eendr. Aalst (EA) 6:11:07 € 340
3de plaats De Krekenlopers 7:01:19 € 225
4de plaats Spiridon Aalst 7:05:57 € 135
5de plaats SMO 7:06:57 € 90
Overige clubs
6 No Limit Team (NLT) 7:27:05
7 We.All.Love.Running 7:35:33
8 sodibrug 7:38:24
9 Runners Evergem 7:38:39
10 Vabco Mol 7:39:16
11 MMC 7:41:01
12 3TK 7:42:04
13 FLAC 7:44:17
14 AV ’56 7:49:55
15 Dynamica-Vlissingen 7:58:38
16 JC Aalter 7:58:58
17 AV ’56 8:11:53
18 World Runners Belgium 8:19:23
19 JC Zwalm 8:38:42
20 AV De Wielingen 8:41:44
21 KASVO 9:08:16
22 Scheldesport 9:24:55
23 JC Moerbeke 9:25:18

Grootste club Overall Definitieve uitslag

Plaats Clubnaam Aantal lopers Geldprijs
Prijswinnaars
1ste plaats Vabco Mol 56 € 150
2de plaats No Limit Team (NLT) 41 € 110
3de plaats De Krekenlopers 40 € 50
Overige clubs
4 MMC 37
5 AV De Wielingen 25
6 Spiridon Aalst 24
7 3TK 22
8 alva (Atl. Land van Aalst 21
9 sodibrug 18
10 KAA Gent 15
11 SMO 13
12 JC Aalter 13
13 JC Brakel 12
14 JoggingClub Herzele 11
15 vita 10
16 World Runners Belgium 9
17 Eendr. Aalst (EA) 9
18 Dynamica-Vlissingen 8
19 AVI Ingelmunster 8
20 We.All.Love.Running 8
21 Runners Evergem 7
22 avi 7
23 KASVO 7
24 AZW 7
25 AV ’56 7
26 RC Gent 6
27 AV ’56 6
28 FLAC 6
29 Olympic Brugge 6
30 Gent Loopt 6
31 JC Zwalm 6
32 Run for Fun Zwalm 5
33 BEHO 5
34 Deva marathon team 5
35 Scheldesport 5
36 AC Beverhout 5
37 Z-runners 5
38 JC Moerbeke 5
39 Sella Ronda Trailrun 5
40 De Beukenhoflopers 5