27e editie Zondag 15 maart 2020

Uitslagen 2016

Kids run | Vijf van Sluis | Tien van Sluis | Halve Marathon | Clubklassement

De uitslagen worden mogelijk gemaakt door meetapparatuur van Racetimer.
Bekijk beelden van uw aankomst door uw naam te zoeken, bijvoorbeeld door naam of borstnummer in te typen. Klik door op naam en dan ziet u uw finish.

Happiness Station Kids Run

Positie Positie per categorie Borstnummer Naam Woonplaats Bruto tijd Netto tijd
1 1e Jongens 1508 Vic Vanhaecke Izegem 4:08 4:05
2 1e Meisjes 1472 Merel Angillis Hulste 4:17 4:15
3 2e Jongens 1513 Lukas Lamont Kruishoutem 4:20 4:17
4 2e Meisjes 1522 Maud Angillis Hulste 4:22 4:18
5 3e Jongens 1461 Jarne Buyse Oostrozebeke 4:24 4:22
6 4e Jongens 1468 Noah Lernout Gullegem 4:34 4:31
7 3e Meisjes 1467 Laura Lernout BalkGullegem 4:51 4:47
8 5e Jongens 1521 Kay Basting Sluis 4:55 4:52
9 6e Jongens 1469 Jesper Simonse Goes 4:58 4:54
10 4e Meisjes 1470 Marit Simonse Goes 5:01 4:58
11 5e Meisjes 1462 Ayco Buyse Oostrozebeke 5:06 5:02
12 6e Meisjes 1471 Naomi Clinckemaillie Pittem 5:07 5:03
13 7e Jongens 1512 Finn Vandecapelle Sluis 5:08 5:05
14 8e Jongens 1518 Yordi Van Liere Sluis 5:11 5:07
15 9e Jongens 1530 Jins Wanjon Sluis 5:14 5:10
16 10e Jongens 1464 Robbe D’hose Brakel 5:16 5:11
17 11e Jongens 1528 Victor Vermeersch Dudzele 5:20 5:17
18 12e Jongens 1517 Brian Defour Kachtem 5:27 5:22
19 7e Meisjes 1520 Saartje van Mol Sluis 5:30 5:28
20 13e Jongens 1523 Bas de Croock Sluis 5:33 5:31
21 8e Meisjes 1510 Sayenna Hilleman Sluis 5:36 5:32
22 9e Meisjes 1509 Vienna Verplancke Sluis 5:39 5:35
23 10e Meisjes 1526 Pien Schilders IJzendijke 5:40 5:36
24 11e Meisjes 1463 Auke D’hose Brakel 5:41 5:36
25 14e Jongens 1514 Jayde Hoogesteger Sluis 5:42 5:37
26 15e Jongens 1515 Denzel Bentley Sluis 5:50 5:47
27 12e Meisjes 1511 Anouk Vandepitte Sluis 5:51 5:47
28 16e Jongens 1524 Ike Vanlenhove Knokke-Heist23 5:59 5:55
29 17e Jongens 1466 Louis Deslee Moen 6:03 5:57
30 18e Jongens 1529 Bengt Debou Steenkerke (W.-Vl.) 6:03 5:59
31 19e Jongens 1507 Floris Vermue Sluis 6:21 6:17
32 20e Jongens 1506 Maurits Vermue Sluis 6:26 6:23
33 13e Meisjes 1519 Kyra Basting Sluis 6:27 6:25
34 21e Jongens 1540 Fender Schram terneuzen 6:29 6:24
35 22e Jongens 1516 Devon Bentley Sluis 6:29 6:24
36 14e Meisjes 1527 Alexia Vermersch Dudzele 6:41 6:37


Vijf van Sluis

Positie Positie per categorie Borstnummer Naam Woonplaats Bruto tijd Netto tijd
1 1e Heren 117 Bart Verkaemer Waregem 15:45 15:43
2 2e Heren 114 Bert Deschoot Harelbeke 15:53 15:51
3 3e Heren 69 Daan Dhondt Kruishoutem 15:54 15:52
4 4e Heren 118 Bart Maene Sijsele 16:09 16:07
5 5e Heren 112 Sergio Harinck Oost-Souburg 16:28 16:26
6 6e Heren 86 Fabrice Laga Zulte 16:44 16:42
7 7e Heren 119 Renzo Vanhoorelbeke Harelbeke 16:57 16:55
8 1e Dames 18 Dendoncker Veerle Bossuit 16:59 16:59
9 8e Heren 95 Hamish Maertens Beveren Leie 17:18 17:16
10 9e Heren 40894 Niels Van Loo Moerkerke 17:23 17:20
11 10e Heren 101 Marnick Missiaen Sluis 17:23 17:21
12 11e Heren 139 Kevin van Loo Moerkerke 17:27 17:25
13 12e Heren 104 Matti Buysse Stekene 17:48 17:46
14 2e Dames 46 Hannelore Willen Gavere 17:51 17:48
15 13e Heren 137 Michiel Paermentier Sint-Andries 18:00 17:57
16 14e Heren 111 Matthias Serrano Wondelgem 18:05 18:04
17 15e Heren 71 Arthon Valcke Sint-Denijs 18:06 18:03
18 16e Heren 126 Arno van Haverbeke Adegem 18:07 18:05
19 17e Heren 103 Floris Huigh Schoondijke 18:10 18:08
20 18e Heren 134 Galliand Schoonbaert Sint-Kruis (Brugge) 18:10 18:08
21 3e Dames 49 Stien van Tieghem Assebroek (Brugge) 18:35 18:32
22 4e Dames 33 Cato Cassiers Avelgem 18:40 18:35
23 19e Heren 89 Arjen Grootaert Maldegem 18:40 18:36
24 20e Heren 40893 Maxim Van Loo Moerkerke 18:41 18:38
25 21e Heren 87 Dieter van Lierde Kluisbergen 18:55 18:53
26 22e Heren 116 Tom Erpelinck Hengstdijk 18:56 18:50
27 23e Heren 40902 Sam Riemens Waterland-Oudeman 18:56 18:55
28 5e Dames 28 Josesphine Rondelée Brugge 18:58 18:57
29 6e Dames 30 Sara Coulembier Avelgem 19:07 19:02
30 24e Heren 121 Peter van Waes Aardenburg 19:21 19:18
31 25e Heren 80 Alex Cocquyt Boekhoute 19:26 19:23
32 26e Heren 40900 Wesley Goossens Dikkelvenne 19:38 19:29
33 27e Heren 130 Thomas Cornilly Damme 19:47 19:38
34 28e Heren 113 Peter De Decker Maldegem 19:48 19:45
35 29e Heren 129 Wim Deduytsche Blankenberge 20:04 19:58
36 30e Heren 110 Sem Serrano Wondelgem 20:07 20:06
37 7e Dames 40887 Lotte Vandekerckhove Waarmaarde 20:23 20:19
38 8e Dames 50 Louise Le Coq Breskens 20:27 20:21
39 9e Dames 43 Marina Steppe Aalst 20:37 20:32
40 10e Dames 19 Linda Coppens Moorsel 20:52 20:48
41 31e Heren 90 Rune Defour Kachtem 20:53 20:47
42 11e Dames 39 Katrien Persoons Denderleeuw 20:54 20:49
43 32e Heren 133 Yves Kerckhove Damme 21:01 20:56
44 12e Dames 42 Esther Verhaegen Sluis 21:20 21:18
45 33e Heren 135 Inder Munoz Sluis 21:21 21:18
46 34e Heren 88 Stijn Cozijns Lutjegast 21:26 21:24
47 35e Heren 128 Seppe Vandekerckhove Avelgem 21:38 21:34
48 36e Heren 100 Ruben Ares Zwevegem 21:47 21:43
49 37e Heren 105 Tjorven Expeels Dudzele 21:51 21:48
50 38e Heren 106 Dimmy Ivens Schoondijke 22:08 21:59
51 13e Dames 23 Jasmijn Geldof Middelburg 22:09 22:06
52 39e Heren 127 Kurt De Muyt Damme 22:12 22:03
53 14e Dames 40892 Roos de Smit Schoondijke 22:17 22:12
54 40e Heren 85 Jacques Goedgebeur Damme 22:19 22:10
55 41e Heren 94 Yves Maertens Beveren Leie 22:29 22:25
56 15e Dames 35 Anse Debaere Otegem 22:32 22:27
57 42e Heren 93 Tom Tanghe Otegem 22:33 22:29
58 43e Heren 74 Ivan Verbeke Sint-Laureins 22:39 22:32
59 16e Dames 26 Laura Tanghe Otegem 22:40 22:36
60 44e Heren 138 Guus de Smit Schoondijke 22:47 22:42
61 45e Heren 91 Jarne Minnebo Zwevegem 22:58 22:52
62 17e Dames 40889 Leonie Cornilly Damme 23:07 22:57
63 18e Dames 40 Laerke Expeels Dudzele 23:13 23:12
64 46e Heren 96 Luc De Valck Hofstade 23:22 23:15
65 19e Dames 11 Laura Deleersnyder Sint-Denijs 23:37 23:33
66 20e Dames 176 Charlotte Ranson Sint-Denijs 23:38 23:34
67 47e Heren 122 Erik Cappon Zuidzande 23:46 23:32
68 48e Heren 97 Christof Deslee Moen 23:56 23:50
69 49e Heren 102 Bas van Melle Sluis 24:20 24:07
70 50e Heren 73 Jarne Buyse Oostrozebeke 24:41 24:38
71 51e Heren 108 Vic Vanhaecke Izegem 24:41 24:39
72 21e Dames 34 Lara Debaere Otegem 24:42 24:37
73 22e Dames 6 Britt Louagie Knokke-heist 25:05 25:00
74 23e Dames 41 Chabelyn Moreno Y Delgado Gent 25:10 25:03
75 24e Dames 44 Annemi DePreitere Moerkerke 25:15 25:06
76 25e Dames 62 Elsbeth Scholing Sluis 25:23 25:17
77 26e Dames 31 Ilse Spriet Moen 25:26 25:21
78 27e Dames 5 Amber Louagie Knokke-heist 25:33 25:28
79 28e Dames 20 Marijke Vanparys Ramskapelle (Knokke- 25:39 25:34
80 29e Dames 7 Hélène De Cleer Waregem 25:42 25:34
81 30e Dames 40890 Katrien Vervarcke Oostkerke (Damme) 25:48 25:39
82 31e Dames 22 Tineke Vanhaecke Lokeren 25:57 25:49
83 32e Dames 4 Maud van Leening Sluis 26:06 25:59
84 33e Dames 52 Mariëlle Simonse Goes 26:06 26:01
85 52e Heren 123 Mark Groosman Hoek 26:07 26:02
86 34e Dames 53 Ann Delvoye Zwevegem 26:10 26:04
87 53e Heren 98 Thibault Van Bruggen Knokke-Heist 26:19 26:06
88 54e Heren 99 Ben Van Bruggen Emmeloord 26:20 26:06
89 55e Heren 77 Kevin vermeulen Aardenburg 26:22 26:09
90 35e Dames 59 Nancy Maerten Eeklo 26:32 26:24
91 36e Dames 12 Skrällan De Neve Sint-Laureins 26:34 26:24
92 37e Dames 24 Janneke Boutens Middelburg 26:36 26:31
93 56e Heren 84 Jan Jennes Ieper 26:56 26:45
94 57e Heren 124 Wouter van Broekhoven Tilburg 27:08 26:53
95 58e Heren 109 Jannick Coppens Brakel 27:14 27:03
96 38e Dames 40895 Vera Van Damme Haaltert 27:20 27:10
97 59e Heren 131 Nico Verheul Oostburg 27:23 27:16
98 39e Dames 40901 Franca Hoff ‘s-Gravenhage 27:24 27:16
99 40e Dames 40898 Ina de Pauw Erpe-Mere 27:25 27:11
100 60e Heren 40899 Din Vandendriessche Aalst 27:25 27:11
101 41e Dames 64 Daphne Huigh Rotterdam 27:25 27:19
102 42e Dames 67 Addy Focke-Beun Sluis 27:37 27:31
103 43e Dames 40888 Caroline De Buck Sint-Kruis (Brugge) 27:39 27:27
104 44e Dames 17 Priscilla provo Sluis 27:40 27:27
105 61e Heren 40897 Bram Dees Philippine 27:44 27:31
106 62e Heren 132 Lennaert Verheul Oostburg 27:45 27:38
107 45e Dames 40891 Daisy van de Velde Oostburg 27:46 27:40
108 46e Dames 51 Mia vanBelle Vlissingen 27:48 27:38
109 63e Heren 1 LUCA BUONO Ophain-Bois-Seigneur-Isaac 28:08 27:59
110 64e Heren 136 Sven Baas Sluis 28:09 27:56
111 47e Dames 21 Lara Besard Drongen 28:10 28:00
112 48e Dames 63 Noa Kuster Sluis 28:11 27:59
113 49e Dames 45 Jenipher Moens Sluis 28:11 27:59
114 65e Heren 78 Philippe Mous Groot-Bijgaarden 28:17 28:04
115 66e Heren 125 Danny Van Geel Bergen op Zoom 28:20 28:05
116 50e Dames 36 Martens Claire Boekhoute 28:22 28:12
117 67e Heren 82 Luc Van Den Neucker Sint- Laureins 28:29 28:18
118 68e Heren 120 joffrey Decock Sint-Kruis (Brugge) 28:41 28:27
119 69e Heren 92 Vanhoecke Jensy Ieper 28:42 28:31
120 70e Heren 75 Couchez Johan Elverdinge 28:43 28:32
121 51e Dames 54 Mireille Hirdes Kapelle 28:51 28:41
122 52e Dames 37 Slabbynck Rita Erondegem 29:00 28:56
123 71e Heren 76 Frederick De Keyzer Sint-Laureins 29:07 28:57
124 53e Dames 14 Catherine Vanspeybroeck Vinderhoute 29:08 28:59
125 54e Dames 13 Delphine Vanspeybroeck Vinderhoute 29:25 29:14
126 55e Dames 48 Katrien Lefever Zeebrugge (Brugge) 29:31 29:19
127 72e Heren 115 Marty de Jonge Goes 29:40 29:29
128 56e Dames 25 Helmie de Groot Breskens 29:49 29:42
129 57e Dames 58 Anemoon Spitaels Brakel 29:49 29:37
130 58e Dames 57 Katja Madou Sluis 30:02 29:49
131 73e Heren 72 Thielen Johan Sint-Niklaas 30:04 29:52
132 74e Heren 81 Daan De Wilde Eeklo 30:08 30:02
133 59e Dames 38 Krista van der Slikke Groede 30:26 30:14
134 60e Dames 61 Emilie Lagasse Sluis 30:35 30:24
135 75e Heren 83 Firmin versluys Kaprijke 30:37 30:24
136 61e Dames 107 Colette Moerman Barendrecht 30:50 30:36
137 62e Dames 47 Esther Tas Sluis 30:53 30:45
138 63e Dames 10 Judith Tas Sluis 30:53 30:45
139 64e Dames 60 Ilse Dierickx Sint-Andries 30:57 30:48
140 65e Dames 68 Muniz Narciandi Dulce Bruxelles 30:58 30:48
141 66e Dames 27 Vera Rappé Knokke- Heist 32:04 31:50
142 67e Dames 16 Carina Moreno Muniz Ophain 33:05 32:56
143 68e Dames 40896 Nacy Koentges Oostkamp 34:06 33:54
144 69e Dames 8 Barbara De Brauwer Knokke-Heist 34:06 33:54
145 70e Dames 55 Bianca de Pooter Terneuzen 34:14 34:01
146 76e Heren 79 Walter Vanrenterghem Ieper 34:45 34:33
147 71e Dames 66 Maaike Decock Brakel 34:54 34:42
148 72e Dames 56 Greetje Rappé Heist-aan-Zee 35:42 35:28
149 73e Dames 29 An De Ceukelaire Hofstade 36:02 35:48


Tien van Sluis

Positie Positie per categorie Borstnummer Naam Woonplaats Bruto tijd Netto tijd
1 1e Heren 505 Davy Stieperaere Wevelgem 31:12 31:09
2 2e Heren 393 Nico Viaene Knokke-Heist 31:40 31:37
3 3e Heren 501 Bert Deloene Kuurne 34:05 34:02
4 4e Heren 460 Gunter d’Hondt Ronse/Renaix 34:13 34:10
5 5e Heren 462 Bram Vandenbossche Oostkamp 35:00 34:57
6 6e Heren 456 Chris de Smit Hulst 35:38 35:34
7 7e Heren 513 Dieter Dhont Oudenaarde 35:39 35:32
8 8e Heren 494 Jurgen Vandaele Maarkedal 35:44 35:39
9 9e Heren 379 Stijn Boury Waregem 36:36 36:34
10 10e Heren 452 Hendrik Vandewaetere Izegem 36:50 36:46
11 1e Dames 259 Monique Verschuure Yerseke 37:25 37:22
12 11e Heren 375 Ruben Boutens Middelburg 37:34 37:28
13 12e Heren 327 Frederic de Bruijne Knokke-heist 37:34 37:31
14 13e Heren 345 Dennis De Troyer Ressegem 37:55 37:51
15 14e Heren 455 Patryk Serafinski Geraardsbergen 37:58 37:53
16 15e Heren 377 Frederik Van Overbeke Zomergem 38:14 38:09
17 16e Heren 487 Brecht Slabbinck Knokke-Heist 38:44 38:24
18 17e Heren 446 Maarten Wanders Brugge 38:47 38:43
19 2e Dames 270 Lies Deruddere Wevelgem 38:55 38:51
20 18e Heren 356 Philippe De windt Adegem 39:00 38:52
21 19e Heren 333 Bart Vanluchene Izegem 39:11 39:05
22 20e Heren 473 Jeroen Verminck Evergem 39:22 39:13
23 21e Heren 334 Defour David Kachtem 39:28 39:22
24 3e Dames 272 Femke vande Driesche Aalst 39:39 39:29
25 22e Heren 390 François van de Broecke Breskens 39:47 39:43
26 23e Heren 451 Jasper Maes Sint-Kruis (Brugge) 39:50 39:40
27 4e Dames 205 Nel Deman Kortrijk 40:05 40:00
28 24e Heren 326 Gies Vandenberghe Heule 40:05 40:01
29 25e Heren 479 Bart Hubreght Damme 40:36 40:28
30 26e Heren 359 Paul Haertjens Boekhoute 40:56 40:48
31 27e Heren 348 Simon Arnould Brussel 41:33 41:26
32 28e Heren 516 Mitch Leys Eeklo 41:41 41:27
33 29e Heren 337 Rudi de Caluwe Sas van Gent 42:00 41:53
34 30e Heren 475 Steven Merlier Zwevegem 42:04 41:56
35 31e Heren 506 Geert de Wever Moorsel 42:34 42:22
36 32e Heren 470 Kristof Saron Brugge 42:44 42:35
37 33e Heren 497 Pascal Koppejan Ritthem 42:50 42:37
38 34e Heren 466 Jos Goossens Deinze 42:55 42:46
39 5e Dames 250 Clara Sanchez-Maldonado Malaga 43:24 43:20
40 35e Heren 514 Player Sander Engels Eeklo 43:24 43:10
41 36e Heren 376 Peter Van Hecke Eeklo 43:43 43:39
42 37e Heren 495 Lucien Vermaeren Aalst 43:51 43:40
43 38e Heren 515 Jerry Kotseir Kleit 44:02 43:47
44 39e Heren 385 Jeroen De Langhe Marke 44:04 44:04
45 40e Heren 354 Corneillie Frank IIngelmunster 44:17 44:10
46 41e Heren 508 Marc van der Werf Lembeke 44:26 44:19
47 42e Heren 382 Johan Huigh Schoondijke 44:31 44:17
48 43e Heren 380 Bjorn Baselet Kaulille 44:50 44:38
49 44e Heren 449 Niek Rijnberg Zuidzande 44:55 44:40
50 45e Heren 358 Luc Markey Sint- Laureins 45:00 44:50
51 46e Heren 355 Philippe Vanrysselberghe Knokke-Heist 45:09 45:00
52 47e Heren 391 Alain Janssens Oostkamp 45:12 45:00
53 48e Heren 374 Bjorn Secember Harelbeke 45:12 45:06
54 6e Dames 208 Jana Van Liefferinge Geraardsbergen 45:18 45:13
55 7e Dames 258 Joke D’haeyere Harelbeke 45:31 45:27
56 49e Heren 361 Filip Van Dooren Kortrijk 45:32 45:23
57 50e Heren 500 Antoine Gijzel Kapelle 45:42 45:25
58 51e Heren 369 Gino Gruyaert Roeselare 45:51 45:34
59 52e Heren 463 Claus Brusselle Sluis 45:57 45:45
60 53e Heren 445 Marc Angillis Hulste 46:03 45:56
61 54e Heren 471 Fred Vermeire Breskens 46:15 45:59
62 8e Dames 210 Damienne Blomme Meetkerke 46:17 46:08
63 9e Dames 180 Caroline Van Ransbeeck Zottegem 46:22 46:22
64 55e Heren 512 Koen Ameye Waregem 46:28 46:17
65 56e Heren 461 Kurt van Achter Herzele 46:38 46:20
66 57e Heren 491 Marnix Clevers Lissewege 46:42 46:39
67 58e Heren 437 Jordy Engelaar Oostburg 46:50 46:42
68 59e Heren 510 Hannes Casselman Oostkerke (Damme) 47:03 46:49
69 10e Dames 191 Ann Vandenberghe Kortrijk 47:08 47:00
70 11e Dames 204 Elke Vynckier Harelbeke 47:27 47:22
71 60e Heren 457 Guus Picavet Oostburg 47:33 47:17
72 61e Heren 472 Amor Maertens Breskens 47:35 47:22
73 12e Dames 257 Corinne Maertens-Haeck Breskens 47:35 47:22
74 13e Dames 265 Jacqueline Maas Zuidzande 47:36 47:22
75 62e Heren 347 Eddy Vankerckhoven Brussel 47:37 47:30
76 63e Heren 488 Jan Strymes Sint-Laureins 47:46 47:24
77 14e Dames 206 Tamara van Respaille Ledeberg 47:47 47:39
78 64e Heren 507 Stefan Vandenheuvel Knokke-Heist 47:48 47:25
79 15e Dames 219 Lore Coulon Bellegem 47:52 47:44
80 16e Dames 184 Linda pille Ursel 47:53 47:43
81 65e Heren 441 Peter Claerhoudt Ter Aar 47:56 47:34
82 66e Heren 343 Bart Seys Bredene 47:56 47:43
83 17e Dames 177 Melanie Bode Aardenburg 48:01 47:53
84 67e Heren 389 Brecht Deketele Marke 48:03 47:52
85 68e Heren 438 Gerben van Hal Sluis 48:03 47:55
86 69e Heren 458 Robert Rutjes Sluis 48:09 47:58
87 70e Heren 332 Freddy Bogaard Sluis 48:09 48:05
88 71e Heren 364 Bart Van de Putte Aalst 48:27 48:02
89 18e Dames 248 Aafje van Remoortere Biervliet 48:28 48:11
90 72e Heren 484 Steven Beerens Sint-Amandsberg (Gent) 48:34 48:27
91 73e Heren 485 Pascal van Hulle Maldegem 48:34 48:12
92 74e Heren 481 Jona Debacker Maldegem 48:38 48:24
93 19e Dames 240 Sandra de Loore Drongen 48:42 48:21
94 75e Heren 366 Ronny Versluijs Zuidzande 48:43 48:29
95 76e Heren 357 Patrick steenbeke Eeklo 48:46 48:36
96 77e Heren 478 Norbert Schollaert Erpe-Mere 48:49 48:35
97 78e Heren 339 Niko Van Kemseke Rumst 48:51 48:36
98 79e Heren 509 Matthias Casselman Damme 48:56 48:40
99 20e Dames 260 Cindy Baekeland Anzegem 49:07 49:00
100 21e Dames 202 Veronique Vasseur Maastricht 49:19 49:19
101 80e Heren 383 Michel Van de Putte Aalst 49:30 49:02
102 81e Heren 502 Thomaes Vermeulen Aartselaar 50:04 49:36
103 82e Heren 378 Sammy Coulembier Avelgem 50:09 49:50
104 83e Heren 490 Arne Vander Plaetsen Moerbrugge 50:19 49:12
105 84e Heren 386 Wouter Coppens Sint Eloois Vijve 50:22 50:10
106 22e Dames 143 Tamara martens Damme 50:33 50:12
107 23e Dames 269 Karin van Hal Sint Kruis 50:35 50:28
108 85e Heren 436 Stefan Vermue Sluis 50:37 50:31
109 24e Dames 247 Camille Hensaert Bredene 50:54 50:44
110 25e Dames 252 Astrid de Ridder Aalst 51:03 50:40
111 26e Dames 217 Lut Vandenbosch Loonbeek 51:13 51:02
112 27e Dames 155 Symoens Nadia Sint-Niklaas 51:16 51:06
113 86e Heren 477 Jelle Pauwels Harelbeke 51:43 51:31
114 87e Heren 493 Maarten Thomaes Hoofdplaat 51:44 51:30
115 88e Heren 454 Danny de Turck Geraardsbergen 51:46 51:38
116 28e Dames 246 Marleen van Heghe Geraardsbergen 51:46 51:39
117 89e Heren 498 Didier Vermeulen Sint-Lievens-Houtem 51:59 51:41
118 29e Dames 218 Ann Slos Oostkamp 52:00 51:46
119 90e Heren 363 Henk de Kater Rotterdam 52:00 51:38
120 30e Dames 244 Lutgard Vermeir Zele 52:01 51:50
121 31e Dames 268 Axelle De Lobelle Escanaffles 52:03 51:57
122 91e Heren 387 Pieter Coppens Vichte 52:04 51:51
123 32e Dames 196 Petra Van Daele Beernem 52:04 51:51
124 33e Dames 152 Natalie Coomans Waregem 52:07 52:00
125 34e Dames 192 Nele Vandeputte Zingem 52:08 51:50
126 92e Heren 499 Willy de Milliano Bavel 52:08 51:44
127 93e Heren 353 Ruben Van de Velde Knokke-heist 52:24 52:06
128 35e Dames 214 Stéphanie Lagache Ieper 52:26 52:15
129 36e Dames 253 Martine Clybouw Ichtegem 52:35 52:11
130 37e Dames 183 Dagmar Van Eesvelde Ervelde 52:36 52:15
131 38e Dames 178 Veerle van Leemput Rumst 52:39 52:25
132 39e Dames 190 Marjan Mistiaen- de Groot Zuidzande 52:41 52:26
133 40e Dames 173 Krista Laridon Knokke-Heist 52:43 52:27
134 41e Dames 241 Annemieke Rijnberg Zuidzande 52:49 52:35
135 94e Heren 469 Daan Dieleman Zaamslag 53:03 52:53
136 95e Heren 443 Angelo Focke Sluis 53:03 52:51
137 42e Dames 266 Tamara Uyttendaele Burst 53:07 53:00
138 96e Heren 370 Geert Utterwulghe Knokke-Heist 53:11 52:52
139 43e Dames 242 Sandra Janssoone Blankenberge 53:17 53:07
140 44e Dames 195 Tianda Donker Curtius Schoondijke 53:18 53:11
141 97e Heren 434 Bram Moerman Sluis 53:19 53:14
142 45e Dames 264 Stephanie Lefevre Kieldrecht (Beveren) 53:41 53:29
143 98e Heren 503 Michel de Meijer Cadzand 53:42 53:27
144 99e Heren 331 Frederik Buffel Wingene 53:46 53:28
145 100e Heren 342 Janpiet Flikweert Oostburg 53:59 53:45
146 46e Dames 271 Machteld Desimpel Waregem 54:00 53:53
147 47e Dames 154 Kathleen Heyvaert Lede 54:02 53:45
148 101e Heren 362 Freddy Verdoolaege Veurne 54:03 53:44
149 48e Dames 251 Angelique Denijs Brakel 54:06 53:49
150 102e Heren 371 Kris GEVAERT Brugge 54:11 53:50
151 49e Dames 236 Monica Schram Sluis 54:14 53:59
152 50e Dames 249 Cindy Dijkers Biervliet 54:15 54:00
153 103e Heren 450 Petro Debou Steenkerke (W.-Vl.) 54:16 54:07
154 51e Dames 254 Cecile Mullaert-Kinds Biervliet 54:17 54:00
155 104e Heren 486 Nick Cornelis Zwijnaarde 54:19 53:52
156 52e Dames 213 Anne Duclos Zedelgem 54:30 54:25
157 105e Heren 381 Jan Bruynooghe Zedlegem 54:31 54:25
158 106e Heren 336 Kim van Calster Brakel 54:32 54:14
159 107e Heren 496 Rik van Schuur Oostburg 54:50 54:31
160 53e Dames 220 Stefanie Bauters Schorisse 54:54 54:34
161 54e Dames 262 Isabel Snauwaert Knokke-Heist 54:59 54:43
162 55e Dames 261 Annic Vansteenkiste Knokke-Heist 55:00 54:45
163 56e Dames 171 Emanuela Bracke Axel 55:05 54:52
164 57e Dames 255 Rozane Corten Aalst 55:07 54:41
165 58e Dames 175 Sofie de groeve Eeklo 55:07 54:44
166 108e Heren 352 Tom Van Overbeke Knesselare 55:16 54:50
167 109e Heren 320 Wim Vanbrabant Waregem 55:16 54:51
168 59e Dames 198 Marijke de Milliano Rotterdam 55:29 55:05
169 110e Heren 476 Albert Goense ‘s-Gravenhage 55:39 55:30
170 60e Dames 160 Carla Bruggeman Ieper 55:44 55:31
171 111e Heren 492 Rene Coppens Koksijde 55:44 55:24
172 61e Dames 216 Verkain kizzy Lichtervelde 55:45 55:26
173 112e Heren 338 Luc Wille Zomergem 55:59 55:38
174 113e Heren 504 Matthien Nootens Hoeilaart 56:00 55:38
175 62e Dames 243 Paulien Peeters Gent 56:00 55:46
176 63e Dames 156 Ineke van Morrelgem Sluis 56:03 55:54
177 64e Dames 212 Isabelle Crombez Ichtegem 56:05 55:49
178 65e Dames 158 Jolijn Radix Schoondijke 56:05 55:44
179 66e Dames 159 Evelien Audenaerd Terneuzen 56:05 55:43
180 67e Dames 140 Marianne Declerck Waregem 56:06 55:40
181 68e Dames 179 Nathalie Clauwaert Waregem 56:06 55:39
182 114e Heren 482 Sven Longueville Maldegem 56:24 56:11
183 115e Heren 367 Leander de Smedt Waardamme 56:33 56:22
184 116e Heren 464 Kjell de Clercq Wingene 56:34 56:07
185 117e Heren 467 Jerry vanden Broele Zeebrugge (Brugge) 56:38 56:38
186 69e Dames 163 Delphine Grandsart Gent 56:40 56:25
187 70e Dames 237 Marie-Astrid Decoster Ledeberg (Gent) 56:46 56:40
188 71e Dames 151 Ria Fredriks ‘s-Heerenhoek 56:50 56:34
189 72e Dames 185 Nicole Deconinck Sint-Jan-In-Eremo 56:59 56:38
190 118e Heren 465 Bertrand Cuyvers Harelbeke 57:18 57:12
191 119e Heren 483 Johan de Wispelaere Sint Kruis 57:23 57:14
192 120e Heren 447 Willy Schaepdrijver Knokke-Heist 57:36 57:12
193 73e Dames 147 Chanel de keuninck Knokke 57:40 57:20
194 121e Heren 321 Marc Dekeyser Moerbeke-waas 57:43 57:27
195 74e Dames 267 Jacqueline Meijers Hoedekenskerke 57:44 57:39
196 75e Dames 141 Sabine van Duyse Moerbeke-Waas 57:46 57:30
197 122e Heren 480 Piet Sonck Aalst 57:47 57:23
198 123e Heren 350 Michael Joos Aalst 57:47 57:22
199 76e Dames 164 Lieselot Cornand Meldert 57:48 57:23
200 77e Dames 239 Wendy Seghers Hasselt 57:48 57:26
201 124e Heren 340 Jo De Jonghe Oudenaarde 57:58 57:35
202 125e Heren 468 Freddy Maertens Ichtegem 58:01 57:34
203 126e Heren 365 De Boeck Hugo Erpe-Mere 58:08 57:40
204 78e Dames 148 Jozian Zonnevijlle Oostburg 58:21 58:01
205 127e Heren 439 Carlos de Willemacker Aalter 58:24 57:57
206 79e Dames 207 Erna Lefevre Sint-Joris(Beernem) 58:25 58:17
207 128e Heren 325 Paul kreps Knokke-Heist 58:28 58:09
208 80e Dames 197 Véronique PHILIPS Veurne 58:31 58:12
209 81e Dames 194 Deborah Serpieters Adinkerke 58:31 58:13
210 129e Heren 433 Wim Eggermont Sluis 58:48 58:31
211 82e Dames 153 Diane Arijs Aalst 58:53 58:28
212 130e Heren 459 Rombaut martens Brakel 59:17 58:58
213 83e Dames 256 Myriam Stroobant Geraardsbergen 59:18 59:02
214 131e Heren 335 Antoine Mathys Zevergem(De Pinte) 59:54 59:29
215 132e Heren 341 Bruno De Bruyn Sluis 1:00:16 1:00:11
216 133e Heren 388 Stijn De Roose Waregem 1:00:16 1:00:05
217 84e Dames 157 Michelle Callebaut Aalst 1:00:20 59:52
218 134e Heren 440 Paul Hermans Sluis 1:00:32 1:00:32
219 135e Heren 448 Cornelis Zeger Sluis 1:00:41 1:00:35
220 136e Heren 324 Stephen Lernout Boezinge 1:00:41 1:00:31
221 85e Dames 201 Dorien Vasseur Oostburg 1:00:49 1:00:29
222 86e Dames 169 Mirelle van den Bergh Terneuzen 1:00:54 1:00:43
223 87e Dames 200 Stephanie De Geyter Eeklo 1:01:01 1:00:37
224 88e Dames 186 Gerda De Jaeger- Braet Sint- Margriete 1:01:03 1:00:42
225 89e Dames 146 Yolanda Kievits Zierikzee 1:01:52 1:01:35
226 137e Heren 489 Martin Kievits Zierikzee 1:01:52 1:01:34
227 138e Heren 442 Ben van Vlierden Wilrijk (Antwerpen) 1:02:14 1:02:04
228 139e Heren 435 Philip van de Graaf Barendrecht 1:02:38 1:02:31
229 90e Dames 174 Laura Pintelon Hoeilaart 1:02:55 1:02:41
230 91e Dames 238 Aleida Evers Sluis 1:02:57 1:02:41
231 92e Dames 209 Kathleen Vlietinck Knokke- Heist 1:02:58 1:02:38
232 93e Dames 150 Justa van Hermon Eede Zld 1:02:59 1:02:39
233 140e Heren 444 Henk Pater Sluis 1:03:00 1:02:45
234 94e Dames 167 Elvira Becu Schoondijke 1:03:20 1:03:08
235 95e Dames 168 Nicole Goethals Sint-Laureins 1:04:18 1:03:57
236 141e Heren 453 André Pieters Terneuzen 1:05:12 1:05:03
237 96e Dames 245 Anna de Wolff-De Smet Sluiskil 1:05:13 1:05:04
238 97e Dames 188 Greet Verleysen Erembodegem 1:05:31 1:05:03
239 98e Dames 161 Annick De Coninck Lede 1:05:31 1:05:04
240 142e Heren 322 Emiel Lathouwers Knokke 1:06:17 1:05:49
241 99e Dames 142 Chrisje Ivo Knokke 1:06:19 1:05:50
242 100e Dames 263 Anna Claeys Oostkamp 1:06:57 1:06:37
243 101e Dames 211 Carine Lemmens Gent 1:07:05 1:06:47
244 102e Dames 189 Willems Lieve Knokke-Heist 1:07:34 1:07:20
245 103e Dames 166 Stefanie Verstappen Sint-Job-in-‘t-Goor 1:08:20 1:08:04
246 104e Dames 172 Kathy vogels Eeklo 1:09:31 1:09:06


Halve Marathon

Positie Positie per categorie Borstnummer Naam Woonplaats Bruto tijd Netto tijd
1 1e Heren 1168 Mohamed Oumaarir Baarn 1:06:03 1:06:01
2 2e Heren 946 Stijn De Vulder Geraardsbergen 1:08:01 1:08:00
3 3e Heren 1338 Mathias Becquaert Aalst 1:09:31 1:09:29
4 4e Heren 1059 Ward Oosterlinck Erembodegem 1:10:17 1:10:15
5 5e Heren 1442 Francis van Steenbrugge Kruishoutem 1:10:44 1:10:42
6 7e Heren 1012 Gerd Devos Dentergem 1:11:14 1:11:11
7 6e Heren 1005 Lucas Moray Elewijt 1:11:14 1:11:12
8 8e Heren 1366 Erwin Harmes Middelburg 1:11:39 1:11:37
9 9e Heren 949 Nico Serroen Wevelgem 1:12:09 1:12:07
10 10e Heren 1282 David van den Broeck Denderleeuw 1:12:28 1:12:25
11 11e Heren 1028 Elias Schack Erpe 1:12:31 1:12:29
12 12e Heren 1081 Karel Moerman Diksmuide 1:12:33 1:12:31
13 13e Heren 1380 Juliaan van Lierde Parike 1:12:35 1:12:32
14 14e Heren 1050 Philip Van Lierde Denderleeuw 1:13:13 1:13:11
15 15e Heren 1190 Wazo de Rouck Geraardsbergen 1:13:22 1:13:19
16 1e H40+ 978 Dominique alleman Langemark 1:13:23 1:13:20
17 2e H40+ 1052 Wim Smets Erpe-Mere 1:13:24 1:13:22
18 16e Heren 1381 Jonas Colyns Herzele 1:13:33 1:13:31
19 17e Heren 1245 Patrick van Petegem Herzele 1:13:36 1:13:35
20 18e Heren 964 Tom Voet Westerlo 1:13:56 1:13:53
21 19e Heren 1257 Bart de Turck Geraardsbergen 1:14:11 1:14:08
22 3e H40+ 1386 Wim Vlieghe Roeselare 1:14:16 1:14:13
23 4e H40+ 1015 Tom van Driessche Zele 1:14:31 1:14:28
24 5e H40+ 977 Didier Verstraete Langemark 1:14:42 1:14:39
25 1e H50+ 953 Luc van Asbroeck Welle 1:15:09 1:15:07
26 20e Heren 1184 Ansgar Carlier Wondelgem 1:15:35 1:15:32
27 21e Heren 1361 Dries Lernout Geluwe 1:15:40 1:15:40
28 22e Heren 709 Stijn Vermeersch Denderleeuw 1:15:52 1:15:48
29 23e Heren 952 Jeroen Debaveye Wevelgem 1:16:03 1:15:58
30 25e Heren 1032 Dimitri Delombaerde Vichte 1:16:10 1:16:05
31 24e Heren 982 Stijn De Blander Haaltert 1:16:10 1:16:06
32 6e H40+ 1450 Stefan Rens Morkhoven 1:16:26 1:16:22
33 26e Heren 778 Wim De Coene Zottegem 1:16:34 1:16:31
34 27e Heren 900 Henk Vandermeersch Roeslare 1:16:58 1:16:56
35 28e Heren 1103 Kevin D’Hondt Oudenaarde 1:16:59 1:16:55
36 7e H40+ 1034 Frederic Vandenheede Waregem 1:17:02 1:16:58
37 29e Heren 944 Kristof Verstraete Ertvelde 1:17:02 1:16:59
38 30e Heren 1102 Glenn Vaermander Dadizele 1:17:05 1:16:59
39 8e H40+ 1092 Felix Timperman Roeselare 1:17:15 1:17:09
40 31e Heren 1073 Neal De Schrijver Denderhoutem 1:17:19 1:17:16
41 32e Heren 1056 Koen Van Hamme Bissegem 1:17:33 1:17:27
42 33e Heren 957 Pieter Geens Itegem 1:17:35 1:17:33
43 34e Heren 739 Frederik Boussy Damme 1:17:37 1:17:34
44 35e Heren 1010 Bart verbeke Stasegem 1:17:38 1:17:33
45 36e Heren 1348 Frederik Christiaans Berlare 1:17:42 1:17:42
46 9e H40+ 947 Yves Vandemeulebroucke Avelgem 1:18:35 1:18:32
47 37e Heren 828 Jan Vijverman Erpe 1:18:45 1:18:41
48 38e Heren 835 Mike Verbeke Sint Laureins 1:18:52 1:18:45
49 10e H40+ 1031 Hendrik Derck Langemark 1:18:54 1:18:51
50 39e Heren 789 Jimmy Baert Wortegem-Petegem 1:18:56 1:18:51
51 11e H40+ 1367 Maro Geldof Middelburg 1:18:56 1:18:52
52 12e H40+ 1448 Krisy Vandesteene Waregem 1:19:10 1:19:05
53 2e H50+ 725 Ronny De Cocker Sint Denijs Westrem 1:19:15 1:19:11
54 13e H40+ 1035 Christophe Colpaert Waregem 1:19:17 1:19:11
55 40e Heren 983 Jeroen Kins Geluwe 1:19:34 1:19:28
56 14e H40+ 1093 Kristof Huyghe Oostnieuwkerke 1:19:51 1:19:47
57 15e H40+ 1075 Marnix Vandewattijne Geraardsbergen 1:20:25 1:20:22
58 16e H40+ 1048 Edwin de jaeger Zuiddorpe 1:20:27 1:20:23
59 41e Heren 1076 Kurt Valle Moorsele 1:20:36 1:20:30
60 17e H40+ 1088 Johan Deramoudt Lombardsijde 1:20:39 1:20:34
61 42e Heren 708 Davy Vanderroost Ninove 1:20:47 1:20:43
62 1e Dames 682 Annelies Deketelaere Hooglede 1:21:09 1:21:06
63 3e H50+ 1155 Gino Puystjens Lombardsijde 1:21:28 1:21:23
64 43e Heren 1279 Johan Mathijs Zemst 1:21:47 1:21:33
65 2e Dames 679 Ann Sofiew Claeys Beernem 1:21:51 1:21:42
66 18e H40+ 722 Loopgids Maarten Lovendegem 1:21:54 1:21:54
67 19e H40+ 969 Jan De Dobbelaere Adegem 1:21:55 1:21:51
68 44e Heren 967 Frederic Gennart Knokke-Heist 1:21:58 1:21:36
69 45e Heren 1014 Jurrie Van Waeyenberghe Zomergem 1:22:06 1:21:53
70 20e H40+ 1186 Frederik Heyman Zomergem 1:22:21 1:22:15
71 46e Heren 825 Frederic De Coster Knokke-Heist 1:22:21 1:22:15
72 4e H50+ 1036 Carlo Verleyen Ingooigem 1:22:31 1:22:26
73 21e H40+ 1058 Dominique Coulon Bellegem 1:22:41 1:22:35
74 22e H40+ 1447 Bernard Brouckaert Gits 1:22:42 1:22:37
75 47e Heren 813 Bjorn Van den Berghe Erpe – mere 1:22:46 1:22:35
76 23e H40+ 1268 Filip Florizone Geraardsbergen 1:22:47 1:22:36
77 24e H40+ 997 Edwin Strobbe Zomergem 1:22:49 1:22:36
78 25e H40+ 1101 JanLeers Nederename 1:22:52 1:22:41
79 26e H40+ 1011 Kris Meganck Sint-Lievens-Houtem 1:22:59 1:22:54
80 48e Heren 1067 Joris Haeck Gent 1:23:01 1:22:56
81 49e Heren 881 Sven Vermeulen Vlissingen 1:23:04 1:22:59
82 27e H40+ 718 Geert Waelput Koewacht 1:23:16 1:23:07
83 50e Heren 877 Jens Ketels Gistel 1:23:16 1:23:11
84 51e Heren 731 Tom Weber Antwerpen 1:23:18 1:23:13
85 52e Heren 762 Bjorn Ringoot Nieuwpoort 1:23:20 1:23:11
86 53e Heren 958 Guillaume Perneel Otegem 1:23:20 1:23:16
87 28e H40+ 1099 Pascal Dhalluin Bissegem 1:23:37 1:23:31
88 54e Heren 948 Mathieu Lazou Kortrijk 1:24:12 1:24:10
89 29e H40+ 1156 Christ Viaene Veurne 1:24:15 1:24:09
90 55e Heren 1061 Peter Lernout Gullegem 1:24:19 1:24:09
91 30e H40+ 761 Maik Nellen Waregem 1:24:33 1:24:22
92 5e H50+ 885 Lucien Taelman Waregem 1:24:34 1:24:22
93 3e Dames 567 Veronique Coene Beernem 1:24:37 1:24:32
94 56e Heren 1247 Tijs Lust Drongen 1:24:54 1:24:40
95 31e H40+ 864 Ivo De Ridder Hofstade 1:25:04 1:24:46
96 57e Heren 954 Kristof Vereecke Wachtebeke 1:25:09 1:24:57
97 6e H50+ 833 Philip Braem Vogelwaarde 1:25:15 1:25:04
98 58e Heren 832 De Bilde Jorn Drachten 1:25:15 1:25:07
99 32e H40+ 1104 Wim de Vreese Gent 1:25:19 1:25:05
100 7e H50+ 1389 Henk de Brauwer Waarschoot 1:25:25 1:25:17
101 8e H50+ 1356 Jan De Wilde Nisse 1:25:29 1:25:18
102 33e H40+ 1370 Nico Vekeman Zottegem 1:25:29 1:25:22
103 34e H40+ 915 Pauwel Joos Maldegem 1:25:30 1:25:27
104 35e H40+ 884 Vandenbussche Steven Vlamertinge 1:25:31 1:25:24
105 36e H40+ 1091 Koen Landuyt Zomergem 1:25:32 1:25:19
106 37e H40+ 1369 Olivier Goedertier Merelbeke 1:25:37 1:25:28
107 38e H40+ 1154 Tom Hoornaert Rumbeke 1:25:43 1:25:37
108 39e H40+ 1165 Johan Cobbaert Gent 1:25:52 1:25:42
109 59e Heren 1178 Jan van Bellinghen Halle 1:25:59 1:25:45
110 40e H40+ 1258 Dries Sypre Beernem 1:26:03 1:25:48
111 60e Heren 834 Wouter Georges Evergem 1:26:10 1:25:51
112 41e H40+ 1054 Wim Denolf Kuurne 1:26:16 1:26:06
113 61e Heren 1033 Giovanni Van Lokeren Zele 1:26:24 1:26:20
114 9e H50+ 995 Jan Henderickx Erpe-Mere 1:26:25 1:26:17
115 62e Heren 1044 Nick Verstraete Langemark 1:26:32 1:26:28
116 42e H40+ 986 Sebastiano Pistolesi Knokke-Heist 1:26:49 1:26:36
117 10e H50+ 991 Dellobel Hein Diksmuide 1:26:56 1:26:51
118 63e Heren 1008 David Claeys Sint- Laureins 1:27:00 1:26:48
119 64e Heren 809 Jelmer Debaeke Brugge 1:27:08 1:26:32
120 43e H40+ 1097 Ewald Provoost Biggekerke 1:27:09 1:26:53
121 65e Heren 965 Kurt Marchand Anzegem 1:27:10 1:27:01
122 66e Heren 800 Bram Laevens Heestert 1:27:10 1:27:01
123 67e Heren 1098 Giovanni Alossery Ledegem 1:27:19 1:27:10
124 44e H40+ 1151 Tom Decorte Diksmuide 1:27:29 1:27:20
125 45e H40+ 1053 Jan Seynaeve Gent 1:27:32 1:27:32
126 68e Heren 1066 Klaas Dellaert Eeklo 1:27:38 1:27:30
127 46e H40+ 1261 Roald Leijnen Waarschoot 1:27:46 1:27:39
128 11e H50+ 1162 Alain Bogaerts Edegem 1:27:47 1:27:34
129 12e H50+ 922 Dirk de Gols Aalst 1:27:47 1:27:38
130 69e Heren 820 Tim Buysse Assenede 1:27:51 1:27:41
131 70e Heren 783 Ben Desnouck Kortrijk 1:27:59 1:27:33
132 1e H60+ 923 Ivan De Muynck Ursel 1:28:11 1:28:11
133 47e H40+ 1284 Dieter Debacker Wingene 1:28:25 1:28:22
134 48e H40+ 1160 Peter Jan van de Poel Lede 1:28:26 1:28:16
135 71e Heren 1022 Bart Cornelis Sint-Laureins 1:28:33 1:28:26
136 72e Heren 1250 Jeremy Spileers Ronse/Renaix 1:28:35 1:28:06
137 73e Heren 913 Bert Verbeke Sint- Laureins 1:28:37 1:28:28
138 13e H50+ 758 Patrick Catteeuw Roeselare 1:28:40 1:28:36
139 74e Heren 1280 Ward Goethals Adegem 1:28:44 1:28:22
140 14e H50+ 966 Roberto Giusti Westkapelle 1:28:46 1:28:37
141 49e H40+ 802 Joffrey Defour Assebroek 1:28:47 1:28:41
142 50e H40+ 827 Erwin De Hon Watervliet 1:28:58 1:28:49
143 51e H40+ 882 Kris Cornelis Zele 1:29:01 1:28:56
144 75e Heren 755 Kenneth Ally Ursel 1:29:02 1:28:51
145 15e H50+ 837 Frank Herregodts Drongen 1:29:12 1:29:04
146 76e Heren 874 Chris Deleersnyder Sint-Denijs 1:29:18 1:28:49
147 16e H50+ 1153 Dirk Mechelaere Sint-Kruis (Brugge) 1:29:27 1:29:07
148 4e Dames 635 Isabel vermeulen Bellegem 1:29:27 1:29:12
149 77e Heren 1355 Olivier Verhaege Zomergem 1:29:39 1:29:27
150 78e Heren 702 Bruno De Rynck Poperinge 1:29:47 1:29:39
151 79e Heren 1283 Kristof La Heyne Lokeren 1:29:52 1:29:27
152 17e H50+ 1445 Patrick de Boevere Aardenburg 1:30:03 1:29:46
153 18e H50+ 939 Paul Rosseel Veurne 1:30:08 1:29:54
154 5e Dames 632 Nathalie Michels Wondelgem 1:30:11 1:30:03
155 80e Heren 714 Ruben Callens Oudenaarde 1:30:14 1:29:20
156 81e Heren 1159 Bruno Maes Lokeren 1:30:17 1:30:04
157 52e H40+ 902 Bosman Paul Koewacht 1:30:17 1:30:06
158 53e H40+ 1368 Marco Riemens Waterland-Oudeman 1:30:18 1:30:10
159 54e H40+ 841 Stefaan Faingnaert Wetteren 1:30:20 1:30:09
160 82e Heren 1277 Mathieu Decock Eke 1:30:24 1:30:17
161 55e H40+ 1182 Wolter Vos Grijpskerke 1:30:27 1:30:13
162 56e H40+ 1256 Leo de Bruijn Oostkapelle 1:30:57 1:30:44
163 19e H50+ 950 Patrick Vermaeren Lede 1:31:05 1:30:46
164 83e Heren 821 Alex Anthonisse Waterlandkerkje 1:31:10 1:30:27
165 6e Dames 545 Heidi De Poorter Gentbrugge 1:31:10 1:31:06
166 57e H40+ 1358 Robert Vroon Breskens 1:31:14 1:31:08
167 84e Heren 790 Wouter Wolfcarius Deinze 1:31:17 1:30:56
168 85e Heren 1349 Pieter Verbeke Poperinge 1:31:17 1:31:01
169 58e H40+ 787 Vercaigne Andy Roeselare 1:31:21 1:31:06
170 86e Heren 901 Bjorn Declercq Waregem 1:31:21 1:31:10
171 87e Heren 856 Kevin clarisse Ieper 1:31:26 1:31:11
172 59e H40+ 931 Danny Versluys Watervliet 1:31:32 1:31:27
173 60e H40+ 1108 Rudy Bruyninck Moorsel 1:31:35 1:31:15
174 7e Dames 625 Charlotte Mensaert Oostende 1:31:41 1:31:11
175 61e H40+ 1242 Filip Deuwez Woesten 1:31:43 1:31:37
176 62e H40+ 914 Gino De Clercq Maldegem 1:31:50 1:31:36
177 8e Dames 627 Ulrika Debie Vichte 1:31:53 1:31:41
178 88e Heren 1246 Martijn Broekaaert Graauw 1:32:23 1:32:06
179 63e H40+ 1278 Marco de Feijter Schoondijke 1:32:26 1:32:05
180 20e H50+ 1353 Marc Roels Aalst 1:32:30 1:32:10
181 64e H40+ 1164 Gunther Mattens Aalst 1:32:37 1:32:09
182 9e Dames 676 Annet van der Linde Nisse 1:32:42 1:32:29
183 65e H40+ 1357 Hans Verhaagen Goes 1:32:42 1:32:30
184 66e H40+ 1084 Allan van Alten Axel 1:32:43 1:32:37
185 67e H40+ 1068 Berry Simonse Goes 1:32:46 1:32:46
186 89e Heren 772 Stijn Debleecker Lauwe 1:32:50 1:32:38
187 90e Heren 1347 Glenn Christiaans Zele 1:33:21 1:33:12
188 68e H40+ 1340 Bart Van Hauwermeiren Wetteren 1:33:22 1:33:02
189 69e H40+ 890 Stefan Verbrugge Roeselare 1:33:22 1:33:09
190 91e Heren 937 Jeroen van Dijk Kloosterzande 1:33:43 1:33:30
191 92e Heren 812 De meester gerdi Nieuwerkerken 1:33:49 1:33:30
192 93e Heren 880 Dave Pierson Edegem 1:33:50 1:33:46
193 94e Heren 826 Edwin Huigh Oostburg 1:33:55 1:33:24
194 70e H40+ 985 Devriese Jimmy Knokke-heist 1:33:58 1:33:53
195 71e H40+ 717 Guy Van Driessche Graauw 1:34:03 1:33:46
196 72e H40+ 993 Wim Van Nieuwenhuize Oudenaarde 1:34:15 1:34:09
197 21e H50+ 1085 Paul Rogiers Zedelgem 1:34:20 1:34:03
198 73e H40+ 962 Pascal Porreye Oostvleteren 1:34:25 1:34:12
199 74e H40+ 824 Tom Vandevelde Gent 1:34:29 1:33:56
200 22e H50+ 971 John Joseph Birch Breskens 1:34:32 1:34:17
201 75e H40+ 742 Mario Hast Zedelgem 1:34:35 1:34:13
202 95e Heren 840 Renaud Verscheure Meulebeke 1:34:44 1:34:31
203 96e Heren 610 Michaël de Moor Evergem 1:34:52 1:34:38
204 97e Heren 1337 Samuel Moyson Erembodegem 1:35:01 1:34:50
205 23e H50+ 910 Jonckheere Patrick Aartrijke 1:35:03 1:34:28
206 76e H40+ 1094 Koen Maertens Snellegem 1:35:09 1:34:38
207 10e Dames 628 Katrien Verschraegen De Pinte 1:35:15 1:35:08
208 24e H50+ 1002 Erik Claeys Sleidinge 1:35:19 1:35:02
209 98e Heren 860 Valentino Aledda Brussel 1:35:20 1:34:29
210 77e H40+ 829 Nico Schelstraete Adegem 1:35:21 1:34:54
211 78e H40+ 1006 Boris Stockman BoksumDrongen 1:35:24 1:34:54
212 79e H40+ 759 Lion Baas Vlissingen 1:35:26 1:35:14
213 99e Heren 848 Maarten Ost Eeklo 1:35:28 1:35:13
214 100e Heren 726 Jochem Bargeman Middelburg 1:35:40 1:35:25
215 101e Heren 1173 Pieter van Bellingen Steenhuize 1:35:48 1:35:48
216 25e H50+ 1029 Mensaert Johan Oostende 1:35:54 1:35:25
217 80e H40+ 844 Kristof Gillis Wingene 1:35:56 1:35:28
218 102e Heren 1169 Koen Cosijns Ophasselt 1:36:06 1:35:33
219 103e Heren 1251 Pieter Noe Moerbeke-Waas 1:36:14 1:35:53
220 104e Heren 929 Andy Cocquyt Zelzate 1:36:15 1:36:02
221 105e Heren 1254 Robin van Hal Groede 1:36:16 1:35:54
222 81e H40+ 711 Gunther Segers Moorsel 1:36:19 1:35:29
223 26e H50+ 1453 Andy Vanhanneman Lichtervelde 1:36:23 1:35:50
224 83e H40+ 1354 Yves van Cromphaut Aalst 1:36:25 1:36:05
225 82e H40+ 896 Davy Spiessens Ardooie 1:36:25 1:36:10
226 84e H40+ 1055 Kurt Taghon Zomergem 1:36:28 1:36:02
227 106e Heren 1346 Wannes Wylin Landegem 1:36:29 1:36:29
228 85e H40+ 998 Kris Vannieuwenhuyse Kortrijk 1:36:30 1:36:20
229 27e H50+ 1440 Hedwig van Beveren Moerbeke 1:36:33 1:36:14
230 107e Heren 893 Brechtel Wancour Oudenaarde 1:36:37 1:36:27
231 11e Dames 553 Beryl otieno Brugge 1:36:38 1:36:28
232 12e Dames 599 Myrthe Faro Breskens 1:36:42 1:36:23
233 108e Heren 767 Bart Vandewiele Wetteren 1:36:42 1:36:29
234 86e H40+ 1183 Jan Willems Drongen 1:36:46 1:36:38
235 28e H50+ 933 Kurt De Smet Eeklo 1:36:47 1:36:38
236 87e H40+ 976 Wim Depoorter Handzame 1:36:50 1:36:33
237 109e Heren 1385 Michael Vanneste Marke (Kortrijk) 1:37:00 1:36:38
238 110e Heren 1095 Noah Ryckeboer Londerzeel 1:37:09 1:36:59
239 29e H50+ 1260 Johan de Vlieger Vlissingen 1:37:17 1:37:10
240 30e H50+ 1180 Marc Moerman Kruishoutem 1:37:19 1:37:01
241 88e H40+ 904 Yvan vanden berghe Merelbeke 1:37:25 1:36:48
242 111e Heren 810 Nico Meerpoel Bambrugge 1:37:25 1:37:06
243 89e H40+ 1188 Michel Praet Kieldrecht (Beveren) 1:37:26 1:37:05
244 2e H60+ 754 Ruud Fredriks ‘s-Heerenhoek 1:37:28 1:37:10
245 13e Dames 535 Lindsey De Grande Beernem 1:37:29 1:37:14
246 112e Heren 769 Jens Verriest Beernem 1:37:29 1:37:15
247 90e H40+ 1087 Peter Vannerom Nazareth 1:37:33 1:37:15
248 113e Heren 970 Steven Van Damme Aalst 1:37:35 1:36:50
249 14e Dames 583 Chris peeters Blankenberge 1:37:35 1:37:25
250 31e H50+ 934 Werner Diestelmans Tessenderlo 1:37:38 1:37:30
251 32e H50+ 876 Ronny Ketels Gistel 1:37:43 1:37:23
252 15e Dames 612 Joke Lefief Zwevegem 1:37:45 1:37:19
253 3e H60+ 733 Marc De Keersmaecker Knokke-heist 1:37:48 1:37:30
254 33e H50+ 1157 Luc De Commines Aalst 1:37:51 1:37:23
255 91e H40+ 1007 Miguel Minnebo Zwevegem 1:37:53 1:37:31
256 92e H40+ 979 Vladimir Revijn Oudenaarde 1:37:57 1:37:37
257 34e H50+ 1041 Noël Ryckeboer Poperinge 1:37:58 1:37:42
258 93e H40+ 921 Gino Sesselle Sint-Jan-In-Eremo 1:38:01 1:37:29
259 94e H40+ 797 Dirk Spysschaert Knokke Heist 1:38:06 1:37:19
260 95e H40+ 920 Gert Schoors Adegem 1:38:06 1:37:34
261 96e H40+ 1359 Joost Polderdijk Goes 1:38:07 1:37:33
262 97e H40+ 1452 Nico Lauwers Ophasselt 1:38:09 1:37:48
263 114e Heren 1145 Kristof Melsens Olsene 1:38:20 1:37:37
264 35e H50+ 723 Frank Verhoeven Diilbeek 1:38:24 1:37:53
265 16e Dames 608 Julie Mestdagh Gent 1:38:28 1:37:59
266 98e H40+ 1226 rENE AMELINK Zaamslag 1:38:35 1:38:00
267 115e Heren 1249 Cedric Verschueren Laarne 1:38:35 1:38:05
268 116e Heren 805 Pieter G. Devriese Assebroek 1:38:54 1:38:19
269 36e H50+ 1086 K. van Damme Kwadendamme 1:38:55 1:38:28
270 99e H40+ 1374 Danmar Dees Goes 1:38:55 1:38:39
271 117e Heren 990 Jurgen Provo Sluis 1:38:58 1:38:17
272 118e Heren 866 Davy vandenbussche Langemark 1:39:07 1:38:59
273 100e H40+ 808 Pierre Moerenhout Serskamp 1:39:16 1:39:04
274 119e Heren 749 Christophe Morbee Knokke-Heist 1:39:22 1:38:55
275 101e H40+ 1057 Peter Coen Brugge 1:39:32 1:38:38
276 120e Heren 1241 Timothy Buyst Berlare 1:39:37 1:38:41
277 121e Heren 1344 Bjorn Vernaeve Assenede 1:39:45 1:39:23
278 37e H50+ 1047 Goossens Piet Kalken 1:39:49 1:39:23
279 102e H40+ 715 Kurt D’hoore Zomergem 1:39:54 1:39:41
280 38e H50+ 1001 Ludo Roegiers Zomergem 1:39:54 1:39:42
281 39e H50+ 1384 Luc van de Ven Galmaarden 1:40:00 1:39:53
282 122e Heren 853 Mathias Van Acker Eeklo 1:40:04 1:39:25
283 40e H50+ 845 Leo Bracke Axel 1:40:08 1:39:45
284 123e Heren 1079 Yannick Vastenhout Terneuzen 1:40:09 1:39:46
285 124e Heren 1043 Coen Kaijser Terneuzen 1:40:12 1:39:50
286 125e Heren 1158 Timothy de Praeter Ertvelde 1:40:13 1:40:00
287 126e Heren 1042 Cappelle Brecht Ardooie 1:40:18 1:40:04
288 4e H60+ 1272 Danny Degroote Gent 1:40:27 1:40:16
289 103e H40+ 823 Carlo Nobus Eede Zld 1:40:30 1:40:00
290 104e H40+ 1362 Erik Vermote Torhout 1:40:36 1:40:02
291 105e H40+ 919 Krist De Wilde Eeklo 1:40:38 1:39:54
292 106e H40+ 924 Joeri Schepers Aalter 1:40:38 1:40:10
293 41e H50+ 1379 Jan van Lierde Parike 1:40:41 1:40:22
294 42e H50+ 1243 Dirk van Puymbroeck Rupelmonde 1:40:42 1:40:21
295 43e H50+ 972 De Spiegeleire Willy Eeklo 1:40:48 1:40:35
296 44e H50+ 1390 Frank Ocke Oost-Souburg 1:40:55 1:40:34
297 127e Heren 1443 Filip van Vaerenbergh Sint-Niklaas 1:41:03 1:40:24
298 128e Heren 784 Emardo de Rijck Sint Jansteen 1:41:11 1:40:49
299 107e H40+ 1026 Gerald Monteyne Oosteeklo 1:41:12 1:40:49
300 45e H50+ 1371 Jos van der Weyden Ichtegem 1:41:16 1:40:25
301 129e Heren 764 Kenny Demeulenaere Lichtervelde 1:41:18 1:40:53
302 130e Heren 846 Stefan de Weerdt Wolphaartsdijk 1:41:19 1:40:58
303 46e H50+ 773 Eric Wils Borgerhout 1:41:20 1:41:04
304 131e Heren 1364 Grehory Cool Otegem 1:41:22 1:40:53
305 132e Heren 968 Kris Vandewalle Lauwe 1:41:24 1:41:07
306 108e H40+ 863 Jean-Pierre Nolet Axel 1:41:26 1:41:11
307 133e Heren 981 Nicolas Holvoet Munte 1:41:37 1:41:28
308 134e Heren 940 Yannick Van Haver Zuienkerke 1:41:45 1:41:13
309 135e Heren 760 Chris Maenhout Voorburg 1:41:52 1:41:07
310 17e Dames 697 Sofie Nissens Geraardsbergen 1:41:52 1:41:33
311 18e Dames 592 Martine Boute Waarschoot 1:42:04 1:41:51
312 47e H50+ 927 Luc Haemerlinck Sint- Laureins 1:42:05 1:41:37
313 136e Heren 713 Chris Decadt Gent 1:42:06 1:41:17
314 109e H40+ 886 Tatian Decancq Roeselare 1:42:08 1:42:08
315 110e H40+ 932 Joris De Neve Eeklo 1:42:15 1:41:59
316 111e H40+ 1253 Noco Pandelaere Balegem 1:42:18 1:42:10
317 48e H50+ 1274 Geert Buyse Heule 1:42:22 1:41:59
318 137e Heren 855 Christof De Windt Adegem 1:42:31 1:41:56
319 49e H50+ 730 Patrick Ongenae Zerkegem 1:42:32 1:41:57
320 50e H50+ 1049 Christiaan Rottiers Erembodegem 1:42:35 1:42:14
321 5e H60+ 710 JUNKER Henry-Marc Verviers 1:42:51 1:42:40
322 112e H40+ 1255 Frederick Perneel Deinze 1:43:09 1:42:28
323 51e H50+ 859 Simon de Feijter Schoondijke 1:43:21 1:43:10
324 52e H50+ 1080 Alain Dejaeghere Knokke-Heist 1:43:21 1:43:14
325 53e H50+ 870 Peter van den Berg Hulst 1:43:22 1:43:02
326 54e H50+ 850 Jan Mortier Knokke 1:43:24 1:43:07
327 138e Heren 1343 Hiki Cassiers Knokke-Heist 1:43:38 1:43:06
328 55e H50+ 814 Philip Geschier Brugge 1:43:39 1:42:49
329 113e H40+ 807 Christophe Claeys Brugge 1:43:39 1:43:39
330 56e H50+ 1342 Philippe Moonen Brugge 1:43:42 1:42:50
331 114e H40+ 791 Lieven de Paepe Aalter 1:43:42 1:43:15
332 57e H50+ 1189 Christiaen de Wandel Ronse/Renaix 1:43:45 1:43:30
333 59e H50+ 888 Jacques Danneels Knokke-Heist 1:43:46 1:43:03
334 58e H50+ 705 Luc Lens De Haan 1:43:46 1:43:12
335 139e Heren 1074 Frederic Furniere Tiegem 1:43:46 1:43:36
336 140e Heren 1060 Stieven Van de Velde Knokke-Heist 1:43:47 1:43:02
337 141e Heren 849 Hans Gijzel ‘s-Heer Arendskerke 1:43:48 1:43:27
338 19e Dames 556 Wendy van de Velde Oostburg 1:43:54 1:43:26
339 60e H50+ 795 Peter van de Luijster Knokke 1:44:00 1:43:00
340 115e H40+ 721 Frederik De Schrijver Roosdaal 1:44:00 1:43:33
341 61e H50+ 1269 Jo vander Trappen Geraardsbergen 1:44:01 1:43:42
342 116e H40+ 960 Jochen Nini Melle 1:44:04 1:43:33
343 62e H50+ 1248 Bart De Metere Eeklo 1:44:13 1:43:49
344 117e H40+ 1023 Jim Vandeputte Ursel 1:44:16 1:43:50
345 63e H50+ 987 Wim De Lannoy Aalter 1:44:17 1:43:49
346 142e Heren 751 David Depuydt Gent 1:44:18 1:43:53
347 64e H50+ 963 Jacques Zaman Terneuzen 1:44:35 1:43:54
348 143e Heren 889 Tom du Puy IJzendijke 1:44:40 1:44:10
349 65e H50+ 1105 Paul Herman Oudenbosch 1:44:42 1:43:55
350 66e H50+ 1365 Danny Goyvaerts De Haan 1:44:42 1:44:11
351 67e H50+ 1263 Marnix Deroo Wingene 1:44:46 1:43:57
352 68e H50+ 918 Andre Verstrynge Maldegem 1:44:46 1:44:20
353 20e Dames 521 Hilde Eggermont De Haan 1:44:47 1:44:14
354 21e Dames 565 Sofie Buysse Assenede 1:44:48 1:44:23
355 6e H60+ 1051 Ferdie de Klerk Terneuzen 1:44:49 1:44:19
356 118e H40+ 936 Van de Walle Mario Hansbeke 1:44:50 1:44:42
357 144e Heren 1262 Mike Brandeburg Sluis 1:44:52 1:44:10
358 69e H50+ 1275 Phil Delgouffe Aalter 1:44:54 1:44:26
359 22e Dames 558 Myriam Vermaerke Ouwegem 1:44:57 1:44:33
360 119e H40+ 854 Ronny Baele Eeklo 1:44:58 1:44:22
361 120e H40+ 857 Luc Meurisse Sint-denijs Zwevegem 1:45:00 1:44:13
362 145e Heren 1107 Michael Verstraeten Moerbeke-Waas 1:45:12 1:44:52
363 146e Heren 894 Bart De Saedeleer Aalst 1:45:17 1:44:29
364 70e H50+ 831 Luc Emaer Oostkamp 1:45:27 1:44:58
365 23e Dames 554 Marijke Taragola Gent 1:45:31 1:44:58
366 24e Dames 529 Annick De Savoye Knokke 1:45:32 1:44:39
367 71e H50+ 712 Günter Gies Middelburg 1:45:36 1:45:05
368 25e Dames 678 Rita Delodder Meulebeke 1:45:52 1:45:38
369 147e Heren 786 Gerben Soethaert Terneuzen 1:45:55 1:45:23
370 121e H40+ 865 Bart Missant Gent 1:45:57 1:45:20
371 122e H40+ 1025 Dirk De Sutter Zwalm 1:46:00 1:45:34
372 148e Heren 801 Filip Pollin Torhout 1:46:13 1:45:39
373 26e Dames 686 Els Polley Ieper 1:46:13 1:45:57
374 149e Heren 1177 Dries Verplanken Ieper 1:46:14 1:45:59
375 72e H50+ 941 Eric Van Haver Zuienkerke 1:46:18 1:45:45
376 7e H60+ 1100 Fred de Bree Zoutelande 1:46:35 1:45:41
377 123e H40+ 938 Matthew Shawkey Shawkey Gent 1:46:39 1:46:06
378 124e H40+ 945 Eddy Myngheer Nieuwpoort 1:46:53 1:46:29
379 150e Heren 815 Penninck Hendrik Oudenaarde 1:46:54 1:46:37
380 151e Heren 973 De Spiegeleire Jonas Hooglede 1:46:55 1:46:43
381 125e H40+ 1004 Jean-Luc Vermeersch Sint-Denijs 1:47:02 1:46:12
382 152e Heren 858 Germund Vandewiele Emmeloord 1:47:04 1:46:35
383 126e H40+ 883 Marc Corijn Kapellebrug 1:47:09 1:46:48
384 127e H40+ 776 Eddy Rammeloo Heist Aan Zee 1:47:10 1:46:25
385 128e H40+ 852 Daniel Thylys Wingene 1:47:15 1:46:25
386 129e H40+ 959 Burt Nelissen Hasselt 1:47:16 1:46:50
387 27e Dames 684 Annick Dendooven Koksijde 1:47:21 1:47:21
388 130e H40+ 785 Marco de Grauw Nieuwegein 1:47:22 1:46:42
389 8e H60+ 1090 Dirk Van Cuyck Zomergem 1:47:38 1:46:59
390 28e Dames 568 Hilde Dhont Gent 1:47:39 1:46:49
391 29e Dames 594 Patricia Verschuere Eeklo 1:47:41 1:46:43
392 73e H50+ 1339 Peter Janssens Knokke-Heist 1:47:41 1:47:41
393 153e Heren 1270 Erik Dietvorst Sint-Gillis-Waas 1:47:43 1:47:09
394 131e H40+ 928 David Van Vooren Eeklo 1:47:45 1:46:47
395 30e Dames 630 Kelly Thielens Sint-Gillis-waas 1:47:48 1:47:15
396 132e H40+ 1444 Bart Lievens Gavere 1:48:11 1:47:35
397 133e H40+ 1351 Benito Bostelaar Middelburg 1:48:17 1:48:05
398 154e Heren 1187 Wim de Moyter Petit-Enghien/Lettelingen 1:48:28 1:47:33
399 134e H40+ 1062 De Baets Philippe Lembeke 1:48:31 1:47:31
400 155e Heren 1457 Patrick van Morrelgem Sluis 1:48:37 1:47:55
401 74e H50+ 984 Dirk Van De Vyver Lochristi 1:48:58 1:48:41
402 75e H50+ 1373 Theo Roels Kloosterzande 1:49:05 1:48:35
403 76e H50+ 867 Pascal Van Breusegem Gijzenzele 1:49:12 1:48:33
404 31e Dames 631 Stine Foged Gent 1:49:12 1:48:34
405 77e H50+ 1013 Stefan Lanssens Oostkamp 1:49:21 1:48:54
406 78e H50+ 1455 Herman Vandensande Gooik 1:49:22 1:48:36
407 156e Heren 943 Jeremy De Brauwer Dufffel 1:49:40 1:49:18
408 79e H50+ 1147 Anthony de Muynck Aalter 1:49:44 1:49:14
409 135e H40+ 1069 Ovaere Franky Zwevegem 1:49:52 1:49:44
410 157e Heren 729 Steven Dufour Houtave 1:49:54 1:49:25
411 9e H60+ 872 Cyriel van Verdegem Evergem 1:50:00 1:49:43
412 136e H40+ 980 Nick Dewilde Beernem 1:50:12 1:49:26
413 158e Heren 955 Harry Elaut Burst 1:50:14 1:49:55
414 32e Dames 588 De Craene Petra Zomergem 1:50:24 1:49:40
415 10e H60+ 1185 Danny Ars Ovezande 1:50:25 1:49:54
416 11e H60+ 989 Odar Eeckhout Oudenaarde 1:50:30 1:50:02
417 33e Dames 522 Chayenne Wiskerke Kruiningen 1:50:31 1:50:09
418 137e H40+ 1016 Meul Patrick Sint-Gillis-Waas 1:50:36 1:50:03
419 34e Dames 690 Evelien de Coster Berlare 1:50:37 1:49:43
420 138e H40+ 1170 Said Harrak Knokke-Heist 1:50:40 1:49:53
421 139e H40+ 1181 Gunther Eeckhaut Nieuwpoort 1:50:43 1:50:43
422 35e Dames 525 Tjarda Omta Kuitaart 1:50:48 1:49:55
423 80e H50+ 847 Frank Ranson Zwevege-Moen 1:50:52 1:50:23
424 81e H50+ 1267 Peter de Cock Geraardsbergen 1:50:53 1:50:30
425 82e H50+ 1391 Jacky van Cuijck Retranchement 1:50:57 1:50:26
426 83e H50+ 1259 Toni Luteijn Retranchement 1:50:58 1:50:29
427 159e Heren 1163 Jochem Voet Zaamslag 1:51:00 1:50:02
428 36e Dames 607 Leen Vanderyse Hooglede 1:51:06 1:50:14
429 84e H50+ 796 Johan Michels Zeebrugge 1:51:08 1:50:16
430 140e H40+ 788 Kurt leyman Melsen 1:51:12 1:50:33
431 85e H50+ 1106 Ronny Savels Knokke-Heist 1:51:14 1:50:22
432 141e H40+ 935 Wim Marin Kieldrecht 1:51:16 1:50:46
433 142e H40+ 1449 Alain Vermeulen Gavere 1:51:21 1:50:45
434 37e Dames 544 Caroline Depyper Melsen 1:51:22 1:50:45
435 160e Heren 707 Adriaan Rijk Kruiningen 1:51:25 1:50:41
436 143e H40+ 1264 D. Colpaert Mariakerke (Gent) 1:51:31 1:50:53
437 38e Dames 659 Stefanie Roseeuw Beernem 1:51:40 1:51:06
438 39e Dames 520 Cindy Vandecasteele Asse 1:51:41 1:51:09
439 144e H40+ 806 Mario Van Assche Gent 1:51:48 1:51:24
440 145e H40+ 775 Kristof Van Damme Merelbeke 1:51:51 1:51:13
441 41e Dames 562 Dany Kerckhove De Haan 1:51:53 1:50:55
442 40e Dames 569 Nancy Wieme Wondelgem 1:51:53 1:51:15
443 146e H40+ 988 Luc De Maerteleere Sint laureins 1:51:54 1:50:57
444 86e H50+ 917 Patrick Van De Veire Boekhoute 1:51:56 1:51:56
445 147e H40+ 999 Gino Deceuninck Knokke-Heist 1:51:59 1:51:00
446 42e Dames 664 Laura Lahti Zeebrugge (Brugge) 1:52:02 1:51:31
447 148e H40+ 1030 Toon Deschepper Zomergem 1:52:11 1:51:59
448 43e Dames 574 Wanda Zegers Terneuzen 1:52:13 1:51:43
449 44e Dames 573 Cathy Poppe Terneuzen 1:52:14 1:51:34
450 161e Heren 765 Jeroen Damman Middelburg 1:52:28 1:51:29
451 162e Heren 1458 Nico Kruishoutem 1:52:42 1:51:47
452 149e H40+ 1179 Filip van Laere Sint-Niklaas 1:52:45 1:52:28
453 45e Dames 601 Claudia van Sighem Westkapelle 1:52:47 1:52:03
454 46e Dames 532 Sabrina Deschacht Zwijnaarde 1:52:49 1:52:30
455 150e H40+ 868 Tony Misman Watervliet 1:52:50 1:52:38
456 87e H50+ 1024 Luc De Vriendt Ruiselede 1:52:56 1:52:32
457 88e H50+ 1176 Feddy Schollaert Berlare 1:52:59 1:52:06
458 163e Heren 1072 Ovaere Axel Zwevegem 1:53:04 1:52:56
459 47e Dames 580 Vandermeersch Dorine Vlamertinge 1:53:05 1:52:41
460 151e H40+ 1459 Jan Engelaar Oostburg 1:53:06 1:52:43
461 48e Dames 623 Daphne Blondeel Watervliet 1:53:13 1:53:04
462 164e Heren 798 Kristof De Vrieze Sint Jan In Eremo 1:53:16 1:53:04
463 152e H40+ 799 Reggie Blondeel Watervliet 1:53:21 1:53:11
464 89e H50+ 1038 Ruud Geldof Middelburg 1:53:25 1:53:06
465 49e Dames 620 Vicky Destatsbader Ingelmunster 1:53:31 1:53:15
466 153e H40+ 777 Jurgen Buyse Oostrozebeke 1:53:31 1:53:16
467 50e Dames 633 Katleen Adriaenssens Sint-Gillis-Waas 1:53:40 1:53:08
468 51e Dames 618 Sabine Rothier Sint-pauwels 1:53:46 1:53:14
469 52e Dames 582 Maartje Timmers Middelburg 1:53:51 1:53:21
470 90e H50+ 1077 Leendert Nieuwenhuijze ‘s-Heer Arendskerke 1:54:01 1:53:16
471 53e Dames 636 Esther Verstraten Axel 1:54:06 1:53:58
472 54e Dames 613 Nathalie De Preester Waregem 1:54:17 1:53:53
473 55e Dames 577 Stephanie Vermeulen Vlissingen 1:54:24 1:54:10
474 56e Dames 596 Stephanie Moens Brugge 1:54:32 1:53:36
475 57e Dames 694 Jinder de Zutter Dudzele 1:54:32 1:53:45
476 165e Heren 1387 Bart Dumez Dudzele 1:54:32 1:53:46
477 58e Dames 539 Anniek de Rijck- Serrarens Sint Jansteen 1:54:36 1:54:17
478 154e H40+ 1096 Henk Vanhaesebroeck Zulte 1:54:38 1:54:20
479 155e H40+ 1451 Nicolaas Koentges Heist-aan-Zee 1:54:41 1:54:14
480 166e Heren 887 Wouter Naert Knokke- Heist 1:54:41 1:54:14
481 59e Dames 626 Tine Peeters Sint-Gillis-Waas 1:54:52 1:54:18
482 167e Heren 873 Michaël Vercaemer Tielt 1:55:00 1:54:02
483 12e H60+ 908 Arthur Stijns Oudelande 1:55:01 1:54:07
484 91e H50+ 839 Alain Versluys De Pinte 1:55:02 1:54:24
485 60e Dames 564 Martine Devinck Knokke heist 1:55:03 1:54:07
486 92e H50+ 752 Decreus Danny Ieper 1:55:03 1:54:15
487 93e H50+ 727 Rini Fenijn Nieuwvliet 1:55:05 1:54:29
488 61e Dames 604 Karin Van Noorden Vlissingen 1:55:05 1:54:35
489 94e H50+ 942 Marnix Callewaert Sint-Andries 1:55:08 1:54:10
490 95e H50+ 1064 Leo Goedegebure ‘s-Heer Arendskerke 1:55:26 1:54:42
491 62e Dames 538 Ann Schacht Sint-Denijs-Westrem 1:55:30 1:54:52
492 156e H40+ 774 Lieven Willems Sint-Denijs-Westrem 1:55:31 1:54:51
493 63e Dames 570 Ann Goeman Schoonaarde 1:55:33 1:54:31
494 168e Heren 782 Hon Yen Siu Kortrijk 1:55:41 1:54:43
495 96e H50+ 756 Joost Couckuyt Lauwe 1:55:42 1:54:44
496 97e H50+ 1252 Dirk Van Vaerenbergh Sint-Niklaas 1:56:00 1:55:21
497 64e Dames 689 Isabel van Nieuwenhuyze Kalken 1:56:05 1:55:13
498 157e H40+ 700 Gerry Stijlemans Asse 1:56:06 1:55:36
499 169e Heren 1071 Ovaere Maxim Zwevegem 1:56:12 1:56:04
500 65e Dames 695 Wendy Theune Vlissingen 1:56:14 1:55:58
501 170e Heren 1454 Corne van Lomwel Oost-Souburg 1:56:17 1:56:01
502 13e H60+ 1383 Mario Castagna Geraardsbergen 1:56:41 1:56:17
503 66e Dames 683 Martine Vandenberghe Koksijde 1:56:41 1:56:41
504 98e H50+ 1266 Koen Welleman Geraardsbergen 1:56:42 1:56:16
505 158e H40+ 1018 Dirk Weyn Sint-Gillis-Waas 1:57:00 1:56:27
506 67e Dames 687 rebecca de Winter Ovezande 1:57:05 1:56:20
507 159e H40+ 748 Koen de Koker Zottegem 1:57:12 1:57:03
508 160e H40+ 1148 Ronny de Maertelaere Philippine 1:57:20 1:56:58
509 68e Dames 575 Els Zweistra Terneuzen 1:57:26 1:57:09
510 69e Dames 698 Katrien Devoogt Veldegem 1:57:32 1:56:47
511 171e Heren 1265 Jan-Jaap van Pepterstraten Vogelenzang 1:57:33 1:56:42
512 14e H60+ 1150 Freddy Van Geyt Burcht 1:57:34 1:56:45
513 161e H40+ 817 Michel verstappen Sint-job 1:57:49 1:56:53
514 70e Dames 557 Josa van der vliet Terneuzen 1:57:50 1:57:50
515 172e Heren 1082 Tom Lampaert Eeklo 1:57:51 1:57:12
516 162e H40+ 638 Gerwin Goeminne Schoonaarde 1:57:55 1:56:55
517 163e H40+ 1063 Marc Cornelissen Terneuzen 1:58:05 1:57:56
518 164e H40+ 1271 Simon Harinck Terneuzen 1:58:11 1:57:20
519 71e Dames 688 Lia Dobbelaar Heinkenszand 1:58:19 1:57:34
520 15e H60+ 1000 Henk Decraecke Zwalm 1:58:19 1:57:55
521 173e Heren 1281 Pascal Roelandt Knokke 1:58:35 1:58:03
522 16e H60+ 1167 Raf Ide Oedelem 1:58:37 1:57:49
523 72e Dames 658 Annelies Strobbe Beernem 1:58:38 1:57:58
524 165e H40+ 1446 Pascal Thienpondt Beernem 1:58:39 1:57:59
525 73e Dames 547 Diana Valk Oostburg 1:58:50 1:58:06
526 99e H50+ 907 Martin Billiau Dendermonde 1:58:52 1:57:53
527 74e Dames 675 Anne Marie Thomaes Hoofdplaat 1:58:54 1:58:19
528 100e H50+ 1019 Frank Acke Balk 1:58:56 1:58:30
529 17e H60+ 1360 Ad den Dekker Kapelle 1:59:02 1:58:19
530 166e H40+ 1276 Jack Folkersma Terneuzen 1:59:06 1:58:12
531 174e Heren 1273 Stefan van Damme Terneuzen 1:59:06 1:58:17
532 167e H40+ 961 Peter Minne Beernem 1:59:08 1:58:21
533 75e Dames 691 Saskia Vermeulen Kalken 1:59:11 1:58:18
534 175e Heren 1378 Benoit Bailyu Knokke 1:59:18 1:58:31
535 168e H40+ 793 Alex Gheerolfs Ronse 1:59:20 1:58:25
536 169e H40+ 1377 Jean Deloddere Knokke 1:59:22 1:58:34
537 170e H40+ 1341 Peter Vlerinck Heusden (O.-Vl.) 1:59:29 1:58:35
538 171e H40+ 1456 Johan de Feijter Oostburg 1:59:30 1:58:46
539 172e H40+ 719 Thomas van Hoeteghem Adegem 1:59:33 1:59:18
540 18e H60+ 1152 Paul adriaens Sijsele 2:00:14 1:59:46
541 76e Dames 673 Catherine Noë Son en Breugel 2:00:15 1:59:38
542 173e H40+ 1070 Christophe Lesschaeve Geraardsbergen 2:00:18 1:59:27
543 176e Heren 746 Alexandre Donck Beersel 2:00:21 1:59:26
544 19e H60+ 916 Christian herteleer Bellem 2:00:34 1:59:46
545 77e Dames 603 Martina Verstrynge Beernem 2:00:36 1:59:48
546 101e H50+ 930 Dirk Keukeleire Brugge 2:00:46 2:00:19
547 78e Dames 681 Katrien Aspeslagh Lombardsijde 2:00:51 2:00:25
548 102e H50+ 804 Peter Constant Ruddervoorde 2:01:07 2:00:12
549 79e Dames 680 Nathalie Vlietinck Brugge 2:01:11 2:00:42
550 103e H50+ 906 Kint edwin Ardooie 2:01:15 2:00:56
551 104e H50+ 1382 Marnik van Damme Geraardsbergen 2:01:38 2:01:14
552 105e H50+ 905 Nic Verkinderen Gent 2:02:04 2:01:14
553 80e Dames 696 Annelies Scheirlinckx Ophasselt 2:02:05 2:01:41
554 81e Dames 536 Tracey Debruyne Houthulst 2:02:09 2:01:27
555 177e Heren 771 Vic Duynslaeger Ardooie 2:02:10 2:01:27
556 20e H60+ 728 Gilles Verschure Heinkenszand 2:02:21 2:01:22
557 83e Dames 585 Sofie sallet Hofstade 2:02:21 2:01:32
558 82e Dames 546 Katia Torck Erembodegem 2:02:21 2:01:33
559 178e Heren 1083 Wesly van Vooren Sint-Laureins 2:02:40 2:02:01
560 84e Dames 605 Jacquelien Smit Heinkenszand 2:02:59 2:02:00
561 85e Dames 602 Petit Kathy Oudenaarde 2:03:06 2:03:00
562 21e H60+ 794 Eric Desmet Oostende 2:03:07 2:02:12
563 86e Dames 597 Stephanie De Rijcke Ertvelde 2:03:07 2:02:41
564 106e H50+ 994 Alex Dewart Lochristi 2:03:14 2:02:14
565 87e Dames 587 Linda Van Gool Sint-Kruis -Winkel 2:03:14 2:02:51
566 88e Dames 622 Chantal vande Vyvere Koolskamp 2:03:16 2:02:23
567 89e Dames 600 Sabine Vermeire Knokke-Heist 2:03:21 2:02:48
568 90e Dames 674 Nicolien van Bezu Biervliet 2:03:25 2:02:50
569 91e Dames 677 Jeanet Verhaagen Goes 2:03:28 2:02:44
570 107e H50+ 1021 Tony Vandendriessche Anzegem 2:03:30 2:02:55
571 174e H40+ 819 Jack de Jonge Terneuzen 2:03:31 2:02:38
572 92e Dames 619 Martine Nijs Ingooigem 2:03:33 2:02:58
573 93e Dames 672 Nancy Depoortere Bissegem 2:03:33 2:03:02
574 108e H50+ 1065 Jan Folkersma Axel 2:03:44 2:02:56
575 94e Dames 534 Cindy Delecluyse Waregem 2:03:49 2:03:19
576 109e H50+ 899 Philip De Vroe Sleidinge 2:04:28 2:04:01
577 22e H60+ 862 Dick van Beek Oostburg 2:04:31 2:03:56
578 110e H50+ 780 Rudy Vande Velde Wachtebeke 2:04:40 2:04:18
579 179e Heren 750 Saelens Michaël Ledegem 2:04:43 2:04:01
580 95e Dames 579 Emmy Clarysse Aartrijke 2:04:43 2:04:01
581 175e H40+ 871 Emmanuel Mattelé Sint-Andries 2:05:06 2:04:37
582 96e Dames 571 Charlotte Mattelé Sint-Andries 2:05:06 2:04:37
583 97e Dames 661 Laura Dierick Sint-Niklaas 2:05:13 2:04:33
584 98e Dames 615 COENE Annick Tielt 2:05:25 2:05:06
585 176e H40+ 1345 Koenraad Maes Lochristi 2:05:32 2:04:32
586 99e Dames 609 Valery Audenaert Sint-Amandsberg 2:05:32 2:04:32
587 100e Dames 668 Ursela Dillis Kieldrecht (Beveren) 2:06:32 2:05:37
588 111e H50+ 1441 Rafael Snauwaertat Heist-aan-Zee 2:06:34 2:05:50
589 101e Dames 614 Poppe sylvie Knokke-heist 2:06:35 2:05:51
590 102e Dames 662 Ginette Lagrou Knokke-Heist 2:06:35 2:05:52
591 103e Dames 685 Katrien Boussery Zele 2:06:50 2:06:11
592 104e Dames 611 Annick Cauwels Zomergem 2:07:29 2:06:49
593 105e Dames 578 Sabrina Caeckaert Watervliet 2:07:33 2:06:51
594 106e Dames 660 Christel van Boven Sint-Niklaas 2:07:33 2:06:53
595 23e H60+ 1149 Romain Bolssens Kieldrecht (Beveren) 2:07:35 2:06:45
596 107e Dames 572 Sylvie De Vriendt Eeklo 2:07:35 2:06:53
597 108e Dames 551 Eveline Scheers Vlissingen 2:08:09 2:07:16
598 109e Dames 584 Sonja Semetier Ardooie 2:08:11 2:07:53
599 112e H50+ 1166 Dirk Ally Hooglede 2:08:16 2:07:24
600 180e Heren 1376 John Liefferinckx Knokke 2:08:43 2:07:54
601 24e H60+ 1372 Hubert Roels Kloosterzande 2:08:48 2:08:12
602 113e H50+ 1146 Micel Aelvoet Ronse/Renaix 2:09:05 2:08:12
603 110e Dames 663 Jozien Janse Goes 2:09:22 2:08:58
604 111e Dames 634 Justien Degry Ieper 2:09:43 2:08:54
605 112e Dames 699 Peggy Compenolle Knokke-Heist 2:09:46 2:08:57
606 25e H60+ 1350 Jan de Jonge Biervliet 2:10:08 2:09:08
607 113e Dames 669 Cindy de Wasch Kieldrecht (Beveren) 2:10:11 2:09:16
608 114e Dames 523 Kimberley D’Hoore Sluis 2:10:21 2:09:30
609 181e Heren 996 Johan Rosiers Hoboken 2:10:25 2:10:00
610 26e H60+ 1089 Flor Landuyt Oedelem 2:10:29 2:09:42
611 115e Dames 530 Annelies Meuleman Oordegem 2:11:28 2:10:49
612 177e H40+ 740 Alain Bruylandt Gent 2:11:30 2:10:49
613 178e H40+ 816 Boudewijn Van Autreve GrouGent 2:11:46 2:11:05
614 116e Dames 559 Sofie Van de Perre Sint-Niklaas 2:11:46 2:11:09
615 179e H40+ 744 Jurgen Zohlandt Westdorpe 2:12:00 2:11:30
616 117e Dames 581 Liesbeth Pottie Oudenaarde 2:13:36 2:12:43
617 118e Dames 524 Linda Riemens Breda 2:13:52 2:13:02
618 182e Heren 670 Marie-Laurence Janssens Knokke-Heist 2:14:14 2:13:39
619 119e Dames 671 Els Kinnet Brugge 2:14:14 2:13:39
620 180e H40+ 1020 Kurt Parmentier Wevelgem 2:14:53 2:14:27
621 120e Dames 657 Mawghan Mccabe Ruiselede 2:15:31 2:14:35
622 121e Dames 549 Vandenbroucke Valerie Brugge 2:15:35 2:14:40
623 122e Dames 552 Sarah Frih St-Andries 2:16:09 2:15:14
624 123e Dames 595 Christa Maenhaut Aalter 2:16:09 2:15:26
625 181e H40+ 895 Dirk Ballyn Sint-Michiels 2:16:10 2:15:16
626 124e Dames 590 Van Hecke Adèle Zomergem 2:16:10 2:15:29
627 183e Heren 925 Tim Verbeke Sint- Laureins 2:16:12 2:15:16
628 114e H50+ 1392 Rik de Slagmulder Ninove 2:16:45 2:15:52
629 184e Heren 770 Ludovic Desmet Menen 2:17:19 2:16:35
630 125e Dames 537 Joke Vanhaelewyn Menen 2:17:19 2:16:36
631 27e H60+ 792 Paul FLORIN Beveren 2:18:06 2:17:42
632 115e H50+ 1027 Ferry The Rotterdam 2:19:12 2:18:23
633 182e H40+ 1040 Marcel Vrijhof Berkel en Rodenrijs 2:19:35 2:18:45
634 126e Dames 624 Danielle van Wijngaarden Rotterdam 2:19:35 2:18:45
635 127e Dames 665 Elvira Diederich Kaise Grevenknapp 2:20:20 2:19:27
636 28e H60+ 903 Ebe Blaauw Terneuzen 2:20:38 2:19:40
637 128e Dames 540 Daphne Verheijen-Blaauw Zwijndrecht 2:20:38 2:19:40
638 129e Dames 591 Marianne De Baedts Eeklo 2:20:38 2:19:52
639 130e Dames 593 Mieke Vangaver Eeklo 2:20:38 2:19:52
640 131e Dames 589 Charlotte De Baere Maldegem 2:20:40 2:19:54
641 185e Heren 781 Christophe naudts Sleidinge 2:21:17 2:20:36
642 132e Dames 541 Werbrouck cynthia Sleidinge 2:21:17 2:20:36
643 183e H40+ 703 Marc Dezutter Knokke Heist 2:22:03 2:21:07
644 133e Dames 667 Idana Chirica Adegem 2:22:29 2:21:52
645 116e H50+ 766 Paul Reuse Sint-Amandsberg 2:22:44 2:22:08
646 134e Dames 629 Vannieuwenhuyse Dorine Ardooie 2:23:13 2:22:20
647 135e Dames 555 Bianca Vandenberghe Eeklo 2:24:36 2:23:58


Clubklassement

Snelste club Halve Marathon

Plaats Clubnaam Som tijd 5 beste lopers Geldprijs
Prijswinnaars
Clubs/Verenigingen met minder dan 5 geregistreerde clubklassement lopers op de halve marathon zijn niet opgenomen in het overzicht. Klassement op basis van bruto tijd.
1ste plaats Eendr. Aalst (EA) 05:57:49 445 euro
2de plaats AC Geraardsbergen 06:01:30 340 euro
3de plaats KAA Gent 06:12:26 225 euro
4de plaats MAC Westhoek 06:22:32 135 euro
5de plaats KAV Roeselare (AVR) 06:39:59 90 euro
Overige clubs
6 sporting dewaele 06:46:21
7 Tillit smsbox 07:02:43
8 De Krekenlopers 07:09:17
9 Spiridon Aalst 07:20:42
10 We.All.Love.Running 07:23:15
11 SMO 07:26:13
12 Runners Evergem 07:48:24
13 AV De Wielingen 07:54:15
14 JC Aalter 08:14:29
15 alva (Atl. Land van Aalst 08:36:25
16 Dynamica-Vlissingen 08:41:32
17 JC Scheldevallei Melsen 08:56:26
18 JC Moerbeke 09:03:51
19 Gent Loopt 09:08:15
20 GSF 09:10:49
21 Scheldesport 09:27:09
22 VAD 09:35:05

 

Grootste club Overall Definitieve uitslag

Plaats Clubnaam Aantal lopers Geldprijs
Prijswinnaars
1ste plaats De Krekenlopers 48 150 euro
2de plaats AV De Wielingen 30 110 euro
3de plaats alva (Atl. Land van Aalst 22 50 euro
Overige clubs
4 AC Geraardsbergen 21
5 Spiridon Aalst 20
6 No Limit Team (NLT) 19
7 KAA Gent 15
8 Gent Loopt 15
9 SMO 13
10 JC Aalter 13
11 Eendr. Aalst (EA) 11
12 KAV Roeselare (AVR) 11
13 3TK 11
14 We.All.Love.Running 11
15 Lokomotief-runners 11
16 AVI Ingelmunster 10
17 Dynamica-Vlissingen 9
18 MAC Westhoek 9
19 Tillit smsbox 9
20 VAD 9
21 BEHO 8
22 Runners Evergem 8
23 Scheldesport 8
24 AV Molenland 7
25 JC Moerbeke 7
26 GSF 7
27 JC Brakel 6
28 AV ’56 6
29 JC Scheldevallei Melsen 6
30 sodibrug 5
31 avi 5
32 Deva marathon team 5
33 HC Oostende 5
34 AB Marke 5
35 Olympic Brugge 5
36 Beukenhoflopers 5
37 Leren Lopen met Lamett 5
38 sporting dewaele 5