26e editie Zondag 17 maart 2019

Uitslagen 2017

Kids run | Vijf van Sluis | Tien van Sluis | Halve Marathon | Clubklassement

De uitslagen worden mogelijk gemaakt door meetapparatuur van Racetimer, zoek uw naam, klik door voor details en videofinish.

River Kids Run

Positie Positie per categorie Borstnummer Naam Woonplaats Bruto tijd Netto tijd
1 1 e jongen 1471 Thibault Lemmens Oosterzele 3:57 3:54
2 2 e jongen 1461 Jarne Buyse Oostrozebeke 3:59 3:55
3 3 e jongen 1464 Leandro Tallieu Roeselare 4:00 3:56
4 4 e jongen 1479 Seppe de Wispelaere Heist-aan-Zee 4:00 3:56
5 5 e jongen 1478 Jasper Verhofstede Heist-aan-Zee 4:09 4:06
6 6 e jongen 1499 Andres Merlier Mont-de-l’Enclus 4:24 4:20
7 1 e meisje 1460 Ayco Buyse Oostrozebeke 4:28 4:23
8 7 e jongen 1480 Stijn Ally Eeklo 4:41 4:34
9 2 e meisje 1469 Naomi Clinckemaillie PIttem 4:45 4:41
10 8 e jongen 1517 Edwin Dekker Oostburg 4:45 4:40
11 9 e jongen 1513 Finn vande Capelle Sluis 4:50 4:43
12 10 e jongen 1498 Axel Merlier Mont-de-l’Enclus 4:53 4:49
13 3 e meisje 1491 Annejet van Strien Groede 4:57 4:51
14 11 e jongen 1502 Aron Rootsaert Aardenburg 4:58 4:49
15 12 e jongen 1516 Jaydon Hogesteger Sluis 4:58 4:48
16 4 e meisje 1501 Saartje van Mol Sluis 5:00 4:53
17 5 e meisje 1462 Victoria Hellebuyck Knokke-Heist 5:02 4:55
18 13 e jongen 1511 Leon Herwegh Breskens 5:09 5:02
19 6 e meisje 1525 Anne-Fleur Faes Sluis 5:13 5:04
20 14 e jongen 1472 Maxence Lemmens Oosterzele 5:16 5:09
21 15 e jongen 1520 Vctor Dansercoer Sint-Kruis (Brugge) 5:18 5:13
22 7 e meisje 1521 Louise Dansercoer Sint-Kruis (Brugge) 5:20 5:16
23 16 e jongen 1507 Quinten Leroux Sluis 5:21 5:17
24 17 e jongen 1515 Denzel Bentley Sluis 5:23 5:14
25 18 e jongen 1470 Thor Van Den Brulle Herzele 5:25 5:16
26 19 e jongen 1481 Floris Vermue Sluis 5:25 5:19
27 20 e jongen 1465 Yaro Hallaert Balegem 5:28 5:23
28 8 e meisje 1475 Alexia Vermeersch Brugge 5:28 5:23
29 21 e jongen 1497 Dyla de Jonge Nieuwdorp Zld 5:29 5:22
30 22 e jongen 1473 Jens Maertens Breskens 5:34 5:25
31 9 e meisje 1494 Tara den Besten Breskens 5:35 5:30
32 10 e meisje 1466 Meike de Koning Heinkenszand 5:44 5:38
33 11 e meisje 1489 Marjan Hertogs IJzendijke 5:50 5:41
34 12 e meisje 1493 Renske Vandamme Groede 5:52 5:46
35 23 e jongen 1512 Lenn vande Capelle Sluis 5:52 5:46
36 13 e meisje 1496 Suranne Moens Sluis 5:53 5:45
37 14 e meisje 1506 E. Custers Sluis 5:53 5:45
38 24 e jongen 1487 Stijn Dieleman Schoondijke 5:54 5:44
39 25 e jongen 1490 Pieter van Strien Groede 5:55 5:48
40 15 e meisje 1488 Anouk Dieleman Nieuwvliet 5:56 5:47
41 26 e jongen 1519 Sven Pieterse Sluis 5:56 5:50
42 16 e meisje 1474 Emma Maertens Breskens 6:05 5:56
43 27 e jongen 1482 Maurits Vermue Sluis 6:05 5:59
44 28 e jongen 1477 Sander Vanaeldeweereld Heist-aan-Zee 6:07 6:04
45 29 e jongen 1503 Esben Rootsaert Aardenburg 6:10 6:01
46 17 e meisje 1492 Carice Humbertlaprade Groede 6:28 6:22
47 18 e meisje 1524 Amy de Meester Aalst 6:31 6:24
48 19 e meisje 1495 Romy Bogaard Sluis 6:33 6:23
49 20 e meisje 1486 Guusje Dees Oostburg 6:44 6:38
50 30 e jongen 1509 Victor de Waele Retranchement 6:44 6:38
51 21 e meisje 1504 Alison Kasule Sluis 6:45 6:37
52 22 e meisje 1483 Amais Menue Knokke 6:53 6:43
53 23 e meisje 1485 Marianne Cirkel Sluis 6:54 6:48
54 31 e jongen 1514 Devon Bentley Sluis 6:57 6:47
55 24 e meisje 1484 Nomah Menue Knokke 7:00 6:50
56 25 e meisje 1508 Juliette de Waele Retranchement 7:02 6:56
57 32 e jongen 1510 Antoine Braems Sint-Pieters-Leeuw 7:03 6:55
58 33 e jongen 1523 Mathis de Vriese Drongen 7:34 7:23
59 34 e jongen 1476 Fender Schram Terneuzen 7:39 7:33
60 26 e meisje 1535 Amalyn Ceckhave Vlezenbeek 7:46 7:37
61 35 e jongen 1518 Kim Pieterse Sluis 7:54 7:45
62 36 e jongen 1505 Aiden van Dijk Sluis 8:38 8:31
63 37 e jongen 1500 Yordi van Liere Sluis 9:32 9:21
64 38 e jongen 1522 Damien Grahame Sluis 9:32 9:22


Vijf van Sluis

Positie Positie per categorie Borstnummer Naam Woonplaats Bruto tijd Netto tijd
1 1 e Heren 115 Daan Dhondt Kruishoutem 16:00 15:56
2 2 e Heren 99 Bart Verkaemer Waregem 16:12 16:08
3 3 e Heren 97 Jo van den Brulle Herzele 16:16 16:11
4 4 e Heren 100 Sergio Harinck Oost-Souburg 16:36 16:32
5 5 e Heren 87 Fabrice Laga Zulte 16:46 16:43
6 6 e Heren 120 Stijn van Buyten Hamme (O.-Vl.) 17:11 17:07
7 7 e Heren 90 Hamish Maertens Beveren-Leie 17:21 17:16
8 8 e Heren 80 Tristan Gerryn Kluisbergen 17:22 17:18
9 9 e Heren 123 Arthon Valcke Sint-Denijs 17:26 17:21
10 10 e Heren 88 Dieter van Lierde Kluisbergen 17:37 17:33
11 1 e Dames 52 Hannelore Willen Gavere 17:38 17:33
12 11 e Heren 112 Merten Breye Bellegem 17:44 17:39
13 12 e Heren 109 Patrick Soetaert Dentergem 17:49 17:42
14 13 e Heren 139 Yoric Gheysels Appelterre-Eichem 17:56 17:51
15 14 e Heren 78 Ruben Deprez Heestert 18:04 18:00
16 15 e Heren 95 Lode Schamelhout Harelbeke 18:04 18:00
17 16 e Heren 93 Eskill De Witte Sint-Laureins 18:08 18:01
18 2 e Dames 18 Cato Cassiers Avelgem 18:10 18:05
19 17 e Heren 108 Robin Haeghebaert Knokke-Heist 18:27 18:21
20 3 e Dames 54 Sara Coulembier Avelgem 18:27 18:21
21 18 e Heren 135 Erik Cappon Zuidzande 18:32 18:26
22 19 e Heren 128 Vincent Cottem Outrijve 19:02 18:55
23 20 e Heren 125 Jordy Buyck Zwevegem 19:09 19:03
24 21 e Heren 107 Floris Huigh Schoondijke 19:22 19:18
25 4 e Dames 28 Josephine Rondelée Brugge 19:33 19:29
26 22 e Heren 110 Jurgen Provo Sluis 19:40 19:34
27 5 e Dames 9 Lotte Vandekerckhove Avelgem 19:45 19:39
28 23 e Heren 81 Danny Vandevijvere Ingelmunster 19:48 19:43
29 24 e Heren 86 Alex Cocquyt Boekhoute 19:52 19:48
30 25 e Heren 111 Mike Brandenburg Sluis 19:54 19:47
31 6 e Dames 20 Nele Dequae Helkijn 19:57 19:50
32 26 e Heren 57 Vic Vanhaecke Izegem 19:58 19:53
33 27 e Heren 119 Lieven Laflere Kortrijk 20:09 20:02
34 28 e Heren 84 Gino Derycke Kortrijk 20:10 20:05
35 29 e Heren 98 Kurt D’haene Otegem 20:26 20:19
36 7 e Dames 43 Coumba Ndione Harelbeke 20:26 20:21
37 30 e Heren 132 Peter van Waes Aardenburg 20:33 20:27
38 31 e Heren 136 Peter Decker Maldegem 20:47 20:42
39 32 e Heren 126 Luc van Nieuwenhuyse Zulte 21:07 20:58
40 8 e Dames 38 Yara D’haene Otegem 21:18 21:11
41 9 e Dames 26 Merel Angillis Hulste 21:28 21:22
42 33 e Heren 101 Ruben Ares Zwevegem 21:29 21:23
43 34 e Heren 114 Ronnie Le Coq Breskens 21:29 21:23
44 35 e Heren 130 Kevin Stroo Maldegem 21:29 21:18
45 10 e Dames 27 Maud Angillis Hulste 21:36 21:30
46 11 e Dames 62 Louise Le Coq Breskens 21:41 21:32
47 12 e Dames 1540 Nele Dedobbeleer Erpe-Mere 21:48 21:39
48 36 e Heren 83 Elyas Dillis Sint Jansteen 21:49 21:39
49 13 e Dames 35 Laura Tanghe Otegem 21:54 21:47
50 37 e Heren 70 Jarne Buyse Oostrozebeke 22:05 21:58
51 38 e Heren 117 Leandro Tallien Roeselare 22:27 22:16
52 39 e Heren 131 Davy Stroo Knokke-Heist 22:30 22:19
53 40 e Heren 137 Guus de Smit Schoondijke 22:37 22:29
54 41 e Heren 91 Yves Maertens Beveren-Leie 22:46 22:39
55 42 e Heren 104 Jarne Minnebo Zwevegem 22:48 22:35
56 14 e Dames 23 Veronique Timmermans Machelen 23:04 22:56
57 15 e Dames 51 Annemarie Verschuure Kruiningen 23:42 23:35
58 16 e Dames 14 Ellen Jäger Eeklo 23:44 23:36
59 43 e Heren 79 Andre Pieters Terneuzen 23:47 23:38
60 17 e Dames 1530 Petra Depaepe Outrijve 23:49 23:41
61 44 e Heren 133 Sem Luteijn Retranchement 24:08 23:58
62 45 e Heren 134 Toni Luteijn Retranchement 24:09 24:00
63 46 e Heren 124 Laurel vandecasteele Brugge 24:12 24:09
64 18 e Dames 1534 Terese van Lare Sluis 24:17 24:09
65 19 e Dames 6 Louagie Amber Knokke-heist 24:18 24:08
66 47 e Heren 72 Eddy Vankerckhoven Bruxelles 24:19 24:11
67 20 e Dames 59 Wendy Theune Vlissingen 24:33 24:24
68 48 e Heren 118 Frank Corneillie Ingelmunster 24:34 24:26
69 21 e Dames 61 Yente van Cuijck Retranchement 24:34 24:25
70 22 e Dames 443 Romy Dieleman Schoondijke 24:39 24:30
71 23 e Dames 60 Linda Vermeulen Schoondijke 24:50 24:41
72 49 e Heren 89 Ides Cocquyt Dendermonde 24:58 24:53
73 50 e Heren 82 Kevin vermeulen Aardenburg 24:59 24:42
74 51 e Heren 102 Luc De Valck Hofstade 25:24 25:14
75 24 e Dames 7 Louagie Britt Knokke-heist 25:24 25:15
76 52 e Heren 73 Briand hellebuyck Knokke-heist 25:36 25:28
77 53 e Heren 105 Wout Minnebo Zwevegem 25:36 25:23
78 54 e Heren 96 Berre Van Den Brulle Herzele 25:37 25:28
79 25 e Dames 1538 Joke Lefief Zwevegem 25:39 25:25
80 55 e Heren 103 Viktor Vermeersch Brugge 25:47 25:41
81 56 e Heren 106 Peter Vermeersch Brugge 25:47 25:41
82 26 e Dames 66 Angelique Denijs Brakel 25:58 25:45
83 57 e Heren 121 George Schanck Oostburg 26:11 26:02
84 58 e Heren 77 Rik Oosterling Breskens 26:19 26:06
85 27 e Dames 138 Anne Marie Temmerman Kapelle 26:24 26:11
86 28 e Dames 1531 Janneke Boutens Middelburg 26:26 26:19
87 59 e Heren 127 Kris Gevaert Brugge 26:27 26:15
88 29 e Dames 64 Sophie Braems Retranchement 26:34 26:27
89 30 e Dames 56 Nicolien van Bezu Biervliet 26:41 26:26
90 31 e Dames 16 Gianna Piretti Knokke-Heist 26:47 26:38
91 60 e Heren 94 Gino De Witte Sint-Laureins 26:54 26:46
92 32 e Dames 55 Isabelle Verkraemer Harelbeke 27:01 26:52
93 61 e Heren 113 Giovanni Bouman Oostburg 27:04 26:54
94 62 e Heren 122 Geert Provoost Heist-aan-Zee 27:07 26:56
95 33 e Dames 65 Maycke van Summeren Heist-aan-Zee 27:07 26:56
96 34 e Dames 41 Emma Cottenie Heestert 27:12 26:58
97 35 e Dames 39 Lise Deleersnyder Sint-Denijs 27:13 26:58
98 36 e Dames 36 Ann van Bockstael Maarkedal 27:58 27:45
99 37 e Dames 1532 Shirley Rotsaert Sint Kruis 28:06 27:53
100 38 e Dames 44 Corten Rozane Aalst 28:07 27:55
101 39 e Dames 46 Nathalie Vryghem Zwevegem 28:12 27:56
102 40 e Dames 33 Ilke Deprez Heestert 28:17 28:10
103 41 e Dames 5 Lieke Claerhout Moerkerke-St. Rita 28:22 28:10
104 42 e Dames 13 Daisy van de Velde Oostburg 28:40 28:31
105 43 e Dames 53 Eline Catsman Sint Kruis 28:47 28:36
106 44 e Dames 1 Liesbet Bode Yerseke 29:04 28:52
107 45 e Dames 2 Rianne verschuure Yerseke 29:04 28:52
108 46 e Dames 3 Jolanda Hoogesteger Yerseke 29:04 28:52
109 47 e Dames 49 Karien Desloovere Zedelgem 29:12 28:56
110 48 e Dames 25 Marie Claire Martens Boekhoute 29:34 29:24
111 49 e Dames 47 Evi Pollet Brakel 29:42 29:26
112 50 e Dames 1537 Anja Schelfhout Herzele 29:42 29:29
113 63 e Heren 74 Dimitri van Damme Sluis 30:04 29:47
114 51 e Dames 19 Pauline Todd Oostburg 30:12 29:55
115 52 e Dames 42 Lisette de Neve Schoondijke 30:14 30:01
116 53 e Dames 68 Alejandra Ranson Zwevegem 30:15 29:59
117 54 e Dames 1529 Maru Ranson Moen 30:15 30:00
118 55 e Dames 17 Helmie de Groot Breskens 30:24 30:12
119 56 e Dames 67 Francien Elfrink Cadzand 30:29 30:15
120 57 e Dames 1526 Vessila Heyneman Heist-aan-Zee 30:31 30:15
121 58 e Dames 1539 Sandra de Vilder Biervliet 31:36 31:22
122 59 e Dames 40 Veerle Mornout-Tas Waterlandkerkje 31:40 31:25
123 64 e Heren 116 Firmin Versluys Kaprijke 31:47 31:30
124 65 e Heren 129 Fabien Bontzog Knokke-Heist 32:43 32:25
125 60 e Dames 1533 Melanie Bontzos Knokke-Heist 32:43 32:25
126 61 e Dames 11 Margo Oosterling Breskens 33:06 32:54
127 62 e Dames 1527 Josiane de Soete Sint-Andries 34:36 34:20
128 63 e Dames 58 Judith Tas Sluis 34:48 34:35
129 64 e Dames 21 Charlotte Devlieghe Knokke Heist 34:57 34:41
130 66 e Heren 92 Andres scherpereel Avelgem 35:33 35:29
131 65 e Dames 1528 Marianne Christiaen Ruddervoorde 35:41 35:25
132 66 e Dames 63 Delphine Braems Sint-Pieters-Leeuw 35:56 35:48
133 67 e Dames 30 Greet Verleysen Erembodegem 36:02 35:47
134 68 e Dames 69 Evy de Spiegeleer Bambrugge 36:04 35:46
135 69 e Dames 10 Anemoon Spitaels Eexterveenschekanaal 36:16 36:02
136 70 e Dames 37 Maaike de Cock Brakel 36:16 36:01
137 71 e Dames 34 Petra De Smet Aalst 37:11 36:56
138 72 e Dames 31 Michèle Debaecke Assebroek 37:15 36:57
139 73 e Dames 48 An De Ceukelaire Hofstade 37:15 37:01
140 74 e Dames 50 Willems Ellen Nieuwerkerken 38:08 37:50
141 75 e Dames 32 Ilse Inghelbrecht Assebroek 38:13 37:55


Tien van Sluis

Positie Positie per categorie Borstnummer Naam Woonplaats Bruto tijd Netto tijd
1 1 e Heren 398 Sander Verminck Berlare 30:58:00 30:54:00
2 2 e Heren 439 Stein Vynck Brugge 31:24:00 31:21:00
3 3 e Heren 444 Patrick de Vos Kattendijke 32:26:00 32:22:00
4 4 e Heren 395 Cederik van de Keere Burst 32:26:00 32:22:00
5 5 e Heren 461 Stijn Dhaenekint Brugge 34:01:00 33:58:00
6 6 e Heren 374 Steven Scherpereel Avelgem 34:08:00 34:03:00
7 7 e Heren 456 Axel Kerremans Oostnieuwkerke 34:17:00 34:12:00
8 8 e Heren 424 Gunter d’Hondt Ronse/Renaix 34:43:00 34:39:00
9 9 e Heren 384 Boris de Bruijn Kloetinge 34:47:00 34:42:00
10 10 e Heren 488 Stijn Vermeersch Denderleeuw 34:56:00 34:52:00
11 11 e Heren 464 Klaas Vanaudenaerde Brugge 35:15:00 35:09:00
12 1 e Dames 238 Charline Vanneste Meulebeke 35:47:00 35:43:00
13 12 e Heren 396 Bram Van Den Bossche Oostkamp 36:01:00 35:56:00
14 13 e Heren 449 Glenn Brysbaert Westvleteren 36:05:00 36:01:00
15 14 e Heren 450 Peter de Ketelaere Eke 36:05:00 36:01:00
16 15 e Heren 458 Maxim Kerremans Staden 36:09:00 36:04:00
17 16 e Heren 422 Hans Caenepeel Oostkamp 36:43:00 36:40:00
18 17 e Heren 484 Bert Van de Velde Bassevelde 36:52:00 36:23:00
19 18 e Heren 460 Chris de Smit Hulst 36:55:00 36:49:00
20 19 e Heren 463 Frederic de Bruijne Knokke 37:53:00 37:47:00
21 20 e Heren 408 Fabio Vandenbogaerde Harelbeke 37:56:00 37:50:00
22 21 e Heren 452 Steve Vervueren Vilvoorde 37:56:00 37:49:00
23 22 e Heren 329 Frederik Van Overbeke Zomergem 38:04:00 37:57:00
24 23 e Heren 462 Pascal Roekens Dudzele 38:14:00 38:09:00
25 24 e Heren 380 Dennis De Troyer Ressegem 38:36:00 38:31:00
26 25 e Heren 342 Gino Pieters Zomergem 38:42:00 38:36:00
27 26 e Heren 451 Bert Decoene Kuurne 38:47:00 38:43:00
28 27 e Heren 428 Jens-Magnus Verhelst Tielt 38:48:00 38:39:00
29 28 e Heren 359 Koen Dequae Helkijn 38:52:00 38:37:00
30 29 e Heren 436 Tom Hoornaert Rumbeke 39:03:00 38:57:00
31 30 e Heren 331 Henrik Westerweele Vlissingen 39:06:00 39:00:00
32 31 e Heren 337 Bart Vanluchene Emelgem 39:08:00 38:58:00
33 2 e Dames 172 Frédérique Versluijs Zuidzande 39:15:00 39:10:00
34 32 e Heren 442 Stijn Hollevoet Roeselare 39:32:00 39:25:00
35 33 e Heren 383 Martin Labaere Roeselare 39:42:00 39:24:00
36 34 e Heren 457 Bram Laukens Oostkamp 39:45:00 39:36:00
37 35 e Heren 423 Maarten Wanders Brugge 39:56:00 39:50:00
38 36 e Heren 362 Bjorn Declercq Waregem 40:11:00 39:57:00
39 37 e Heren 354 Mehmet ilhan Knokke-heist 40:20:00 40:14:00
40 38 e Heren 432 Wim Morij Zottegem 40:23:00 40:17:00
41 3 e Dames 256 Els Raes Sint-Michiels 40:23:00 40:15:00
42 39 e Heren 487 Marco de Feijter Schoondijke 40:27:00 40:18:00
43 40 e Heren 334 Van Haverbeke Adegem 40:33:00 40:22:00
44 41 e Heren 332 Gino Tallieu Roeselare 40:36:00 40:31:00
45 42 e Heren 429 Ruben Boutens Middelburg 40:41:00 40:34:00
46 4 e Dames 149 Lien Schalenbourg Gent 41:38:00 41:30:00
47 43 e Heren 416 Steven Merlier Russeignies 41:42:00 41:36:00
48 44 e Heren 367 Paul Haertjens Boekhoute 41:46:00 41:37:00
49 45 e Heren 324 Simon Arnould Anderlecht 42:15:00 42:02:00
50 46 e Heren 378 Lucas Van Hooreweghe Brugge 42:16:00 42:02:00
51 47 e Heren 420 Lorenz Maes Aalter 42:28:00 42:21:00
52 5 e Dames 227 Sofie Nissens Geraardsbergen 42:35:00 42:28:00
53 6 e Dames 160 Whoopy Franssen Tielt 42:39:00 42:33:00
54 48 e Heren 377 Stefaan Meulebrouck Tielt 42:55:00 42:47:00
55 49 e Heren 438 Tim kramer ‘s-Heer Hendrikskinderen 43:00:00 42:54:00
56 7 e Dames 249 Tanja Cleppe Brugge 43:17:00 43:12:00
57 50 e Heren 441 Jan van Lierde Parike 43:27:00 43:19:00
58 51 e Heren 466 Koen Hamelink Oostburg 43:28:00 43:17:00
59 8 e Dames 207 Roos Nieuwdorp Yerseke 43:29:00 43:22:00
60 9 e Dames 184 Coppens Linda Moorsel 43:31:00 43:25:00
61 52 e Heren 425 Jef Somers Nijlen 43:34:00 43:25:00
62 53 e Heren 467 Simon Wallican Roeselare 43:56:00 43:44:00
63 54 e Heren 468 Kenny Lannoy Knokke-Heist 44:14:00 44:01:00
64 55 e Heren 470 Lieven Dewulf Oedelem 44:30:00 44:20:00
65 10 e Dames 177 Lizzy Imùmesoete Eeklo 44:39:00 44:33:00
66 56 e Heren 455 Laurens Heuzel Zeebrugge (Brugge) 44:46:00 44:25:00
67 57 e Heren 338 Martijn Devisch Knokke-Heist 44:54:00 44:28:00
68 58 e Heren 360 Frederik Pillen Ingelmunster 44:54:00 44:43:00
69 59 e Heren 376 Christ Huysentruyt Hulste 44:54:00 44:42:00
70 60 e Heren 491 Kris Van Loo Moerkerke 44:57:00 44:42:00
71 61 e Heren 434 Peter Bakker Axel 45:00:00 44:41:00
72 62 e Heren 447 Johan Ballegeer Assebroek 45:07:00 44:56:00
73 63 e Heren 347 Gino Gruyaert Roeselare 45:08:00 44:55:00
74 64 e Heren 414 Peter van Hecke Eeklo 45:12:00 45:04:00
75 65 e Heren 355 Philippe Vanrysselberghe Knokke-Heist 45:27:00 45:17:00
76 11 e Dames 179 Martine Boute Waarschoot 45:41:00 45:33:00
77 12 e Dames 221 Monica Sanderse Vlissingen 45:51:00 45:45:00
78 13 e Dames 189 Joke D’haeyere Harelbeke 45:59:00 45:49:00
79 66 e Heren 366 Luc Markey Sint Laureins 46:02:00 45:37:00
80 14 e Dames 147 Fleur Boussy Knokke 46:10:00 45:56:00
81 15 e Dames 175 Saskia Dankaart-de Visser Axel 46:12:00 45:51:00
82 67 e Heren 426 Ronny van den Acker Nijlen 46:14:00 46:04:00
83 68 e Heren 411 Niek Rijnberg Zuidzande 46:24:00 46:06:00
84 16 e Dames 186 Leen Dubois Kortrijk 46:26:00 46:16:00
85 69 e Heren 482 Jelle Danneels Knokke-Heist 46:41:00 46:16:00
86 70 e Heren 363 Peter Deboutte Roeselare 46:49:00 46:32:00
87 71 e Heren 344 Wim Van de Veire Sint-Jan-in-Eremo 46:50:00 46:40:00
88 72 e Heren 485 Kurt de Muyt Damme 46:51:00 46:32:00
89 73 e Heren 493 Stefaan Vereecke Tielt 46:54:00 46:47:00
90 74 e Heren 326 Marco Wisse Breskens 46:55:00 46:39:00
91 75 e Heren 481 Sven Salembier Ruddervoorde 46:57:00 46:44:00
92 76 e Heren 480 Toon Van Acker Ruddervoorde 46:57:00 46:44:00
93 17 e Dames 200 Corinne Maertens – Haeck Breskens 46:59:00 46:50:00
94 77 e Heren 348 Jean-pierre Crul Meulebeke 47:05:00 46:53:00
95 18 e Dames 176 Linda Pille Ursel 47:08:00 47:00:00
96 78 e Heren 368 Patrick Van De Veire Boekhoute 47:08:00 46:51:00
97 79 e Heren 478 Chris Bollens Ursel 47:08:00 47:00:00
98 80 e Heren 489 Arne Vanderplaetsen Moerbrugge 47:14:00 46:55:00
99 81 e Heren 351 Chris Decock Meulebeke 47:18:00 47:03:00
100 19 e Dames 252 Annelies van Hoecke Sint-Laureins 47:19:00 47:00:00
101 20 e Dames 169 Nancy Vanfleteren Helkijn 47:34:00 47:19:00
102 21 e Dames 212 Aafje van Remoortere Biervliet 47:36:00 47:16:00
103 82 e Heren 421 Jerome de Waele Retranchement 47:39:00 47:29:00
104 83 e Heren 446 Hendrik van der Jeught Maldegem 47:56:00 47:34:00
105 84 e Heren 370 Angillis Marc Hulste 48:04:00 47:54:00
106 22 e Dames 183 Vanooteghem Dorine Hulste 48:04:00 47:53:00
107 85 e Heren 369 Ronny Remmery Ingelmunster 48:09:00 47:57:00
108 23 e Dames 144 Tianda Donker Curtius Schoondijke 48:14:00 48:05:00
109 24 e Dames 216 Ilona Dieleman Nieuwvliet 48:20:00 48:10:00
110 86 e Heren 405 Sammy Coulembier Avelgem 48:41:00 48:26:00
111 87 e Heren 477 Ronny van Poucke Merelbeke 49:02:00 48:39:00
112 25 e Dames 266 Deborah Deroose Avelgem 49:09:00 48:47:00
113 88 e Heren 409 Gerben van Hal Sluis 49:10:00 48:46:00
114 89 e Heren 448 Paul Vyvey Assebroek 49:12:00 49:05:00
115 26 e Dames 257 Sophie Bouquet Knokke-Heist 49:12:00 48:48:00
116 90 e Heren 391 Jacques Danneels Knokke-Heist 49:19:00 48:54:00
117 91 e Heren 469 Dave Margodt Brugge 49:20:00 49:10:00
118 92 e Heren 403 Inder Munoz-Bugarin Sluis 49:22:00 49:04:00
119 27 e Dames 202 Lindsay Gheselle Koolkerke 49:23:00 49:15:00
120 28 e Dames 253 Delphine Paridaen Sint Kruis 49:28:00 49:08:00
121 29 e Dames 170 Sain Verkyndere Menen 49:32:00 49:18:00
122 93 e Heren 388 Luc De Vriendt Ruiselede 49:33:00 49:09:00
123 30 e Dames 251 Nele Matthys Kaprijke 49:35:00 49:15:00
124 31 e Dames 163 Els De Kezel knokke-Heist 49:37:00 49:29:00
125 94 e Heren 330 Ivan Dellaert IJzendijke 49:55:00 49:43:00
126 95 e Heren 399 Kim Van Calster Brakel 49:57:00 49:27:00
127 96 e Heren 476 Michael Chielens Roeselare 50:02:00 49:43:00
128 97 e Heren 407 Stefan Vermue Sluis 50:03:00 49:49:00
129 32 e Dames 187 Nadia Roeland Zwalm 50:06:00 49:53:00
130 98 e Heren 379 Bart Van Hooreweghe Deinze 50:26:00 50:08:00
131 33 e Dames 245 Stephanie van Poucke IJzendijke 50:26:00 50:14:00
132 99 e Heren 364 Patrick Steenbeke Eeklo 50:28:00 50:07:00
133 100 e Heren 381 Jan Piet flikweert Oostburg 50:32:00 50:09:00
134 34 e Dames 242 Eva Pockelel Sint-Denijs 50:32:00 50:15:00
135 101 e Heren 430 Marnix Clevers Sint-Andries 50:35:00 50:27:00
136 35 e Dames 233 Nathalie Groosman Sint-Laureins 50:46:00 50:18:00
137 36 e Dames 232 Nathalie Minnebo Sint-Laureins 50:46:00 50:18:00
138 102 e Heren 427 Frederik Delmaire Brakel 50:54:00 50:25:00
139 103 e Heren 406 David Demey Knokke-Heist 50:57:00 50:45:00
140 104 e Heren 479 Jaco Mol Philippine 51:09:00 50:42:00
141 105 e Heren 474 Brien de Pooter Terneuzen 51:10:00 50:44:00
142 106 e Heren 454 Guus Picavet Oostburg 51:16:00 50:51:00
143 37 e Dames 260 Jolien Daeninck Melle 51:17:00 51:06:00
144 38 e Dames 241 Axelle Delobelle Kuurne 51:20:00 51:04:00
145 39 e Dames 203 Anneleen De Bock Brakel 51:22:00 50:52:00
146 40 e Dames 162 Kim moeyaert Ruiselede 51:30:00 51:11:00
147 107 e Heren 433 Joris van Dycke Zottegem 51:36:00 51:23:00
148 41 e Dames 222 Rosit Lievens Zottegem 51:36:00 51:24:00
149 42 e Dames 223 Cindy Faqvaet Zottegem 51:37:00 51:24:00
150 43 e Dames 258 Lisa Tavernier Knokke-Heist 51:43:00 51:19:00
151 108 e Heren 346 Dries Lins Sijsele 52:14:00 51:52:00
152 44 e Dames 218 Astrid de Ridder Aalst 52:17:00 51:54:00
153 109 e Heren 400 Stefaan de Wolf Aardenburg 52:29:00 52:17:00
154 110 e Heren 390 Freddy Bogaard Sluis 52:32:00 52:15:00
155 45 e Dames 191 Marijke Vanparys Ramskapelle (Knokke- 52:36:00 52:28:00
156 46 e Dames 152 Cindy Baekeland Anzegem 52:41:00 52:21:00
157 47 e Dames 194 Eve Veeck Hillegem 52:49:00 52:32:00
158 111 e Heren 325 Jan De Graeve Maldegem 52:53:00 52:31:00
159 112 e Heren 356 Ranco Bogaard Oostburg 52:53:00 52:29:00
160 48 e Dames 459 Katrien Aspelagh Lombardsijde 53:01:00 52:44:00
161 113 e Heren 335 Britt Devos De Haan 53:02:00 52:53:00
162 49 e Dames 226 Jenny van Steenberge Herzele 53:02:00 52:46:00
163 114 e Heren 402 Wibe Koopman Hellevoetsluis 53:09:00 52:55:00
164 50 e Dames 209 Mandy van Schaik Zeist 53:09:00 52:54:00
165 51 e Dames 146 Lies Dekeyzer Maldegem 53:13:00 52:53:00
166 115 e Heren 394 Henk de Kater Rotterdam 53:19:00 52:49:00
167 52 e Dames 159 Marloes de Houck Middelburg 53:21:00 52:57:00
168 116 e Heren 472 Michel de Meijer Cadzand 53:21:00 52:58:00
169 53 e Dames 225 Tanja van Wesemael Burst 53:22:00 53:04:00
170 54 e Dames 240 Amber Ballegeer Assebroek 53:22:00 53:06:00
171 117 e Heren 358 Van Maele Assebroek 53:26:00 53:14:00
172 118 e Heren 435 Luc Masyn Assebroek 53:30:00 53:19:00
173 119 e Heren 389 Frank Gijsel Sluis 53:32:00 53:19:00
174 55 e Dames 155 Ellen Verkindere Pittem 53:37:00 53:07:00
175 120 e Heren 453 Marc van Waes IJzendijke 53:37:00 53:13:00
176 121 e Heren 486 Niek de Rijk Schoondijke 53:37:00 53:17:00
177 122 e Heren 373 Alec vinke Assenede 53:40:00 53:21:00
178 123 e Heren 440 Sjaak Oosterling Breskens 53:52:00 53:39:00
179 124 e Heren 418 Christiaan de Muynck Eeklo 53:54:00 53:26:00
180 56 e Dames 262 Anne-mie Depreitere Moerkerke 53:56:00 53:37:00
181 57 e Dames 246 Kristy de Schepper Zwalm 53:57:00 53:43:00
182 58 e Dames 188 Stefanie De Borle Herzele 54:00:00 53:43:00
183 59 e Dames 248 Anja Bleyaert Oedelem 54:01:00 53:44:00
184 60 e Dames 157 Stefanie vandevisser Hoek 54:09:00 53:46:00
185 125 e Heren 343 Bart Seys Bredene 54:09:00 53:58:00
186 126 e Heren 339 Jan-Willem Slabbekoorn Hoek 54:10:00 53:46:00
187 127 e Heren 357 David Van Den Broeck Ingooigem 54:13:00 53:46:00
188 61 e Dames 210 Monica Schram Sluis 54:18:00 53:58:00
189 62 e Dames 215 Georgette Knockaert Oostkamp 54:21:00 54:05:00
190 63 e Dames 167 Sandra Janssoone Blankenberge 54:24:00 54:18:00
191 64 e Dames 230 Fran Vergauwen Herzele 54:37:00 54:19:00
192 65 e Dames 265 Isabel Snauwaert Knokke-Heist 54:46:00 54:26:00
193 66 e Dames 143 Marlous de Meijer Biervliet 55:00:00 54:34:00
194 128 e Heren 413 Angelo Focke Sluis 55:06:00 54:49:00
195 67 e Dames 156 Ellen Vandekerckhove Pittem 55:07:00 54:36:00
196 68 e Dames 148 Linda Riemens Aardenburg 55:11:00 54:45:00
197 129 e Heren 404 Bram Moerman Sluis 55:16:00 54:59:00
198 130 e Heren 431 Dirk Elaut Herzele 55:26:00 55:09:00
199 69 e Dames 235 Sandra Deloore Gent 55:43:00 55:16:00
200 131 e Heren 341 Didier Decaestecker Affligem 55:48:00 55:33:00
201 70 e Dames 206 An Van Quaethem Drongen 55:48:00 55:28:00
202 71 e Dames 198 Sofie De Groeve Eeklo 55:51:00 55:24:00
203 72 e Dames 231 Julie Rammelaere Knesselare 56:08:00 55:40:00
204 73 e Dames 214 Cindy Dijkers Biervliet 56:11:00 55:50:00
205 132 e Heren 365 Luc Van Den Neucker Sint Laureins 56:19:00 55:57:00
206 74 e Dames 267 Brigitte Neyt Assenede 56:44:00 56:24:00
207 133 e Heren 417 Rick Reubens Terneuzen 56:51:00 56:33:00
208 75 e Dames 250 Monique Kokke Westdorpe 56:51:00 56:33:00
209 76 e Dames 182 Nicole De Coninck Sint Jan In Eremo 56:59:00 56:33:00
210 134 e Heren 352 Koen De Volder Deinze 57:02:00 56:51:00
211 135 e Heren 382 Rik van Schuur Oostburg 57:02:00 56:38:00
212 77 e Dames 174 ^Greta Vervondel Oudenaarde 57:11:00 56:46:00
213 78 e Dames 201 Marijke de Milliano Rotterdam 57:20:00 56:49:00
214 79 e Dames 228 Carine Cleemput Zelzate 57:26:00 57:00:00
215 80 e Dames 190 Sophie Van de Putte Heist-Aan-Zee 57:28:00 57:03:00
216 136 e Heren 419 Bart Dhooge Eeklo 57:31:00 57:04:00
217 137 e Heren 385 Romeo ekwunoh Antwerpen 57:37:00 57:08:00
218 81 e Dames 150 Dorien Vasseur Oostburg 57:41:00 57:27:00
219 82 e Dames 208 Evelyne Van Gelder Rumbeke 57:42:00 57:27:00
220 83 e Dames 234 Wendy Seghers Hasselt 57:43:00 57:16:00
221 138 e Heren 996 Johnny De Craecker -Club 365, Belgium Gent 00:57:10 00:57:10
222 139 e Heren 475 Albert Goense ‘s-Gravenhage 57:53:00 57:30:00
223 84 e Dames 193 Krista Laridon Knokke-Heist 58:04:00 57:39:00
224 85 e Dames 197 Sara van Dale Oostburg 58:04:00 57:42:00
225 86 e Dames 213 Cecile Mullaert Biervliet 58:08:00 57:46:00
226 87 e Dames 229 Nikè Goedertier Bottelare 58:21:00 57:52:00
227 88 e Dames 211 Anne de Maeyer Rotterdam 58:27:00 58:12:00
228 89 e Dames 219 Elsbeth Scholing Sluis 58:57:00 58:43:00
229 140 e Heren 322 Milan de smet Tielrode 58:58:00 58:36:00
230 90 e Dames 161 Ria Fredriks ‘s-Heerenhoek 59:00:00 58:49:00
231 141 e Heren 473 Nils Bleijenberg Hulst 59:00:00 58:33:00
232 91 e Dames 259 Jacqueline Meijers Hoedekenskerke 59:01:00 58:54:00
233 92 e Dames 199 Sofie Lamont Oosterzele 59:03:00 58:44:00
234 142 e Heren 415 Willy Schaepdrijver Knokke 59:15:00 58:52:00
235 93 e Dames 173 Monica Verdonck Brugge 59:31:00 59:16:00
236 143 e Heren 483 Didier van Hellemont Gent 59:37:00 59:05:00
237 94 e Dames 263 Liesbeth Fiems Gent 59:38:00 59:05:00
238 144 e Heren 353 Jelle Cattoor Zeebrugge 59:44:00 59:24:00
239 95 e Dames 243 Lisa van Hyfte Lissewege 59:44:00 59:24:00
240 96 e Dames 264 Annic Vansteenkiste Knokke 59:47:00 59:28:00
241 97 e Dames 142 Jozian Zonnevijlle Oostburg 01:00:00 59:39:00
242 145 e Heren 492 Niki Cassiers Knokke 01:00:06 59:35:00
243 146 e Heren 490 Sven Janssens Knokke 01:00:06 59:35:00
244 147 e Heren 386 Rombaut martens Brakel 01:00:12 59:42:00
245 148 e Heren 465 Hubert Vanlanduyt Maldegem 01:00:15 01:00:04
246 98 e Dames 158 Marie-Thérèse Alleman Ieper 01:00:19 01:00:10
247 99 e Dames 181 De Jaeger-Braet Gerda Sint Margriete 01:00:19 59:53:00
248 100 e Dames 237 Anja Vermeer Axel 01:00:24 01:00:01
249 101 e Dames 171 Marina De Groote Knokke-Heist 01:00:25 01:00:06
250 149 e Heren 437 Stefan de Saedeleer Zelzate 01:00:27 01:00:01
251 102 e Dames 220 Saskia de Troyer Brakel 01:00:33 01:00:04
252 103 e Dames 185 IDA Despontin Brussels 01:00:49 01:00:26
253 150 e Heren 350 Carlos R Viaene Brugge 01:00:53 01:00:30
254 104 e Dames 140 Mireille Hirdes Kapelle 01:00:56 01:00:37
255 151 e Heren 328 Simon Vereecke Oudenburg 01:01:01 01:00:36
256 152 e Heren 327 Jan Vercambre Moerkerke 01:01:02 01:00:36
257 153 e Heren 372 Antoine Mathys De Pinte 01:01:35 01:01:07
258 154 e Heren 323 Jo De Jonghe Oudenaarde 01:01:42 01:01:11
259 155 e Heren 321 Osselaer Walter Tielrode 01:02:00 01:01:38
260 105 e Dames 239 Jolien Ballegeer Assebroek 01:02:18 01:02:02
261 156 e Heren 445 Bert van Iwaarden Sluis 01:03:24 01:03:15
262 157 e Heren 412 Henk Pater Sluis 01:03:25 01:03:09
263 106 e Dames 168 Leen Suvée Gistel 01:04:10 01:03:43
264 107 e Dames 165 Elien D’Artois Lapscheure 01:04:11 01:03:56
265 108 e Dames 224 Anne-Marie de Jonge Axel 01:04:14 01:03:51
266 109 e Dames 254 Marie-Blanche Surny Brussel/Bruxelles 01:04:27 01:04:03
267 158 e Heren 410 Paul Hermans Sluis 01:04:36 01:04:12
268 110 e Dames 244 Sofie Vander Plaetsen Zomergem 01:04:53 01:04:44
269 111 e Dames 236 Hanneke van Gaalen Kamperland 01:05:04 01:04:48
270 112 e Dames 247 Marja Jongepier Nieuw- en Sint Joosland 01:05:22 01:05:05
271 113 e Dames 217 Aleida Evers Sluis 01:05:33 01:05:17
272 114 e Dames 154 Marie Vanluchene Meulebeke 01:05:35 01:05:04
273 115 e Dames 180 Carien Buysse Evergem 01:05:41 01:05:16
274 116 e Dames 195 Lisa Devlieger Knokke-Heist 01:06:28 01:05:42
275 117 e Dames 196 Nele Ghyoot Oostkamp 01:06:28 01:05:43
276 118 e Dames 145 Lieve Willems Knokke-Heist 01:07:02 01:06:46
277 119 e Dames 255 Kathleen Vlietinck Knokke 01:08:56 01:08:31
278 159 e Heren 471 Tom Erpelinck Hengstdijk 01:09:42 01:09:10
279 120 e Dames 261 Bianca de Pooter Terneuzen 01:09:42 01:09:10
280 121 e Dames 164 Annelies Seyns Gullegem 01:12:19 01:11:51
281 160 e Heren 345 Hervé Seyns Menen 01:12:20 01:11:51


Halve Marathon

Positie Positie per categorie Borstnummer Naam Woonplaats Bruto tijd Netto tijd
1 1 e Hsr 1128 Benjanin Barbier Gozée 1:10:21 1:10:17
2 2 e Hsr 942 Ward Oosterlinck Erembodegem 1:10:45 1:10:41
3 3 e Hsr 867 Stijn De Vulder Geraardsbergen 1:11:07 1:11:04
4 4 e Hsr 1144 Mathias Becquaert Aalst 1:11:24 1:11:20
5 5 e Hsr 968 Karel Moerman Diksmuide 1:11:43 1:11:39
6 6 e Hsr 871 Dries Depoortere Roeselare 1:11:45 1:11:40
7 7 e Hsr 1116 Jimay Bultinck Aartrijke 1:12:15 1:12:09
8 8 e Hsr 1139 Gerd Devos Dentergem 1:12:45 1:12:40
9 9 e Hsr 752 Pieter Geens Itegem 1:13:21 1:13:15
10 1 e H40+ 1175 Frederick Colpaert Kortemark 1:13:29 1:13:25
11 10 e Hsr 982 Stieperaere Davy Wevelgem 1:13:42 1:13:38
12 11 e Hsr 930 Nico Serroen Wevelgem 1:14:44 1:14:40
13 2 e H40+ 1004 Cedric De Caluwe Sint-Andries 1:15:10 1:15:06
14 12 e Hsr 1145 Tom Voet westerlo 1:15:26 1:15:20
15 1 e H50+ 927 Luc van Asbroeck Welle 1:15:45 1:15:41
16 13 e Hsr 987 Juliaan Van Lierde Parike 1:15:47 1:15:44
17 14 e Hsr 1042 Bart De Turck Geraardsbergen 1:15:49 1:15:44
18 15 e Hsr 1140 Whytie Priem Roeselare 1:16:21 1:16:16
19 16 e Hsr 715 Stijn De Blander Ninove 1:16:23 1:16:17
20 17 e Hsr 1047 Dries Lernout Geluwe 1:16:23 1:16:17
21 3 e H40+ 1111 Tomas Valcke Ledeberg (Gent) 1:16:40 1:16:36
22 4 e H40+ 1080 Alain Geerts Lede 1:16:53 1:16:47
23 18 e Hsr 943 Bart Verbeke Stasegem 1:17:00 1:16:55
24 19 e Hsr 1120 Auke van Driessche Zaventem 1:17:11 1:16:46
25 20 e Hsr 839 Bram Laevens Heestert 1:19:01 1:18:55
26 21 e Hsr 934 Kurt Vallé Moorsele 1:19:13 1:19:07
27 5 e H40+ 857 Loopgids Maarten Lovendegem 1:19:31 1:19:25
28 6 e H40+ 1265 Christ Vandenbroucke Moorsele 1:19:43 1:19:38
29 22 e Hsr 843 Donavan Leyn Menen 1:19:46 1:19:36
30 23 e Hsr 1177 Wazo De Rouck Geraardsbergen 1:19:48 1:19:44
31 24 e Hsr 1121 henk Omey Bavikhove 1:20:05 1:20:00
32 25 e Hsr 929 Mathieu Lazou Kortrijk 1:20:51 1:20:47
33 26 e Hsr 1229 Niels Vandenbroele Tielt 1:20:54 1:20:43
34 27 e Hsr 955 Samuel Putman Wielsbeke 1:21:01 1:20:56
35 7 e H40+ 951 Gilles Naniwe Braine L’alleud 1:21:13 1:21:06
36 28 e Hsr 967 Jan Vijverman Erpe-Mere 1:21:16 1:21:10
37 2 e H50+ 1222 Stefaan Derous Sint-Andries 1:21:21 1:21:11
38 29 e Hsr 834 Bjorn traen Ruiselede 1:21:32 1:21:25
39 30 e Hsr 790 Tim Vandenborne Oordegem 1:21:37 1:21:25
40 31 e Hsr 1093 Kevin D’Hondt Oudenaarde 1:21:39 1:21:32
41 32 e Hsr 889 Frederic Dheedene Waregem 1:21:42 1:21:37
42 33 e Hsr 953 Elias Schack Erpe 1:21:45 1:21:40
43 34 e Hsr 877 Andy Vossaert Beernem 1:21:57 1:21:48
44 35 e Hsr 1110 Jan Hoppenbrouwers Knokke-Heist 1:22:23 1:22:12
45 1 e Dames 668 Anjolie Engels-Wisse Middelburg 1:22:33 1:22:30
46 8 e H40+ 1153 Steven de Clercq Sint-Laureins 1:22:37 1:22:27
47 9 e H40+ 1051 Edwin de jaeger Zuiddorpe 1:22:49 1:22:44
48 36 e Hsr 1112 Urs de Poorter Aalter 1:23:21 1:23:14
49 10 e H40+ 749 Steven van Heirseele Eeklo 1:23:28 1:23:14
50 37 e Hsr 757 Bavo Sierens Maldegem 1:23:30 1:23:23
51 11 e H40+ 1154 Stijn Demeulemeester Zwevegem 1:23:42 1:23:35
52 12 e H40+ 887 Benny Thuy Sint Jansteen 1:23:49 1:23:35
53 13 e H40+ 931 Yves Vandemeulebroucke Avelegem 1:23:57 1:23:49
54 2 e Dames 670 Annelies Deketelaere Hooglede 1:24:00 1:23:55
55 14 e H40+ 1233 Serge De Blauwe Torhout 1:24:01 1:23:56
56 38 e Hsr 1084 Bram Decavel Kortrijk 1:24:08 1:23:59
57 15 e H40+ 965 Kris Meganck Sint-Lievens-Houtem 1:24:09 1:24:01
58 39 e Hsr 883 Martijn Kox Westdorpe 1:24:10 1:24:04
59 40 e Hsr 1079 Ward Goethals Adegem 1:24:11 1:24:01
60 16 e H40+ 1057 Sven Lycke Rumbeke 1:24:13 1:24:03
61 41 e Hsr 1148 Hendrik van der Elst Erpe-Mere 1:24:14 1:24:07
62 17 e H40+ 1220 Marnix Vandewattijne Geraardsbergen 1:24:21 1:24:16
63 42 e Hsr 751 Steven Desmet Otegem 1:24:22 1:24:14
64 3 e Dames 619 Annemie Danneels Ramskapelle (Knokke- 1:24:22 1:24:18
65 3 e H50+ 1115 Geert de Brouwer Erembodegem 1:24:23 1:24:15
66 18 e H40+ 1249 Frederik Heyman zomergem 1:24:27 1:24:20
67 19 e H40+ 928 Kristof Reynvoet Wortegem-petegem 1:24:32 1:24:28
68 43 e Hsr 1097 Olivier Verhaeke Zomergem 1:24:47 1:24:36
69 44 e Hsr 1122 Jan Riemens Waterland-Oudeman 1:25:01 1:24:52
70 20 e H40+ 846 Joffrey Defour Assebroek 1:25:04 1:24:57
71 21 e H40+ 808 Steven Vandenbussche Vlamertinge 1:25:06 1:24:59
72 22 e H40+ 945 Geert Roelandts Heule 1:25:09 1:24:59
73 45 e Hsr 1018 Tom Janssens Eksaarde 1:25:12 1:25:01
74 46 e Hsr 1176 Thomas Christiaans Deurle 1:25:28 1:24:58
75 23 e H40+ 829 Dominique Coulon Bellegem 1:25:39 1:25:31
76 47 e Hsr 1026 Frederik Van De Velde Zele 1:25:55 1:25:44
77 4 e Dames 612 Petra De Sadeleer Erpe-Mere 1:26:08 1:26:01
78 48 e Hsr 778 Nikolaas Notredame Izegem 1:26:11 1:26:00
79 49 e Hsr 1247 Tristan Van De Velde Melle 1:26:34 1:26:19
80 50 e Hsr 1048 Gerdi De Meester Nieuwerkerken 1:26:36 1:33:02
81 51 e Hsr 913 Andy Cocquyt Zelzate 1:26:38 1:26:27
82 4 e H50+ 864 Franky van Lierde Geluwe 1:26:44 1:26:40
83 24 e H40+ 817 Thierry Dooms Helkijn 1:26:45 1:26:35
84 25 e H40+ 865 Pascal D’halluin Bissegem 1:26:46 1:26:38
85 26 e H40+ 1022 Steven Callens Sint-Eloois-Winkel 1:26:47 1:26:36
86 5 e Dames 578 Veronique Coene Beernem 1:26:49 1:26:43
87 52 e Hsr 1223 Jeremy Rens Gistel 1:26:51 1:26:44
88 53 e Hsr 905 Ben Desnouck Kortrijk 1:26:58 1:26:48
89 54 e Hsr 701 Tim Buysse Assenede 1:27:00 1:26:46
90 5 e H50+ 1077 Gino Puystjens Lombardsijde 1:27:42 1:27:35
91 55 e Hsr 736 Tim Bekaert Kluisbergen 1:27:49 1:27:23
92 56 e Hsr 1029 Jurrit szarafinski Middelburg 1:27:54 1:27:24
93 57 e Hsr 1225 Guilaume Perneel Otegem 1:28:12 1:28:03
94 27 e H40+ 1132 Gunther Arlon 1:28:15 1:28:03
95 6 e H50+ 1207 Patrik Vankrunkelsven Laakdal 1:28:16 1:28:02
96 28 e H40+ 849 Allan van Alten Axel 1:28:17 1:28:10
97 6 e Dames 672 Gwendolyn De Deyne Aalter 1:28:18 1:28:15
98 7 e H50+ 1231 Hedwig Schockaert Gijzegem 1:28:22 1:28:00
99 29 e H40+ 1250 Edwin strobbe Zomergem 1:28:25 1:28:15
100 7 e Dames 631 Nathalie Michels Wondelgem 1:28:30 1:28:16
101 8 e H50+ 985 Paul Rosseel Veurne 1:28:36 1:28:23
102 58 e Hsr 869 Bram Louage Geluwe 1:28:40 1:28:34
103 8 e Dames 589 Ann Sofie Claeys Gent 1:28:42 1:28:36
104 9 e H50+ 922 Dirk Van Hijfte Watervliet 1:28:42 1:28:19
105 59 e Hsr 774 Kurt Marchand Anzegem 1:28:45 1:28:25
106 60 e Hsr 1028 Amor Maertens Breskens 1:28:46 1:28:35
107 61 e Hsr 1017 Michiel Cottenie Heestert 1:28:49 1:28:39
108 30 e H40+ 992 Wolter Vos Grijpskerke 1:28:50 1:28:39
109 10 e H50+ 1141 Olivier Goedertier Merelbeke 1:28:53 1:28:41
110 31 e H40+ 813 Marco Scherbeijn Cadzand 1:28:59 1:28:48
111 62 e Hsr 1171 Jorge Scheirens Brugge 1:29:22 1:29:13
112 32 e H40+ 1234 Stefan Calebout Heist-aan-Zee 1:29:23 1:29:10
113 63 e Hsr 916 Yannick De Caluwé Waterland Oudeman 1:29:27 1:29:15
114 11 e H50+ 1083 Piet van der Heyden Melle 1:29:32 1:29:19
115 1 e H60+ 914 Ivan De Muynck Ursel 1:29:33 1:29:23
116 64 e Hsr 910 Bert Verbeke Sint Laureins 1:29:44 1:29:32
117 65 e Hsr 722 Karel Mortelmans Oostende 1:29:46 1:29:36
118 66 e Hsr 1179 Yannick Van Lunter Serskamp 1:29:51 1:29:44
119 33 e H40+ 1133 Peter Roman Melle 1:29:53 1:29:38
120 34 e H40+ 961 Chris Deleesnyder Sint-Denijs 1:29:55 1:29:45
121 35 e H40+ 1166 Tom Tanghe Otegem 1:29:55 1:29:52
122 12 e H50+ 821 Johan Coulon Marijenkampenamme-Si 1:30:09 1:29:46
123 9 e Dames 549 Natalie De Ridder Lebbeke 1:30:10 1:30:01
124 36 e H40+ 1034 Frederic Ares Zwevegem 1:30:13 1:30:05
125 67 e Hsr 1019 Kristof Vereecke Wachtebeke 1:30:22 1:30:08
126 37 e H40+ 950 Tom Dewaele Avelgem 1:30:32 1:30:24
127 68 e Hsr 859 Jeroen Van Steendam Lede 1:30:43 1:30:33
128 13 e H50+ 977 Patrick Vermaeren Lede 1:30:43 1:30:20
129 38 e H40+ 721 Dave De Rouck Steenokkerzeel 1:30:54 1:30:41
130 39 e H40+ 717 Sandy Minnebo Aartrijke 1:30:57 1:30:48
131 69 e Hsr 797 Sebastian Wouters Gent 1:31:04 1:30:51
132 40 e H40+ 959 Peter Van de Walle Lembeke 1:31:08 1:30:47
133 70 e Hsr 1058 Glenn Vinckier Bavikhove 1:31:10 1:31:00
134 41 e H40+ 860 Lo Presti Bruxelles 1:31:22 1:31:02
135 71 e Hsr 1038 Jens Ketels Gistel 1:31:37 1:31:29
136 42 e H40+ 1135 Abi van Lare Terneuzen 1:32:03 1:31:50
137 43 e H40+ 1208 Rudy Bruyninckx Moorsel 1:32:18 1:31:56
138 14 e H50+ 1094 Dany Vlietinck Heist-aan-Zee 1:32:28 1:31:43
139 44 e H40+ 776 Robert Vroon Breskens 1:32:29 1:32:20
140 45 e H40+ 850 Joeri De Rijck Wechelderzande 1:32:38 1:32:04
141 46 e H40+ 1260 Björn Dubois Assebroek 1:32:43 1:32:30
142 47 e H40+ 893 Kurt Schreyen Evergem 1:32:44 1:32:33
143 48 e H40+ 1224 Vincent van Tyghem eernegem 1:32:46 1:32:39
144 72 e Hsr 856 Dieter Willems Brugge 1:32:47 1:32:31
145 15 e H50+ 755 Thierry Begeyn Brugge 1:32:52 1:32:45
146 16 e H50+ 1123 Marco Riemens Waterland-Oudeman 1:32:56 1:32:46
147 73 e Hsr 886 William Deraedt Ardooie 1:33:00 1:32:40
148 49 e H40+ 1068 Pascal Porreye OostVleteren 1:33:00 1:32:45
149 10 e Dames 572 Isabel Vermeulen Bellegem 1:33:02 1:32:54
150 50 e H40+ 1206 Gunther Mattens Aalst 1:33:04 1:32:41
151 17 e H50+ 885 Eddy van Eenooge Ingelmunster 1:33:06 1:32:17
152 51 e H40+ 1039 Brian Ameys Poperinge 1:33:08 1:32:52
153 52 e H40+ 1262 Roman Bartoszuk Zaventem 1:33:13 1:32:57
154 53 e H40+ 1012 Roger Lemmens Oosterzele 1:33:15 1:33:01
155 11 e Dames 616 Van der Jeught Roossie Maldegem 1:33:16 1:32:54
156 54 e H40+ 1257 Marnix Hillaert Moerbeke-Waas 1:33:23 1:33:08
157 55 e H40+ 1089 Philippe de Bock Oudenaarde 1:33:27 1:33:06
158 74 e Hsr 1006 Johnny Uitterhoeve Goes 1:33:30 1:33:12
159 75 e Hsr 1072 Sven Vermeulen Vlissingen 1:33:31 1:33:13
160 56 e H40+ 801 Bart De Beul Moorsel 1:33:38 1:33:13
161 57 e H40+ 1011 Borceux Francois Bruxelles 1:33:45 1:33:26
162 76 e Hsr 1007 Gino Volbrecht Oostende 1:33:53 1:33:38
163 58 e H40+ 920 Gino Sesselle Sint Jan In Erelmo 1:33:57 1:33:41
164 77 e Hsr 1142 Bart Hubreght Damme 1:34:00 1:33:52
165 59 e H40+ 991 David Mestdagh Sint-Michiels 1:34:24 1:34:12
166 78 e Hsr 844 Carl Salomez Oostnieuwkerke 1:34:36 1:34:26
167 18 e H50+ 783 Wim Van Schoor Temse 1:34:39 1:34:06
168 79 e Hsr 811 Patrick van Morrelgem Sluis 1:34:50 1:34:34
169 60 e H40+ 836 Tino Bresseleers Antwerpen 1:34:52 1:34:25
170 61 e H40+ 1098 Koen Landuyt Zomergem 1:34:54 1:34:46
171 80 e Hsr 975 Pieter Verbeke Poperinge 1:34:56 1:34:40
172 62 e H40+ 923 Joris De Neve Eeklo 1:34:57 1:34:39
173 81 e Hsr 958 Ben Vandenbussche Sint-Andries 1:34:58 1:34:28
174 82 e Hsr 1055 Meerpoel Nico Bambrugge 1:35:03 1:34:54
175 83 e Hsr 993 Jochem Bargeman Middelburg 1:35:08 1:34:57
176 84 e Hsr 773 Gregory Deceuninck Dadizele 1:35:09 1:34:47
177 85 e Hsr 762 Wim Timmerman Brugge 1:35:10 1:34:27
178 86 e Hsr 825 Michael De Moor Evergem 1:35:16 1:34:52
179 87 e Hsr 851 Siebe Hindryckx Brugge 1:35:23 1:34:53
180 88 e Hsr 941 Valentino Aledda Brussel 1:35:29 1:34:43
181 19 e H50+ 1033 Luc VAN DE VEN Galmaarden 1:35:30 1:35:18
182 63 e H40+ 892 Rob de Pagter Ritthem 1:35:31 1:35:16
183 64 e H40+ 880 Marc Loveniers Ouderghem 1:35:38 1:35:18
184 65 e H40+ 788 Wim Van Nieuwenhuize Oudenaarde 1:35:51 1:35:42
185 12 e Dames 627 Otieno Beryl Brugge 1:35:57 1:35:43
186 20 e H50+ 1069 Dieter Hemelsoet Evergem 1:36:08 1:35:32
187 21 e H50+ 822 Claeys Erik Sleidinge 1:36:11 1:35:51
188 13 e Dames 654 Sophie van Biervliet Knokke-Heist 1:36:14 1:36:05
189 89 e Hsr 803 Kenny Demeulenaere Lichtervelde 1:36:16 1:35:51
190 90 e Hsr 875 Miquel Van Den Driessche Berchem 1:36:19 1:35:59
191 22 e H50+ 769 Stefan Verbrugge Roeselare 1:36:21 1:35:58
192 66 e H40+ 918 Gert Schoors Adegem 1:36:23 1:36:06
193 2 e H60+ 963 Luc Despontin Brussels 1:36:26 1:36:06
194 14 e Dames 545 Esther Verhaegen Sluis 1:36:28 1:36:22
195 91 e Hsr 1150 Wouer Fevers Sint-Kruis (Brugge) 1:36:30 1:36:16
196 92 e Hsr 884 Ken Hunninck Nieuwenhove 1:36:33 1:36:19
197 93 e Hsr 734 Bruno De Rynck Roeselare 1:36:40 1:36:34
198 3 e H60+ 981 Noël Ryckeboer Poperinge 1:36:41 1:36:25
199 67 e H40+ 1016 Pieter Devloo Vlierzele 1:36:44 1:36:12
200 94 e Hsr 870 Olivier Debruyne Oostkamp 1:36:46 1:36:16
201 95 e Hsr 933 Kenny Engels Zingem 1:36:53 1:36:02
202 96 e Hsr 724 Ruben Callens Oudenaarde 1:36:54 1:36:02
203 68 e H40+ 921 Danny Versluys Watervliet 1:36:59 1:36:54
204 69 e H40+ 1156 Michiel Batthu Wevelgem 1:37:05 1:36:49
205 23 e H50+ 707 Hervé de Hemptinne Overijse 1:37:22 1:37:03
206 97 e Hsr 999 Nick neyt Zelzate 1:37:23 1:37:08
207 70 e H40+ 1126 Tom Castelein Knokke-Heist 1:37:31 1:36:44
208 15 e Dames 671 Veronique De Deene Moorsele 1:37:35 1:37:21
209 4 e H60+ 700 Marc De Keersmaecker Knokke-Heist 1:37:40 1:37:26
210 98 e Hsr 1064 Germund Vandewiele Heist-aan-Zee 1:37:47 1:37:32
211 71 e H40+ 1082 Jan Stockman Knokke-Heist 1:37:50 1:37:43
212 24 e H50+ 915 Kurt De Smet Eeklo 1:37:51 1:37:24
213 25 e H50+ 997 René Harinck Oost-Souburg 1:37:53 1:37:39
214 72 e H40+ 1183 Davy Spiessens Ardooie 1:37:54 1:37:29
215 73 e H40+ 708 Luc Meurisse Sint-denijs Zwevegem 1:37:55 1:37:31
216 26 e H50+ 1044 Paul Rogiers Zedelgem 1:38:07 1:37:49
217 99 e Hsr 818 Pablo Eggermont Lauwe 1:38:09 1:37:48
218 27 e H50+ 970 Luc Boonants Marke 1:38:11 1:38:00
219 28 e H50+ 1036 Werner Diestelmans Tessenderlo 1:38:13 1:38:08
220 74 e H40+ 980 Frank Schoof Destelbergen 1:38:18 1:38:00
221 100 e Hsr 775 Jean- Claude Maddelein Roeselare 1:38:19 1:37:57
222 101 e Hsr 1160 Arne Geerlings Zandhoven 1:38:22 1:37:40
223 75 e H40+ 718 Wim Teniers Rotselaar 1:38:23 1:37:58
224 76 e H40+ 1085 Yuran vanden Bershe Merelbeke 1:38:25 1:37:51
225 77 e H40+ 824 Filip Vyverman Herdersem 1:38:36 1:37:47
226 102 e Hsr 786 Hendrik Moers Borgerhout 1:38:42 1:38:08
227 78 e H40+ 835 Carlo Nobus Eede Zld 1:38:44 1:38:25
228 103 e Hsr 779 Bart Vandewiele Drongen 1:38:46 1:38:23
229 104 e Hsr 1052 Stieven Van de Velde Knokke-Heist 1:39:07 1:38:28
230 79 e H40+ 1168 William de Jonge Nieuwdorp Zld 1:39:12 1:38:28
231 29 e H50+ 748 Xavier Michels Oudenaarde 1:39:13 1:38:32
232 30 e H50+ 946 Herman van de Mergel Moerzeke 1:39:16 1:38:44
233 16 e Dames 524 Isabelle Marlier Ingooigem 1:39:17 1:38:53
234 80 e H40+ 1255 Perry Stoel Grijpskerke 1:39:17 1:39:03
235 31 e H50+ 1088 Frany Ghys Oudenaarde 1:39:25 1:39:05
236 32 e H50+ 1182 Pieter Longin Haacht 1:39:35 1:38:49
237 81 e H40+ 716 Peter Coen Brugge 1:39:38 1:38:46
238 17 e Dames 623 Fauve Vandendorpe Knokke 1:39:40 1:39:12
239 82 e H40+ 1031 Niek Wieland Axel 1:39:42 1:39:14
240 83 e H40+ 909 Christ De Wilde Eeklo 1:39:59 1:39:40
241 33 e H50+ 1100 John Vette Terneuzen 1:40:04 1:39:42
242 105 e Hsr 1073 Martijn Kools Antwerpen 1:40:13 1:39:34
243 84 e H40+ 702 Jurgen Lowie Esen 1:40:16 1:39:53
244 85 e H40+ 890 Lion Baas Vlissingen 1:40:17 1:40:01
245 86 e H40+ 1232 Vincent Stoops Leuven 1:40:19 1:39:51
246 106 e Hsr 832 Kris Vandewalle Lauwe 1:40:21 1:40:02
247 87 e H40+ 1105 Geert Glaude Roeselare 1:40:21 1:39:57
248 107 e Hsr 703 Dimmy Ivens Schoondijke 1:40:25 1:40:07
249 34 e H50+ 1074 Rudy van de Moortele Aalter 1:40:30 1:40:15
250 108 e Hsr 1261 Kenny Burssens Antwerpen 1:40:36 1:40:00
251 35 e H50+ 789 Bert Vandenborne Oordegem 1:40:44 1:40:20
252 109 e Hsr 1245 Noah Ryckenboer Londerzeel 1:40:50 1:40:37
253 36 e H50+ 861 Jonckheere Patrick Aartrijke 1:40:55 1:40:23
254 110 e Hsr 732 Diego Poppe Knokke-Heist 1:40:56 1:40:06
255 18 e Dames 597 Annelies Verstraete Knokke-Heist 1:41:10 1:40:58
256 111 e Hsr 906 Joachim Verhaeghe Wingene 1:41:11 1:40:41
257 88 e H40+ 781 Lieven de Paepe Aalter 1:41:21 1:40:59
258 89 e H40+ 866 De Vrieze Luc Deinze 1:41:21 1:41:03
259 37 e H50+ 1259 Giusti Roberto Westkapelle 1:41:27 1:40:38
260 90 e H40+ 853 Bene Pype Westrozebeke 1:41:27 1:40:51
261 112 e Hsr 1099 Laurens Huyghebaert Maldegem 1:41:32 1:41:09
262 91 e H40+ 1159 Koen Daems Aartselaar 1:41:34 1:41:15
263 92 e H40+ 1114 Alexandre Villez Menen 1:41:37 1:41:23
264 38 e H50+ 743 Frank Verhoeven Dilbeek 1:41:41 1:41:10
265 39 e H50+ 1056 Hedwig Van Beveren Moerbeke 1:41:41 1:41:15
266 93 e H40+ 1023 Francois van de Broecke Breskens 1:41:44 1:41:16
267 94 e H40+ 908 Jan Seynhaeve Wevelgem 1:41:46 1:41:28
268 40 e H50+ 795 Marc De Boeck Kontich 1:41:52 1:41:02
269 41 e H50+ 840 Kris Vannieuwenhuyse Kortrijk 1:41:56 1:41:36
270 95 e H40+ 852 Jean-luc vermeersch Sint-Denijs 1:42:04 1:41:41
271 96 e H40+ 1015 Ronald Van Loo Brakel 1:42:06 1:41:48
272 97 e H40+ 1045 Miguel Minnebo Zwevegem 1:42:06 1:41:43
273 113 e Hsr 1246 Ward Kerckaert Sint-Kruis (Brugge) 1:42:10 1:41:18
274 42 e H50+ 1124 Peter Vanderkeilen Knokke-Heist 1:42:31 1:41:36
275 43 e H50+ 729 Leo Bracke Axel 1:42:32 1:42:02
276 114 e Hsr 1180 Mark Dhuyvetter Biervliet 1:42:34 1:42:25
277 115 e Hsr 828 Pieter Verhaeghe Koksijde 1:42:38 1:42:27
278 19 e Dames 550 Dafne Gervais Hamme 1:42:55 1:42:24
279 116 e Hsr 972 Stefaan Arryn Lokeren 1:43:01 1:42:16
280 5 e H60+ 1230 Andre De Schrijver Geraardsbergen 1:43:07 1:42:54
281 20 e Dames 576 Greet Allemeersch Knokke-Heist 1:43:08 1:42:36
282 98 e H40+ 804 Vuylsteke fabrice Wevelgem 1:43:11 1:42:50
283 99 e H40+ 758 Steve Wittevrongel Brugge 1:43:17 1:42:21
284 117 e Hsr 791 Stan Neyrinck Roeselare 1:43:22 1:42:58
285 118 e Hsr 874 Wim Deduytsche Blankenberge 1:43:27 1:42:32
286 119 e Hsr 1117 Micheal Verstraeten Moerbeke-Waas 1:43:29 1:43:01
287 100 e H40+ 895 Yves Bracke GytsjerkZelzate 1:43:30 1:43:18
288 101 e H40+ 1125 Bruno de Keyser Ledeberg (Gent) 1:43:43 1:42:57
289 102 e H40+ 1061 Bart de Saedeleer Aalst 1:43:47 1:43:20
290 44 e H50+ 763 Luc Belis Brecht 1:43:58 1:43:08
291 21 e Dames 615 Ilse De Causemaeker Evergem 1:44:04 1:43:43
292 103 e H40+ 989 Dirk De Sutter Zwalm 1:44:06 1:43:46
293 45 e H50+ 712 Luc Hamerlinck Sint-laureins 1:44:07 1:43:33
294 22 e Dames 632 Martine Rosseel Knoke-Heist 1:44:17 1:43:41
295 104 e H40+ 1104 Didier Dewaele Knokke-Heist 1:44:17 1:43:53
296 23 e Dames 604 Patricia de Roeve Oudenaarde 1:44:34 1:44:21
297 120 e Hsr 1170 Toon Matthieu Iddergem 1:44:34 1:44:08
298 46 e H50+ 1065 The Roels Kloosterzande 1:44:41 1:44:11
299 105 e H40+ 983 Tom Vandevelde Gent 1:44:44 1:44:26
300 47 e H50+ 1118 Jar Jar Velde Gent 1:44:45 1:44:14
301 24 e Dames 583 Carine Buyens Lennik 1:44:49 1:44:17
302 121 e Hsr 966 Nicolas Holvoet Munte 1:44:51 1:44:24
303 106 e H40+ 1174 Frank Faes Sluis 1:44:53 1:44:35
304 122 e Hsr 1000 Vincent De Smet Ingelumunster 1:44:56 1:44:06
305 123 e Hsr 841 Peter Foré Sijsele 1:44:57 1:44:28
306 25 e Dames 663 Sabrina Deschacht Zwijnaarde 1:45:00 1:44:34
307 107 e H40+ 952 Dirk Van Noppen Meldert 1:45:02 1:44:38
308 26 e Dames 564 Kim Hendrickx Hoboken 1:45:03 1:44:38
309 108 e H40+ 1130 BArt Verhelst Tielt 1:45:06 1:44:53
310 27 e Dames 595 Michou Bousson Oostende 1:45:08 1:44:50
311 124 e Hsr 1091 coen kaijser Terneuzen 1:45:12 1:44:43
312 109 e H40+ 956 Jochen Nini Melle 1:45:17 1:44:51
313 110 e H40+ 1086 Bart Lievens Gavere 1:45:18 1:44:43
314 48 e H50+ 1087 Hans Dhondt gent 1:45:19 1:44:47
315 111 e H40+ 1070 Romy de Belie Lokeren 1:45:23 1:44:36
316 28 e Dames 609 Gaëlle HALSBERGHE Wervik 1:45:29 1:45:21
317 29 e Dames 617 Deruddere Lies Wevelgem 1:45:30 1:45:22
318 49 e H50+ 1037 Ronny Ketels Gistel 1:45:33 1:45:13
319 112 e H40+ 1137 Bart van Brugghe Brasschaat 1:45:44 1:45:08
320 6 e H60+ 785 Ronald Langenus Mechelen 1:45:45 1:44:48
321 50 e H50+ 847 Laurent Vanneste Nukerke 1:46:04 1:45:23
322 125 e Hsr 714 Yannick Vastenhout Terneuzen 1:46:09 1:45:41
323 30 e Dames 581 Katrien Paesbrugge Melle 1:46:15 1:45:26
324 51 e H50+ 911 Jan Strymes Sint Laureins 1:46:21 1:45:28
325 113 e H40+ 912 Pascal Van Hulle Maldegem 1:46:21 1:45:27
326 126 e Hsr 1043 Robert Lafertin Terneuzen 1:46:29 1:45:58
327 127 e Hsr 1013 Yourick Van Laere Lochristi 1:46:32 1:45:47
328 114 e H40+ 1090 Frederick Perneel Deinze 1:46:39 1:46:17
329 31 e Dames 650 Nathalie van Maldegem Maldegem 1:46:40 1:46:17
330 115 e H40+ 754 Gunther Segers Moorsel 1:46:43 1:46:17
331 128 e Hsr 863 Filip Everaert Mespelare 1:46:44 1:46:18
332 116 e H40+ 1032 Hugo Huygebaert Knesselare 1:46:46 1:46:35
333 52 e H50+ 761 Hans Vis Halsteren 1:47:19 1:46:23
334 117 e H40+ 936 Gorik Devos Ronse 1:47:25 1:46:46
335 129 e Hsr 796 Wim De Moyter Lettelingen 1:47:26 1:47:01
336 53 e H50+ 1066 Jack Mechielsen Spui 1:47:31 1:46:45
337 54 e H50+ 1041 Wim De Lannoy Aalter 1:47:33 1:46:38
338 118 e H40+ 1059 Nico Schelstraete Adegem 1:47:33 1:46:38
339 55 e H50+ 768 Verkinderen Nic Gent 1:47:34 1:46:46
340 32 e Dames 622 Michèle Roels Lokeren 1:47:41 1:46:57
341 130 e Hsr 1046 Yannick Rotsaert Leuven 1:47:45 1:46:47
342 131 e Hsr 1167 Botje de Coster Knokke-Heist 1:47:48 1:46:48
343 119 e H40+ 1108 Nikki Koentges Sluis 1:47:49 1:46:50
344 7 e H60+ 998 John Guequierre Middelburg 1:47:51 1:47:36
345 33 e Dames 613 Claire Sneyers Antwerpen 1:47:54 1:47:26
346 56 e H50+ 1172 Herman Vandesande Gooik 1:47:56 1:47:27
347 34 e Dames 658 Monique Nobus-van de Broecke Aardenburg 1:48:12 1:47:35
348 57 e H50+ 739 Lieven Deseure Roeselare 1:48:19 1:47:46
349 35 e Dames 535 Els Vandenbussche Roeselare 1:48:19 1:47:46
350 8 e H60+ 855 Joseph Jacobs Ekeren 1:48:23 1:47:33
351 132 e Hsr 810 Peet Wijnen Eindhoven 1:48:28 1:47:41
352 133 e Hsr 1010 Frederik Maes Koolskamp 1:48:30 1:48:03
353 134 e Hsr 939 David Defour Koolskamp 1:48:34 1:48:06
354 135 e Hsr 938 Bart Laleman Brugge 1:48:41 1:48:13
355 120 e H40+ 1119 Reinhold de Kosten Zingem 1:48:41 1:48:10
356 58 e H50+ 809 Glenn De Buf Oostende 1:48:42 1:48:19
357 36 e Dames 591 Marijke Taragola Gent 1:48:43 1:48:25
358 59 e H50+ 812 Luc De Maerteleere Sint-Laureins 1:48:48 1:48:16
359 37 e Dames 606 Evelien de Visser IJzendijke 1:48:57 1:48:13
360 38 e Dames 536 Laura Rampelberg Dilbeek 1:48:58 1:48:00
361 39 e Dames 635 Katrien Van Acker Knesselare 1:48:58 1:48:24
362 60 e H50+ 899 Stefaan Obreno Knokke-Heist 1:49:00 1:48:47
363 136 e Hsr 756 Peter van den heuvel Zierikzee 1:49:17 1:48:56
364 9 e H60+ 833 Ruud Fredriks ‘s-Heerenhoek 1:49:22 1:48:53
365 40 e Dames 557 Nele Debusschere Ardooie 1:49:30 1:49:04
366 61 e H50+ 937 Ivan Deweirdt Evergem 1:49:30 1:49:09
367 137 e Hsr 1113 Piter Soete Anzegem 1:49:32 1:49:17
368 41 e Dames 621 Hilde Dhont Gent 1:49:34 1:48:42
369 62 e H50+ 704 Jan Van der Straeten Kachtem 1:49:35 1:49:15
370 42 e Dames 630 Kim Dijke Oost-Souburg 1:49:37 1:49:15
371 138 e Hsr 1021 Danny Dijke Oost-Souburg 1:49:49 1:49:27
372 63 e H50+ 745 Titart Paul Bruxelles (Uccle) 1:49:59 1:49:10
373 121 e H40+ 798 Christophe Vancoillie Pittem 1:50:01 1:49:20
374 122 e H40+ 845 Patrick Pielaat Terneuzen 1:50:05 1:49:21
375 123 e H40+ 1251 Johnny Crijns Aartselaar 1:50:05 1:49:26
376 139 e Hsr 1157 Gerben Jan van Harten Arnhem 1:50:09 1:49:22
377 124 e H40+ 974 Dries Vanderschaeghe Assebroek 1:50:17 1:49:51
378 140 e Hsr 1035 Frederik Defloo Waardamme 1:50:19 1:49:53
379 125 e H40+ 926 Tony Misman Watervliet 1:50:39 1:50:27
380 126 e H40+ 878 Beerens Bart Roosdaal 1:50:41 1:49:52
381 141 e Hsr 949 Kevin Defieuw Gullegem 1:50:46 1:50:08
382 127 e H40+ 711 Wim Baert Oedelem 1:50:47 1:49:52
383 43 e Dames 636 Lore Vervoort Leuven 1:50:51 1:49:54
384 64 e H50+ 1030 Joost Raman Evergem 1:51:00 1:50:37
385 142 e Hsr 1063 Klaas Pype Zonnebeke 1:51:10 1:50:33
386 10 e H60+ 1096 Marc de reu Mechelen 1:51:18 1:50:39
387 44 e Dames 551 Kathy Petit Oudenaarde 1:51:20 1:50:53
388 65 e H50+ 706 Constant Peter Ruddervoorde 1:51:22 1:50:28
389 45 e Dames 594 Esther de Koning Heinkenszand 1:51:22 1:50:44
390 66 e H50+ 719 Rini Fenijn Nieuwvliet 1:51:31 1:51:02
391 143 e Hsr 1002 Sylvain Borremans Ronse 1:51:32 1:51:02
392 128 e H40+ 1169 Alain Vermeulen Gavere 1:51:35 1:51:00
393 129 e H40+ 1020 Kurt Leyman Merelbeke 1:51:36 1:51:01
394 144 e Hsr 848 Peter Van Maele Deinze 1:51:39 1:51:02
395 46 e Dames 605 Jessika Mathys Ronse 1:51:40 1:51:01
396 67 e H50+ 932 Pierre FALQUE La Hulpe 1:51:49 1:51:19
397 130 e H40+ 1152 Bernard Bucquoye Brugge 1:52:06 1:51:12
398 47 e Dames 565 Katia Vandecaveye Tielt 1:52:10 1:51:45
399 145 e Hsr 1040 Dimitri De Windt Zeebrugge 1:52:13 1:51:19
400 131 e H40+ 819 Kristof Gillis Wingene 1:52:15 1:51:43
401 146 e Hsr 1092 Sebastien Eeckhaut Vlezembeek 1:52:15 1:51:25
402 68 e H50+ 1101 Alex Koussonsky Arc-Ainières 1:52:16 1:51:34
403 147 e Hsr 799 Tom Desmedt Meulebeke 1:52:19 1:51:38
404 11 e H60+ 767 Luc GERNAEY Zandbergen 1:52:20 1:51:39
405 48 e Dames 590 Marleen Finoulst Leuven 1:52:20 1:51:43
406 49 e Dames 539 Wanda Zegers Terneuzen 1:52:26 1:51:56
407 50 e Dames 540 Cathy Poppe Terneuzen 1:52:26 1:51:55
408 51 e Dames 652 Katleen Mels Lokeren 1:52:38 1:52:03
409 148 e Hsr 1226 Bart Lievens Ertvelde 1:52:39 1:52:02
410 132 e H40+ 1107 Bart van de Putte Aalst 1:52:45 1:52:05
411 133 e H40+ 978 Michel Van de Putte Aalst 1:52:47 1:52:08
412 69 e H50+ 1014 Ruud Geldof Middelburg 1:52:52 1:52:29
413 149 e Hsr 800 Teddy Vansteenwinkel Kachtem 1:52:54 1:52:13
414 70 e H50+ 976 Van Leirsberghe Paul Oedelem 1:53:00 1:52:16
415 71 e H50+ 764 Alain de Meyer Sint-gillis-waas 1:53:10 1:52:17
416 134 e H40+ 1109 Dimitri Antonissen Antwerpen 1:53:11 1:52:31
417 135 e H40+ 782 Alex Gheerolfs Ronse 1:53:14 1:52:44
418 136 e H40+ 1151 Jack Folkersma Terneuzen 1:53:19 1:52:47
419 137 e H40+ 1129 Peter de Smet Brakel 1:53:28 1:53:06
420 150 e Hsr 742 Thomas van Vooren Eindhoven 1:53:33 1:52:51
421 52 e Dames 532 Nola Cools Gent 1:53:36 1:52:39
422 53 e Dames 559 Dorine Vandermeersch Vlamertinge 1:53:47 1:53:29
423 72 e H50+ 1254 Anthony De Muynck Aalter 1:53:52 1:53:22
424 54 e Dames 555 Wendy van de Velde Oostburg 1:54:00 1:53:45
425 151 e Hsr 837 Kristof Calis Gullegem 1:54:02 1:53:12
426 12 e H60+ 1095 Dirk van Cuyck Zomergem 1:54:03 1:53:34
427 152 e Hsr 747 Antoni Faccenda Destelbergen 1:54:06 1:53:34
428 153 e Hsr 726 Thierry Dever ReadtsjerkHeusden 1:54:08 1:53:22
429 13 e H60+ 1075 Herman van de Vijver Waasmunster 1:54:10 1:53:42
430 154 e Hsr 731 Sef Rais Vilvoorde 1:54:13 1:53:59
431 55 e Dames 657 Isabelle de Leu Blankenberge 1:54:16 1:53:22
432 138 e H40+ 1027 Christiaan velle Bredene 1:54:17 1:53:20
433 56 e Dames 592 Karin van Noorden Vlissingen 1:54:21 1:53:47
434 139 e H40+ 1242 Marc Corijn Kapellebrug 1:54:33 1:54:06
435 155 e Hsr 1081 Joeri van de Gender Herentals 1:54:35 1:54:07
436 73 e H50+ 1244 Geert Buyse Heule 1:54:36 1:54:02
437 74 e H50+ 1078 Robin Puijstjens Oostende 1:54:37 1:54:06
438 75 e H50+ 784 Dirk Van Meirvenne Hamme 1:54:39 1:54:04
439 57 e Dames 567 Lotte Van Meirvenne Borgerhout 1:54:39 1:54:03
440 156 e Hsr 947 Laurens Tembuyser Gent 1:54:43 1:53:54
441 157 e Hsr 858 Michael Saelens Ledegem 1:55:09 1:54:35
442 58 e Dames 660 Annick Dendooven Koksijde 1:55:09 1:54:16
443 140 e H40+ 954 Hendrik de Wilde Asse 1:55:10 1:54:32
444 59 e Dames 580 Jacqueline Maas Zuidzande 1:55:13 1:54:48
445 158 e Hsr 1264 Peter Vervaet Lokeren 1:55:22 1:54:38
446 141 e H40+ 973 Kurt D’hoore Zomergem 1:55:22 1:54:53
447 142 e H40+ 1158 Adam Kursa Blankenberge 1:55:32 1:54:38
448 159 e Hsr 1227 koen Vantorre Heist-aan-Zee 1:55:36 1:54:42
449 143 e H40+ 1221 Ronny de Groene Kalken 1:55:40 1:54:52
450 60 e Dames 676 Brigitte Roels Kalken 1:55:40 1:54:52
451 160 e Hsr 1103 Tom Sas Antwerpen 1:55:42 1:55:00
452 61 e Dames 610 Aly Talen Antwerpen 1:55:59 1:55:40
453 144 e H40+ 1263 Marc Becue Oostkamp 1:56:02 1:55:15
454 62 e Dames 520 Kimberley D’Hoore Sluis 1:56:05 1:55:17
455 161 e Hsr 1178 Nico Lamont Kruishoutem 1:56:06 1:55:15
456 162 e Hsr 1253 Bjorn Soenen Staden 1:56:11 1:55:37
457 76 e H50+ 1102 Rudi de Waele Heist-aan-Zee 1:56:32 1:55:39
458 163 e Hsr 1009 Matti Anckaert Outrijve -Avelgem 1:56:35 1:55:42
459 14 e H60+ 823 Antoine Audenaert Oostakker 1:56:36 1:55:42
460 77 e H50+ 1008 Jannick Anckaert Outrijve Avelgem 1:56:36 1:55:43
461 145 e H40+ 1161 Marco Olivier Vlissingen 1:56:44 1:56:11
462 63 e Dames 588 Lieve Vercauteren Beveren 1:56:45 1:56:11
463 64 e Dames 649 Dominique Vansteenkiste Temse 1:56:45 1:56:11
464 146 e H40+ 900 Gerry Blaakman Terneuzen 1:56:48 1:55:50
465 147 e H40+ 746 Guy Van Driessche Graauw 1:57:00 1:56:04
466 65 e Dames 582 Sylvie Poppe Knokke-Heist 1:57:00 1:56:24
467 66 e Dames 593 Nicole Serrarens Sint Jansteen 1:57:00 1:56:03
468 148 e H40+ 868 Joost Blontrock Gistel 1:57:02 1:56:13
469 149 e H40+ 1127 Robert van de Kerkhove Aardenburg 1:57:15 1:56:47
470 67 e Dames 669 Iris van de Kerkhove Aardenburg 1:57:15 1:56:47
471 164 e Hsr 750 Jeremy De Brauwer Emblem 1:57:22 1:56:22
472 68 e Dames 674 Sabine Stevens Brasschaat 1:57:30 1:56:39
473 165 e Hsr 765 Dieter Roos Brakel 1:57:34 1:56:53
474 69 e Dames 625 Martine Samyn Westkapelle 1:57:36 1:57:01
475 150 e H40+ 1143 Christophe Lesschaeve Geraardsbergen 1:57:39 1:56:48
476 151 e H40+ 1256 Jurgen Willemsen Schoondijke 1:57:39 1:57:15
477 78 e H50+ 1173 Wim van de Putte Gent 1:57:40 1:56:55
478 166 e Hsr 1134 Gil Dias Brussel/Bruxelles 1:57:48 1:56:48
479 70 e Dames 653 Evi Du-Tre Belsele 1:58:05 1:57:30
480 79 e H50+ 979 Peter Verschueren Oudenaarde 1:58:34 1:57:49
481 71 e Dames 646 Tine Verfaillie Oostkamp 1:58:38 1:57:37
482 80 e H50+ 1131 Johan de Waele Aalst 1:58:38 1:57:39
483 81 e H50+ 1060 Parrick Schellekens Erembodegem 1:58:43 1:57:43
484 82 e H50+ 873 Raf De Groot Denderwindke 1:58:56 1:58:06
485 167 e Hsr 730 Quinten Lelievre Sint Lievens Houtem 1:59:19 1:58:35
486 15 e H60+ 971 Imo Jongepier Nieuw- en Sint Joosland 1:59:21 1:58:21
487 152 e H40+ 995 Franky Ovaere Zwevegem 1:59:25 1:59:15
488 72 e Dames 661 Kathy Debruyne Koksijde 1:59:27 1:58:33
489 73 e Dames 644 Elke Borms Erembodegem 1:59:29 1:58:31
490 74 e Dames 643 Anne-Marie Thomaes Hoofdplaat 1:59:42 1:58:55
491 168 e Hsr 1248 Bart Van De Voorde Lokeren 1:59:45 1:59:05
492 75 e Dames 569 Karmen Vandendriessche Knokke-heist 1:59:46 1:59:08
493 76 e Dames 629 Annick Focquet Vlierzele 1:59:48 1:59:09
494 83 e H50+ 735 Filip De Roeck Goeferdinge 2:00:02 1:59:27
495 84 e H50+ 948 Dirk Tembuyser Oudenaarde 2:00:08 1:59:20
496 77 e Dames 618 Caroline Campe Brugge 2:00:20 2:00:06
497 16 e H60+ 1181 Martin Gyselinck Brugge 2:00:27 2:00:14
498 153 e H40+ 662 Martine Vandenberghe Koksijde 2:00:30 1:59:36
499 169 e Hsr 709 Dieter FOré Maldegem 2:00:34 2:00:05
500 78 e Dames 526 Melanie Bode Aardenburg 2:00:36 2:00:12
501 79 e Dames 528 Tjarda Omta Kuitaart 2:00:38 1:59:42
502 154 e H40+ 1001 Alain Bruylandt St-Amandsberg 2:00:38 1:59:53
503 80 e Dames 614 Nele De Coninck Oudenaarde 2:00:50 2:00:10
504 85 e H50+ 917 Ivan Verbeke Sint Laureins 2:00:52 2:00:15
505 170 e Hsr 737 Davy Vandenbussche Langemark 2:00:54 2:00:46
506 155 e H40+ 831 Wim Marin Kieldrecht 2:01:03 2:00:06
507 81 e Dames 596 Carine Vandael Knokke Heist 2:01:07 2:00:28
508 82 e Dames 554 Conny De Zutter Damme 2:01:08 2:00:29
509 156 e H40+ 741 Johan Baudewijn Moerbeke 2:01:14 2:00:43
510 83 e Dames 677 Rosette Verkaart Vlissingen 2:01:14 2:00:40
511 157 e H40+ 919 Nico Acke Brugge 2:01:16 2:00:59
512 84 e Dames 648 Mieke Mervelde Oostkamp 2:01:30 2:01:17
513 86 e H50+ 723 Bernard Seeuws Evergem 2:01:31 2:01:09
514 87 e H50+ 1235 Philippe van Hoof Sint-Truiden 2:01:38 2:00:54
515 17 e H60+ 1243 Frits van Borrendam Middelburg 2:01:40 2:01:16
516 85 e Dames 542 Lie Vandenberghe Koolskamp 2:01:41 2:01:08
517 171 e Hsr 994 Maxim ovaere Zwevegem 2:01:46 2:01:35
518 172 e Hsr 1054 Ruben Van de Velde Knokke-Heist 2:01:46 2:01:08
519 88 e H50+ 986 Harry Durinck Kalken 2:01:47 2:01:18
520 86 e Dames 527 Emanuela Bracke Axel 2:01:51 2:01:20
521 89 e H50+ 1053 Hendrik Van de Velde Knokke-Heist 2:01:52 2:01:13
522 90 e H50+ 802 Peter kuijper Lewedorp 2:01:59 2:01:05
523 158 e H40+ 827 Daniël Clovin Kalken 2:02:29 2:01:48
524 87 e Dames 620 Devinck martine Knokke heisEmmeloord 2:02:36 2:02:01
525 88 e Dames 624 De Keyser Annick Knokke-Heist 2:02:37 2:02:00
526 159 e H40+ 771 Christof Persyn Lissewege 2:02:48 2:02:20
527 89 e Dames 608 Lies Casseau Meldert 2:02:50 2:02:26
528 160 e H40+ 814 Jan De Coninck Grimbergen 2:02:52 2:02:12
529 90 e Dames 563 Marion MAES Grimbergen 2:02:53 2:02:12
530 173 e Hsr 1147 David Rottiers Wondelgem 2:02:54 2:01:51
531 91 e Dames 651 Anne-Marie Verbruggen Waasmunster 2:03:32 2:03:04
532 161 e H40+ 1062 Wim De Boeck Aalst 2:03:37 2:02:58
533 162 e H40+ 1138 Olaf Bakker Sint-Martens-Latem 2:03:37 2:02:49
534 92 e Dames 566 Jent’l Lefevre Gijzegem 2:03:41 2:02:48
535 91 e H50+ 904 Edwin van Gaalen Kamperland 2:03:55 2:03:45
536 93 e Dames 538 Els Zweistra Terneuzen 2:04:06 2:03:36
537 174 e Hsr 772 Jeroen Hoofd Dikkebus 2:04:06 2:03:49
538 163 e H40+ 760 Werner Stapel Ranst 2:04:11 2:03:27
539 92 e H50+ 805 Martin claeys Brugge 2:04:28 2:03:27
540 175 e Hsr 753 Sam Van Den Berge Gent 2:04:45 2:03:55
541 18 e H60+ 901 Henk Decraecke Zwalm 2:04:45 2:04:25
542 94 e Dames 586 Marie Lorré Wetteren 2:04:46 2:03:49
543 93 e H50+ 1067 Danny van den Berge Sint-Maria-Latem 2:04:46 2:03:55
544 95 e Dames 587 Krista Van Riet Wetteren 2:04:47 2:03:49
545 94 e H50+ 1071 Frank Acke BalkMoorsele 2:04:51 2:04:12
546 176 e Hsr 733 Brecht Van Wassenhove Antwerpen 2:04:56 2:04:10
547 96 e Dames 556 Inge Quataert Aardenburg 2:05:10 2:04:28
548 95 e H50+ 793 Benoit De Witte Gent 2:05:26 2:04:26
549 97 e Dames 570 Laenen Linda Kapellen 2:05:30 2:04:40
550 19 e H60+ 862 Christian Herteleer Bellem Aalter 2:06:08 2:05:16
551 98 e Dames 641 Vanessa Priem Bavikhove 2:06:14 2:05:46
552 96 e H50+ 744 Martin Billiau Dendermonde 2:06:16 2:05:18
553 99 e Dames 673 Karin de Backer Brasschaat 2:06:24 2:05:34
554 100 e Dames 642 Carina van Gendt Erembodegem 2:06:26 2:05:27
555 101 e Dames 666 Fran Pennynck Oostende 2:06:34 2:05:51
556 102 e Dames 655 Suset de Feijter Oostburg 2:06:37 2:05:53
557 103 e Dames 579 Celi Katrien Rumbeke 2:07:09 2:06:38
558 104 e Dames 664 Marie-Laurance Janssens Heist-aan-Zee 2:07:13 2:06:47
559 105 e Dames 665 Els Kinnet Brugge 2:07:13 2:06:46
560 20 e H60+ 964 Jean pierre BUGADA Bruxelles 2:07:27 2:06:24
561 106 e Dames 659 Nathalie Goyvaerts Heist-aan-Zee 2:07:27 2:06:30
562 107 e Dames 544 Stien Denys Antwerpen 2:07:34 2:06:39
563 108 e Dames 568 Sanne Nieulandt Herdersem 2:07:34 2:06:54
564 109 e Dames 546 Ann Polfliet Sint-Gillis-Waas 2:07:50 2:06:57
565 110 e Dames 548 Stefanie Colpaert Ramskapelle 2:08:32 2:07:54
566 164 e H40+ 988 Sven Hernot Ramskapelle 2:08:32 2:07:54
567 111 e Dames 541 Mieke Reubens Knokke-Heist 2:08:33 2:07:54
568 112 e Dames 571 Lynn De Bruyker Moerkerke 2:08:33 2:07:54
569 165 e H40+ 794 Boudewijn Van Autreve Gent 2:08:44 2:08:01
570 113 e Dames 656 Lien Coenen Vorselaar 2:09:10 2:08:31
571 114 e Dames 633 Martina Verstrynge Beernem 2:09:14 2:08:22
572 177 e Hsr 925 Tim Verbeke Sint Laureins 2:09:42 2:08:41
573 115 e Dames 602 Jessie Verbeke Sint Laureins 2:09:42 2:08:39
574 116 e Dames 626 Linda Van Gool Sint-Kruis-Winkel 2:10:01 2:09:15
575 97 e H50+ 1076 Patrick Willemarck Knokke-Heist 2:10:10 2:09:29
576 117 e Dames 645 Maud van Leening Sluis 2:10:23 2:09:39
577 118 e Dames 640 Katrien Riemaecker Knokke-Heist 2:10:24 2:09:48
578 119 e Dames 638 Annemiek de Die Terneuzen 2:10:33 2:09:50
579 21 e H60+ 1106 Jan de Jonge driewegen 2:10:33 2:09:31
580 120 e Dames 525 Marja Hofman Terneuzen 2:10:34 2:09:51
581 98 e H50+ 924 Philip Verwaeghe Aalter 2:10:34 2:09:38
582 22 e H60+ 898 Hubert Roels Kloosterzande 2:11:15 2:10:42
583 178 e Hsr 725 Philippe Mariman Beveren 2:11:31 2:10:50
584 121 e Dames 667 Chloë Berton Varsenare 2:11:43 2:11:01
585 99 e H50+ 838 Aelvoet Michel Ronse 2:11:46 2:11:02
586 166 e H40+ 1155 Paul Wybo Torhout 2:11:50 2:10:54
587 122 e Dames 585 Monique de rooij Hoek 2:11:53 2:11:05
588 167 e H40+ 826 Marc Dezutter Knokke Heist 2:11:55 2:11:04
589 123 e Dames 562 Ineke van Morrelgem Sluis 2:12:00 2:11:16
590 124 e Dames 647 Imelda de Poorter Terneuzen 2:12:27 2:11:56
591 125 e Dames 577 Lut Vandenbosch Loonbeek 2:13:08 2:12:56
592 126 e Dames 584 Marie Jeanne De Keyser Bellem Aalter 2:13:10 2:12:23
593 127 e Dames 599 Charlotte De Baere Maldegem 2:13:10 2:12:24
594 128 e Dames 601 Marianne De Baedts Eeklo 2:13:10 2:12:10
595 129 e Dames 603 Heidi Roeygens Maldegem 2:13:10 2:12:24
596 100 e H50+ 960 Philip De Vroe Sleidinge 2:13:12 2:12:25
597 130 e Dames 530 Petra Ulijn Terneuzen 2:13:18 2:12:35
598 131 e Dames 573 Frauke Naessens Waregem 2:13:19 2:12:42
599 132 e Dames 637 Marjan Mistiaen Zuidzande 2:13:27 2:13:02
600 179 e Hsr 1149 Johan Rosiers Hoboken (Antwerpen) 2:13:49 2:13:25
601 23 e H60+ 1258 Ivan Rosenbaum Bruxelles 2:15:17 2:14:28
602 133 e Dames 529 Sigrid Pollentier Rumbeke 2:15:21 2:14:48
603 101 e H50+ 944 Benoit Huyskens Sint-Stevens-Woluwe 2:15:26 2:14:27
604 168 e H40+ 807 Erik van Liere Nieuwdorp Zld 2:16:42 2:15:47
605 134 e Dames 560 Christa Maenhaut Knesselare 2:17:12 2:16:25
606 135 e Dames 561 Adèle Van Hecke Zomergem 2:17:12 2:16:25
607 136 e Dames 675 Saskia Vermeulen Kalken 2:17:55 2:17:05
608 169 e H40+ 969 Kurt Parmentier Wevelgem 2:19:46 2:19:06
609 24 e H60+ 816 Hedwig Trappeniers Koksijde 2:20:39 2:20:04
610 137 e Dames 678 Hilde Logghe Brugge 2:20:40 2:20:05
611 102 e H50+ 1005 Rudy Vande Velde Wachtebeke 2:21:43 2:20:57
612 25 e H60+ 1252 wim wijma Tilburg 2:22:23 2:21:58
613 138 e Dames 574 Eveline Voet Waregem 2:40:42 2:40:04


Clubklassement

Snelste club Halve Marathon

Plaats Clubnaam Som tijd 5 beste lopers Geldprijs
Prijswinnaars
Clubs/Verenigingen met minder dan 5 geregistreerde clubklassement lopers op de halve marathon zijn niet opgenomen in het overzicht. Klassement op basis van bruto tijd.
1 AC GERAARDSBERGEN

Stijn De Vulder – 3e – 01:11:07
Juliaan Van Lierde – 16e – 01:15:47
Bart De Turck – 17e – 01:15:49
Wazo De Rouck – 30e – 01:19:48
Marnix Vandewattijne – 62e – 01:24:21
6:26:52 € 350,-
2 EENDR. AALST (EA)

Ward Oosterlinck – 2e – 01:10:45
Mathias Becquaert – 4e – 01:11:24
Jan Vijverman – 36e – 01:21:16
Elias Schack – 42e – 01:21:45
Hendrik van der Elst – 61e – 01:24:14
6:29:24 € 275,-
3 KAA GENT

Nico Serroen – 12e – 01:14:44
Luc van Asbroeck – 15e – 01:15:45
Mathieu Lazou – 32e – 01:20:51
Yves Vandemeulebroucke – 53e – 01:23:57
Kristof Reynvoet – 67e – 01:24:32
6:39:49 € 175,-
4 DE KREKENLOPERS

Steven de Clercq – 46e – 01:22:37
Andy Cocquyt – 81e – 01:26:38
Dirk Van Hijfte – 103e – 01:28:42
Yannick De Caluwé – 113e – 01:29:27
Ivan De Muynck – 115e – 01:29:33
7:16:57 € 100,-
5 DAPALO

Dries Lernout – 19e – 01:16:23
Christ Vandenbroucke – 28e – 01:19:43
Franky van Lierde – 82e – 01:26:44
Bram Louage – 102e – 01:28:40
Gaëlle HALSBERGHE – 316e – 01:45:29
7:16:59 € 70,-
Overige clubs
6 KAV ROESELARE (AVR) 7:20:47
7 NO LIMIT TEAM (NLT) 7:25:37
8 RCB 7:35:11
9 MANAGERS MARATHON CLUB 7:35:33
10 TILLIT SMSBOX 7:39:27
11 JC AALTER 7:46:21
12 BEHO 8:03:33
13 FLAC 8:09:44
14 3TK 8:09:58
15 SODIBRUG 8:16:05
16 RUNNERS EVERGEM 8:16:41
17 AV DE WIELINGEN 8:19:46
18 MMC 8:29:26
19 ALVA (ATL. LAND VAN AALST 8:40:25
20 KASVO 9:02:56
21 VLIERZELE SPORTIEF 9:11:56
22 GENT LOOPT 9:24:20
23 JC MOERBEKE 9:26:41

 

Grootste club Overall Definitieve uitslag

Plaats Clubnaam Aantal lopers Geldprijs
Prijswinnaars
1 De Krekenlopers 47 € 150,-
2 No Limit Team (NLT) 44 € 110,-
3 Managers Marathon Club 24 € 50,-
Overige clubs
4 AV De Wielingen 19
5 AVI Ingelmunster 19
6 RCB 17
7 alva (Atl. Land van Aalst 15
8 JC Aalter 15
9 MMC 15
10 sodibrug 15
11 3TK 14
12 AV ’56 14
13 De Wielingen 14
14 KAA Gent 13
15 KAV Roeselare (AVR) 12
16 JC Brakel 11
17 Eendr. Aalst (EA) 10
18 ktdc kortrijk 10
19 Runners Evergem 10
20 JoggingClub Herzele 9
21 SMO 9
22 AC Geraardsbergen 8
23 Forza8740 8
24 BEHO 7
25 Gent Loopt 7
26 JC Zwalm 7
27 Olympic Brugge 7
28 Scheldesport 7
29 AV Molenland 6
30 FLAC 6
31 JC Moerbeke 6
32 KASVO 6
33 Spiridon Aalst 6
34 Tillit smsbox 6
35 DAPALO 5
36 Dynamica 5
37 JC Scheldevallei Melsen 5
38 RK HAV 5
39 Vlierzele Sportief 5