26e editie Zondag 17 maart 2019

Uitslagen 2018

Kids run | Vijf van Sluis | Tien van Sluis | Halve Marathon | Clubklassement

De uitslagen worden mogelijk gemaakt door meetapparatuur van Racetimer, zoek uw naam, klik door voor details en videofinish.

Kids Run

Positie Positie per categorie Borstnummer Naam Woonplaats Bruto tijd Netto tijd
1 1 e jongen 1523 Charles Willems Knokke-Heist 3:47 3:47
2 2 e jongen 1524 Emile Willems Knokke-Heist 3:55 3:55
3 3 e jongen 1533 Andres Merlier Russeignies 4:28 4:28
4 4 e jongen 1522 Edwin Dekker Oostburg 4:29 4:29
5 5 e jongen 1462 Lani Nagels Oostende 4:33 4:33
6 6 e jongen 1460 Deleersnyder Remy Sint-Denijs 4:58 4:58
7 7 e jongen 1468 Vic Ares Zwevegem 4:59 4:59
8 8 e jongen 1469 Arno Ares Zwevegem 4:59 4:59
9 9 e jongen 1532 Axel Merlier Russeignies 4:59 4:59
10 10 e jongen 1519 jens Maertens Hoofdplaat 5:14 5:14
11 1 e meisje 1521 Sayenna Verhaege Sluis 5:17 5:17
12 11 e jongen 1474 Dylano de Jonge Nieuwdorp Zld 5:22 5:22
13 2 e meisje 1471 Kyana Meurisse Sint-Denijs Zwevegem 5:25 5:25
14 3 e meisje 1525 Marthe Engels Lokeren 5:25 5:25
15 12 e jongen 1463 Jules Blyweert Gontrode 5:26 5:26
16 13 e jongen 1470 Ilian Beunens Avelgem 5:27 5:27
17 4 e meisje 1475 Lisa Verhanneman Lichtervelde 5:27 5:27
18 14 e jongen 1530 Floris Vermue Sluis 5:39 5:39
19 5 e meisje 1466 Louise foret Orroir 5:44 5:44
20 15 e jongen 1518 Lenn vande Capelle Sluis 5:45 5:45
21 16 e jongen 1465 Luuk van Morrelgem Sluis 5:47 5:47
22 6 e meisje 1527 Marjan Hertogs IJzendijke 5:50 5:50
23 7 e meisje 1467 Anouk Dieleman Nieuwvliet 5:52 5:52
24 8 e meisje 1472 Nova de le Lijs Cadzand 6:02 6:02
25 9 e meisje 1534 Anaïs Menue Knokke Heist 6:06 6:06
26 10 e meisje 1461 Mirthe Valcke Sint-Denijs 6:08 6:08
27 11 e meisje 1520 Emma Maertens Hoofdplaat 6:09 6:09
28 17 e jongen 1538 Devon Bentley Sluis 6:23 6:23
29 12 e meisje 1526 Morrison Schram Terneuzen 6:30 6:30
30 18 e jongen 1536 jaydon Hoogesteiger Sluis 6:31 6:31
31 19 e jongen 1537 Denzel Bentley Sluis 6:31 6:31
32 13 e meisje 1476 Marie Verhanneman Lichtervelde 6:35 6:35
33 20 e jongen 1531 Aiden van Dijk Sluis 6:47 6:47
34 21 e jongen 1473 Luka de le Lijs Cadzand 6:58 6:58
35 22 e jongen 1539 Michiel Focke Sluis 7:07 7:07
36 14 e meisje 1535 Noham Menu Knokke-Heist 7:08 7:08
37 23 e jongen 1540 jochem Martens Sluis 7:10 7:10
38 15 e meisje 1464 Margaux Blyweert Gontrode 7:11 7:11
39 16 e meisje 1528 Enna Ide Sluis 7:12 7:12
40 17 e meisje 1529 May van Dijk Sluis 10:21 10:21


Vijf van Sluis

Positie Positie per categorie Borstnummer Naam Woonplaats Bruto tijd Netto tijd
1 1 e Heren 92 Daan Dhondt Kruishoutem 15:56 15:52
2 2 e Heren 131 Mathieu Willems Knokke-Heist 16:02 15:58
3 3 e Heren 78 Sergio Harinck Oost-Souburg 16:25 16:21
4 4 e Heren 85 Bart Verkaemer Waregem 16:46 16:42
5 5 e Heren 75 Hamish Maertens Beveren Leie 16:51 16:46
6 6 e Heren 74 Arthon Valcke Sint-Denijs 16:59 16:54
7 7 e Heren 124 koen Gardeyn Erpe-Mere 17:06 17:00
8 8 e Heren 77 Fabrice Laga Zulte 17:07 17:02
9 9 e Heren 100 Merten Breye Bellegem 17:18 17:13
10 10 e Heren 94 Tristan Gerryn Kluisbergen 17:36 17:32
11 11 e Heren 125 Andres Scherpereel Avelgem 17:50 17:45
12 12 e Heren 82 Loran Nagels Oostende 18:24 18:18
13 1 e Dames 10 Cato Cassiers Avelgem 18:27 18:22
14 13 e Heren 123 Lode Schamelhout Harelbeke 18:31 18:26
15 14 e Heren 1515 Rowin Smekens Schoondijke 18:52 18:47
16 2 e Dames 22 Lotte Vandekerckhove Avelgem 18:55 18:49
17 15 e Heren 101 Jordy Buyck Zwevegem 19:11 19:06
18 16 e Heren 133 Sem Serrano Wondelgem 20:36 20:32
19 17 e Heren 1506 Arian Kavakto Maldegem 20:49 20:43
20 18 e Heren 88 Jurgen Provo Sluis 21:00 20:52
21 19 e Heren 1507 Peter Waes Aardenburg 21:03 20:57
22 20 e Heren 98 Alex Cocquyt Boekhoute 21:07 21:02
23 3 e Dames 113 Tessa Crois Brugge 21:11 21:03
24 21 e Heren 136 Raf Deprez Heestert 21:37 21:28
25 4 e Dames 64 Shanaya Schollaert Blankenberge 21:37 21:32
26 22 e Heren 97 Niels De Wilde Boekhoute 21:42 21:36
27 23 e Heren 130 Joss Broothaerts Kapelle-op-den-Bos 21:43 21:37
28 24 e Heren 128 Bert Hubreght Damme 21:47 21:40
29 25 e Heren 127 Liam Hubreght Zedelgem 21:49 21:42
30 26 e Heren 132 Kasper Coorevits Ledeberg (Gent) 21:55 21:50
31 5 e Dames 1517 Delphine Vandevenne Otegem 21:57 21:50
32 27 e Heren 139 Rudi de Caluwe Sas van Gent 22:02 21:56
33 6 e Dames 27 Emma Cottenie Heestert 22:08 21:59
34 28 e Heren 117 Arne Vahandenhove Aaigem 22:09 22:04
35 29 e Heren 120 naoh Stassin Beernem 22:09 22:04
36 7 e Dames 1516 Yara D’haene Otegem 22:11 22:03
37 30 e Heren 116 Bjarne Hocedez Otegem 22:27 22:20
38 31 e Heren 138 Mike Brandenburg Sluis 22:38 22:32
39 8 e Dames 52 Ann Duhanel Harelbeke 22:43 22:37
40 32 e Heren 76 Yves Maertens Beveren Leie 23:30 23:24
41 33 e Heren 1509 Nathan van Renterghem Knokke-Heist 23:52 23:41
42 9 e Dames 28 Ilona Dieleman Nieuwvliet 23:52 23:44
43 34 e Heren 91 Robert Vermassen Asper 24:26 24:18
44 35 e Heren 81 Lani Nagels Oostende 24:50 24:43
45 10 e Dames 1514 Angelique Denijs Brakel 24:56 24:38
46 36 e Heren 129 Luc van Compernolle Sint-Kruis (Brugge) 24:59 24:45
47 11 e Dames 61 karen Buysse IJzendijke 25:01 24:47
48 12 e Dames 48 Margot Baluwé Outrijve 25:19 25:09
49 13 e Dames 1512 Gerda Vereecke Beernem 25:21 25:11
50 37 e Heren 105 Koen Baluwé Outrijve 25:40 25:31
51 38 e Heren 102 Geert Provoost Knokke Heist 25:48 25:33
52 39 e Heren 137 Piet Denolf Heestert 25:53 25:44
53 14 e Dames 110 Britt Luteijn Retranchement 25:57 25:45
54 40 e Heren 109 Toni Luteijn Sluis 25:58 25:47
55 41 e Heren 104 Kim Van Calster Brakel 26:00 25:42
56 42 e Heren 108 Giovanni Bouman Oostburg 26:07 25:58
57 15 e Dames 65 ilke Deprez Heestert 26:08 25:57
58 43 e Heren 134 Didier Buysse Breskens 26:14 26:00
59 44 e Heren 121 Sebastien Stassin Beernem 26:28 26:18
60 45 e Heren 86 Steven Foret Orroir 26:32 26:18
61 16 e Dames 35 Emilie Janssoone Welle 26:32 26:23
62 17 e Dames 51 Sofie Dooms Aaigem 26:33 26:22
63 18 e Dames 25 Marijke Vanparys Knokke-Heist 26:35 26:27
64 46 e Heren 126 Finn vande Capelle Sluis 26:45 26:33
65 47 e Heren 89 Dirk Elaut Hillegem 26:52 26:40
66 19 e Dames 44 Elisa Descamps Maarkedal 26:52 26:37
67 20 e Dames 53 Gitta Fierens Ninove 26:54 26:49
68 21 e Dames 54 Mirande de Corte Brugge 26:54 26:38
69 22 e Dames 55 Kim Janse Terneuzen 27:03 26:46
70 23 e Dames 56 Josa van der Vliet Terneuzen 27:03 26:46
71 24 e Dames 57 Cathy Poppe Terneuzen 27:03 26:46
72 25 e Dames 20 Daisy van de Velde Oostburg 27:28 27:20
73 26 e Dames 69 Ineke van Morrelgem Sluis 28:08 27:54
74 27 e Dames 111 Peggy Rega Heestert 28:12 28:03
75 28 e Dames 67 Addy Focke Beun Sluis 28:13 28:00
76 48 e Heren 118 Sam van Handenhove Aaigem 28:15 28:04
77 49 e Heren 1510 Bas de Croock Sluis 28:15 27:56
78 50 e Heren 1511 Kay Basting Sluis 28:16 27:57
79 51 e Heren 1505 Roger Vilain Knokke-Heist 28:19 28:12
80 29 e Dames 29 Lore De Cock Schiedam 28:22 28:09
81 30 e Dames 37 Kristina Goossens Maldegem 28:23 28:15
82 52 e Heren 70 Benjamin Six Brugge 28:29 28:15
83 31 e Dames 58 Mirelle van den Bergh Terneuzen 28:29 28:12
84 32 e Dames 33 Hilde Van den Berghe Outer – Ninove 28:43 28:30
85 33 e Dames 50 Hilde Van Wanzeele Outrijvde 28:48 28:37
86 34 e Dames 119 Lieke Claerhout Damme 29:24 29:09
87 35 e Dames 122 Ann Casteleyn Beernem 29:27 29:17
88 53 e Heren 71 Pascal Koopman Bissegem 29:44 29:28
89 36 e Dames 68 Georgette Knockaert Oostkamp 29:52 29:42
90 37 e Dames 43 Mia van Belle Vlissingen 29:54 29:43
91 38 e Dames 112 Katrien Defrancq Dottignies/Dottenijs 29:58 29:48
92 54 e Heren 80 Luc van poecke Wetteren 30:00 29:46
93 39 e Dames 46 Francien Elfrink Cadzand 30:00 29:46
94 40 e Dames 24 Anja Schelfhout Hillegem 30:11 29:58
95 55 e Heren 103 Tom Verkammen Affligem 30:36 30:28
96 41 e Dames 2 Tianda Donker Curtius Schoondijke 30:45 30:30
97 56 e Heren 99 Dennis Janssoone Welle 30:58 30:50
98 57 e Heren 87 Patrick Schwing Opbrakel 31:26 31:09
99 42 e Dames 66 Lisette Groosman Sluis 31:26 31:13
100 43 e Dames 42 Ellie Devos Heestert 31:27 31:13
101 44 e Dames 23 Lutt van Hoorde Brakel 31:31 31:13
102 45 e Dames 34 Marie- Claire Martens Boekhoute 31:41 31:29
103 58 e Heren 135 Jan kleuters Erembodegem 32:12 31:51
104 46 e Dames 12 Hildegard Schmidt Hoeilaart 32:50 32:33
105 47 e Dames 15 Rasschaert Myriam Herzele 33:00 32:48
106 48 e Dames 62 ida-Marie Vertriest Maldegem 33:46 33:27
107 49 e Dames 26 Katrien Mons Ressegem 34:13 34:00
108 50 e Dames 45 Caroline Van Autreve Hillegem 34:13 34:00
109 59 e Heren 84 Eric Decuyper Zeebrugge 34:14 33:56
110 51 e Dames 19 Heidi van Santvoort Zeebrugge 34:15 33:57
111 60 e Heren 115 Danny clincke Kalken 35:08 34:53
112 52 e Dames 114 Saskia Vermeulen Kalken 35:08 34:53
113 53 e Dames 6 Anita Beeckman Affligem 35:28 35:18
114 61 e Heren 96 Andre De Gendt Outer – Ninove 35:49 35:32
115 54 e Dames 13 Judith Tas Sluis 35:57 35:41
116 55 e Dames 14 Esther Tas Sluis 35:57 35:41
117 56 e Dames 39 Virginie Vanderhaeghe Avelgem 36:31 36:16
118 57 e Dames 59 Ann van Bockstael Schorisse 36:58 36:37
119 58 e Dames 21 Viviane Van Oost Opbrakel 38:38 38:20
120 59 e Dames 1508 Angelique Deleersnijder Bissegem 38:38 38:21
121 60 e Dames 1 Sophie Callot IJzendijke 42:02 41:45
122 61 e Dames 60 Maaike Decock Brakel 42:51 42:31
123 62 e Dames 1513 Desiree Delacroix Brakel 42:51 42:32
124 63 e Dames 63 An Standaert Erembodegem 45:06 44:43
125 64 e Dames 8 Anita Limbourg Boom 45:08 44:46
126 65 e Dames 5 Anita de Nys Niel 45:09 44:46


Tien van Sluis

Positie Positie per categorie Borstnummer Naam Woonplaats Bruto tijd Netto tijd
1 1 e Heren 499 Sander Vercauteren Sint-Gillis-Waas 32:17 32:12
2 2 e Heren 488 Frederik Robbens Wannegem-Lede 33:27 33:22
3 3 e Heren 490 Philip van Lierde Denderleeuw 33:32 33:27
4 4 e Heren 346 Murez Joachim Celles 33:38 33:33
5 5 e Heren 497 Robin Dhooghe Sint-Niklaas 33:55 33:49
6 6 e Heren 506 Pieterjan Dhaenekint Brugge 34:05 33:59
7 7 e Heren 485 Gunter D’hondt Ronse/Renaix 34:15 34:10
8 8 e Heren 461 James Goossens Beernem 34:23 34:18
9 9 e Heren 477 Christophe de Ketelaere Nazareth 34:38 34:33
10 10 e Heren 435 Bert van de Velde Bassevelde 34:50 34:44
11 11 e Heren 510 Foeke vanbecelaere 35:19 35:14
12 12 e Heren 471 Guy De Wachter Betekom 35:29 35:24
13 13 e Heren 511 Ruben Deprez Heestert 35:57 35:52
14 14 e Heren 379 Michiel Cottenie Heestert 36:06 36:01
15 15 e Heren 491 Jens Magnus Tielt 37:06 37:01
16 16 e Heren 486 Miguel Bethuyne Tielt 37:17 37:10
17 17 e Heren 493 Steven Holedez Otegem 37:22 37:16
18 18 e Heren 363 Dennis De Troyer Schiedam 37:40 37:35
19 19 e Heren 495 Bart Wouters Koningshooikt 38:03 37:53
20 20 e Heren 439 Jimmy Devriese Knokke-Heist 38:13 38:06
21 21 e Heren 504 Amor Maertens Hoofdplaat 38:27 38:21
22 22 e Heren 409 Patrick van Morrelgem Sluis 38:44 38:36
23 23 e Heren 396 Philippe De Windt Adegem 38:58 38:45
24 24 e Heren 373 Gino Tallieu Roeselare 39:02 38:55
25 25 e Heren 343 Bart Vanluchene Izegem 39:19 39:10
26 26 e Heren 380 Frederik Vandendriessche Dottignies 39:22 39:16
27 27 e Heren 386 Bjorn Declercq Waregem 39:23 39:16
28 28 e Heren 342 Andy Huysman Maarkedal 39:33 39:18
29 29 e Heren 393 Kenny Huysman Brakel 40:06 39:50
30 30 e Heren 367 Stijn Vandendriessche Oudenaarde 40:09 39:54
31 31 e Heren 350 Wim Timmerman Brugge 40:21 39:58
32 32 e Heren 398 Paul Haertjens Boekhoute 40:25 40:14
33 33 e Heren 462 Wolter Vos Middelburg 40:46 40:33
34 34 e Heren 509 Bert Decoene 40:49 40:44
35 35 e Heren 468 Karel Holvoet Maldegem 41:17 41:07
36 36 e Heren 515 Martin Labaere Roeselare 41:24 41:00
37 37 e Heren 369 Sven De Meydts Zeebrugge 41:32 41:19
38 38 e Heren 325 Stefaan Meulebrouck Tielt 41:35 41:27
39 39 e Heren 470 Jeroen Dellaert Groede 41:36 41:27
40 40 e Heren 361 Wim Balette Edegem 41:44 41:31
41 41 e Heren 475 Simon Wallican Roeselare 42:07 41:53
42 42 e Heren 508 Nico Engels Lokeren 42:12 41:58
43 43 e Heren 467 Christophe De Clercq Brakel 42:25 42:08
44 44 e Heren 516 Tom van Vooren Amsterdam 42:27 42:10
45 45 e Heren 459 Kevin Neyt Sas van Gent 42:47 42:37
46 46 e Heren 465 Dries van Hecke Lier 42:51 42:45
47 47 e Heren 326 Francky Depoorter Roeselare 43:08 42:55
48 48 e Heren 463 Jochen van der Kelen Dendermonde 43:13 42:57
49 49 e Heren 360 Erik Claeys Sleidinge 43:21 43:09
50 50 e Heren 447 Laurens Heuzel Zeebrugge (Brugge) 43:29 43:15
51 1 e Dames 303 Tanja Cleppe Brugge 43:40 43:33
52 51 e Heren 498 Ivan Vercauteren Sint-Gillis-Waas 43:44 43:28
53 52 e Heren 339 Peter Notebaert Tiegem 43:46 43:30
54 53 e Heren 364 Michel Fierens Ninove 43:48 43:41
55 54 e Heren 351 Gino Gruyaert Roeselare 43:55 43:43
56 55 e Heren 483 Simon Roose Zwevegem 44:11 43:48
57 56 e Heren 472 Jan Elfrink Groede 44:19 43:52
58 57 e Heren 349 Xavier Michels Oudenaarde 44:25 44:10
59 58 e Heren 344 Simon Arnould Bruxelles 45:18 45:09
60 59 e Heren 501 Jef Somers Nijlen 45:33 45:18
61 2 e Dames 297 Roos Nieuwdorp Yerseke 45:50 45:40
62 60 e Heren 449 Simon de Feijter Breskens 45:57 45:45
63 61 e Heren 440 Kris van Loo Moerkerke 46:10 45:55
64 62 e Heren 334 Koen Van de Steene Bellem 46:17 46:08
65 63 e Heren 441 Kevin van Loo Moerkerke 46:51 46:34
66 64 e Heren 442 Maxim van Loo Damme 46:53 46:39
67 3 e Dames 317 Aafje van Remoortere Biervliet 46:53 46:27
68 65 e Heren 466 Frederik Delmaire Brakel 47:12 46:47
69 66 e Heren 366 Philippe Vanrysselberghe Knokke-Heist 47:15 47:00
70 67 e Heren 390 Stijn Coopman Zwevegem 47:19 46:55
71 68 e Heren 362 Wim mestdagh Meulebeke 47:34 47:11
72 69 e Heren 484 Koen Roose Zwevegem 47:34 47:11
73 4 e Dames 293 Francoise Luteijn Vlissingen 47:34 47:02
74 5 e Dames 298 Flore Roose Zwevegem 47:34 47:11
75 6 e Dames 202 Anneleen De Bock Brakel 47:41 47:16
76 70 e Heren 389 Bert Wieme Kerkhove-Avelgem 47:46 47:27
77 7 e Dames 306 Corinne Maertens Hoofdplaat 47:46 47:23
78 71 e Heren 347 David Rega Budingen 47:47 47:27
79 72 e Heren 372 De Clerck Jeroen Waregem 47:48 47:25
80 73 e Heren 327 Ronny de Petter WENDUINEOldeberkoop 47:59 47:51
81 74 e Heren 500 Ronny van den Acker Nijlen 48:10 47:54
82 8 e Dames 159 Sophie bouquet Knokke-heist 48:14 48:02
83 75 e Heren 464 Jan Pauwaert Waterlandkerkje 48:44 48:27
84 76 e Heren 371 Frank Corneillie Ingelmunster 48:47 48:24
85 9 e Dames 197 Melanie Desmet Ingelmunster 48:47 48:24
86 77 e Heren 482 Marnix Clevers Sint-Andries 49:01 48:45
87 78 e Heren 494 Patrick Engels Ninove 49:06 48:57
88 79 e Heren 388 Ringo Verdonckt Bossuit 49:18 48:57
89 80 e Heren 376 Filip van Dooren Nieuwkapelle 49:20 48:56
90 81 e Heren 496 Didier Vennens Beveren-Waas 49:33 49:19
91 10 e Dames 177 Anoucha Baute Kaprijke 49:39 49:33
92 82 e Heren 489 Guy Wieme Avelgem 49:49 49:30
93 83 e Heren 503 Ronny Versluijs Zuidzande 49:55 49:38
94 84 e Heren 473 Fred Vermeire Breskens 49:55 49:38
95 85 e Heren 335 Luc Masyn Knokke-heist 49:58 49:29
96 11 e Dames 145 Nadia Boerjan Sluis 50:03 49:32
97 86 e Heren 517 Briand Hellebuyck Knokke-Heist 50:06 50:00
98 87 e Heren 375 Clairy Roeland Hillegem 50:28 50:07
99 88 e Heren 476 Andre Verhelst Damme 50:45 50:14
100 12 e Dames 193 Heidi Derveaux Zwevegem 50:45 50:29
101 89 e Heren 487 Peter Kesteloo Breskens 50:51 50:39
102 13 e Dames 304 Flore Cassiers Tiegem 50:51 50:33
103 90 e Heren 402 John Guequierre Middelburg 50:53 50:44
104 91 e Heren 437 Greg Mortier Assenede 51:00 50:37
105 92 e Heren 436 Alec Vinke Assenede 51:03 50:43
106 93 e Heren 348 Van Cauter Patrick Erpe-Mere 51:07 50:46
107 94 e Heren 399 Michiel De Groote Sint- Jan- In- Eremo 51:15 50:59
108 95 e Heren 370 Cor de Jonge Aardenburg 51:16 51:07
109 14 e Dames 302 Nathalie Derochette Dudzele 51:18 51:05
110 15 e Dames 194 Angelique Harinck Oost-Souburg 51:30 50:59
111 96 e Heren 353 Gerben Jan van Harten Arnhem 51:32 51:02
112 16 e Dames 155 Eline van Vliembergen Arnhem 51:32 51:03
113 97 e Heren 382 Danny Decreus Ieper 51:39 51:26
114 17 e Dames 282 Christel Speytebroodt Knokke-Heist 51:39 51:26
115 18 e Dames 318 Annemarie Thomas-Buijsse Hoofdplaat 51:43 51:18
116 98 e Heren 481 Jan-Piet Flikweert Oostburg 51:48 51:31
117 19 e Dames 201 Wendy van de Velde Hoofdplaat 51:48 51:37
118 99 e Heren 502 Paul Vyvey Sint-Kruis (Brugge) 51:55 51:46
119 20 e Dames 170 Shana Van Speybroeck Zeebrugge 52:07 51:42
120 100 e Heren 384 Wouter Coppens Sint Eloois Vijve 52:15 52:02
121 101 e Heren 405 Jean-pierre Crul Meulebeke 52:18 51:54
122 102 e Heren 448 Jozef Laureyns Watervliet 52:21 52:01
123 103 e Heren 355 Henk de Kater Rotterdam 52:25 51:55
124 21 e Dames 152 Janssoone Sandra Blankenberge 52:28 52:10
125 104 e Heren 408 Mart De Zaeyer Lissewege 52:49 52:24
126 105 e Heren 322 Jo De Jonghe Oudenaarde 52:51 52:24
127 106 e Heren 341 Bert Claeys Oudenaarde 52:52 52:25
128 107 e Heren 450 Mickey Sterckx Lochristi 52:52 52:27
129 22 e Dames 147 Janet de Heij Oostburg 52:55 52:44
130 23 e Dames 200 Kathleen Janssens Brugge 52:56 52:42
131 24 e Dames 295 Marina van de Gucht Affligem 53:16 52:48
132 108 e Heren 403 Jo Declercq Heestert 53:17 52:53
133 109 e Heren 458 Wouter Berquin Heist-aan-Zee 53:18 53:05
134 25 e Dames 309 Peggy Schamphelaere Lokeren 53:19 53:05
135 110 e Heren 394 Luc Lataire Torhout 53:23 53:04
136 111 e Heren 512 Stefan Vermue Sluis 53:24 53:15
137 26 e Dames 307 Sabine Naessens Tiegem 53:38 53:19
138 112 e Heren 323 Rik Oosterling Breskens 53:39 53:29
139 113 e Heren 340 Joris Van Dycke Zottegem 53:54 53:43
140 27 e Dames 153 Cindy Faquaet Zottegem 53:54 53:43
141 28 e Dames 154 Lievens Rosita Zottegem 53:54 53:43
142 114 e Heren 401 Michel de Meijer Cadzand 54:06 53:44
143 115 e Heren 519 Paul Saman Hulst 54:11 53:57
144 29 e Dames 181 Jenny Van Steenberge Herzele 54:16 54:04
145 116 e Heren 438 Amaury Desmidt Assenede 54:21 53:59
146 117 e Heren 357 Johan Meersman Gijzegem 54:31 54:02
147 30 e Dames 158 Valérie Vanbiervliet Nukerke 54:31 54:17
148 118 e Heren 513 Rick Reubens Terneuzen 54:35 54:26
149 119 e Heren 474 Sandy decommer Ieper 54:44 54:23
150 31 e Dames 289 Lore Bocket Ieper 54:44 54:22
151 120 e Heren 404 Dirk Van Maele Brugge 54:52 54:25
152 32 e Dames 172 Fran Vergauwen Herzele 55:01 54:46
153 33 e Dames 199 Ilse Speleers Sint Eloois Vijve 55:03 54:49
154 121 e Heren 460 Glenn van Bruwaene Jabbeke 55:05 54:39
155 34 e Dames 176 Linda Pille Ursel 55:17 55:04
156 122 e Heren 505 Frank Gijsel Sluis 55:18 55:08
157 123 e Heren 392 Bart Vanspeybroeck De Haan 55:20 55:00
158 124 e Heren 514 Angelo Focke Sluis 55:21 55:03
159 35 e Dames 186 Annemie breye De Haan 55:21 55:01
160 125 e Heren 365 Van verdegem Cyriel Evergem 55:22 55:06
161 36 e Dames 312 Lisa van Iwaarden Sluis 55:28 55:17
162 37 e Dames 299 Yente van Cuijck Retranchement 55:28 55:17
163 126 e Heren 406 Kristof Lannoo Aardenburg 55:29 55:03
164 127 e Heren 480 Joris de Ceukelaire Zottegem 55:30 55:02
165 38 e Dames 284 Tamara van der Weegen Oostburg 55:31 55:01
166 39 e Dames 316 Cindy Dijkers Biervliet 55:32 55:06
167 40 e Dames 319 Nicolien van Bezu-Buijsse Biervliet 55:33 55:08
168 41 e Dames 163 Jozian Zonnevijlle Oostburg 55:34 55:23
169 128 e Heren 478 Luc Masyn Assebroek 55:38 55:21
170 42 e Dames 157 Marijke de Milliano Rotterdam 55:40 55:09
171 43 e Dames 151 Julie coudenys Tielt 55:41 55:31
172 44 e Dames 314 Monica Schram Sluis 55:48 55:22
173 129 e Heren 400 Frank Beunens Avelgem 55:56 55:33
174 45 e Dames 187 Katia Coppens Adegem 55:58 55:40
175 46 e Dames 192 Nathalie Minnebo Ursel 55:58 55:40
176 47 e Dames 173 Tanja van wesemael Erpe-mere 56:02 55:42
177 48 e Dames 313 Annic Vansteenkiste Knokke 56:12 55:53
178 130 e Heren 359 Ruben Van de Velde Knokke-Heist 56:30 56:12
179 49 e Dames 301 Elien Verstraete Meulebeke 56:30 56:13
180 50 e Dames 182 Nathalie Vryghem Zwevegem 56:37 56:19
181 131 e Heren 345 Albert Goense ‘s-Gravenhage 57:05 56:42
182 132 e Heren 469 Fred van de Winkel Heerlen 57:09 56:42
183 51 e Dames 156 Carmen schoors Sint-Laureins 57:21 57:03
184 133 e Heren 479 Filip De Witte Deinze 57:28 57:00
185 52 e Dames 286 Lisa Claeys Sint-Laureins 57:28 57:10
186 53 e Dames 171 Pommelien Cockaerts Zeebrugge 57:33 57:07
187 134 e Heren 331 Marc Van der borght Affligem 57:40 57:08
188 135 e Heren 378 Luc Van Den Neucker Sint-Laureins 57:42 57:25
189 136 e Heren 446 Daan Dieleman Zaamslag 57:49 57:22
190 137 e Heren 444 Stefan Vandenheuvel Knokke 58:03 57:31
191 54 e Dames 161 Linda Cuelenaere Aardenburg 58:07 57:43
192 138 e Heren 445 Alain Flore Sint-Andries 58:12 57:51
193 55 e Dames 280 Annie Allossery Aalter 58:12 57:50
194 139 e Heren 492 Herman Vanderstraeten Erembodegem 58:16 57:46
195 56 e Dames 189 Tessa Cuvelier Sint-Laureins 58:22 57:58
196 57 e Dames 180 Sara van Dale Oostburg 58:25 57:58
197 58 e Dames 311 Sabrina De Wint Aalst 58:34 58:03
198 140 e Heren 368 Rik van Schuur Oostburg 58:37 58:15
199 59 e Dames 291 Wendy Seghers Kortessem 58:39 58:09
200 141 e Heren 407 André Meijers Hoedekenskerke 58:40 58:31
201 60 e Dames 179 Jacqueline Meijers Hoedekenskerke 58:40 58:31
202 142 e Heren 457 Jeroen Demuynck Assebroek 58:50 58:25
203 143 e Heren 383 Dimitri Hillewaert Oostburg 58:59 58:44
204 61 e Dames 141 Siglien Labaere Roeselare 59:04 58:48
205 62 e Dames 288 Linda Laenen Kapellen (Antw.) 59:08 58:53
206 144 e Heren 354 Cor de Weerdt Vlissingen 59:23 58:55
207 145 e Heren 518 Bram Moerman Sluis 1:00:28 1:00:01
208 63 e Dames 142 Veronique Vansieleghem Oedelem 1:00:48 1:00:27
209 64 e Dames 292 Sofie Vandenlinden Kortessem 1:01:07 1:00:37
210 146 e Heren 395 RomBaut Martens Brakel 1:01:33 1:01:09
211 65 e Dames 285 Saskia de Troyer Brakel 1:01:34 1:01:10
212 66 e Dames 296 Marijke de Schrijver Erembodegem 1:01:52 1:01:22
213 67 e Dames 294 Ina van den Borre Affligem 1:02:08 1:01:39
214 68 e Dames 300 Mimi van Impe Hofstade (O.-Vl.) 1:02:09 1:01:37
215 69 e Dames 196 Erna Lefevre Sint-Joris(Beernem) 1:02:20 1:02:04
216 70 e Dames 281 Charlotte Vandenberghe Heist-aan-Zee 1:02:23 1:01:55
217 147 e Heren 332 Marc Terny Knokke 1:02:31 1:02:16
218 71 e Dames 183 Priscilla Opsomer Bossuit 1:03:01 1:02:39
219 72 e Dames 185 Nele Castelain Kerkhove-Avelgem 1:03:02 1:02:39
220 73 e Dames 165 Marina De Groote Knokke heist 1:03:26 1:03:06
221 148 e Heren 387 Antoine Mathys De Pinte 1:04:43 1:04:15
222 74 e Dames 175 Lieve Pauwels Oedelem 1:04:52 1:04:33
223 75 e Dames 310 Petra De Smet Aalst 1:05:13 1:04:42
224 76 e Dames 305 Marleen De Smet Aalst 1:05:13 1:04:42
225 77 e Dames 315 Cynthia de Bree Knokke-Heist 1:05:32 1:05:18
226 78 e Dames 308 Aleida Evers Sluis 1:05:34 1:05:15
227 79 e Dames 195 Gisele Denijs Herzele 1:06:15 1:06:00
228 80 e Dames 287 Marja Jongepier Nieuw- en Sint Joosland 1:06:17 1:05:48
229 81 e Dames 164 Erna Markey Oostende 1:06:55 1:06:27
230 149 e Heren 456 Bart Stekelinck Sluis 1:06:59 1:06:27
231 82 e Dames 283 Marie Meulebroeck Ooigem 1:07:00 1:06:28
232 150 e Heren 507 Erwin Vansteenkiste Sint-Kruis (Brugge) 1:07:17 1:07:04
233 83 e Dames 168 Ciska Morcus IJzendijke 1:08:35 1:08:22
234 84 e Dames 290 Naara de Feijter IJzendijke 1:08:35 1:08:23
235 85 e Dames 160 Linda De Rese Knokke-Heist 1:08:43 1:08:21
236 86 e Dames 167 Willems Lieve Knokke-Heist 1:10:07 1:09:46


Halve Marathon

Positie Positie per categorie Borstnummer Naam Woonplaats Prestatie Netto tijd
1 1 e Hsr 1135 alexander diaz rodriguez Brugge 1:09:54 1:09:49
2 2 e Hsr 822 Gerd Devos Diest 1:09:57 1:09:52
3 3 e Hsr 1194 Ward Oosterlinck Erembodegem 1:10:19 1:10:14
4 4 e Hsr 851 Erwin Harmes Middelburg 1:10:33 1:10:28
5 5 e Hsr 962 Koen DE VEYLDER Kerksken 1:12:17 1:12:12
6 6 e Hsr 945 Jannes Cottyn Oostnieuwkerke 1:13:07 1:13:02
7 7 e Hsr 983 Nicolas Gevaert Kluisbergen 1:13:19 1:13:10
8 8 e Hsr 1140 Whytic Priem Roeselare 1:13:47 1:13:42
9 9 e Hsr 859 Cédric Callewaert Poelkapelle 1:13:50 1:13:45
10 1 e H40+ 763 Verhaeghe Michel Wambrechies 1:14:07 1:14:01
11 10 e Hsr 1124 Thijs Oosterlinck Erembodegem 1:14:11 1:14:05
12 11 e Hsr 1191 sanne swolfs Heist-aan-Zee 1:14:48 1:14:44
13 12 e Hsr 1170 Allen de Bel Kruisem 1:14:52 1:14:43
14 13 e Hsr 726 Bram Laevens Heestert 1:15:16 1:15:10
15 14 e Hsr 834 Henk Omey Bavikhove 1:16:20 1:16:14
16 15 e Hsr 942 Dieter Storme Affligem 1:16:29 1:16:23
17 16 e Hsr 927 Bart Bleyaert Knesselare 1:17:04 1:16:58
18 17 e Hsr 975 Kevin Brysbaert Westvleteren 1:17:05 1:17:00
19 18 e Hsr 1137 Bart Verbeke Stasegem 1:17:19 1:17:12
20 19 e Hsr 1131 Yannick van Lunter Serskamp 1:17:32 1:17:26
21 20 e Hsr 1180 Jan de Clerck Gent 1:18:40 1:18:23
22 21 e Hsr 981 Thijs Blondeel Knokke-Heist 1:18:47 1:18:37
23 22 e Hsr 887 Kurt Valle Moorsele 1:19:33 1:19:26
24 23 e Hsr 1116 Berten de Vleeschauwer Lokeren 1:19:34 1:19:27
25 24 e Hsr 1172 Jeroen Aelteman Overmere 1:19:38 1:19:31
26 25 e Hsr 765 Bram Reynaerts Halle 1:20:07 1:19:59
27 2 e H40+ 1293 Bart Vantorre Heist-aan-Zee 1:20:23 1:20:12
28 26 e Hsr 1166 job de feijter Hulst 1:20:29 1:20:24
29 27 e Hsr 836 Dieter Van Lierde Kluisbergen 1:20:46 1:20:41
30 1 e Dames 655 Gwendolyn de Deyne Aalter 1:21:21 1:21:14
31 2 e Dames 681 annelies deketelaere Hooglede 1:21:26 1:21:18
32 28 e Hsr 766 Dries Reynaerts Wolvertem 1:21:38 1:21:31
33 29 e Hsr 767 Patrick de Meyer Antwerpen 1:21:38 1:21:28
34 30 e Hsr 925 Andy Cocquyt Zelzate 1:21:42 1:21:32
35 1 e H50+ 1094 Stefaan Derous Sint-Andries 1:21:57 1:21:47
36 3 e H40+ 1292 Bart de Waele Oudenaarde 1:22:10 1:22:02
37 31 e Hsr 1101 Stijn Vermeersch Denderleeuw 1:22:43 1:22:36
38 4 e H40+ 872 Edwin Strobbe Zomergem 1:22:48 1:22:39
39 32 e Hsr 998 Ward Goethals Adegem 1:23:08 1:22:56
40 33 e Hsr 1149 nicolas vantorre Heist-aan-Zee 1:23:10 1:22:59
41 34 e Hsr 1097 Kevin d’Hondt Oudenaarde 1:23:20 1:23:14
42 5 e H40+ 1093 Bruno Tilleman Blankenberge 1:23:24 1:23:14
43 35 e Hsr 863 Steve delanghe Oostende 1:23:32 1:23:23
44 3 e Dames 667 Ann Sofie Claeys Gent 1:23:33 1:23:25
45 6 e H40+ 913 Edwin de Jaeger Zuiddorpe 1:23:37 1:23:31
46 7 e H40+ 868 Björn Dubois Assebroek 1:23:40 1:23:33
47 8 e H40+ 997 Wouter Mees Poelkapelle 1:23:41 1:23:30
48 9 e H40+ 933 Sebastien Teichmann Sint-Laureins 1:23:43 1:23:31
49 2 e H50+ 1040 Nico Dumalin Brugge 1:23:43 1:23:32
50 36 e Hsr 821 Jan Vijverman Erpe-Mere 1:23:51 1:23:45
51 3 e H50+ 1285 Peter Pollentier Oostende 1:23:55 1:23:45
52 37 e Hsr 1248 Olivier Verhaege Zomergem 1:24:06 1:23:57
53 10 e H40+ 828 Stefaan Faingnaert Kalken 1:24:09 1:23:54
54 38 e Hsr 1295 Marlon Claeys Beernem 1:24:25 1:24:17
55 11 e H40+ 877 Johan Deramoudt Lombardsijde 1:24:32 1:24:23
56 12 e H40+ 853 Dominique Coulon Bellegem 1:24:37 1:24:27
57 13 e H40+ 1000 David Van Vooren Eeklo 1:24:44 1:24:35
58 39 e Hsr 797 Sebastian Wouters Gent 1:24:45 1:24:34
59 40 e Hsr 982 Kjell Devloo-Casier Knokke-Heist 1:24:53 1:24:43
60 41 e Hsr 934 Tim Verbeke Sint-Laureins 1:24:58 1:24:44
61 14 e H40+ 783 Mattias Maerten Gistel 1:25:03 1:24:51
62 42 e Hsr 869 Kris Dehem Roeselare 1:25:04 1:24:44
63 15 e H40+ 843 Fabre Michaël Huy 1:25:05 1:24:49
64 43 e Hsr 855 Wim Laloo Zomergem 1:25:07 1:24:56
65 16 e H40+ 849 Ivo De Ridder Hofstade 1:25:08 1:24:53
66 44 e Hsr 809 Giovanni Cottenies Hulste 1:25:19 1:25:12
67 45 e Hsr 974 Bert Mesdom Gent 1:25:33 1:25:22
68 46 e Hsr 805 Koen Van Herzele Erembodegem 1:25:56 1:25:26
69 47 e Hsr 827 Martijn Kox Westdorpe 1:26:01 1:25:54
70 48 e Hsr 1189 Gino van Broeck Temse 1:26:06 1:25:55
71 49 e Hsr 839 Brian Labaere Roeselare 1:26:17 1:26:02
72 50 e Hsr 1198 frederik van de velde Zele 1:26:21 1:26:12
73 51 e Hsr 770 Joris Haeck Melle 1:26:29 1:26:22
74 17 e H40+ 948 Nico Vekeman Zottegem 1:26:30 1:26:23
75 52 e Hsr 1012 Miguel Heyerick Machelen 1:26:47 1:26:18
76 18 e H40+ 776 Roald Leijnen Waarschoot 1:26:50 1:26:33
77 19 e H40+ 963 Tom Devriendt Gent 1:26:59 1:26:44
78 4 e H50+ 1176 jan hendrickx Erpe-Mere 1:27:00 1:26:46
79 20 e H40+ 968 Stefaan Borloo Zottegem 1:27:04 1:26:57
80 21 e H40+ 932 Eddy Bonne Aalter 1:27:08 1:26:58
81 53 e Hsr 1184 Rik de Lobel Eeklo 1:27:16 1:26:53
82 22 e H40+ 961 Frank Degels Boezinge 1:27:22 1:27:07
83 54 e Hsr 723 Wesley Uyttebroeck Geetbets 1:27:27 1:27:18
84 55 e Hsr 803 Jimmy Baert Wortegem-Petegem 1:27:33 1:27:15
85 23 e H40+ 989 Jan Janssen Veurne 1:27:35 1:27:25
86 24 e H40+ 1141 Peter Roman Melle 1:27:36 1:27:24
87 5 e H50+ 889 Hedwig Schockaert Hofstade Aalst 1:27:38 1:27:24
88 56 e Hsr 1030 Bart Cornelis Sint-Laureins 1:27:40 1:27:22
89 25 e H40+ 1286 Marco Scherbeijn Cadzand 1:27:41 1:27:26
90 57 e Hsr 1200 Roy Groeneweg Outrijve 1:27:42 1:27:23
91 58 e Hsr 1095 Niels Clincke Aalmen 1:27:43 1:27:31
92 6 e H50+ 731 Leo Bracke Axel 1:27:49 1:27:36
93 59 e Hsr 921 Kevin Gadeyne Ichtegem 1:27:52 1:27:40
94 60 e Hsr 900 Matti Buysse Stekene 1:27:53 1:27:42
95 61 e Hsr 996 Jens Ketels Gistel 1:27:57 1:27:46
96 26 e H40+ 1127 Ronald Geertse Serooskerke Walcheren 1:28:00 1:27:44
97 62 e Hsr 784 Pablo Eggermont Lauwe 1:28:12 1:27:56
98 7 e H50+ 875 Jan Vermeulen Clinge 1:28:24 1:28:08
99 8 e H50+ 914 Pauwel Joos Maldegem 1:28:24 1:28:16
100 63 e Hsr 1033 Tim Bisaerts Affligem 1:28:27 1:28:00
101 27 e H40+ 748 Sandy Minnebo Aartrijke 1:28:29 1:28:17
102 28 e H40+ 713 Thomas Smeulders Bonheiden 1:28:32 1:28:10
103 4 e Dames 559 Petra De Sadeleer Erpe-Mere 1:28:34 1:28:26
104 29 e H40+ 880 De smet Bart Aalst 1:28:34 1:28:26
105 30 e H40+ 1282 kris meganck haaltert 1:28:34 1:28:26
106 64 e Hsr 1112 Matthieu Decock Eke 1:28:37 1:28:20
107 9 e H50+ 1038 Gino Puystjens Lombardsijde 1:28:38 1:28:29
108 10 e H50+ 883 Patrick Vermaeren Lede 1:28:40 1:28:26
109 65 e Hsr 1132 Hendrik van der Elst Erpe-Mere 1:28:41 1:28:31
110 31 e H40+ 786 Chris Deleersnyder Sint-Denijs 1:28:51 1:28:30
111 32 e H40+ 1187 Tom Tanghe Otegem 1:28:51 1:28:44
112 33 e H40+ 793 Filip De Wolf Lochristi 1:29:09 1:28:58
113 66 e Hsr 1045 Gwenn Dejaegere Kortrijk 1:29:30 1:29:09
114 5 e Dames 548 Nathalie Michels Gent 1:30:12 1:30:02
115 34 e H40+ 1280 Tim de Volder Brugge 1:30:13 1:29:54
116 11 e H50+ 1197 Olivier Goedertier Merelbeke 1:30:29 1:30:18
117 35 e H40+ 1122 Marnix Hillaert Moerbeke-Waas 1:30:30 1:30:21
118 36 e H40+ 1126 Kurt Schreyen Evergem 1:30:34 1:30:23
119 12 e H50+ 1089 Christ Viaene Veurne 1:30:36 1:30:27
120 37 e H40+ 1138 jurgen verlinden Zottegem 1:30:39 1:30:26
121 38 e H40+ 1195 bart de beul Moorsel 1:30:41 1:30:32
122 39 e H40+ 1181 Wim Schacht Mariakerke (Gent) 1:31:00 1:30:45
123 40 e H40+ 1103 Michel Ridderhof Middelburg 1:31:10 1:30:39
124 41 e H40+ 917 Peter Van de Walle Lembeke 1:31:11 1:30:56
125 67 e Hsr 1278 Tim van Dorpe Gent 1:31:17 1:30:48
126 13 e H50+ 969 Alexandre Steffen Knokke-Heist 1:31:31 1:31:11
127 68 e Hsr 930 Jan De Kesel Evergem 1:31:41 1:31:24
128 69 e Hsr 727 Ben De Maet Sleidinge 1:31:45 1:31:09
129 42 e H40+ 935 Nico Acke Brugge 1:31:49 1:31:32
130 43 e H40+ 1117 Nico Verstraete Waarschoot 1:32:07 1:31:50
131 70 e Hsr 881 Unterweger Roland Beveren 1:32:13 1:31:44
132 71 e Hsr 918 Nick Neyt Zelzate 1:32:14 1:31:44
133 6 e Dames 617 Tamara Van Vooren Kaprijke 1:32:19 1:32:01
134 44 e H40+ 936 Gino Sesselle Sint- Jan- In- Eremo 1:32:21 1:32:05
135 72 e Hsr 984 Bert Verbeke Sint-Laureins 1:32:24 1:32:10
136 45 e H40+ 873 Jan-Joris Jooss Goes 1:32:34 1:31:57
137 73 e Hsr 1039 Bram De Langhe Waregem 1:32:45 1:32:28
138 46 e H40+ 1175 Mario Fagel Knokke-Heist 1:32:46 1:32:08
139 47 e H40+ 956 Frederic Ares Zwevegem 1:32:50 1:32:27
140 14 e H50+ 908 Robert vroon Breskens 1:32:51 1:32:42
141 48 e H40+ 1177 Endy Slock Axel 1:33:43 1:33:19
142 49 e H40+ 1178 Ben van Vliet Terneuzen 1:33:43 1:33:18
143 74 e Hsr 943 Kris vandewalle Lauwe 1:33:46 1:33:30
144 15 e H50+ 1085 Paul Rogiers Zedelgem 1:33:47 1:33:36
145 75 e Hsr 799 Karel Maesfrancx Meerbeke 1:33:48 1:33:16
146 16 e H50+ 816 Raoul De Wilde Zele 1:33:54 1:33:40
147 50 e H40+ 745 Stefan Calebout Knokke-Heist 1:34:18 1:33:59
148 76 e Hsr 967 Nikolaas Maes Aalst 1:34:23 1:33:52
149 77 e Hsr 1041 stieven van de velde Knokke-Heist 1:34:39 1:33:41
150 78 e Hsr 1179 peter decrock Gentbrugge 1:34:42 1:34:16
151 79 e Hsr 758 Jurgen Verhellen Sint-Eloois-Vijve 1:34:52 1:34:15
152 80 e Hsr 903 Laurens Ally Sint-Niklaas 1:34:54 1:34:30
153 7 e Dames 606 Evelien Van den Branden Hamme 1:35:06 1:34:46
154 17 e H50+ 788 Stefan Verbrugge Roeselare 1:35:10 1:34:47
155 81 e Hsr 897 Kurt Marchand Anzegem 1:35:22 1:35:00
156 82 e Hsr 1144 Tom Patteeuw Wingene 1:35:30 1:34:55
157 83 e Hsr 1098 Kenny Willems Sint-Kruis (Brugge) 1:35:31 1:34:46
158 84 e Hsr 780 Dieter Morest Zwevegem 1:35:49 1:35:34
159 51 e H40+ 923 Joris De Neve Eeklo 1:35:58 1:35:43
160 85 e Hsr 741 Gregory Deceuninck Dadizele 1:36:00 1:35:38
161 86 e Hsr 1199 Jorick Lievens Outrijve 1:36:02 1:35:42
162 52 e H40+ 1192 Dries Verplanken Ieper 1:36:02 1:35:49
163 8 e Dames 688 Els Polley Ieper 1:36:04 1:35:50
164 87 e Hsr 1283 Tom de Pauw Affligem 1:36:06 1:35:20
165 18 e H50+ 896 John Birch Breskens 1:36:07 1:35:59
166 88 e Hsr 857 Iwein Pereboom Aalst 1:36:09 1:35:38
167 53 e H40+ 706 Gunther Segers Moorsel 1:36:12 1:35:44
168 9 e Dames 686 Renate de Reus Vlissingen 1:36:17 1:36:04
169 54 e H40+ 753 Tom vandevelde Gent 1:36:22 1:35:52
170 10 e Dames 521 Isabelle Marlier Ingooigem 1:36:23 1:36:00
171 19 e H50+ 833 Alain Bogaerts Edegem 1:36:27 1:36:04
172 11 e Dames 564 Charlotte Van De Velde Bellem 1:36:28 1:36:16
173 1 e H60+ 928 Ivan De Muynck Ursel 1:36:37 1:36:30
174 55 e H40+ 832 Vanceulebroeck Yannick Brecht 1:36:42 1:36:23
175 56 e H40+ 899 Tom Bruneel Roeselare 1:36:49 1:36:27
176 89 e Hsr 841 Stijn Haelters Nukerke 1:36:51 1:36:32
177 57 e H40+ 1196 omar hillaert Westdorpe 1:37:19 1:36:57
178 2 e H60+ 1121 Johan Goense Philippine 1:37:21 1:37:07
179 90 e Hsr 775 Bram Depickere Brugge 1:37:22 1:37:07
180 91 e Hsr 733 Duffeleer Christophe Gooik 1:37:29 1:37:19
181 12 e Dames 535 Monique Nobus-v/d Broecke Aardenburg 1:37:33 1:37:02
182 92 e Hsr 1037 Angelo Yde Zulte 1:37:41 1:37:12
183 58 e H40+ 848 Bene Pype Westrozebeke 1:37:44 1:37:19
184 93 e Hsr 965 Kenny Demeulenaere Lichtervelde 1:37:45 1:37:24
185 20 e H50+ 831 Steukers Jan Lint 1:37:54 1:37:32
186 13 e Dames 672 Jana Bekaert Zingem 1:37:54 1:37:36
187 94 e Hsr 1083 Frankie Rotty Knesselare 1:37:55 1:37:38
188 59 e H40+ 808 Wouter Georges Waarschoot 1:37:56 1:37:32
189 21 e H50+ 858 De vrieze Luc Deinze 1:38:02 1:37:39
190 14 e Dames 608 Beryl Otieno Brugge 1:38:07 1:37:36
191 95 e Hsr 916 Peter Vervaet Lokeren 1:38:08 1:38:00
192 22 e H50+ 806 Stephan Demeulemeester Zulte 1:38:09 1:37:37
193 96 e Hsr 743 Yves Drieghe Gentbrugge 1:38:24 1:37:42
194 23 e H50+ 1183 rudy van de moortele Aalter 1:38:32 1:38:16
195 15 e Dames 542 Charlotte Ranson Sint-Denijs 1:38:45 1:38:25
196 16 e Dames 615 Joke Lefief Zwevegem 1:38:46 1:38:25
197 24 e H50+ 1090 Chris Bollens Ursel 1:38:46 1:38:39
198 60 e H40+ 1174 Bart de Zaeytydt Oudenaarde 1:39:00 1:33:30
199 97 e Hsr 750 Bart Vandewiele Drongen 1:39:25 1:39:04
200 98 e Hsr 761 Olivier Warlop Zonnebeke 1:39:25 1:38:44
201 25 e H50+ 730 Rob Van Baelen Brasschaat 1:39:39 1:38:52
202 61 e H40+ 1284 Robert van de Kerkhove Aardenburg 1:39:45 1:39:27
203 62 e H40+ 1087 Menno den Dekker Terneuzen 1:39:45 1:39:25
204 26 e H50+ 1091 Jan van Oyen Oudenburg 1:39:46 1:39:18
205 99 e Hsr 1193 michael verstraeten Moerbeke-Waas 1:39:51 1:39:25
206 63 e H40+ 937 Gert Schoors Adegem 1:39:54 1:39:36
207 64 e H40+ 1005 Andy Verhanneman Lichtervelde 1:40:05 1:39:39
208 65 e H40+ 1081 Peter Coen Brugge 1:40:09 1:39:30
209 100 e Hsr 1092 Cedric Ally Hooglede 1:40:12 1:39:49
210 66 e H40+ 1143 Didier Delanney Beveren-Waas 1:40:14 1:39:19
211 67 e H40+ 1015 Miguel Minnebo Zwevegem 1:40:16 1:39:54
212 68 e H40+ 939 Danny Versluys Watervliet 1:40:18 1:39:46
213 101 e Hsr 980 Dominik Piotrowski Auderghem 1:40:23 1:39:27
214 3 e H60+ 701 Marc De Keersmaecker Knokke 1:40:27 1:40:13
215 27 e H50+ 940 Vincent Jageneau Tongeren 1:40:32 1:40:08
216 102 e Hsr 790 Wouter Detemmerman Bassevelde 1:40:36 1:40:18
217 103 e Hsr 847 Daniel Kucharski Wachtebeke 1:40:36 1:40:08
218 69 e H40+ 919 Wim de Feijter Terneuzen 1:40:39 1:40:16
219 4 e H60+ 862 Noël Ryckeboer Poperinge 1:40:45 1:40:24
220 70 e H40+ 1168 Rene Hamelink Zaamslag 1:40:47 1:40:29
221 104 e Hsr 804 Sébastien Degrieck Steenkerke 1:40:50 1:40:23
222 71 e H40+ 879 Steven Nagels Oostende 1:40:50 1:40:11
223 72 e H40+ 1047 Bruno Ranson Moen 1:41:10 1:40:48
224 73 e H40+ 885 Wim Blyweert Gontrode 1:41:12 1:40:33
225 74 e H40+ 1019 Jürgen Cardon Lissewege 1:41:18 1:40:39
226 5 e H60+ 971 Luc VAN DE VEN Galmaarden 1:41:20 1:41:07
227 28 e H50+ 1165 Piet Goossens Kalken 1:41:20 1:40:42
228 105 e Hsr 895 Kenny Lannoy Knokke-Heist 1:41:22 1:40:39
229 29 e H50+ 1014 Filip Ooghe Erpe 1:41:24 1:41:12
230 6 e H60+ 1128 nic verlinde Roeselare 1:41:25 1:40:49
231 75 e H40+ 1008 Tonny Staelens Vichte 1:41:26 1:41:01
232 17 e Dames 543 Whoopy Franssen Tielt 1:41:28 1:41:07
233 106 e Hsr 772 Leslie Van Landschoot Knokke-Heist 1:41:48 1:41:27
234 76 e H40+ 957 Kristof Van den Abeele Vurste 1:41:51 1:41:00
235 77 e H40+ 1049 frank faes Sluis 1:41:54 1:41:42
236 78 e H40+ 988 Krist De Wilde Eeklo 1:41:56 1:41:09
237 107 e Hsr 952 Frédéric Furniere Avelgem 1:42:06 1:41:38
238 30 e H50+ 951 Chris Van Maldeghem Knokke-Heist 1:42:10 1:41:29
239 79 e H40+ 1130 Bart Lievens Baaigem 1:42:10 1:41:21
240 80 e H40+ 702 Lowie Jurgen Belgie 1:42:20 1:42:09
241 18 e Dames 545 Judith Vermeersch Deinze 1:42:22 1:41:58
242 19 e Dames 598 Karlien Van Steenbrugge Heusden 1:42:23 1:42:08
243 81 e H40+ 958 Davy Spiessens Ardooie 1:42:32 1:41:48
244 108 e Hsr 708 Wouter Marijsse Leuven 1:42:34 1:41:58
245 82 e H40+ 1109 Cyrille Ronse/Renaix 1:42:34 1:41:53
246 109 e Hsr 901 Dieter Saelens Knokke 1:42:43 1:42:18
247 31 e H50+ 744 Frank Oosterlinck Assenede 1:42:47 1:42:18
248 20 e Dames 697 Hannah Verhaeghe Assebroek 1:42:48 1:42:27
249 110 e Hsr 964 Jeroen De Langhe Marke 1:42:51 1:42:31
250 83 e H40+ 1006 Fabrice vuylsteke Wevelgem 1:42:58 1:42:41
251 32 e H50+ 798 Peter Bliki Ninove 1:43:04 1:42:31
252 111 e Hsr 774 Bram Van de Wege Vichte 1:43:07 1:42:49
253 84 e H40+ 959 Alain Vermeulen Gavere 1:43:08 1:42:19
254 112 e Hsr 813 Edwin Huigh Oostburg 1:43:10 1:42:38
255 7 e H60+ 1119 Luc Nachtergaele Groot-Bijgaarden 1:43:11 1:42:40
256 113 e Hsr 1300 Olivier Eelkloo Bredene 1:43:12 1:42:38
257 85 e H40+ 825 Vladimir Revijn Oudenaarde 1:43:15 1:42:32
258 86 e H40+ 1281 John Proot Knokke-Heist 1:43:15 1:42:33
259 21 e Dames 577 Katrien Van Acker Knesselare 1:43:17 1:42:56
260 87 e H40+ 700 Maarten Hertogs Grobbendonk 1:43:18 1:42:47
261 33 e H50+ 902 Hedwig Van Beveren Moerbeke-Waas 1:43:20 1:42:53
262 22 e Dames 666 Catherine Verhelst Knokke-Heist 1:43:26 1:42:46
263 88 e H40+ 1171 Johan de Clercq Knokke-Heist 1:43:27 1:42:47
264 34 e H50+ 995 Ronny Ketels Gistel 1:43:31 1:43:18
265 35 e H50+ 905 Wim De Lannoy Aalter 1:43:33 1:43:09
266 114 e Hsr 1123 Germund van de Wiele Ramskapelle (Knokke-Heist) 1:43:44 1:43:26
267 115 e Hsr 1120 Yannick Vastenout Terneuzen 1:43:44 1:43:28
268 116 e Hsr 1288 Coen Kaijser Terneuzen 1:43:52 1:43:36
269 89 e H40+ 893 Nicolas Holvoet Munte 1:43:59 1:43:38
270 23 e Dames 696 Fleur Boussy Knokke-Heist 1:43:59 1:43:40
271 117 e Hsr 752 Frederik Boussy Knokke-Heist 1:44:00 1:43:42
272 90 e H40+ 756 Allan van Alten Axel 1:44:14 1:44:07
273 24 e Dames 690 Katleen Mels Lokeren 1:44:21 1:43:49
274 118 e Hsr 1099 lorenzo hargebaert Maldegem 1:44:22 1:43:48
275 119 e Hsr 1100 Christoph Lavens Varsenare 1:44:27 1:43:53
276 36 e H50+ 990 Luc Haemerlinck Sint-Laureins 1:44:38 1:44:05
277 37 e H50+ 815 Frank Verhoeven Dilbeek 1:44:40 1:44:06
278 120 e Hsr 1291 Yann Thai-Thuc Knokke-Heist 1:44:41 1:43:43
279 8 e H60+ 992 Luc De Jaeger- Braet Watervliet 1:44:54 1:44:18
280 91 e H40+ 894 Peter Vanderkeilen Knokke-Heist 1:44:59 1:44:37
281 38 e H50+ 777 Kris Vannieuwenhuyse Kortrijk 1:45:03 1:44:34
282 121 e Hsr 1114 Jens Ketels Snellegem 1:45:06 1:44:37
283 122 e Hsr 985 Peter Foré Sijsele 1:45:11 1:44:57
284 92 e H40+ 878 Jan-Baptist Elskens Oostende 1:45:13 1:44:31
285 93 e H40+ 949 Frank Schoof Destelbergen 1:45:15 1:44:47
286 94 e H40+ 1021 Vandewiele Lieven Roeselare 1:45:25 1:44:41
287 9 e H60+ 716 JUNKER Henry-Marc Verviers 1:45:26 1:45:13
288 123 e Hsr 871 Ivo Viaene Knokke-Heist 1:45:40 1:45:05
289 124 e Hsr 820 Chesney sterckx Beervelde 1:45:44 1:45:19
290 25 e Dames 699 Cathy Poppe Terneuzen 1:46:04 1:45:28
291 95 e H40+ 993 Wim Willems Bassevelde 1:46:26 1:45:42
292 39 e H50+ 1034 Hugo Huygebaert Aalter 1:46:30 1:46:09
293 96 e H40+ 791 Matthew Shawkey Gent 1:46:31 1:45:49
294 26 e Dames 698 Marly de Lijser IJzendijke 1:46:32 1:45:58
295 97 e H40+ 946 Alexander Paulusse Knokke 1:46:37 1:45:40
296 40 e H50+ 991 André Verstrynge Maldegem 1:46:42 1:46:10
297 41 e H50+ 910 Pascal Van Breusegem Gijzenzele 1:46:45 1:46:07
298 98 e H40+ 950 Frans Kolijn Oost-Souburg 1:46:51 1:46:24
299 42 e H50+ 811 Twan Timmermans Hoofdplaat 1:47:10 1:46:27
300 43 e H50+ 1108 Werner Vancauwenberghe Arc-Wattripont 1:47:13 1:46:44
301 44 e H50+ 1013 Jan Mortier Knokke 1:47:35 1:47:15
302 27 e Dames 665 Ellen Deleu Gent 1:47:41 1:47:11
303 45 e H50+ 1001 Jan Donckels Moorsele 1:47:52 1:47:20
304 99 e H40+ 824 Mario Deknudt Leffinge 1:47:58 1:47:21
305 125 e Hsr 1125 bert vanhaute Roeselare 1:48:05 1:47:34
306 100 e H40+ 1150 Inder Munoz Sluis 1:48:06 1:47:54
307 101 e H40+ 719 Tom Antonis Turnhout 1:48:07 1:47:31
308 46 e H50+ 1190 daniel michiels Sint-Andries 1:48:07 1:47:28
309 47 e H50+ 966 Ruud Geldof Middelburg 1:48:13 1:47:58
310 28 e Dames 531 Marijke Taragola Gent 1:48:20 1:47:52
311 102 e H40+ 1290 Wim Vandeverre Roeselare 1:48:27 1:47:55
312 48 e H50+ 926 Erik Nuyts Eeklo 1:48:30 1:48:06
313 29 e Dames 582 An Brysse De Haan 1:48:32 1:47:51
314 126 e Hsr 1279 Tommy van Damme Zedelgem 1:48:40 1:48:06
315 49 e H50+ 1287 Patrick Rappe Heist-aan-Zee 1:48:44 1:48:23
316 103 e H40+ 987 Tony Misman Watervliet 1:48:56 1:48:19
317 30 e Dames 567 Kohl Angélique Huy 1:49:00 1:48:44
318 31 e Dames 586 Brun Caroline Marchin 1:49:20 1:48:54
319 50 e H50+ 838 Frank T’Jampens Zottegem 1:49:23 1:48:38
320 104 e H40+ 1133 michael verclaemer Tielt 1:49:23 1:48:38
321 127 e Hsr 1017 Niels Holvoet Menen 1:49:31 1:48:47
322 128 e Hsr 768 Pawel Blachowski Houthulst 1:49:32 1:49:06
323 129 e Hsr 1182 nico lamont Kruishoutem 1:49:32 1:48:54
324 32 e Dames 576 Greet Allemeersch Knokke-Heist 1:49:35 1:48:39
325 51 e H50+ 1104 Didier de Waele Knokke-Heist 1:49:37 1:48:38
326 33 e Dames 626 Nele Debusschere Ardooie 1:49:42 1:49:08
327 52 e H50+ 856 Luc Meurisse Sint-denijs Zwevegem 1:49:49 1:49:24
328 10 e H60+ 1142 Willem Vermeir Erembodegem 1:49:49 1:49:03
329 105 e H40+ 1086 Carlo Rots Laarne 1:49:59 1:49:10
330 130 e Hsr 1173 Jelle Borteel Roeselare 1:50:02 1:49:37
331 53 e H50+ 938 Jan Strymes Sint-Laureins 1:50:04 1:49:07
332 106 e H40+ 1294 Bart Verhelst Tielt 1:50:04 1:49:20
333 34 e Dames 566 Van de Velde Heidi Sinaai 1:50:07 1:49:52
334 107 e H40+ 888 Chris Van Honacker Desselgem 1:50:07 1:49:12
335 54 e H50+ 994 Pascal Van Hulle Maldegem 1:50:13 1:49:15
336 35 e Dames 689 Fleur de Nil Erembodegem 1:50:14 1:49:44
337 55 e H50+ 1102 Abdou Zeroual Terneuzen 1:50:16 1:49:44
338 11 e H60+ 826 Odar Eeckhout Oudenaarde 1:50:30 1:49:47
339 108 e H40+ 807 Marco Olivier Vlissingen 1:50:42 1:49:56
340 131 e Hsr 1110 Victor van Gijseghem Nazareth 1:50:42 1:50:00
341 109 e H40+ 1105 Frederic van den Heule Ronse/Renaix 1:50:43 1:50:01
342 36 e Dames 558 Dorine Vandermeersch Vlamertinge 1:50:48 1:50:06
343 56 e H50+ 1134 Frank Ockeq Oost-Souburg 1:50:53 1:49:59
344 37 e Dames 621 Olga Serebrjakova Oostburg 1:51:07 1:50:19
345 132 e Hsr 735 Kennie Guillemijn Dottignies 1:51:13 1:50:58
346 38 e Dames 596 Tineke Haers IJzendijke 1:51:25 1:50:33
347 57 e H50+ 724 Peter Constant Ruddervooorde 1:51:26 1:50:46
348 39 e Dames 679 rebecca de nys sijsele 1:51:27 1:50:46
349 40 e Dames 585 Vandecaveye Katia Tielt 1:51:35 1:51:02
350 41 e Dames 693 Chris Peeters Blankenberge 1:51:50 1:51:33
351 110 e H40+ 1043 Lieven Daschot Blankenberge 1:51:50 1:51:33
352 42 e Dames 599 Sylvie Poppe Knokke-Heist 1:52:12 1:51:32
353 58 e H50+ 1186 Herman Vandensande Gooik 1:52:26 1:51:55
354 59 e H50+ 874 Gino Deceuninck Knokke-Heist 1:52:38 1:51:43
355 43 e Dames 578 Martine Samyn Westkapelle 1:52:39 1:51:43
356 44 e Dames 620 Veerle Roels Zele 1:52:44 1:52:10
357 133 e Hsr 1028 Jeroen Fiers Zele 1:52:45 1:52:11
358 111 e H40+ 1029 William de Jonge Nieuwdorp Zld 1:52:48 1:52:30
359 45 e Dames 590 Leen Vanderyse Hooglede 1:52:54 1:52:18
360 60 e H50+ 796 Remi van Schaik Middelburg 1:53:17 1:53:04
361 12 e H60+ 890 Fred de Bree Zoutelande 1:53:28 1:52:48
362 61 e H50+ 754 Bouwe Postma Middelburg 1:53:30 1:52:40
363 112 e H40+ 1188 christoph struelems Lombardsijde 1:53:31 1:52:50
364 46 e Dames 674 brigitte roels Kalken 1:53:31 1:52:43
365 113 e H40+ 1011 Thierry Vergaert Merelbeke 1:53:34 1:52:43
366 134 e Hsr 742 Teddy van steenwinkel Kachtem 1:53:37 1:53:03
367 62 e H50+ 867 Ivan Vandenheede Blankenberge 1:53:39 1:53:18
368 135 e Hsr 1024 Geoffrey Sabbe Harelbeke 1:54:00 1:53:16
369 47 e Dames 560 Linda Vermeulen Schoondijke 1:54:01 1:53:27
370 63 e H50+ 854 Hendrik Van de Velde Knokke-Heist 1:54:06 1:53:07
371 114 e H40+ 1297 Bart Van de Putte Aalst 1:54:12 1:53:24
372 64 e H50+ 829 Thomas Koester Hoeilaart 1:54:16 1:53:20
373 115 e H40+ 734 Anil Laurent Machelen 1:54:21 1:54:11
374 136 e Hsr 1113 alex cuveele Zwevezele 1:54:23 1:53:33
375 48 e Dames 526 Valery Audenaert Sint Amandsberg 1:54:31 1:53:36
376 49 e Dames 685 Evi Sierens Maldegem 1:54:34 1:53:52
377 137 e Hsr 852 Vanassche Peter Avelgem 1:54:40 1:54:26
378 65 e H50+ 920 Koen Van Hulle Moerkerke-Damme 1:54:44 1:54:06
379 50 e Dames 673 melissa van de velde Laarne 1:54:49 1:54:00
380 66 e H50+ 973 Harry Durinck Kalken 1:54:51 1:54:33
381 116 e H40+ 787 Alex Gheerolfs Ronse 1:54:54 1:54:09
382 138 e Hsr 1111 Koen Ameye Waregem 1:54:55 1:54:31
383 51 e Dames 687 Sandra Jacobs Zwijndrecht 1:54:58 1:54:04
384 52 e Dames 680 Ada Geuze Middelburg 1:55:01 1:54:29
385 13 e H60+ 1106 Eric Sierens Maldegem 1:55:09 1:54:26
386 117 e H40+ 941 Danny DOBBELAERE Maldegem 1:55:15 1:55:00
387 118 e H40+ 870 Dirk Celis Oostende 1:55:18 1:54:26
388 67 e H50+ 884 René Goetheer Wolphaartsdijk 1:55:20 1:55:01
389 139 e Hsr 907 Jay Bossuyt Harelbeke 1:55:21 1:54:42
390 53 e Dames 562 Haike langeraert Moerbeke 1:55:25 1:54:37
391 54 e Dames 675 Marian van den Hemel Knokke-Heist 1:55:41 1:55:01
392 119 e H40+ 1003 JaapJan Ritsema Middelburg 1:55:44 1:55:06
393 55 e Dames 611 Yvonne Joziasse Middelburg 1:55:44 1:55:05
394 140 e Hsr 954 Tom vanbecelaere Pittem 1:55:46 1:54:55
395 120 e H40+ 840 Bart Beerens Roosdaal 1:55:50 1:55:02
396 121 e H40+ 1026 Jürgen in den Bosch Sluis 1:56:00 1:55:12
397 141 e Hsr 703 Jeremy Graulus Nieuwpoort 1:56:02 1:55:25
398 122 e H40+ 1296 lieven vanhaverbeke Beveren-Waas 1:56:03 1:55:08
399 123 e H40+ 718 Nick Vanwassenhove Bredene 1:56:12 1:55:13
400 56 e Dames 604 Hilde Dhont Gent 1:56:22 1:55:31
401 124 e H40+ 736 Kristof Van Den Heuvel Knokke-Heist 1:56:26 1:55:44
402 68 e H50+ 1298 Ivo Lemmens Merelbeke 1:56:33 1:55:35
403 57 e Dames 612 Jacqueline Maas Zuidzande 1:56:51 1:56:27
404 142 e Hsr 1148 Martijn Devisch Knokke-Heist 1:56:59 1:56:12
405 14 e H60+ 1044 gerrit verhoeven Meerlemeersel-dreef 1:57:00 1:55:59
406 15 e H60+ 1118 Albrecht Maes Aalst 1:57:04 1:56:07
407 143 e Hsr 1084 niek verbeke IJzendijke 1:57:21 1:56:49
408 144 e Hsr 1022 Vandaele Joris Roeselare 1:57:25 1:56:40
409 58 e Dames 537 Ilse De Baets Maldegem 1:57:26 1:56:56
410 59 e Dames 676 Ann Debrabandere Maldegem 1:57:26 1:56:57
411 69 e H50+ 1046 Rini Fenijn Nieuwvliet 1:57:37 1:57:07
412 125 e H40+ 1035 Anthony Persy Woluwe-sint-pieters 1:57:38 1:56:51
413 126 e H40+ 882 Ovaere Franky Zwevegem 1:57:44 1:57:18
414 60 e Dames 569 Nathalie De Preester Waregem 1:57:45 1:57:09
415 61 e Dames 532 Kim Vandekerckhove Oudenaarde 1:57:46 1:57:09
416 70 e H50+ 712 Daniel Van Lierde Iddergem 1:58:07 1:57:32
417 62 e Dames 536 Lieselotte Debackere Zerkegem 1:58:10 1:57:11
418 63 e Dames 534 Carmen Saesen Zonnebeke 1:58:11 1:57:31
419 71 e H50+ 861 Glenn De Buf Oostende 1:58:14 1:57:28
420 64 e Dames 547 Nadia Coveliers Deerlijk 1:58:18 1:57:53
421 65 e Dames 683 Petra de Craend Zomergem 1:58:18 1:57:33
422 127 e H40+ 1136 Kurt Leyman Merelbeke 1:58:33 1:57:42
423 145 e Hsr 955 Maxim Tourlousse Bredene 1:58:34 1:57:52
424 66 e Dames 597 Marie Jageneau Tongeren 1:58:45 1:58:20
425 67 e Dames 623 Jet Daniels Zwijndrecht 1:58:53 1:57:59
426 68 e Dames 573 Yolanda Krombeen Kruiningen 1:58:55 1:58:14
427 69 e Dames 563 Karin van Noorden Vlissingen 1:58:56 1:58:06
428 70 e Dames 678 Sarah van Leene Maldegem 1:58:57 1:58:27
429 128 e H40+ 1147 Michel van de Putte Aalst 1:59:01 1:58:13
430 71 e Dames 691 Evi Du-Tre Belsele 1:59:15 1:58:43
431 16 e H60+ 1185 imo jongepier Nieuw- en Sint Joosland 1:59:18 1:58:36
432 72 e Dames 522 Eva willems Turnhout 1:59:19 1:58:43
433 146 e Hsr 1018 David Depuydt Gent 1:59:25 1:59:03
434 129 e H40+ 705 Steve landuyt Sluis 1:59:26 1:58:49
435 73 e Dames 605 Lieve Francois Aalst 1:59:35 1:59:35
436 130 e H40+ 757 Benito Bostelaar Oost-Souburg 1:59:57 1:59:15
437 74 e Dames 527 Emanuela Bracke Axel 1:59:58 1:59:13
438 131 e H40+ 1050 stef gouaert Knokke-Heist 2:00:11 1:59:30
439 147 e Hsr 864 Joost Bakx Tilburg 2:00:22 1:59:39
440 132 e H40+ 865 Wim De Leeuw Schoten 2:00:23 1:59:36
441 148 e Hsr 866 Arben Balaj Merksem 2:00:23 1:59:37
442 149 e Hsr 1007 Michel cambeen Vogelwaarde 2:00:27 1:59:49
443 75 e Dames 524 Elien Van De Weghe Deinze 2:00:30 1:59:41
444 76 e Dames 695 Liesbeth Denolf Wingene 2:00:38 1:59:49
445 77 e Dames 583 Tjarda Omta Kuitaart 2:00:44 1:59:50
446 72 e H50+ 443 Guy Bouwens Knokke-Heist 2:00:47 2:00:26
447 78 e Dames 549 Judith Ridderhof Kloosterzande 2:00:59 2:00:21
448 133 e H40+ 720 Desmet Geert Ruiselede 2:01:17 2:00:31
449 134 e H40+ 1145 Stefan van Bellingen Essene 2:01:20 2:00:35
450 72 e H50+ 845 Gwijde Mahieu Sint-Kruis 2:01:26 2:00:30
451 135 e H40+ 947 Philip Traen Knokke heist 2:01:33 2:00:52
452 136 e H40+ 846 Sven Vandendriessche Aarsele 2:01:38 2:00:56
453 137 e H40+ 1107 dieter Boullart Oudenaarde 2:01:46 2:00:55
454 138 e H40+ 714 Micky Van Laer Schoten 2:01:51 2:01:25
455 79 e Dames 523 Stien Denys Schoten 2:01:51 2:01:26
456 80 e Dames 555 Caroline Campe Sijsele 2:02:01 2:01:41
457 81 e Dames 684 Mieke Merlevede Oostkamp 2:02:02 2:01:41
458 82 e Dames 607 Sandra Eeckhoudt Welle 2:02:10 2:01:51
459 83 e Dames 618 Els Gevaert Destelbergen 2:02:19 2:01:42
460 84 e Dames 574 Veerle Devlies De Haan 2:02:20 2:01:40
461 139 e H40+ 1025 Henk Vanhaesebroeck Zulte 2:02:29 2:01:55
462 85 e Dames 572 Sandra vd Valk Krabbendijke 2:02:30 2:01:47
463 73 e H50+ 904 Dirk Ally Hooglede 2:02:34 2:01:54
464 140 e H40+ 709 Guy Deleersnyder Roeselare 2:02:36 2:01:36
465 86 e Dames 592 Nancy Maerten Eeklo 2:02:36 2:02:06
466 74 e H50+ 1016 Gerald Monteyne Oosteeklo 2:02:40 2:01:52
467 75 e H50+ 1289 Peter Vlerick Destelbergen 2:02:53 2:02:04
468 76 e H50+ 1299 Rudie Hogervorst Aardenburg 2:03:03 2:02:08
469 87 e Dames 694 Ingrid Wittock Meerle 2:03:09 2:02:09
470 88 e Dames 624 Laetitia Lovens Woluwe-sint-pieters 2:03:25 2:02:39
471 89 e Dames 692 Annelies Becu Doomkerke 2:03:32 2:02:37
472 150 e Hsr 1042 pieter de corte Ruiselede 2:03:32 2:02:37
473 151 e Hsr 1139 Ides Cocquyt Dendermonde 2:03:46 2:02:55
474 90 e Dames 552 Rosette Verkaart Vlissingen 2:03:48 2:03:03
475 91 e Dames 622 Mia Bartelen Burcht 2:03:52 2:02:58
476 141 e H40+ 729 Chris Coene Oedelem 2:03:59 2:03:07
477 17 e H60+ 977 Walter Ghysel Knokke-heist 2:04:04 2:03:43
478 77 e H50+ 732 Rudy Vande Velde Wachtebeke 2:04:44 2:04:14
479 142 e H40+ 1167 Frits van Borrendam Middelburg 2:04:47 2:04:18
480 92 e Dames 614 Valerie Reybroeck Melsen 2:05:00 2:04:10
481 143 e H40+ 1115 Dominique Vergauwe Nieuwpoort 2:05:32 2:04:54
482 144 e H40+ 1027 Koen Vanderhaegen Waregem 2:05:33 2:04:58
483 93 e Dames 587 Linda Van Gool Sint-kruis-winkel 2:06:07 2:05:37
484 94 e Dames 550 Nathalie Provoost Uitkerke 2:06:19 2:05:20
485 152 e Hsr 1169 jeroen marsboom Antwerpen 2:06:41 2:06:13
486 95 e Dames 668 Sophie Roozen Antwerpen 2:06:41 2:06:13
487 96 e Dames 525 Anne Verheye Ruiselede 2:06:44 2:05:57
488 97 e Dames 556 Els Zweistra Terneuzen 2:07:08 2:06:41
489 145 e H40+ 1146 Wim de Boeck Aalst 2:07:11 2:06:25
490 98 e Dames 619 Ann Veryser Hulste 2:07:17 2:06:44
491 78 e H50+ 1023 Rikkie Vanhecke Bavikhove 2:07:17 2:06:43
492 99 e Dames 579 Melanie Vervalle Veldegem 2:07:38 2:07:01
493 146 e H40+ 886 Gerd De Bruycker Veldegem 2:07:39 2:07:01
494 100 e Dames 538 Kristien Martens Gent 2:07:57 2:07:06
495 101 e Dames 540 Marleen DE RUYTER Waarschoot 2:07:57 2:07:06
496 153 e Hsr 953 Maxim Ovaere Ardooie 2:08:23 2:07:58
497 102 e Dames 570 Kimberley D’Hoore Sluis 2:08:26 2:07:46
498 103 e Dames 554 Inge Quataert Aardenburg 2:08:27 2:07:33
499 104 e Dames 533 Karen Calus Melle 2:08:32 2:07:55
500 105 e Dames 553 Sara Gielen Semmerzake 2:08:32 2:07:56
501 79 e H50+ 999 Karel Colman Burcht 2:08:46 2:07:53
502 106 e Dames 670 Marie-Laurence Janssens Heist-aan-Zee 2:08:56 2:08:19
503 107 e Dames 671 Els Kinnet Brugge 2:08:56 2:08:19
504 80 e H50+ 755 Martin Billiau Dendermonde 2:09:00 2:08:02
505 108 e Dames 601 Jolanda Kolijn Oost-Souburg 2:09:31 2:09:01
506 18 e H60+ 924 Ivan Verbeke Sint-Laureins 2:09:37 2:08:35
507 109 e Dames 609 Annick DE KEYSER Knokke-Heist 2:09:49 2:08:53
508 110 e Dames 610 Marjan Mistiaen Zuidzande 2:09:57 2:09:27
509 111 e Dames 669 Iris van de Kerkhove Aardenburg 2:09:57 2:09:03
510 154 e Hsr 715 Dimmy Ivens Schoondijke 2:10:09 2:09:52
511 81 e H50+ 876 Dirk Clement Bierbeek 2:10:26 2:10:15
512 147 e H40+ 1096 Koen de Volder Deinze 2:10:44 2:10:15
513 112 e Dames 557 Martina Verstrynge Beernem 2:10:45 2:09:53
514 19 e H60+ 911 Christian Herteleer Bellem Aalter 2:10:46 2:09:53
515 113 e Dames 551 Katheleen De Witte Opwijk 2:11:24 2:10:27
516 114 e Dames 546 Lieve Buyens Opwijk 2:11:25 2:10:28
517 148 e H40+ 898 Aidi Hendricks Gent 2:11:48 2:10:59
518 149 e H40+ 739 Stefan Brants Boom 2:11:57 2:11:09
519 150 e H40+ 740 Bert van Onckelen Niel 2:11:57 2:11:09
520 82 e H50+ 909 Michel Aelvoet Ronse 2:12:16 2:11:22
521 83 e H50+ 972 Dirk van den Hoecke Zaamslag 2:12:16 2:11:57
522 115 e Dames 588 Ellen De Graeve Brugge 2:12:54 2:12:31
523 116 e Dames 616 Vera Van Boven Oudenaarde 2:13:50 2:12:57
524 117 e Dames 613 Mia Slabbaert Maarkedal 2:13:58 2:13:05
525 84 e H50+ 1048 Peter Vermeulen Zingem 2:13:59 2:13:06
526 118 e Dames 530 Kate Kloeck Drongen 2:14:25 2:13:36
527 20 e H60+ 970 Pierre de Meerleer Aalst 2:15:59 2:15:21
528 119 e Dames 625 Sabine Herremerre Knokke-Heist 2:16:41 2:16:16
529 151 e H40+ 737 De Meulemeester Bart Pittem 2:16:47 2:16:16
530 85 e H50+ 978 Peter Castel Goes 2:20:06 2:19:04
531 155 e Hsr 979 Jordi Castel Goes 2:20:06 2:19:05
532 120 e Dames 580 Els Van Kerckhove Sint-Kruis-Winkel 2:20:51 2:20:01
533 121 e Dames 593 Marianne De Baedts Eeklo 2:20:51 2:20:25
534 122 e Dames 595 Charlotte De Baere Maldegem 2:20:52 2:20:00
535 123 e Dames 677 Mieke Vangaver Eeklo 2:20:52 2:20:25
536 156 e Hsr 762 Lieven Lecomte Sint-Amandsberg 2:20:53 2:19:56
537 86 e H50+ 764 Philip de Vroe Sleidinge 2:20:53 2:20:03
538 124 e Dames 589 Marie Jeanne De Keyser Bellem Aalter 2:20:53 2:20:00
539 152 e H40+ 986 Bracke Yves Zelzate 2:20:55 2:20:04
540 153 e H40+ 717 Roger Joos Middelburg 2:21:13 2:20:31
541 125 e Dames 627 Aspeslagh Katrien Lombardsijde 2:22:13 2:21:25
542 154 e H40+ 781 Jurgen Zohlandt Westdorpe 2:23:22 2:22:26
543 155 e H40+ 773 Robert Hubregsen Heinkenszand 2:24:48 2:23:56
544 126 e Dames 682 Christa Maenhout Knesselare 2:30:48 2:30:03


Clubklassement

Snelste club Halve Marathon

Plaats Clubnaam Som tijd 5 beste lopers Geldprijs
Prijswinnaars
Clubs/Verenigingen met minder dan 5 geregistreerde clubklassement lopers op de halve marathon zijn niet opgenomen in het overzicht. Klassement op basis van bruto tijd.
1 DE KREKENLOPERS

Bart Bleyaert 22e 1:16:58
Andy Cocquyt 39e 1:21:32
Sebastien Teichmann 54e 1:23:31
David Van Vooren 62e 1:24:35
Tim Verbeke 65e 1:24:44
6:51:20 € 350,-
2 KAV ROESELARE (AVR)

Kurt Valle 28e 1:19:26
Kris Dehem 67e 1:24:44
Stefan Verbrugge 159e 1:34:47
Gregory Deceuninck 165e 1:35:38
Tom Bruneel 180e 1:36:27
7:31:02 € 275,-
3 3TK HEIST

Alexandre Steffen 131e 1:31:11
Stefan Calebout 152e 1:33:59
Kenny Lannoy 233e 1:40:39
Greet Allemeersch 329e 1:48:39
Gino Deceuninck 359e 1:51:43
8:26:11 € 175,-
4 JC AALTER

Charlotte Van De Velde 177e 1:36:16
De vrieze Luc 194e 1:37:39
Bart Vandewiele 205e 1:39:04
Wim De Lannoy 270e 1:43:09
Hilde Dhont 405e 1:55:31
8:31:39 € 100,-
5 JC MOERBEKE

Daniel Kucharski 222e 1:40:08
Hedwig Van Beveren 266e 1:42:53
Frank Schoof 290e 1:44:47
Haike langeraert 395e 1:54:37
Rudy Vande Velde 483e 2:04:14
9:06:39 € 70,-
Overige clubs
6 AV DE WIELINGEN 9:12:47

 

Grootste club Overall Definitieve uitslag

 

Plaats Clubnaam Aantal lopers Geldprijs
Prijswinnaars
1 De Krekenlopers 57 € 150,-
2 No Limit Team (NLT) 30 € 110,-
3 AV De Wielingen 17 € 50,-
Overige clubs
4 JoggingClub Herzele 16
5 NLT BEL 13
6 – 9 3TK, JC Moerbeke, KAV Roeselare (AVR), vita 9
10 JC Aalter 8
11 AVI Ingelmunster 7
12 – 13 Eendr. Aalst (EA), JC Brakel 6