27e editie Zondag 15 maart 2020

Uitslagen 2019

Kids run | Vijf van Sluis | Tien van Sluis | Halve Marathon | Clubklassement

De uitslagen worden mogelijk gemaakt door meetapparatuur van Racetimer, zoek uw naam, klik door voor details en videofinish.

Kids Run

Positie Positie per categorie Borstnummer Naam Woonplaats Bruto tijd Netto tijd
1 1 e jongens 1467 Lani Nagels Oostende 4:08 4:04
2 1 e meisjes 1465 Ayco Buyse Oostrozebeke 4:27 4:23
3 2 e jongens 1492 edwin dekker Oostburg 4:32 4:28
4 2 e meisjes 1469 Annelore Bacquaert Hulste 4:32 4:28
5 3 e meisjes 1466 Marthe Engels Lokeren 4:37 4:33
6 4 e meisjes 1489 Ilone Maes Ingelmunster 4:42 4:37
7 5 e meisjes 1490 sayenna verhae Sluis 4:44 4:37
8 3 e jongens 1473 Ilian Beunens Avelgem 4:48 4:44
9 6 e meisjes 1468 Merja Lammens Helkijn 4:48 4:43
10 7 e meisjes 1502 iona martens Torhout 4:58 4:52
11 8 e meisjes 1493 kyana meurisse Sint-Denijs 4:59 4:55
12 4 e jongens 1462 Lars Buyse Oostrozebeke 5:07 5:02
13 5 e jongens 1484 loic polderman Sluis 5:10 5:03
14 6 e jongens 1488 floris vermue Sluis 5:10 5:04
15 9 e meisjes 1486 denzel bentley Sluis 5:10 5:03
16 7 e jongens 1471 Luuk van Morrelgem Sluis 5:15 5:10
17 8 e jongens 1482 sander focke Sluis 5:21 5:13
18 10 e meisjes 1499 Isa de Taeye Aardenburg 5:22 5:15
19 11 e meisjes 1470 Mirthe Valcke Sint-Denijs 5:37 5:33
20 9 e jongens 1487 devon bentley Sluis 5:44 5:36
21 12 e meisjes 1463 Lenthel Haerinck Oostrozebeke 5:47 5:41
22 13 e meisjes 1472 Manon Harinck Outrijve 5:48 5:42
23 14 e meisjes 1508 anouk steijaert Kaprijke 5:51 5:44
24 15 e meisjes 1500 eline fevers Sint-Kruis (Brugge) 5:52 5:46
25 16 e meisjes 1485 esmee rabout Aardenburg 5:54 5:48
26 10 e jongens 1464 Millau Haerinck Oostrozebeke 5:57 5:52
27 17 e meisjes 1476 janaika vermeulen Sluis 5:57 5:52
28 11 e jongens 1480 Sven Pielaet Aardenburg 5:59 5:53
29 18 e meisjes 1478 aiden van dijk Sluis 6:05 6:01
30 12 e jongens 1481 michel focke Sluis 6:07 6:02
31 19 e meisjes 1494 bo de gardeijn Sluis 6:11 6:06
32 13 e jongens 1483 Cedric Claeys Sluis 6:12 6:06
33 14 e jongens 1461 Luka de le Lijs Cadzand 6:22 6:15
34 20 e meisjes 1496 enna ide Sluis 6:23 6:16
35 21 e meisjes 1475 kim pieterse Sluis 6:43 6:35
36 22 e meisjes 1477 may van dijk Sluis 7:10 7:04
37 23 e meisjes 1491 mette paridaen Oostburg 7:10 7:02
38 15 e jongens 1479 Damiën Grahame Sluis 7:11 7:06
39 24 e meisjes 1501 Nand van de Capelle Sluis 7:47 7:38
40 25 e meisjes 1495 Isa de Gardeijn Sluis 7:49 7:40
41 16 e jongens 1498 Bogdan Reeber Knokke-Heist 8:01 7:51


Vijf van Sluis

Positie Positie per categorie Borstnummer Naam Woonplaats Bruto tijd Netto tijd
1 1 e Heren 112 Jean Baptist Ronse/Renaix 15:36 15:32
2 2 e Heren 103 daan dhont Kruishoutem 15:43 15:40
3 3 e Heren 76 Bart Bleyaert Knesselare 16:24 16:20
4 4 e Heren 82 Arthon Valcke Sint-Denijs 16:27 16:23
5 5 e Heren 109 robin dhooghe Sint-Niklaas 16:44 16:40
6 6 e Heren 108 bart verkaemer Waregem 17:01 16:58
7 7 e Heren 110 Fabrice Laga Zulte 17:09 17:06
8 8 e Heren 95 Jordy Buyck Zwevegem 17:18 17:15
9 9 e Heren 98 merten breye Marke (Kortrijk) 17:26 17:22
10 10 e Heren 79 Andy Cocquyt Zelzate 17:41 17:37
11 1 e Dames 22 Nele Dequae Helkijn 17:43 17:39
12 2 e Dames 55 hannelore willen Gavere 17:43 17:39
13 11 e Heren 1517 hannes de troyer Meerbeke 17:59 17:55
14 3 e Dames 58 noor dekker Serooskerke Walcheren 18:02 17:58
15 12 e Heren 74 Loran Nagels Oostende 18:14 18:10
16 4 e Dames 3 Lotte Vandekerckhove Waarmaarde 18:28 18:24
17 13 e Heren 113 Jonas Wieleman Zingem 18:52 18:46
18 14 e Heren 88 Théo Catry Spiere-Helkijn 19:04 18:58
19 15 e Heren 87 Remy Deleersnyder Sint Denijs 19:31 19:26
20 5 e Dames 43 Lise Deleersnyder Sint-Denijs 19:31 19:26
21 16 e Heren 75 Niels De Wilde Boekhoute 19:39 19:33
22 17 e Heren 111 Floris Huigh Eindhoven 19:40 19:35
23 18 e Heren 137 gino derycke Kortrijk 19:41 19:35
24 19 e Heren 73 Lani Nagels Oostende 19:55 19:49
25 20 e Heren 92 Ruben Ares Zwevegem 19:59 19:55
26 21 e Heren 104 Tom van Vooren Amsterdam 20:02 19:55
27 22 e Heren 70 Jarne Buyse Oostrozebeke 20:08 20:02
28 6 e Dames 41 Eveline Deprez Heestert 20:12 20:07
29 23 e Heren 78 Alex Cocquyt Boekhoute 20:18 20:13
30 7 e Dames 46 Emma Cottenie Heestert 20:19 20:14
31 8 e Dames 49 Yara D’haene Otegem 20:34 20:30
32 24 e Heren 101 nic verlinde roeselare 20:53 20:46
33 25 e Heren 119 Tom Patteeuw Wingene 20:54 20:47
34 26 e Heren 126 peter van waes Aardenburg 21:12 21:07
35 27 e Heren 86 Bjarne Hocedez Otegem 21:20 21:14
36 28 e Heren 81 Marius Lammens Helkijn 21:28 21:24
37 29 e Heren 1521 marco moerland Arnemuiden 21:30 21:23
38 9 e Dames 42 Laura Deleersnyder Sint-Denijs 21:57 21:52
39 30 e Heren 93 Vic Ares Zwevegem 22:24 22:19
40 31 e Heren 115 Myles Rombough London 22:24 22:20
41 10 e Dames 19 Anoucha Baute Kaprijke 22:27 22:18
42 11 e Dames 1520 marieke mullaert IJzendijke 22:29 22:23
43 32 e Heren 94 Arno Ares Zwevegem 22:46 22:41
44 12 e Dames 69 Margot Baluwe Outrijve 22:50 22:42
45 13 e Dames 1 Nadine Pijcke Aardenburg 22:53 22:45
46 33 e Heren 138 ànn duanel Harelbeke 23:01 22:55
47 34 e Heren 1509 Levi Steijaert Kaprijke 23:46 23:36
48 35 e Heren 124 Finn van de Capelle Sluis 23:54 23:40
49 14 e Dames 1512 Sofie Herssens Herzele 24:15 24:06
50 36 e Heren 77 Patrick Van De Veire Boekhoute 24:17 24:09
51 37 e Heren 130 Koen Baluwe Outrijve 24:23 24:15
52 15 e Dames 133 Kathleen Nobus Aardenburg 24:27 24:15
53 38 e Heren 136 massimo vanden driessche bottemiss 24:34 24:21
54 39 e Heren 80 Jarne Minnebo Zwevegem 24:42 24:36
55 16 e Dames 26 Leena Lammens Helkijn 24:43 24:37
56 17 e Dames 38 Ilke Deprez Heestert 24:43 24:33
57 18 e Dames 53 Emma van Wettum Roosendaal 24:48 24:38
58 40 e Heren 1510 Luc hutsebaut Aalter 24:58 24:50
59 19 e Dames 8 Iza van Damme Oostburg 25:29 25:19
60 41 e Heren 121 Johan Thomas Heist-aan-Zee 25:52 25:39
61 20 e Dames 64 Eveline de Taeye Aardenburg 25:52 25:36
62 42 e Heren 105 hugo an wettum Roosendaal 25:53 25:43
63 43 e Heren 91 Vilain Roger Knokke heist 26:01 25:55
64 44 e Heren 114 Robert Vermassen Gavere 26:03 25:55
65 21 e Dames 17 Peggy Schamphelaere Lokeren 26:03 25:55
66 45 e Heren 107 gerard van wetum Roosendaal 26:09 25:59
67 46 e Heren 1515 Didier Buysse IJzendijke 26:14 25:49
68 22 e Dames 1513 Karen Buysse IJzendijke 26:14 25:50
69 23 e Dames 44 Julie Catry Spiere-Helkijn 26:30 26:16
70 24 e Dames 39 Camille Harinck Outrijve 26:31 26:22
71 25 e Dames 59 Frauke Bradt Heestert 26:31 26:22
72 47 e Heren 129 `michel coquyt Aardenburg 26:41 26:27
73 48 e Heren 116 Harveu Mahu Sluis 26:52 26:46
74 49 e Heren 1523 tristan verhaege Sluis 26:52 26:33
75 26 e Dames 57 Marijke van Parijs Knokke-Heist 26:55 26:47
76 50 e Heren 96 Dylano De Jonge Nieuwdorp Zld 27:02 26:55
77 51 e Heren 97 William De Jonge Nieuwdorp Zld 27:02 26:54
78 27 e Dames 131 mireille hirdes Kapelle 27:02 26:49
79 52 e Heren 83 Luc De Valck Hofstade 27:10 26:50
80 53 e Heren 134 Tommy van Mulken Breskens 27:23 27:14
81 28 e Dames 9 Daisy van de Velde Oostburg 28:20 28:11
82 54 e Heren 135 Katrien Defrancq Dottignies/Dottenijs 28:24 28:11
83 55 e Heren 89 Pierrot Catry Spiere-Helkijn 28:25 28:10
84 56 e Heren 122 bas decroock Sluis 28:34 28:21
85 57 e Heren 123 Kay Basting Sluis 28:34 28:21
86 29 e Dames 1511 Fenny Beresole Waarschoot 28:34 28:24
87 58 e Heren 1507 Jan Vandenbogaerde Brugge 28:47 28:36
88 59 e Heren 1516 Hubert Vanlanduyt Maldegem 28:53 28:46
89 30 e Dames 34 Hilde Van den Berghe Ninove – Outer 28:56 28:43
90 60 e Heren 100 Nicolas Claeys Sluis 28:58 28:51
91 61 e Heren 106 Thibault Claeys Sluis 28:58 28:50
92 31 e Dames 28 Ann van Bockstael Maarkedal 28:59 28:42
93 32 e Dames 1518 anemoon spitaels Brakel 28:59 28:42
94 33 e Dames 1503 Ryan Verplancke Breskens 29:00 28:45
95 34 e Dames 4 Lieke Claerhout Sint – Rita – Damme 29:03 28:53
96 62 e Heren 102 marc van der borght Affligem 29:13 28:53
97 35 e Dames 15 Annick vander Straeten Westdorpe 29:14 29:03
98 36 e Dames 29 Jade Van Maele Oudenburg 29:27 29:15
99 37 e Dames 63 magda tresonie Sluis 29:27 29:12
100 63 e Heren 1522 krista laridon Knokke-Heist 29:43 29:25
101 38 e Dames 40 Farrah Sarlet Knokke-Heist 29:44 29:27
102 64 e Heren 120 sander deraedt Tielt 30:09 29:57
103 39 e Dames 25 Chanel de Keuninck Knokke 30:11 29:56
104 40 e Dames 33 Carine Wyckaert Ertvelde 30:13 30:02
105 65 e Heren 125 Lenn van de Capelle Sluis 30:19 30:04
106 41 e Dames 65 Maud van Leening Sluis 30:20 30:05
107 42 e Dames 10 Phaedra Bauwens Sint-gillis-waas 30:43 30:30
108 66 e Heren 128 flor danckers Mol 30:45 30:28
109 43 e Dames 68 Hilde van Wanzeele Outrijve 30:47 30:35
110 67 e Heren 99 David Babajan Breskens 30:56 30:38
111 44 e Dames 7 Ilja van den Broecke Hoofdplaat 31:12 30:57
112 45 e Dames 27 Mieke Alliet Helkijn 31:20 31:08
113 68 e Heren 118 Sven Pieterse Sluis 31:34 31:18
114 46 e Dames 61 elsbeth scholing Sluis 31:36 31:20
115 69 e Heren 84 Luc Rondas Ertvelde 31:42 31:31
116 47 e Dames 1514 Pulette de Huyvetter Zelzate 31:42 31:30
117 48 e Dames 18 Ida- Marie Vertriest Maldegem 31:43 31:24
118 49 e Dames 132 Lieselot Damme Maldegem 31:45 31:26
119 50 e Dames 1526 Nuria Martin Tome Wageningen 31:46 31:29
120 51 e Dames 37 Myriam Rasschaert Herzele 31:53 31:43
121 70 e Heren 1525 walter van Hee Breskens 32:03 31:52
122 52 e Dames 1524 Birgit van Hee Breskens 32:03 31:53
123 53 e Dames 56 Claire Martens Boekhoute 32:04 31:55
124 54 e Dames 16 Karina van Hal Sluis 32:09 31:53
125 55 e Dames 62 Geeske Hamelinj Oostburg 32:09 31:53
126 56 e Dames 1506 ann Vandamme Sint-Andries 32:12 31:59
127 57 e Dames 45 Anne Poisseroux Spiere-Helkijn 32:52 32:38
128 58 e Dames 23 Cindy Roets Zelzate 33:00 32:49
129 71 e Heren 139 Ingrid berghmans Mol 33:04 32:47
130 59 e Dames 31 Christel Schaillée Astene 33:19 33:04
131 60 e Dames 11 Jessica Dezutter Blankenberge 33:23 33:07
132 61 e Dames 12 Chloe Pille Blankenberge 33:23 33:07
133 62 e Dames 36 Greta Remue Nieuwenhove 33:25 33:11
134 72 e Heren 1519 eric decuyper Zeebrugge (Brugge) 33:48 33:32
135 63 e Dames 1474 Heidi van Santpoort Zeebrugge (Brugge) 33:49 33:33
136 73 e Heren 127 jan kleuters aalst 33:52 33:31
137 64 e Dames 30 Lobke Vancompernolle Hulste 34:01 33:48
138 74 e Heren 85 André De Gendt Ninove – Outer 34:07 33:52
139 65 e Dames 52 Anita Beekman Affligem 34:16 33:56
140 66 e Dames 66 katleen wilmaers Asse 34:17 34:04
141 67 e Dames 54 naomi gokke Sluis 35:08 34:50
142 68 e Dames 32 Rita Slabbynck Erondegem 35:13 35:06
143 69 e Dames 47 Judith Tas Sluis 35:25 35:07
144 70 e Dames 51 Esther Tas Sluis 35:26 35:08
145 71 e Dames 67 an standaert aalst 36:07 35:38
146 75 e Heren 1505 boris Demeersseman Brugge 36:41 36:29
147 72 e Dames 1504 Ellen Vandebogaerde Brugge 36:41 36:28
148 73 e Dames 20 Emily Baurant Sint-Laureins 37:00 36:48
149 74 e Dames 5 Saartje Ackaert Knokke 37:36 37:16
150 75 e Dames 35 Christine Van den Berghe Tollembeek 40:13 39:54
151 76 e Dames 24 Rebecca Van Hamme Maldegem 1:47:00 1:00:04


Tien van Sluis

Positie Positie per categorie Borstnummer Naam Woonplaats Bruto tijd Netto tijd
1 1 e Heren 463 sander vercauteren Sint-Pauwels 30:56 30:52
2 2 e Heren 355 Dylan Voet Harelbeke 32:57 32:53
3 3 e Heren 340 Philippe Loosvelt Wenduine 33:41 33:37
4 4 e Heren 435 allen de bel Sint-Maria-Latem 33:50 33:47
5 5 e Heren 347 Gilles Dupon Sint-Kruis 34:30 34:26
6 6 e Heren 440 Cristophe de Ketelaere Eke 34:54 34:50
7 7 e Heren 474 andres scherpereel Avelgem 35:08 35:04
8 8 e Heren 454 elias schack Erpe-Mere 35:17 35:10
9 9 e Heren 460 Steven Scherpereel Avelgem 35:30 35:26
10 10 e Heren 391 Timothy Van Belleghem Veldegem 35:32 35:28
11 11 e Heren 452 Sam Billemon Deinze 35:42 35:37
12 12 e Heren 370 Bert Decoene Kuurne 35:51 35:47
13 13 e Heren 449 renzo VAN HOORELBEKE Harelbeke 36:22 36:18
14 14 e Heren 448 stijn de blander Ninove 36:38 36:34
15 15 e Heren 396 Michiel Cottenie Heestert 36:46 36:40
16 16 e Heren 457 erik cappon Zuidzande 36:46 36:42
17 17 e Heren 446 niki de bakker Kluisbergen 37:00 36:53
18 18 e Heren 483 kjell deuloo casier Heist-aan-Zee 37:08 37:02
19 19 e Heren 388 Ruben Deprez Heestert 37:11 37:08
20 20 e Heren 404 Frederic Ares Zwevegem 37:20 37:15
21 21 e Heren 401 Tom Tanghe Otegem 37:28 37:21
22 22 e Heren 328 Bert Claeys Oudenaarde 37:40 37:34
23 23 e Heren 842 Björn Dubois Assebroek 37:55 37:48
24 24 e Heren 462 Marc Demylle Sint-Kruis (Brugge) 38:00 37:53
25 25 e Heren 478 bart buysse Amsterdam 38:03 37:58
26 26 e Heren 441 PETER de ketelaere Eke 38:22 38:17
27 27 e Heren 390 Steven Hocedez Otegem 38:28 38:21
28 1 e Dames 225 Soektin Vertenten 38:29 38:22
29 28 e Heren 395 Chris Deleersnyder Sint-Denijs 38:30 38:22
30 29 e Heren 426 Frederik van den Driessche 38:31 38:25
31 30 e Heren 349 Bart Vanluchene Emelgem 38:35 38:28
32 31 e Heren 453 JEAN CLAUDE MADDELEIN Roeselare 39:09 39:04
33 2 e Dames 242 Lies Deauddere Wevelgem 39:09 39:04
34 32 e Heren 428 lode schamelhout Harelbeke 39:28 39:24
35 33 e Heren 375 Patrick Van Morrelgem Sluis 39:30 39:23
36 34 e Heren 403 Koen Dequae Helkijn 39:31 39:23
37 35 e Heren 475 karel holevoet Maldegem 39:49 39:35
38 36 e Heren 394 Gino Tallieu Roeselare 39:54 39:48
39 37 e Heren 468 TOM BUYSSE Breskens 40:13 40:00
40 38 e Heren 429 dries vanderschaeghe assebroek 40:40 40:31
41 39 e Heren 425 peter ameloot Diksmuide 40:41 40:35
42 40 e Heren 486 stefan calebout Heist-aan-Zee 40:43 40:32
43 3 e Dames 245 Sylvie Claessens Belsele 40:45 40:38
44 41 e Heren 484 Niels van Loo Damme 41:06 40:49
45 42 e Heren 346 Jelle De Rouck Steenokkerzeel 41:42 41:34
46 43 e Heren 473 Peter Dekker Zoutelande 42:06 41:59
47 44 e Heren 418 JAN ELSKENS Oostende 42:22 42:07
48 45 e Heren 331 Kasper Wylin Landegem 42:26 42:15
49 46 e Heren 360 Wim Timmerman Brugge 42:37 42:12
50 47 e Heren 451 tijs schol Aardenburg 42:40 42:19
51 48 e Heren 424 dirk de loecker Lennik 42:54 42:33
52 49 e Heren 348 Stefaan Meulebrouck Tielt 42:55 42:47
53 4 e Dames 189 Nihila Vario Desselgem 42:57 42:51
54 50 e Heren 419 STEVEN NAGELS Oostende 43:29 43:14
55 51 e Heren 392 Carlos Hitier Oostkamp 43:34 43:29
56 5 e Dames 200 Eva Jonckheere Oostkamp 43:34 43:28
57 6 e Dames 201 Charlotte Ranson Sint Denijs 43:40 43:27
58 7 e Dames 219 Joke D’Haeyere Wortegem 44:06 43:59
59 52 e Heren 461 ivan vercauteren Sint-Gillis-Waas 44:08 43:55
60 53 e Heren 444 Willy Bexkens Hilden 44:14 44:08
61 54 e Heren 358 Gino Gruyaert Roeselare 44:20 44:09
62 8 e Dames 196 Connie Vervaecke Zedelgem 44:22 44:06
63 9 e Dames 210 Aafje van Remoortere Biervliet 44:44 44:30
64 55 e Heren 477 Ronald Bakker Axel 45:08 44:57
65 10 e Dames 156 Ann De Groote Gentbrugge 45:22 45:14
66 56 e Heren 367 Danny Versluys Watervliet 45:47 45:26
67 57 e Heren 345 Tom Segers Sint-Michiels 45:56 45:39
68 11 e Dames 176 Veronique Timmermans Machelen 45:57 45:39
69 12 e Dames 170 Caroline Hersschens Aardenburg 46:04 45:41
70 58 e Heren 373 Frank Corneillie Ingelmunster 46:07 46:00
71 59 e Heren 402 Eric Dieleman Terneuzen 46:15 45:54
72 13 e Dames 217 Melanie Desmet Ingelmunster 46:37 46:30
73 14 e Dames 155 Miette Wylin Aalter 47:27 47:14
74 60 e Heren 412 REINOUD RISSEEUW IJzendijke 47:34 47:15
75 61 e Heren 399 Jérôme Loos Blankenberge 47:46 47:30
76 62 e Heren 379 Joris Van Dycke Zottegem 47:47 47:38
77 63 e Heren 397 Jeroen Loos Blankenberge 47:49 47:33
78 64 e Heren 414 Peter Griep Koudekerke 47:52 47:35
79 65 e Heren 481 frederique Adriansens Knokke-Heist 47:54 47:41
80 66 e Heren 376 Brecht Vandenbroucke Bavikhove 48:07 47:57
81 67 e Heren 485 pieter moens Kaprijke 48:15 48:01
82 68 e Heren 369 Philippe Vanrysselberghe Knokke-Heist 48:20 48:07
83 69 e Heren 409 nico zeeders IJzendijke 48:22 47:59
84 70 e Heren 384 Patrick Van Cauter Erpe-Mere 48:28 48:16
85 15 e Dames 244 Annelien Hanssens Zwevegem 48:32 48:23
86 16 e Dames 230 Sophie Bouquet Knokke 48:34 48:23
87 71 e Heren 458 Fred Vermeire Breskens 49:10 48:53
88 72 e Heren 398 Bram Wydoodt Veurne 49:15 48:59
89 73 e Heren 427 simon vereecke Oudenburg 49:15 49:00
90 17 e Dames 249 nele matthijs Kaprijke 49:16 49:03
91 74 e Heren 334 Jeroen De Clerck Waregem 49:18 49:03
92 18 e Dames 206 Eline van Vliembergen Arnhem 49:19 48:49
93 75 e Heren 416 Briand Hellebuyck Knokke-Heist 49:22 49:08
94 19 e Dames 232 Jacqueline Maas Zuidzande 49:27 49:06
95 76 e Heren 381 Miguel García San Nicolás Cantero Plasencia 49:38 49:13
96 77 e Heren 487 Laurens Heuzel Zeebrugge (Brugge) 49:42 49:16
97 78 e Heren 455 Bart Rammelaere Aardenburg 49:56 49:27
98 79 e Heren 408 peter willen Gavere 50:05 49:47
99 80 e Heren 421 DAVID van den broeck Ingooigem 50:13 49:55
100 81 e Heren 405 patrick de jonckheere Roeselare 50:27 50:15
101 82 e Heren 337 Michiel de Groote Bentille 50:30 50:15
102 83 e Heren 389 Clairy Roeland Hillegem 50:40 50:32
103 84 e Heren 469 kris raes Knokke-Heist 50:44 50:22
104 85 e Heren 336 Tim De Bree Roeselare 50:46 50:24
105 86 e Heren 411 mario steel Axel 50:51 50:29
106 87 e Heren 422 patrick godde Herselt 50:52 50:29
107 88 e Heren 385 Eric Hensen Aardenburg 50:55 50:28
108 89 e Heren 479 joris de ceukelaire Zottegem 51:05 50:51
109 20 e Dames 165 Linda Pille Ursel 51:06 50:50
110 90 e Heren 432 paul saman Hulst 51:10 50:47
111 21 e Dames 140 Eveline Post Den Hoorn Zh 51:18 50:53
112 91 e Heren 377 Gerald Monteyne Oosteeklo 51:23 51:04
113 22 e Dames 142 Nathalie de Visser Grijpskerke 51:29 51:16
114 23 e Dames 187 Freeke Waumans Puurs 51:34 51:22
115 24 e Dames 151 Cindy Laurez Oudenaarde 51:41 51:28
116 25 e Dames 224 Wendy van de Velde Hoofdplaat 51:47 51:24
117 92 e Heren 324 Ad van Broekhoven Grijpskerke 51:56 51:43
118 26 e Dames 152 Kirina T’Jonck Diksmuide 52:07 51:38
119 27 e Dames 207 Heidi Derveaux Zwevegem 52:10 51:49
120 28 e Dames 226 nicole van dorsselaer Hulst 52:13 51:55
121 29 e Dames 179 Astrid Ally Hooglede 52:14 51:49
122 93 e Heren 476 laurens ally Sint-Niklaas 52:15 51:50
123 94 e Heren 482 yves buysse Wachtebeke 52:25 52:12
124 30 e Dames 192 Rosita Lievens Zottegem 52:29 52:20
125 95 e Heren 223 Petro Debou Steenkerke (W.-Vl.) 52:38 52:19
126 31 e Dames 178 Fabien Vandenbroecke Stasegem 52:42 52:32
127 96 e Heren 357 Dirk Bodyn Brugge 52:44 52:24
128 32 e Dames 241 Sandra Janssoone Blankenberge 52:44 52:20
129 97 e Heren 472 stefaan de wolf Aardenburg 52:45 52:19
130 98 e Heren 437 Pierre Agneessens Gooik 52:50 52:40
131 99 e Heren 342 Axel Lukasse Vlissingen 52:51 52:41
132 100 e Heren 343 Jeroen Prins Vlissingen 52:51 52:40
133 33 e Dames 153 Sarah Deserranno Beernem 52:51 52:27
134 34 e Dames 218 Kelly van Leeuwe Breskens 52:58 52:39
135 101 e Heren 341 Bertrand Cuyvers Harelbeke 53:11 52:39
136 102 e Heren 320 Joost Post Den Hoorn Zh 53:14 52:51
137 35 e Dames 180 Nancy Maerten Eeklo 53:16 52:59
138 103 e Heren 372 Roland Van der Linden Evergem 53:20 52:59
139 104 e Heren 434 nico verfaille Rekkem 53:21 52:50
140 105 e Heren 329 Francois Panneels Oostkamp 53:26 52:56
141 36 e Dames 161 Ann Van Hende Sinaai 53:40 53:21
142 106 e Heren 371 Johan Meersman Gijzegem 53:45 53:29
143 37 e Dames 199 Jenny Van Steenberge Herzele 53:53 53:42
144 107 e Heren 438 koen mestdagh lievegem 53:59 53:47
145 38 e Dames 198 Elien Verstraete Meulebeke 54:00 53:42
146 108 e Heren 456 john guequierre Middelburg 54:01 53:51
147 109 e Heren 450 laurens caestecker Sint-Andries 54:07 53:40
148 110 e Heren 380 Ruben Van de Velde Knokke-heist 54:23 54:04
149 111 e Heren 368 Henk de Kater Rotterdam 54:26 53:57
150 112 e Heren 459 jentl van kwikenborne Wakken 54:43 54:12
151 113 e Heren 436 Peter Verlinden 54:44 54:18
152 114 e Heren 467 egbert risseeuw Oostburg 54:46 54:27
153 115 e Heren 420 ANGELO FOCKE Sluis 54:56 54:36
154 39 e Dames 235 Nele Wilssens Blankenberge 54:58 54:33
155 116 e Heren 406 rudi nuijten Terneuzen 55:01 54:48
156 40 e Dames 158 Jacqueline Meijers Hoedekenskerke 55:01 54:52
157 41 e Dames 191 Cindy Faquaet Zottegem 55:02 54:53
158 117 e Heren 335 Joost Couckuyt Lauwe 55:08 54:37
159 42 e Dames 236 Mai Canters Blankenberge 55:14 54:51
160 43 e Dames 215 Lut vandenBosch Loonbeek 55:17 54:55
161 118 e Heren 447 Patrick de Wilde Leiden 55:30 55:16
162 119 e Heren 423 wim boeck Aalst 55:32 55:03
163 44 e Dames 194 Jill Danneels Oostkamp 55:36 55:17
164 120 e Heren 338 Koen Schietse Sinaai 55:38 55:19
165 121 e Heren 465 marc mille Oostburg 55:38 55:18
166 45 e Dames 160 Kristien Van Buynder Belsele 55:38 55:20
167 46 e Dames 174 Ellen Bogaert Ertvelde 55:39 55:27
168 47 e Dames 243 Astrid Hamelink Terneuzen 55:39 55:18
169 48 e Dames 247 Lot Rommel Brugge 55:39 55:13
170 122 e Heren 386 Kurt Verhaeven Brugge 55:40 55:12
171 123 e Heren 442 bernard bucquoye Brugge 55:40 55:12
172 49 e Dames 173 Melissa Bogaert Sint-Laureins 55:40 55:28
173 50 e Dames 197 Greet De Kesel Maldegem 55:40 55:12
174 51 e Dames 208 Isabel Snauwaert Knokke-Heist 55:40 55:11
175 52 e Dames 212 Cindy Dijkers Biervliet 55:46 55:30
176 53 e Dames 231 Marjan Mistiaen Zuidzande 55:46 55:22
177 124 e Heren 433 Rick Reubens Terneuzen 55:52 55:35
178 125 e Heren 326 Cedric Ryckaert Heusden 56:08 55:50
179 126 e Heren 407 theo schram Sluis 56:08 55:54
180 54 e Dames 159 Marie-Hélène Moerman Lauwe 56:08 55:38
181 55 e Dames 213 Monica Schram Sluis 56:09 55:55
182 56 e Dames 144 Eva Verlinde Zaamslag 56:15 55:43
183 57 e Dames 203 Lore De Cock Welle 56:15 55:58
184 58 e Dames 143 Alexandra Pijnen Terneuzen 56:16 55:44
185 59 e Dames 148 Kaat Allaert Gent 56:20 55:57
186 60 e Dames 164 Katia Coppens Adegem 56:20 55:51
187 61 e Dames 216 Sabrina de Wint Aalst 56:38 56:07
188 62 e Dames 177 Ann Delvoye Zwevegem 56:57 56:47
189 63 e Dames 193 Blanche De Scheirder Ertvelde 57:03 56:47
190 64 e Dames 222 Evelien Maenhout Breskens 57:19 56:52
191 127 e Heren 431 ronald stokkentreef Zeewolde 57:35 57:11
192 65 e Dames 147 Patricia De Praeter Ertvelde 57:42 57:27
193 66 e Dames 183 Anniek Raes Evergem 57:42 57:26
194 67 e Dames 239 jannick Baert Blankenberge 57:50 57:25
195 68 e Dames 211 Cecile Mullaert Biervliet 57:55 57:37
196 69 e Dames 233 Laura Michiels Zoersel 57:58 57:27
197 70 e Dames 234 Mieke Verbeke Waregem 58:02 57:50
198 71 e Dames 246 Linda Cuellenaere Aardenburg 58:14 57:56
199 128 e Heren 470 wouter Berquin Heist-aan-Zee 58:17 57:56
200 129 e Heren 466 willy ducessoye Ingelmunster 58:24 58:04
201 72 e Dames 195 Fran Vergauwen Herzele 58:25 58:25
202 73 e Dames 205 Nathale Vryghem Zwevegem 58:25 58:04
203 74 e Dames 209 Georgette Knockaert Oostkamp 58:32 58:15
204 130 e Heren 410 fabian van dommelen Biervliet 58:39 58:19
205 75 e Dames 182 Marijke de Milliano Rotterdam 59:10 58:40
206 131 e Heren 359 Jan Vercambre Damme 59:19 59:03
207 132 e Heren 417 IVO LAUREYNS Loonbeek 59:33 59:11
208 76 e Dames 184 Muriëlle Catry Bavikhove 59:33 59:21
209 77 e Dames 248 Dorien Vassuer Oostburg 59:35 59:20
210 78 e Dames 237 Hilde vandervelpen Blankenberge 59:51 59:27
211 79 e Dames 240 Marjan Malfait Blankenberge 59:53 59:26
212 133 e Heren 322 Joao Simoes ‘s-Gravenhage 1:00:07 59:40
213 134 e Heren 445 johan pessenier Aalst 1:00:07 59:44
214 135 e Heren 339 Kris Roggeman Temse 1:00:29 1:00:09
215 136 e Heren 362 Johan Willems Drongen 1:00:34 1:00:04
216 80 e Dames 169 Kristina Goossens Maldegem 1:00:34 1:00:05
217 81 e Dames 252 ilvy van poecke Westdorpe 1:00:35 1:00:24
218 137 e Heren 471 Philip Verhaeghe Aalter 1:00:36 1:00:04
219 138 e Heren 480 filip de witte Deinze 1:00:47 1:00:34
220 82 e Dames 228 Jolien de Haes Meise 1:00:54 1:00:23
221 83 e Dames 250 Charlotte Vandenberghe Heist-aan-Zee 1:00:54 1:00:26
222 139 e Heren 353 Johan Van Malderen Berlare 1:01:09 1:00:41
223 84 e Dames 172 Alexandra Neyt Sint- Amandsberg 1:01:09 1:00:41
224 140 e Heren 364 Stephan Delvoye Stasegem 1:01:35 1:01:23
225 85 e Dames 171 Nicole De Coninck Sint- Jan- In- Eremo 1:01:41 1:01:15
226 141 e Heren 393 Carlos de Willemacker Aalter 1:01:45 1:01:12
227 86 e Dames 229 Kaat Paternoster Asse 1:01:47 1:01:16
228 142 e Heren 365 Kris Lammens Helkijn 1:01:49 1:01:19
229 143 e Heren 382 Rik van Schuur Oostburg 1:01:49 1:01:21
230 144 e Heren 439 Jan Mees Lievegem 1:02:18 1:02:06
231 87 e Dames 204 Nicole van Pamelen Terneuzen 1:02:27 1:01:55
232 145 e Heren 464 ROMAIN BOLSSENS Kieldrecht (Beveren) 1:02:45 1:02:12
233 88 e Dames 214 Katrijn van Driessche Lochristi 1:04:25 1:04:01
234 89 e Dames 251 petra willems Sas van Gent 1:04:27 1:04:16
235 90 e Dames 202 Petra De Smet Aalst 1:04:48 1:04:17
236 91 e Dames 186 Marleen De Smet Erembodegem 1:04:49 1:04:17
237 92 e Dames 188 Ellen Wailly Aalst 1:04:51 1:04:19
238 93 e Dames 166 Carine Buysse Evergem 1:05:06 1:04:44
239 146 e Heren 363 Marc Terny Knokke 1:05:27 1:05:01
240 94 e Dames 221 Aleida Evers Sluis 1:05:32 1:05:08
241 147 e Heren 413 Jan Bleeker Zaamslag 1:05:40 1:05:18
242 148 e Heren 443 maikel vos Tholen 1:05:45 1:05:21
243 149 e Heren 321 Jan-Willem Versluis Delft 1:05:48 1:05:24
244 150 e Heren 351 Antoine Mathys De Pinte 1:06:39 1:06:06
245 95 e Dames 145 Frédérique Huysman Beervelde 1:08:11 1:07:49
246 151 e Heren 430 henk pater Sluis 1:08:26 1:08:01
247 96 e Dames 175 Vanessa Goossens Eede Zld 1:09:00 1:08:31
248 97 e Dames 141 Yvette Pielaat Aardenburg 1:09:49 1:09:21
249 98 e Dames 238 Annick de Pauw Blankenberge 1:10:34 1:10:08
250 99 e Dames 154 Pascale Mooren Eeklo 1:10:37 1:10:04
251 100 e Dames 227 kristine stobbeleir Wondelgem 1:10:37 1:10:03
252 101 e Dames 162 Ann Macors Merelbeke 1:10:58 1:10:25
253 102 e Dames 220 Brenda van Graefschepe Breskens 1:11:18 1:10:50
254 152 e Heren 415 Morad Cyrroes Axel 1:15:13 1:14:52
255 103 e Dames 185 An De Ceukelaire Hofstade 1:15:13 1:14:42
256 104 e Dames 190 Maria Gimenez Terneuzen 1:15:23 1:14:58
257 153 e Heren 330 Guy Gaelens Gentbrugge 1:18:46 1:18:12
258 105 e Dames 149 Rita Avermaet Assenede 1:18:46 1:18:12
259 154 e Heren 361 Paul Haertjens Boekhoute 1:21:15 1:21:15
260 155 e Heren 332 Michiel Vinck Brugge 1:23:25 1:22:58


Halve Marathon

Positie Positie per categorie Borstnummer Naam Woonplaats Bruto tijd Netto tijd
1 1 e Heren 1257 Willem van Schuerbeeck Merchtem 1:08:18 1:08:15
2 1 e H40+ 1107 alexander diaz rodriguez Brugge 1:09:07 1:09:03
3 2 e Heren 934 David van den Broeck Ninove 1:11:22 1:11:18
4 3 e Heren 1103 erwin adan Koudekerke 1:12:23 1:12:20
5 4 e Heren 966 Jannes Cottyn Oostnieuwkerke 1:12:28 1:12:24
6 5 e Heren 1020 erwin harmes Middelburg 1:12:38 1:12:34
7 6 e Heren 881 Karel Moerman Diksmuide 1:13:03 1:12:58
8 7 e Heren 729 Thijs Oosterlinck Erembodegem 1:13:15 1:13:10
9 8 e Heren 1013 cedric callewaert Poelkapelle 1:13:51 1:13:48
10 9 e Heren 871 Whytic Priem Roeselare 1:14:03 1:13:59
11 2 e H40+ 976 Philip Van Lierde Denderleeuw 1:14:14 1:14:10
12 10 e Heren 937 Hannes D’heer Wetteren 1:14:27 1:14:23
13 11 e Heren 1090 Sven Vanthourenhout Beernem 1:14:31 1:14:26
14 3 e H40+ 910 Verhaeghe Michel Wambrechies 1:14:35 1:14:31
15 12 e Heren 1079 thijs blondeel Heist-aan-Zee 1:14:54 1:14:50
16 13 e Heren 862 Glenn Vanobost Nukerke 1:15:40 1:15:35
17 4 e H40+ 1091 Thomas Beirnaert Beernem 1:15:54 1:15:49
18 14 e Heren 745 Yannick Van Lunter Serskamp 1:15:59 1:15:49
19 15 e Heren 1268 Adriaan van Bruggenhout Ronderzeel 1:16:05 1:15:59
20 16 e Heren 1120 Bert Misplow Gent 1:16:42 1:16:38
21 17 e Heren 1258 Sander van Scheurbeeck Buggenhout 1:16:46 1:16:41
22 18 e Heren 726 Kurt Vallé Moorsele 1:16:52 1:16:47
23 19 e Heren 811 Auke Van Driessche Zaventem 1:16:52 1:16:45
24 5 e H40+ 882 Dominique Alleman Madonna 1:16:59 1:16:54
25 20 e Heren 790 Koen Van Hamme Kortrijk 1:17:46 1:17:41
26 21 e Heren 751 Tijs Vanhulle Sint-Michiels 1:18:00 1:17:50
27 6 e H40+ 928 Bart Ysebaert Brugge 1:18:01 1:17:56
28 22 e Heren 1000 Gunter D’Hondt Ronse/Renaix 1:18:07 1:18:01
29 7 e H40+ 861 Wim Smets Erpe-Mere 1:18:09 1:18:04
30 1 e H50+ 964 Philiep Vanclooster Hooglede -Gits 1:18:12 1:18:05
31 23 e Heren 982 Filip Mortier Sint-Niklaas 1:18:14 1:18:08
32 24 e Heren 1094 Sammie de Vriendt Oostakker 1:18:17 1:18:12
33 25 e Heren 1038 Tom van den Bussche Roeselare 1:19:33 1:19:25
34 26 e Heren 763 Frank Ceenaeme Gent 1:19:53 1:19:43
35 8 e H40+ 960 Henk De Keukelaere Ingooigem 1:20:00 1:19:55
36 27 e Heren 872 Frederiek Van Landschoot Maldegem 1:20:00 1:19:53
37 28 e Heren 945 Gilles Honoré Kortrijk 1:20:01 1:19:56
38 29 e Heren 1093 Davy Stiepperaere Wevelgem 1:20:02 1:19:58
39 30 e Heren 734 Brechtel Wancour Oudenaarde 1:20:05 1:19:59
40 1 e Dames 583 Astrid Verhoeven Mollem 1:20:06 1:20:01
41 2 e H50+ 973 Guy DE BLANDER Roosdaal 1:20:11 1:20:07
42 9 e H40+ 889 Gunter Laenens Bredene 1:20:46 1:20:40
43 10 e H40+ 916 Kristof Rooms Heldergem 1:20:50 1:20:39
44 11 e H40+ 958 Olivier Vanhoutteghem Marke 1:20:51 1:20:46
45 31 e Heren 1110 Angelo van Nevel Zedelgem 1:20:54 1:20:46
46 32 e Heren 743 Dennis De Troyer Ressegem 1:21:11 1:21:01
47 33 e Heren 735 Jan Vijverman Erpe-Mere 1:21:38 1:21:32
48 34 e Heren 1259 Frederic Voet Harelbeke 1:21:40 1:21:34
49 12 e H40+ 893 Christoph Fieuw Poelkapelle 1:21:49 1:21:43
50 35 e Heren 783 Frederic Dheedene Waregem 1:21:59 1:21:39
51 13 e H40+ 892 Steven Vandenbussche Vlamertinge 1:22:02 1:21:56
52 36 e Heren 957 Stijn Desmedt Kortrijk 1:22:04 1:21:57
53 37 e Heren 980 Gino Van Broeck Temse 1:22:22 1:22:13
54 38 e Heren 1265 Thijs Batavia Sint-Amandsberg (Gent) 1:22:24 1:22:16
55 39 e Heren 1106 Niels Clincke Kalken 1:22:32 1:22:22
56 40 e Heren 987 Fabio van den Bogaerde Harelbeke 1:22:35 1:22:29
57 41 e Heren 746 Hendrik Van der Elst Erpe – Mere 1:22:37 1:22:25
58 14 e H40+ 990 Stefaan Baert Sint-Kruis (Brugge) 1:22:44 1:22:37
59 3 e H50+ 1099 Stefaan Derous Brugge 1:22:45 1:22:37
60 15 e H40+ 908 Kris Meganck Sint-Lievens-Houtem 1:22:50 1:22:41
61 42 e Heren 1001 Tristan van de Velde Melle 1:23:26 1:23:17
62 16 e H40+ 1034 maarten vansteenkiste Merelbeke 1:23:39 1:23:23
63 17 e H40+ 1266 Giovanni van Loekeren Zele 1:23:41 1:23:29
64 43 e Heren 866 Kris Dehem Roeselare 1:23:41 1:23:32
65 44 e Heren 962 Mario Verleene Bredene 1:23:41 1:23:31
66 45 e Heren 997 Jurric van Gaeyenberghe Lievegem 1:23:48 1:23:34
67 46 e Heren 844 Joris Haeck Melle 1:23:58 1:23:52
68 18 e H40+ 1100 Edwin van Alphen Vlissingen 1:24:01 1:23:54
69 47 e Heren 700 Tim Buysse Assenede 1:24:03 1:23:55
70 4 e H50+ 831 Ivo De Ridder Hofstade 1:24:16 1:23:56
71 48 e Heren 883 Matthias Deslee Wevelgem 1:24:24 1:24:09
72 19 e H40+ 884 Bert Mesdom Grent 1:24:31 1:24:15
73 2 e Dames 602 Monica Sanderse Vlissingen 1:24:33 1:24:24
74 20 e H40+ 912 Micha Janse Zoutelande 1:24:35 1:24:25
75 21 e H40+ 826 Edwin de Jaeger Zuiddorpe 1:24:40 1:24:34
76 49 e Heren 802 Bram Lootens Tielt 1:24:40 1:24:18
77 50 e Heren 1254 Rik de Lobel Eeklo 1:24:40 1:24:26
78 51 e Heren 741 Maarten Van Dromme Mechelen 1:24:42 1:24:31
79 52 e Heren 777 Mathias Windels Kuurne 1:24:45 1:24:22
80 53 e Heren 1095 brecht decorte Waregem 1:24:46 1:24:33
81 1 e H60+ 947 Steven Deram Sint-Eloois-Winkel 1:24:48 1:24:41
82 22 e H40+ 922 De smet Bart Aalst 1:25:03 1:24:56
83 54 e Heren 798 Robin Soenen Lauwe 1:25:04 1:24:58
84 23 e H40+ 951 Penne Mario Ninove 1:25:07 1:25:02
85 24 e H40+ 946 Filip De Wolf Lochristi 1:25:09 1:24:57
86 55 e Heren 949 Kevin CRABBE Terhagen 1:25:09 1:24:49
87 56 e Heren 764 Klaas Verschaeve Beveren 1:25:19 1:25:00
88 3 e Dames 573 Evy Sierens Maldegem 1:25:23 1:25:23
89 25 e H40+ 1104 Bruno Tilleman Blankenberge 1:25:26 1:25:17
90 4 e Dames 647 Gwendolyn De Deyne Aalter 1:25:27 1:25:22
91 26 e H40+ 817 Peter Bossuyt Wevelgem 1:25:48 1:25:34
92 5 e H50+ 792 Dominique Coulon Bellegem 1:25:53 1:25:45
93 5 e Dames 643 Leonie Ton Wissenkerke 1:25:55 1:25:45
94 57 e Heren 992 ruben de gendt Scheldewindeke 1:26:09 1:25:46
95 27 e H40+ 894 Wim De Vreese Gebt 1:26:15 1:25:53
96 6 e Dames 596 Barbara de Brouwer Kortrijk 1:26:23 1:26:15
97 7 e Dames 645 Elke Heirman De Klinge 1:26:28 1:26:19
98 58 e Heren 1060 sven vanoverschelde Meulebeke 1:26:28 1:26:11
99 6 e H50+ 829 Dellobel Hein Diksmuide 1:26:36 1:26:25
100 59 e Heren 978 Miguel Heyerick Machelen 1:26:38 1:26:28
101 28 e H40+ 806 Clarick Dupont Lauwe 1:26:41 1:26:29
102 60 e Heren 944 Tom Decostere Waregem 1:26:53 1:26:25
103 61 e Heren 1011 Jo Ghillebert Brugge 1:26:56 1:26:41
104 7 e H50+ 1068 Dirk Schaele Ledeberg (Gent) 1:26:57 1:26:35
105 29 e H40+ 715 Sandy Minnebo Aartrijke 1:27:01 1:26:52
106 30 e H40+ 991 Tom Vanhee Oudenaarde 1:27:05 1:26:57
107 31 e H40+ 782 Wim De Roos Stekene 1:27:15 1:26:59
108 32 e H40+ 760 Lion Baas Vlissingen 1:27:17 1:27:04
109 33 e H40+ 1108 dieter buggenhoudt Wambeek 1:27:21 1:27:14
110 2 e H60+ 839 Hendrik Vandewaetere Izegem 1:27:21 1:27:11
111 62 e Heren 1069 peter van den langenbergh Wommelgem 1:27:32 1:27:05
112 34 e H40+ 843 Dimitri Pevenage Zottegem 1:27:38 1:27:19
113 35 e H40+ 1117 Gunther Geysen Aalter 1:27:46 1:27:41
114 36 e H40+ 753 Edwin Strobbe Zomergem 1:27:54 1:27:33
115 37 e H40+ 911 Nico Vekeman Zottegem 1:27:59 1:27:51
116 38 e H40+ 1071 Peter Roman Melle 1:27:59 1:27:43
117 39 e H40+ 835 Martijn Kox Westdorpe 1:28:12 1:28:03
118 63 e Heren 995 Dave Maertens Marke (Kortrijk) 1:28:15 1:27:53
119 64 e Heren 1083 Bart Wouters Lier 1:28:19 1:28:06
120 8 e H50+ 1102 Christophe Quartier Moorsele 1:28:20 1:28:13
121 65 e Heren 930 Jordy Huvaere Izegem 1:28:20 1:28:06
122 66 e Heren 1064 Jordi Cooman Sint-Kruis (Brugge) 1:28:47 1:28:26
123 67 e Heren 1262 Marlon Claeys Beernem 1:28:50 1:28:39
124 68 e Heren 1058 Dieter Noreilde Avelgem 1:28:55 1:28:45
125 40 e H40+ 1097 Peter Dellerck Sijsele 1:29:03 1:28:57
126 41 e H40+ 717 David Defour Kachtem 1:29:04 1:28:50
127 69 e Heren 776 Pablo Eggermont Lauwe 1:29:04 1:28:27
128 70 e Heren 948 Stieven Van de Velde Knokke-Heist 1:29:04 1:28:46
129 42 e H40+ 793 Erwin Vancauwenberghe Sinaai-waas 1:29:10 1:28:54
130 43 e H40+ 1089 Ronald Geertse Serooskerke Walcheren 1:29:12 1:28:52
131 71 e Heren 1263 Ruud Naudts Waarschoot 1:29:13 1:29:06
132 44 e H40+ 1007 erwin de putter Terneuzen 1:29:41 1:29:20
133 45 e H40+ 905 William Deraedt Ardooie 1:29:46 1:29:27
134 72 e Heren 823 Matti Buysse Stekene 1:29:51 1:29:43
135 9 e H50+ 1028 dany vlietinck Heist-aan-Zee 1:29:57 1:29:47
136 73 e Heren 1006 Bastian Brosens Zoersel 1:30:00 1:29:49
137 46 e H40+ 759 Allan van Alten Axel 1:30:06 1:30:00
138 10 e H50+ 795 Danny Bauters Schagen 1:30:14 1:30:06
139 47 e H40+ 1030 marco de feijter Schoondijke 1:30:17 1:29:57
140 11 e H50+ 1082 Alexander Stefen Knokke-Heist 1:30:18 1:29:56
141 12 e H50+ 860 Patrick Vermaeren Lede 1:30:20 1:29:59
142 48 e H40+ 1077 Marco Scherbeijn Cadzand 1:30:33 1:30:16
143 8 e Dames 629 Eveline Deblauwe Bissegem 1:30:35 1:30:26
144 74 e Heren 1271 Wim Verhaeghe Knokke-Heist 1:30:37 1:30:11
145 75 e Heren 981 Bart Cornelis Sint-Laureins 1:30:48 1:30:33
146 13 e H50+ 879 Erik Claeys Sleidinge 1:30:57 1:30:48
147 76 e Heren 968 Ken Hunninck Haaltert 1:30:58 1:30:43
148 77 e Heren 950 Yann Thai-Thuc Knokke-Heist 1:31:01 1:30:45
149 78 e Heren 762 Dieter Morest Zwevegem 1:31:19 1:31:08
150 49 e H40+ 747 Wannes Wylin Landegem 1:31:27 1:31:02
151 50 e H40+ 775 Kurt Ghesquiere Assebroek 1:31:39 1:31:15
152 51 e H40+ 1045 Dirk Goossens Poesele 1:31:40 1:31:32
153 79 e Heren 895 Yves Drieghe Gent 1:31:40 1:31:13
154 80 e Heren 994 wouter fevery Sint-Kruis (Brugge) 1:31:40 1:31:22
155 81 e Heren 942 Bruno Missant Deerlijk 1:31:41 1:31:33
156 82 e Heren 722 Pieter De Bruyne Assenede 1:31:45 1:31:32
157 52 e H40+ 1050 Stijn van Acker Oostrozebeke 1:31:53 1:31:42
158 53 e H40+ 832 Philippe Bergmans Destelbergen 1:31:54 1:31:30
159 14 e H50+ 956 François van de Broecke Breskens 1:31:54 1:31:41
160 54 e H40+ 846 Gino Sesselle Sint- Jan- In- Eremo 1:31:55 1:31:40
161 55 e H40+ 710 Dave De Rouck Steenokkerzeel 1:32:07 1:31:38
162 83 e Heren 1075 Indy Ghistelinck Harelbeke 1:32:19 1:32:04
163 9 e Dames 600 Sandrine Vancraeyenest Harelbeke 1:33:08 1:32:52
164 15 e H50+ 1023 Peter Jan van de Poel Lede 1:33:23 1:33:11
165 10 e Dames 597 Ann Parmentier Ingooigem 1:33:26 1:33:19
166 84 e Heren 924 Michel van den Bosch Sint Jansteen 1:33:28 1:33:11
167 56 e H40+ 1061 jurgen verlinden Zottegem 1:33:30 1:33:10
168 57 e H40+ 787 Chris De Smet Impe 1:33:31 1:33:24
169 58 e H40+ 921 Edwin de Neijs Tilburg 1:33:32 1:33:15
170 59 e H40+ 1111 jan-joris jooss Goes 1:33:38 1:33:07
171 60 e H40+ 915 Xavier Wijnen Astene 1:33:46 1:33:21
172 85 e Heren 812 Wouter Detemmerman Bassevelde 1:33:51 1:33:25
173 11 e Dames 521 Annelien Verheye Tielt 1:33:53 1:33:43
174 61 e H40+ 857 Tony Misman Watervliet 1:33:53 1:33:36
175 86 e Heren 718 Peter Vervaet Lokeren 1:33:54 1:33:44
176 87 e Heren 1002 Nieck Deschacht Oostkamp 1:33:56 1:33:49
177 12 e Dames 625 Ilse van den Bossche Zottegem 1:34:00 1:33:41
178 62 e H40+ 1067 Joris Bleyen Gent 1:34:14 1:33:48
179 13 e Dames 624 Cathy Poppe Terneuzen 1:34:18 1:33:59
180 16 e H50+ 1109 Chris Bollens Ursel 1:34:19 1:34:13
181 14 e Dames 538 Eliny Diakakis Terneuzen 1:34:20 1:33:56
182 88 e Heren 988 Pieter de Wilde Mechelen 1:34:21 1:33:52
183 89 e Heren 1123 robin haeghebaert Knokke-Heist 1:34:29 1:33:51
184 63 e H40+ 744 Wim DeKeyser Gent 1:34:32 1:34:07
185 64 e H40+ 752 Hans Uyttenhove Koekelare 1:34:36 1:34:16
186 90 e Heren 701 Dimmy Ivens Schoondijke 1:34:38 1:34:08
187 91 e Heren 897 Paul Van der Vliet Melle 1:34:56 1:34:32
188 17 e H50+ 825 Paul Rogiers Zedelgem 1:34:58 1:34:47
189 15 e Dames 556 Beryl Otieno Brugge 1:35:09 1:34:56
190 18 e H50+ 906 Martin Labaere Roeselare 1:35:19 1:35:03
191 92 e Heren 761 Kenneth Longueville Beernem 1:35:23 1:34:52
192 65 e H40+ 952 Bart Vandewoestyne Kortrijk 1:35:29 1:35:22
193 3 e H60+ 1037 ivan de muynck Knesselare 1:35:42 1:35:33
194 19 e H50+ 828 Stefaan Cocquyt Aalter 1:35:45 1:35:19
195 20 e H50+ 724 Casper Baas Middelburg 1:35:47 1:35:23
196 66 e H40+ 1096 steven Muys Lievegem 1:35:51 1:35:37
197 67 e H40+ 750 Gunther Segers Moorsel 1:36:03 1:35:48
198 93 e Heren 909 Jurgen Verhellen Sint-Eloois-Vijve 1:36:05 1:35:38
199 16 e Dames 608 Esther Verhaegen Sluis 1:36:09 1:35:59
200 94 e Heren 941 Jelle Danneels Knokke-Heist 1:36:09 1:35:51
201 17 e Dames 614 Nancy de Baene Beernem 1:36:11 1:35:58
202 21 e H50+ 1076 Peter Slits Sluis 1:36:15 1:36:04
203 68 e H40+ 737 Nicolaas Fosselle Gent 1:36:16 1:35:41
204 95 e Heren 1122 Frederik Luyckx Sint-Margriete 1:36:21 1:36:04
205 18 e Dames 546 Isabel Vermeulen Bellegem 1:36:26 1:36:08
206 69 e H40+ 1073 pedro questroy Vlamertinge 1:36:33 1:36:00
207 22 e H50+ 932 John Birch Breskens 1:36:44 1:36:31
208 70 e H40+ 919 Ard Koeken Terneuzen 1:36:46 1:36:18
209 71 e H40+ 1065 Mario Coryn Oosteeklo 1:36:52 1:36:38
210 96 e Heren 720 Matthias Dewulf Harelbeke 1:36:56 1:36:34
211 97 e Heren 865 Kenny Demeulenaere Lichtervelde 1:36:57 1:36:32
212 72 e H40+ 856 Joris De Neve Eeklo 1:37:08 1:36:48
213 73 e H40+ 714 Bruno Ranson Moen 1:37:16 1:37:05
214 98 e Heren 902 Stieven Gailliaert Brugge 1:37:30 1:37:17
215 19 e Dames 577 Joke Lefief Zwevegem 1:37:45 1:37:31
216 20 e Dames 641 Nelleke Baide Grijpskerke 1:38:02 1:37:50
217 74 e H40+ 837 Vincent Lange Middelburg 1:38:05 1:37:35
218 23 e H50+ 1112 Filip Ooghe Erpe-Mere 1:38:06 1:37:52
219 21 e Dames 619 Valerie Broeckmans Aalbeke 1:38:08 1:37:50
220 24 e H50+ 940 Stefan Verbrugge Roeselare 1:38:08 1:37:28
221 25 e H50+ 801 Piet Lissens Waregem 1:38:14 1:37:44
222 22 e Dames 574 Anneleen Huyghe Sint-Laureins 1:38:16 1:37:56
223 99 e Heren 739 Stijn Mahieu Lievegem 1:38:31 1:38:09
224 75 e H40+ 840 Mario Hast Zedelgem 1:38:35 1:38:06
225 26 e H50+ 1004 Filip Timmerman Brugge 1:38:43 1:38:18
226 100 e Heren 833 Gregory Deceuninck Dadizele 1:38:48 1:38:09
227 23 e Dames 526 Isabelle Marlier Ingooigem 1:38:51 1:38:24
228 76 e H40+ 1019 Omar Hillaert Westdorpe 1:38:55 1:38:32
229 77 e H40+ 847 Krist De Wilde Eeklo 1:39:01 1:38:41
230 101 e Heren 1124 michael verstraeten Moerbeke-Waas 1:39:04 1:38:33
231 102 e Heren 898 Davy Bacquaert Hulste 1:39:06 1:38:47
232 27 e H50+ 789 Abdou Zeroual Terneuzen 1:39:10 1:38:54
233 103 e Heren 799 Maarten Van Iseghem Retranchement 1:39:11 1:38:47
234 78 e H40+ 1118 hedi mechkan Evergem 1:39:12 1:38:48
235 24 e Dames 547 Elke Smetryns Retranchement 1:39:13 1:38:54
236 25 e Dames 567 Conny Slos Maldegem 1:39:13 1:38:38
237 28 e H50+ 849 Filip Hoornaert Eeklo 1:39:14 1:38:39
238 104 e Heren 1008 Aron Donckels Moorsele 1:39:14 1:38:43
239 79 e H40+ 969 Wouter Vander Stricht Izegem 1:39:19 1:38:49
240 105 e Heren 1119 bjorn de groote Evergem 1:39:22 1:38:58
241 106 e Heren 1078 hannes van der biest Kerksken 1:39:25 1:39:02
242 29 e H50+ 939 Vincent Jageneau Tongeren 1:39:26 1:38:55
243 30 e H50+ 774 Twan Timmermans Hoofdplaat 1:39:33 1:39:00
244 80 e H40+ 1085 geert glaude Roeselare 1:40:11 1:40:02
245 107 e Heren 896 Angelo Yde Zulte 1:40:13 1:39:44
246 81 e H40+ 901 Tonny Staelens Vichte 1:40:20 1:39:47
247 108 e Heren 996 Lieven de Borggraeve 20 Merelbeke 1:40:23 1:40:11
248 109 e Heren 820 Sven Van Caneghem Wetteren 1:40:27 1:39:51
249 82 e H40+ 923 Vandevelde Tom Gent 1:40:28 1:40:07
250 83 e H40+ 885 Luc van Nieuwenhuyse Machelen 1:40:40 1:40:30
251 84 e H40+ 853 Steven Boelens Sint-Laureins 1:40:45 1:40:34
252 26 e Dames 607 Monique Nobus-v/d Broecke Aardenburg 1:40:48 1:40:44
253 27 e Dames 527 Hanne Mahieu Lievegem 1:40:49 1:40:27
254 110 e Heren 852 Koen Boelens Sint- Margriete 1:40:58 1:40:53
255 31 e H50+ 917 Luc De Vrieze Deinze 1:41:03 1:40:36
256 111 e Heren 977 Angelo Vandevyvere Kuurne 1:41:12 1:40:39
257 4 e H60+ 1053 luc van de ven Galmaarden 1:41:24 1:40:59
258 5 e H60+ 913 Willem Vermeir Erembodegem 1:41:34 1:41:18
259 112 e Heren 1253 Kevin Volbrecth Oostende 1:41:40 1:41:03
260 85 e H40+ 1044 Stefaan Heirman Moerbeke-Waas 1:41:44 1:41:12
261 6 e H60+ 961 Noël Ryckeboer Poperinge 1:41:45 1:41:30
262 7 e H60+ 712 Marc De Keersmaecker Knokke-Heist 1:41:49 1:41:29
263 28 e Dames 617 Annelies Avermaete Gent 1:41:54 1:41:29
264 113 e Heren 725 Michael Wentzler Lewedorp 1:42:00 1:41:37
265 86 e H40+ 943 Frank Schoof Destelbergen 1:42:02 1:41:41
266 87 e H40+ 723 Tom Dupan Oostkamp 1:42:18 1:41:37
267 32 e H50+ 1009 Jan Donkels Moorsele 1:42:39 1:42:08
268 33 e H50+ 850 Jan Strymes Sint-Laureins 1:42:49 1:42:10
269 34 e H50+ 955 Kees van der Heijden Vlissingen 1:42:55 1:42:36
270 114 e Heren 740 Bart Tanghe Knokke-Heist 1:43:00 1:42:12
271 35 e H50+ 709 Frank Verhoeven Dilbeek 1:43:01 1:42:24
272 36 e H50+ 985 Jan Morbee Knokke-Heist 1:43:01 1:42:44
273 37 e H50+ 1021 martin faas Middelburg 1:43:05 1:42:50
274 38 e H50+ 768 Steven Warlop Balk 1:43:23 1:43:08
275 39 e H50+ 1269 Bart van Hauwermeiren Wetteren 1:43:29 1:42:40
276 40 e H50+ 874 Luc De Coninck Eeklo 1:43:43 1:43:13
277 115 e Heren 756 Hendrik Van Brempt Oosteeklo 1:43:58 1:43:33
278 88 e H40+ 797 Alexander Paulusse Knokke 1:44:02 1:43:16
279 89 e H40+ 1039 ruben van lancker Maldegem 1:44:06 1:43:33
280 41 e H50+ 778 Dirk De Pourcq Maldegem 1:44:10 1:43:35
281 42 e H50+ 1114 oietjan reijnierse Koudekerke 1:44:14 1:43:47
282 116 e Heren 794 Fabian Booij Zaamslag 1:44:20 1:43:29
283 117 e Heren 927 Thomas Vandevenne Sint-Lambrechts-Herk 1:44:20 1:43:49
284 90 e H40+ 784 Wim De Moyter Lettelingen 1:44:30 1:44:11
285 91 e H40+ 904 Jan Waterinckx Varsenare 1:44:41 1:44:13
286 43 e H50+ 993 Luc van der Massen Geraardsbergen 1:44:41 1:44:06
287 29 e Dames 646 Isabel van Nieuwenhuyze Kalken 1:44:51 1:44:01
288 118 e Heren 1029 coen kaijser Terneuzen 1:44:55 1:44:18
289 92 e H40+ 757 Kristof Bonte Waarschoot 1:45:04 1:44:24
290 30 e Dames 540 Heidi Van de Velde Sinaai 1:45:06 1:44:50
291 8 e H60+ 989 henry-marc junker Verviers 1:45:07 1:44:55
292 93 e H40+ 1040 karel standaert Gent 1:45:09 1:44:42
293 44 e H50+ 1017 kurt taghon Zomergem 1:45:13 1:44:34
294 94 e H40+ 975 Wouter GEORGES Lievegem 1:45:18 1:44:39
295 95 e H40+ 935 Régis Coudeville Brielen 1:45:22 1:44:48
296 31 e Dames 633 Paula van Esser Gent 1:45:24 1:45:08
297 45 e H50+ 766 Filiep Vanthournout Heule 1:45:28 1:45:12
298 32 e Dames 635 Ilse de Causemaeker Evergem 1:45:29 1:45:11
299 33 e Dames 636 Veerle de Meyer Sinaai-Waas 1:45:41 1:45:25
300 96 e H40+ 822 Filip Vandoorne Kachtem 1:45:42 1:45:28
301 119 e Heren 899 Robin Vervaeck Desselgem 1:45:42 1:45:14
302 120 e Heren 813 Andy Baene Maldegem 1:45:43 1:44:57
303 121 e Heren 984 Gilles Wynant Bellegem 1:45:54 1:45:27
304 46 e H50+ 918 Patrick Pielaat Terneuzen 1:45:58 1:45:34
305 47 e H50+ 1260 Gino Dhanis Sint Jansteen 1:45:59 1:45:21
306 122 e Heren 1035 Thomas van Moorleghem Kalken 1:46:15 1:45:28
307 97 e H40+ 1267 Harold de Maat Terneuzen 1:46:17 1:45:27
308 98 e H40+ 803 Jim Vandeputte Ursel 1:46:23 1:45:45
309 99 e H40+ 876 Yves Van Hauter Sint-Laureins 1:46:23 1:45:51
310 123 e Heren 1015 Bruno De Clerck Maldegem 1:46:25 1:45:45
311 34 e Dames 615 Marianne Massant Vilvoorde 1:46:28 1:45:58
312 124 e Heren 807 Joachim Ally Hooglede 1:46:28 1:46:14
313 125 e Heren 1066 louis bleyen Gent 1:46:28 1:46:02
314 100 e H40+ 1062 Hans Verschaeren Boechout 1:46:33 1:46:00
315 126 e Heren 926 Bram Goethals Schoondijke 1:46:34 1:45:57
316 101 e H40+ 986 Michael Daens Knokke-Heist 1:46:53 1:46:15
317 48 e H50+ 1098 filiep sercu Heule 1:46:57 1:46:34
318 127 e Heren 730 Stephen Goethals Sas van Gent 1:47:06 1:46:18
319 49 e H50+ 1116 Jan van Oyen Oudenburg 1:47:11 1:46:32
320 128 e Heren 1036 Andy de Boose Wetteren 1:47:16 1:46:29
321 50 e H50+ 1003 glenn de buf Oostende 1:47:23 1:47:04
322 35 e Dames 603 Els Criel Wachtebeke 1:47:36 1:47:23
323 51 e H50+ 972 André Bruggeman Evergem 1:47:36 1:47:24
324 129 e Heren 1012 Kristof Carpentier Zottegem 1:47:45 1:47:05
325 102 e H40+ 733 Peter Coen Brugge 1:47:49 1:47:02
326 9 e H60+ 1252 Nick Dewilde Beernem 1:47:52 1:47:27
327 36 e Dames 613 Willemien Mercy Waardamme 1:47:54 1:47:28
328 37 e Dames 554 Karine De Smet Sint-Amands 1:48:03 1:47:44
329 52 e H50+ 1016 Yves Evenepoel Ninove 1:48:09 1:47:34
330 130 e Heren 810 Peter Vanassche Avelgem 1:48:12 1:48:01
331 131 e Heren 821 Wouter Ver Eecke Poperinge 1:48:19 1:47:57
332 38 e Dames 592 Lieselotte Debackere Jabbeke 1:48:23 1:47:51
333 103 e H40+ 858 Wim Willems Bassevelde 1:48:40 1:48:05
334 132 e Heren 816 Davy Claes Koersel 1:48:41 1:47:49
335 104 e H40+ 830 Chris Van Honacker Desselgem 1:49:03 1:48:27
336 53 e H50+ 1052 ard-jan Zaamslag 1:49:03 1:48:34
337 105 e H40+ 863 Sacha Vekeman Watervliet 1:49:12 1:48:35
338 54 e H50+ 1063 serge quintens Ekeren (Antwerpen) 1:49:13 1:48:58
339 10 e H60+ 1014 Danzel Michiels Sint-Andries 1:49:27 1:48:50
340 39 e Dames 638 Charlotte Buul Brugge 1:49:38 1:48:57
341 133 e Heren 1255 Yanncik Vanstenhout Terneuzen 1:49:38 1:49:01
342 106 e H40+ 716 Siegmund Keuleers Beervelde 1:49:56 1:49:14
343 134 e Heren 1032 Peter Bockaert Lovendegem 1:49:56 1:49:34
344 55 e H50+ 808 Rudie Hogervorst Aardenburg 1:49:58 1:49:15
345 56 e H50+ 1027 ivan deweirdt Evergem 1:50:14 1:49:58
346 107 e H40+ 936 Xavier Louchaert Ieper 1:50:17 1:50:03
347 40 e Dames 618 Micheline van Steelant Belsele 1:50:23 1:49:57
348 135 e Heren 1264 Thomas Vermeire Deinze 1:50:29 1:50:20
349 41 e Dames 588 Elke Graff Schelle 1:50:32 1:50:05
350 57 e H50+ 1101 luc hamerlinck Sint-Laureins 1:50:36 1:50:04
351 58 e H50+ 707 Peter Constant Ruddervoorde 1:50:37 1:49:51
352 108 e H40+ 706 Johan De Kimpe Zele 1:50:43 1:50:02
353 109 e H40+ 903 Olivier Tack Varsenare 1:50:46 1:50:18
354 59 e H50+ 974 Kris Van tongerloo Noorderwijk 1:50:48 1:50:31
355 60 e H50+ 907 Peter Minne Beernem 1:50:54 1:50:29
356 136 e Heren 1059 Germund van de Wiele Sint-Lievens-Houtem 1:50:57 1:50:48
357 61 e H50+ 1087 Alex Fenijn Philippine 1:50:59 1:50:17
358 110 e H40+ 1070 Joakim Penant Givry 1:51:28 1:50:46
359 62 e H50+ 891 Daniël Clovin Laarne 1:51:33 1:51:00
360 111 e H40+ 1033 Cedric Roussel Soignies 1:51:39 1:50:58
361 112 e H40+ 929 Christophe Lesschaeve Geraardsbergen 1:51:46 1:51:04
362 137 e Heren 933 Maikel Yde Waregem 1:51:58 1:51:28
363 42 e Dames 582 Anniek Braem Eernegem 1:52:01 1:51:26
364 43 e Dames 626 Evie Bogaert Aalter 1:52:04 1:51:46
365 138 e Heren 875 Stijn Audenaert Lebbeke 1:52:09 1:51:52
366 44 e Dames 628 Darline Vanneste Heule 1:52:39 1:52:07
367 63 e H50+ 786 Peter Anthierens Brugge 1:52:50 1:52:06
368 45 e Dames 631 Marie Jageneau Tongeren 1:53:04 1:52:34
369 113 e H40+ 1051 Thomas Schraepen Knokke-Heist 1:53:12 1:52:35
370 46 e Dames 589 Marijke Taragola Gent 1:53:15 1:52:52
371 114 e H40+ 804 Bart Beaumont Rumbeke 1:53:17 1:52:46
372 64 e H50+ 851 Pascal Van Hulle Maldegem 1:53:17 1:52:37
373 47 e Dames 584 Annelies De fauw Varsenare 1:53:19 1:52:51
374 65 e H50+ 854 Kurt De Smet Eeklo 1:53:20 1:52:48
375 66 e H50+ 1072 Willem van Renterghem Hansbeke 1:53:20 1:52:42
376 11 e H60+ 1026 chris van driessche Gentbrugge 1:53:21 1:52:45
377 67 e H50+ 914 Ronny De Groeve Lokeren 1:53:22 1:52:33
378 115 e H40+ 727 Jurgen Buyse Oostrozebeke 1:53:24 1:53:04
379 116 e H40+ 728 Luc Haerinck Oostrozebeke 1:53:24 1:53:04
380 117 e H40+ 1113 Pascal Cotton st Pauwels 1:53:26 1:52:44
381 12 e H60+ 859 André Verstrynge Maldegem 1:53:35 1:53:12
382 13 e H60+ 873 Eric Sierens Maldegem 1:53:38 1:53:15
383 139 e Heren 721 Stefan De Baets Zomergem 1:53:44 1:53:08
384 68 e H50+ 1074 Patrick Jacques Oostname 1:53:45 1:53:10
385 14 e H60+ 732 Antoine Audenaert Oostakker 1:53:48 1:53:11
386 48 e Dames 590 Dorine Vandermeersch Vlamertinge 1:53:50 1:53:36
387 49 e Dames 620 Sylvie Michiels Vremde 1:54:04 1:53:50
388 69 e H50+ 1086 wim de Lannoy Aalter 1:54:19 1:53:42
389 50 e Dames 605 Kristin Vanheerswynghels Tremelo 1:54:29 1:53:50
390 140 e Heren 920 Michiel Filliaert Beernem 1:54:40 1:54:09
391 51 e Dames 627 Veronique de Backer Melsele 1:54:47 1:54:10
392 52 e Dames 545 Elsie Travers bruggeTollebeek 1:54:55 1:54:22
393 70 e H50+ 1022 Pascal Elegeert Hulst 1:54:59 1:54:28
394 53 e Dames 525 Thea van Rumst Lokeren 1:55:01 1:54:50
395 118 e H40+ 1041 wim temiers Rotselaar 1:55:13 1:54:48
396 141 e Heren 877 Dimitri Tancre Wevelgem 1:55:44 1:55:07
397 15 e H60+ 754 Martin Gyselinck Koolkerke 1:55:45 1:55:19
398 142 e Heren 818 Debleecker Stijn Lauwe 1:56:00 1:55:26
399 119 e H40+ 983 Yves Moens Waarschoot 1:56:10 1:55:38
400 71 e H50+ 836 Marc Becue Oostkamp 1:56:50 1:56:07
401 72 e H50+ 1024 Frank Ocke Oost-Souburg 1:56:58 1:56:16
402 73 e H50+ 705 Guust van Liere Breskens 1:57:18 1:56:49
403 74 e H50+ 834 Jacques Danneels Knokke-Heist 1:57:18 1:56:41
404 75 e H50+ 925 Hendrik Van de Velde Knokke-Heist 1:57:18 1:56:34
405 120 e H40+ 1057 Inder Munoz Sluis 1:57:35 1:57:06
406 16 e H60+ 1272 Patrick Vangenberghe Sint-Kruis (Brugge) 1:57:57 1:57:31
407 143 e Heren 1005 dieter pluym Wilrijk (Antwerpen) 1:57:57 1:57:30
408 54 e Dames 550 Sophie Van Giel Ledeberg 1:57:58 1:57:41
409 55 e Dames 542 Eva Verbeke Gent 1:57:59 1:57:18
410 56 e Dames 640 Anais Verbeke Gent 1:58:00 1:57:17
411 121 e H40+ 788 Christoph Struelens Lombardsijde 1:58:00 1:57:09
412 57 e Dames 560 Lisa Florin Gent 1:58:15 1:57:57
413 122 e H40+ 819 Van Nieuwenhove Raf Westende 1:58:16 1:57:24
414 123 e H40+ 953 Stefaan Delbecke Maldegem 1:58:19 1:57:46
415 124 e H40+ 1043 kristof gaudesaboos Waardamme 1:58:20 1:57:49
416 58 e Dames 587 Kimberley D’Hoore Sluis 1:58:21 1:57:47
417 59 e Dames 549 Nele Tilleman Sint-Kruis 1:58:24 1:57:51
418 60 e Dames 561 Sylvie Synnaeve Middelkerke 1:58:29 1:57:37
419 125 e H40+ 963 Jan Wouters Beernem 1:58:30 1:57:56
420 144 e Heren 979 Gerben Jan van Harten Arnhem 1:58:33 1:57:42
421 126 e H40+ 868 David Ballegeer Gent 1:58:35 1:58:12
422 61 e Dames 539 Els S De Kezel Knokke Heist 1:58:51 1:58:39
423 76 e H50+ 880 Dirk Ally Hooglede 1:59:07 1:58:23
424 62 e Dames 553 Aurélie Nysten Ouffet 1:59:29 1:58:50
425 17 e H60+ 1018 Imo Jongepier Nieuw- en Sint Joosland 1:59:29 1:58:42
426 63 e Dames 623 Wanda Zegers Terneuzen 1:59:33 1:59:05
427 64 e Dames 534 Mieke Boone Oosteeklo 1:59:34 1:59:28
428 127 e H40+ 755 Yves Bracke Zelzate 1:59:35 1:59:29
429 77 e H50+ 965 Adelin De Groote Evergem 1:59:35 1:59:12
430 65 e Dames 585 Brigitte Roels Kalken 1:59:44 1:58:55
431 145 e Heren 1261 bEN dEMITS Vinderhoute 1:59:48 1:59:04
432 78 e H50+ 796 Rini Fenijn Nieuwvliet 1:59:50 1:59:08
433 66 e Dames 616 Jolien Daeninck Melle 2:00:02 1:59:23
434 67 e Dames 529 Tianda Donker Curtius Schoondijke 2:00:10 1:59:35
435 146 e Heren 1125 David Depuydt Eeklo 2:00:27 1:59:59
436 68 e Dames 609 Ann de Beer Herzele 2:01:02 2:00:22
437 79 e H50+ 1251 Bruno de Decker Gent 2:01:06 2:00:24
438 147 e Heren 1080 Nicky de Loof Sint-Kruis (Brugge) 2:01:09 2:00:21
439 69 e Dames 595 Diana Valk Aardenburg 2:01:21 2:00:47
440 128 e H40+ 1054 Stefan Vermue Eede Zld 2:01:23 2:00:54
441 70 e Dames 568 Evelyn Cremers Maldegem 2:01:33 2:00:47
442 148 e Heren 1088 Erik de Munck Terneuzen 2:01:37 2:00:57
443 71 e Dames 563 Martine Devinck Knokke heist 2:01:52 2:01:19
444 72 e Dames 604 Wendy Wortman Hengstdijk 2:01:52 2:01:12
445 73 e Dames 642 Anne-Mie Depreitere Moerkerke 2:02:03 2:01:17
446 74 e Dames 610 Annick de Keyser Knokke-Heist 2:02:05 2:01:32
447 75 e Dames 575 Ann-Rose De Pauw Oosteeklo 2:02:27 2:01:43
448 76 e Dames 548 Sharon Moreels Heldergem 2:02:29 2:02:00
449 77 e Dames 570 Saar de Gelas Damme 2:02:29 2:01:44
450 78 e Dames 566 Charlotte De Baere Maldegem 2:02:30 2:01:40
451 18 e H60+ 890 Christian Herteleer Bellem Aalter 2:02:30 2:01:38
452 149 e Heren 887 Yanick De Caluwé Waterland-Oudeman 2:02:31 2:01:52
453 79 e Dames 578 Jane Limosnero Waterland-Oudeman 2:02:32 2:01:51
454 80 e H50+ 827 Daniël Macors Merelbeke 2:02:46 2:01:52
455 81 e H50+ 1115 Bram Brasser Vlissingen 2:03:33 2:03:08
456 80 e Dames 571 Kate Kloeck Drongen 2:03:55 2:03:20
457 129 e H40+ 999 bart vandewiele Drongen 2:03:55 2:03:19
458 130 e H40+ 869 David Roelens Afsnee 2:04:11 2:03:49
459 131 e H40+ 870 Frederic De Poortere Vorst 2:04:11 2:03:47
460 81 e Dames 622 Shona Leenhouts Glasgow 2:04:26 2:03:35
461 150 e Heren 1010 paul mcluskie glagow 2:04:26 2:03:36
462 82 e Dames 558 Emanuela Bracke Axel 2:04:27 2:03:50
463 132 e H40+ 1055 kristof masure Hulst 2:04:30 2:03:47
464 151 e Heren 780 De Maeyer Gent 2:04:54 2:04:12
465 133 e H40+ 770 Dieter Van Hoylandt Baasrode 2:04:58 2:04:08
466 82 e H50+ 769 Peter Cusseneers Wulrijk 2:04:59 2:04:09
467 152 e Heren 841 Mart De Zaeyer Lissewege 2:05:06 2:04:17
468 19 e H60+ 878 Van verdegem Cyriel Evergem 2:05:12 2:04:47
469 83 e Dames 586 Ineke van Morrelgem Sluis 2:05:28 2:04:53
470 84 e Dames 564 Els Zweistra Terneuzen 2:05:44 2:05:16
471 153 e Heren 998 glenn vercruysse Assebroek 2:06:09 2:05:28
472 83 e H50+ 1256 Dominique Vergauwe Nieuwpoort 2:06:11 2:05:18
473 154 e Heren 1105 arnoud bakker Eindhoven 2:06:12 2:05:51
474 155 e Heren 1270 Laurens Huyghebaert Maldegem 2:06:28 2:05:42
475 85 e Dames 551 Joyce Verdonck Kluizen 2:06:35 2:05:59
476 84 e H50+ 1084 koen van hulle Moerkerke 2:06:40 2:05:55
477 86 e Dames 569 Vanroose Jill Eernegem 2:07:20 2:07:00
478 87 e Dames 594 Buyens Lieve Opwijk 2:08:02 2:07:14
479 20 e H60+ 886 Leo Verhaegen Merchtem 2:08:02 2:07:14
480 88 e Dames 532 Veerle Haenebalcke Afsnee 2:08:43 2:08:21
481 89 e Dames 533 Karen Haenebalcke Gent 2:08:43 2:08:22
482 90 e Dames 555 Jessica Heyse Gent 2:08:43 2:08:21
483 91 e Dames 562 Charlotte De Mey Destelbergen 2:08:43 2:08:20
484 92 e Dames 644 Machlien De Brabandere Sint-Kruis (Brugge) 2:09:09 2:08:36
485 93 e Dames 599 Hannah van Iwaarden Terneuzen 2:09:47 2:08:54
486 94 e Dames 606 Monique Adriaanse Boone Terneuzen 2:09:47 2:09:09
487 156 e Heren 800 Christophe De Brucker Erembodegem 2:10:17 2:09:48
488 95 e Dames 531 Marianne Declerck Waregem 2:10:23 2:09:40
489 85 e H50+ 1121 Marc Philippe dudzele 2:10:53 2:10:05
490 86 e H50+ 967 Rudy Vande Velde Wachtebeke 2:11:25 2:10:57
491 87 e H50+ 704 Martin Billiau Dendermonde 2:12:13 2:11:28
492 21 e H60+ 848 Ivan Verbeke Sint-Laureins 2:12:28 2:11:35
493 96 e Dames 559 Marleen Coen Gentbrugge 2:13:14 2:12:25
494 97 e Dames 581 Blomme Wendy Oedelem 2:13:33 2:12:47
495 98 e Dames 593 Els De Bruyne Beernem 2:13:33 2:12:47
496 88 e H50+ 731 John Derudder Knokke-heist 2:14:21 2:13:42
497 157 e Heren 1081 Pieter d’hondt Brugge 2:16:01 2:15:14
498 99 e Dames 565 Marianne De Baedts Eeklo 2:16:26 2:15:34
499 100 e Dames 541 Siebe Loontiens Sint Amandsberg 2:16:40 2:15:56
500 89 e H50+ 1056 Pascal Renard Antwerpen 2:16:41 2:16:00
501 101 e Dames 543 Jora Mommerency Gent 2:16:42 2:15:57
502 22 e H60+ 1042 Jan de Jonge 3 wegen 2:16:50 2:16:05
503 102 e Dames 634 Martine Glaude Assebroek 2:18:28 2:17:37
504 103 e Dames 632 Sheila Baars Axel 2:19:26 2:18:35
505 104 e Dames 630 Ingrid Jones Terneuzen 2:20:09 2:19:17
506 23 e H60+ 713 Marc Bracke Gent 2:20:42 2:20:08
507 134 e H40+ 1025 willem baelde Overijse 2:20:48 2:20:10
508 105 e Dames 572 Sonja De Caster Gentbrugge 2:22:35 2:21:46
509 106 e Dames 579 Marie Jeanne De Keyser Bellem Aalter 2:22:35 2:21:45
510 107 e Dames 611 Tanja van Poecke Laarne 2:24:30 2:23:44
511 108 e Dames 639 Sibylle Bil Knokke-Heist 2:24:30 2:24:13
512 109 e Dames 557 Caroline Van Speybroeck Mariakerke 2:24:54 2:24:05
513 110 e Dames 621 Nathalie Bauwens Zwevezele 2:26:09 2:25:32
514 111 e Dames 637 Jessie Verbeke Sint-Laureins 2:31:24 2:30:30
515 135 e H40+ 855 Filip Hoste Maldegem 2:31:26 2:30:40


Clubklassement

Snelste club Halve Marathon

Plaats Clubnaam Som tijd 5 beste lopers Geldprijs
Prijswinnaars
Clubs/Verenigingen met minder dan 5 geregistreerde clubklassement lopers op de halve marathon zijn niet opgenomen in het overzicht. Klassement op basis van bruto tijd.
1 Eendr. Aalst (EA)

Thijs Oosterlinck 8e 01:13:15
Philip Van Lierde 11e 01:14:14
Yannick Van Lunter 18e 01:15:59
Kristof Rooms 43e 01:20:50
Dennis De Troyer 46e 01:21:11
6:25:29 € 350,-
2 VITA

David van den Broeck 3e 01:11:18
Wim Smets 29e 01:18:04
Guy DE BLANDER 41e 01:20:07
Kris Meganck 60e 01:22:41
Penne Mario 84e 01:25:02
6:37:12 € 275,-
3 MAC Westhoek

Karel Moerman 7e 01:13:03
Dominique Alleman 24e 01:16:59
Christoph Fieuw 49e 01:21:49
Steven Vandenbussche 51e 01:22:02
Dellobel Hein 98e 01:26:36
6:40:29 € 175,-
4 AZW

Henk De Keukelaere 35e 01:20:00
Gilles Honoré 37e 01:20:01
Olivier Vanhoutteghem 44e 01:20:51
Stijn Desmedt 52e 01:22:04
Barbara de Brouwer 95e 01:26:23
6:49:14 € 100,-
5 KAV Roeselare (AVR)

Kurt Vallé 22e 01:16:52
Kris Dehem 64e 01:23:41
Steven Deram 81e 01:24:48
Martin Labaere 189e 01:35:19
Stefan Verbrugge 218e 01:38:08
7:18:48 € 70,-
Overige clubs
6 De Krekenlopers 7:21:59
7 Joggingclub Waregem 8:27:24
8 RTKH DTC 8:30:50
9 AV De Wielingen 8:37:24
10 Runners Evergem 8:51:02

 

Grootste club Overall Definitieve uitslag

 

Plaats Clubnaam Aantal lopers Geldprijs
Prijswinnaars
1 De Krekenlopers 59 € 150,-
2 No Limit Team (NLT) 43 € 110,-
3 Runners Evergem 21 € 50,-
Overige clubs
4 AV De Wielingen 15
5 AVI Ingelmunster 13
6 alva (Atl. Land van Aalst 10
7 – 8 KAV Roeselare (AVR) en vita 9
9 – 12 AZW, Eendr. Aalst (EA), JoggingClub Herzele en RTKH – DTC 8
13 AV ’56 7
14 – 17 HC Oostende, JC Aalter, Joggingclub Waregem en Scheldesport 6
18 – 22 AB Marke, BEHO, Dynamica, MAC Westhoek en Olympic Brugge 5