28e editie Internationale Zwinstedenloop zondag 19 maart 2023

Uitslagen 2022

Vijf van Sluis | Tien van Sluis | Halve Marathon | Clubklassement

De uitslagen worden mogelijk gemaakt door meetapparatuur van Racetimer, zoek uw naam, klik door voor details en videofinish.

Vijf van Sluis

Positie Positie per categorie Borstnummer Naam Woonplaats Bruto tijd Netto tijd
1 1 e Heren 49 Merten Breye Bellegem 15:29 15:26
2 2 e Heren 25 Arthon Valcke Sint-Denijs 15:42 15:38
3 3 e Heren 1051 Louis Uyttenhove Roeselare 16:00 15:56
4 4 e Heren 115 Sietse Burm Dendermonde 16:18 16:13
5 5 e Heren 110 Ivar Engels Middelburg 17:35 17:31
6 6 e Heren 1053 Tomas Van Zele Ertvelde 17:43 17:38
7 7 e Heren 98 Matti Buysse Stekene 17:50 17:45
8 8 e Heren 50 Fabrice Laga Zulte 18:11 18:08
9 9 e Heren 117 Gihaio Verstraeten Oudenaarde 18:17 18:12
10 10 e Heren 65 Jarne Minnebo Zwevegem 18:23 18:17
11 11 e Heren 108 Liam Hubreght Zedelgem 18:29 18:25
12 12 e Heren 109 Bart Hubreght Sijsele 18:29 18:25
13 13 e Heren 95 Polfliet Timothy Onderdendam 18:45 18:40
14 14 e Heren 127 Marijn Cammaert Oostburg 18:52 18:46
15 1 e Dames 12 Rhune Vansteenkiste Ledegem 18:55 18:50
16 15 e Heren 73 Philip Breye Bellegem 19:01 18:56
17 16 e Heren 66 Filip Vanwijnsberghe Harelbeke 19:10 19:05
18 17 e Heren 119 Danny Vandevijvere Ingelmunster 19:48 19:42
19 18 e Heren 1057 Amor Maertens Hoofdplaat 19:50 19:44
20 2 e Dames 103 Xantippe Servotte Schoonaarde 19:54 19:50
21 3 e Dames 94 Sylvie Claessens Belsele 20:04 20:01
22 19 e Heren 38 Jan Jongbloet Sint- Laureins 20:14 20:07
23 20 e Heren 118 Peter van Waes Aardenburg 20:36 20:32
24 21 e Heren 15 Jarne Buyse Oostrozebeke 20:52 20:48
25 22 e Heren 116 Noah Ouhajou Middelburg 21:28 21:23
26 4 e Dames 35 Katrien Persoons Denderleeuw 21:30 21:25
27 23 e Heren 90 Marc Lauwers Grimbergen 21:48 21:43
28 24 e Heren 128 Gino Dhanis Sint Jansteen 22:03 21:57
29 25 e Heren 1056 Yordi van Liere Sluis 22:26 22:14
30 26 e Heren 113 Johan Huigh Schoondijke 22:28 22:20
31 27 e Heren 33 Alex Cocquyt Boekhoute 23:05 22:59
32 5 e Dames 48 Alessia Vandendriessche Dottignies 23:09 23:01
33 28 e Heren 47 Massimo Vandendriessche Dottignies 23:09 23:02
34 29 e Heren 1540 Meijer Pim Zelzate 23:21 23:14
35 6 e Dames 126 Anoucha Baute Terneuzen 23:42 23:35
36 30 e Heren 10 Lars Buyse Oostrozebeke 23:43 23:36
37 31 e Heren 114 Bart Stroobandt Lede 24:15 24:08
38 32 e Heren 1537 Versluis Werkendam 24:31 24:20
39 7 e Dames 99 Margonda Versluis Werkendam 24:31 24:20
40 33 e Heren 75 Geert Provoost Knokke Heist 24:54 24:44
41 8 e Dames 45 Marijke Vanparys Ramskapelle (Knokke- 24:56 24:50
42 34 e Heren 123 Thibault Claeys Sluis 25:52 25:46
43 35 e Heren 20 Jan-Piet Flikweert Oostburg 25:56 25:47
44 9 e Dames 105 Yana Van de Calseyde Aardenburg 26:08 25:58
45 36 e Heren 122 Cédric Claeys Sluis 27:05 26:59
46 37 e Heren 124 Nicolas Claeys Sluis 27:06 26:59
47 10 e Dames 104 Eloïse Servotte Schoonaarde 27:15 27:10
48 11 e Dames 129 Janneke Boutens Middelburg 27:25 27:18
49 12 e Dames 106 Judith Wentzler Kloosterzande 27:36 27:24
50 13 e Dames 100 Judy Doolaege- de Pooter Biervliet 27:52 27:40
51 14 e Dames 53 Katrien Defrancq Dottignies 27:53 27:45
52 15 e Dames 92 Conny Boidin Aardenburg 27:59 27:49
53 16 e Dames 81 Marjolein de Jonge Breskens 28:00 27:51
54 17 e Dames 85 Anouk Scheppers Aardenburg 28:06 27:55
55 18 e Dames 83 Silvie Inghels Lummen 28:09 27:59
56 19 e Dames 14 Ayco Buyse Oostrozebeke 28:16 28:10
57 38 e Heren 16 Jurgen buyse Oostrozebeke 28:17 28:08
58 39 e Heren 11 Max Schram Breda 28:19 28:10
59 20 e Dames 67 Lise Beuselinck Aalter 28:20 28:11
60 21 e Dames 31 Ida- Marie Vertriest Maldegem 28:28 28:18
61 40 e Heren 89 Jacky dooms Sluiskil 28:31 28:19
62 41 e Heren 86 Partick Temmerman Waterland-oudeman 28:38 28:31
63 42 e Heren 68 Tony Beuselinck Gerkesklooster 28:39 28:30
64 22 e Dames 32 Claire Martens Boekhoute 28:48 28:38
65 43 e Heren 101 Conny de Nooijer Breskens 30:24 30:13
66 23 e Dames 88 Marlous van Hoeve Biervliet 30:41 30:29
67 24 e Dames 97 Cindy Roets Zelzate 30:46 30:35
68 25 e Dames 84 Sandra Fonteijne Aardenburg 31:38 31:26
69 26 e Dames 112 Lenie Basista Sluis 31:40 31:27
70 27 e Dames 34 Lieke Claerhout St Rita-Moerkerke 31:49 31:39
71 44 e Heren 9 Rodrigo Schram Breda 32:32 32:22
72 28 e Dames 13 Charlotte Schram-Kodde Breda 34:46 34:36
73 45 e Heren 7 Wilson Schram Breda 34:46 34:36
74 29 e Dames 121 Georgette Knockaert Oostkamp 38:41 38:32

 


Tien van Sluis

Positie Positie per categorie Borstnummer Naam Woonplaats Bruto tijd Netto tijd
1 1 e Heren 352 Cedric Van de Putte Overmere 29:18 29:14
2 2 e Heren 325 Stijn De Vulder Geraardsbergen 29:26 29:22
3 3 e Heren 313 Foeke Vanbecelaere Moorsele 31:14 31:11
4 4 e Heren 255 Felix Bufkens Kuurne 32:30 32:26
5 5 e Heren 220 Philip Van Lierde Denderleeuw 32:34 32:30
6 6 e Heren 182 Koen Van Havermaet Burgum 32:42 32:38
7 7 e Heren 330 Jurgen Vandaele Aalter 33:00 32:54
8 8 e Heren 305 Ferre Vandeuren Overijse 33:15 33:09
9 9 e Heren 324 Bart Hubreght Sijsele 34:18 34:13
10 1 e Dames 348 Liz Romo Sinaai-waas 34:59 34:54
11 10 e Heren 223 Christophe De Ketelaere Eke 35:02 34:57
12 11 e Heren 316 Erik Cappon Breskens 35:40 35:36
13 12 e Heren 268 Miguel Heyerick Machelen- Zulte 35:53 35:48
14 13 e Heren 293 Stijn De Blander Haaltert 36:07 36:03
15 14 e Heren 328 Wouter Verschuere Anzegem 36:15 36:08
16 15 e Heren 199 Niels De Wilde Boekhoute 36:34 36:30
17 2 e Dames 355 Gwendolyn De Deyne Aalter 36:38 36:32
18 16 e Heren 351 Gunther Geysen Aalter 36:38 36:33
19 17 e Heren 286 Lieven Bekaert Gent 37:18 37:13
20 18 e Heren 357 Marnix vandewattijne Geraardsbergen 37:22 37:17
21 19 e Heren 262 Tom Vanhee Beernem 37:57 37:51
22 20 e Heren 310 Pieter-Jan Landerwyn Oostburg 38:18 38:13
23 21 e Heren 354 David Lissens Ninove 38:33 38:28
24 22 e Heren 152 Peter Slits Sluis 39:14 39:08
25 23 e Heren 235 Frederik Vandendriessche Dottignies 39:43 39:37
26 24 e Heren 306 Patrick Vanrysselberghe Machelen Zulte 40:44 40:37
27 25 e Heren 214 Martin Labaere Roeselare 41:18 41:08
28 26 e Heren 207 Paul Haertjens Boekhoute 41:36 41:28
29 27 e Heren 346 Luc Claes Puurs 42:33 42:26
30 3 e Dames 302 Aafje van Remoortere Biervliet 42:58 42:50
31 28 e Heren 334 Rudy De Backer Yellow Armada 42:58 42:49
32 29 e Heren 320 Peter Bakker 43:05 42:55
33 4 e Dames 288 Marianne Koster Borssele 43:56 43:50
34 30 e Heren 254 Miguel Minnebo Zwevegem 44:44 44:33
35 5 e Dames 253 Joke Lefief Zwevegem 44:45 44:34
36 6 e Dames 251 Melanie Desmet Ingelmunster 45:31 45:24
37 31 e Heren 282 Sven de Gardeijn Breskens 45:36 45:20
38 32 e Heren 227 Yvan Herman Ingelmunster 45:49 45:39
39 33 e Heren 132 Luc hutsebaut Aalter 45:49 45:39
40 7 e Dames 292 Linda Vermeulen Schoondijke 46:01 45:51
41 34 e Heren 343 Danny Van damme Burdaard 46:10 46:02
42 35 e Heren 218 Lieven Dewulf Oedelem 46:13 46:05
43 36 e Heren 1534 Angelo Yde Zulte 46:16 46:02
44 37 e Heren 333 Louis Kerckhof Moerkerke 46:27 46:21
45 38 e Heren 208 Filip Claeys Sint-Laureins 46:38 46:28
46 39 e Heren 314 Nico Van Meenen Bassevelde 46:45 46:36
47 40 e Heren 134 Ronny De Petter Wenduine 46:49 46:42
48 41 e Heren 250 Twan Timmermans Hoofdplaat 46:58 46:46
49 8 e Dames 345 Leen Lauwers Wezembeek-Oppem 47:00 46:52
50 42 e Heren 323 Erik Claeys Sleidinge 47:06 46:56
51 43 e Heren 336 Gerrit Spaans Goes 47:09 47:01
52 9 e Dames 350 Els Stevens Overijse 47:10 47:02
53 44 e Heren 156 Philippe Vanrysselberghe Ramskapelle 47:20 47:12
54 10 e Dames 332 Annemarie Verschuure Kruiningen 47:35 47:28
55 11 e Dames 308 Sophie bouquet Heist 47:37 47:20
56 45 e Heren 318 Kurt de Muyt Damme 47:42 47:28
57 46 e Heren 1536 Mestdagh Meulebeke 47:57 47:50
58 47 e Heren 131 Robbert Wentzler Kloosterzande 48:25 48:14
59 48 e Heren 151 Marco Olivier Vlissingen 48:26 48:05
60 49 e Heren 312 Arthur Stijns Oudelande 48:36 48:27
61 50 e Heren 201 Patrick Van De Veire Sint-Jan-In-Eremo 48:37 48:28
62 51 e Heren 294 Wim le Grand Goes 48:59 48:46
63 12 e Dames 194 Lore De Cock Welle 49:03 48:54
64 52 e Heren 203 Malfait Koen Lotenhulle Aalter 49:11 48:58
65 53 e Heren 327 Piet Bosschaert Appingedam 49:15 48:59
66 54 e Heren 191 Bengt Debou Steenkerke 49:42 49:34
67 55 e Heren 344 Tony Vandendriessche Anzegem 49:44 49:31
68 56 e Heren 225 Stef Schollier Balegem 49:58 49:38
69 57 e Heren 144 Dennis Vandecasteele Damme 50:11 49:52
70 13 e Dames 315 Kelly Van Coppernolle Bassevelde 50:16 50:08
71 58 e Heren 242 John Guequierre Middelburg 50:37 50:29
72 14 e Dames 202 Linda Pille Ursel 50:38 50:29
73 59 e Heren 226 Wim Van de Veire Sint-Jan-In-Eremo 50:39 50:28
74 60 e Heren 319 Christoph Westijn Brugge 50:40 50:22
75 15 e Dames 358 Maartje van Iwaarden Sluis 51:04 50:51
76 16 e Dames 335 Kimberley D’Hoore Breskens 51:30 51:14
77 17 e Dames 280 Charlier Hilde Tervuren 51:37 51:28
78 18 e Dames 349 Suzy Renckens RotterdamHuldenberg 51:37 51:27
79 61 e Heren 196 Henk de Kater Rotterdam 52:05 51:44
80 62 e Heren 342 Pat Waltmanz Sluis 52:18 52:02
81 19 e Dames 277 Ann AMEYE Hoeilaart 52:38 52:25
82 20 e Dames 307 Marieke Mullaert Biervliet 52:59 52:50
83 21 e Dames 1538 Sofie de Groeve Eeklo 53:14 53:06
84 63 e Heren 192 Petro Debou Steenkerke 53:40 53:29
85 22 e Dames 295 Wietske de Jong Vegelinsoord 53:45 53:29
86 64 e Heren 296 Eric de Jong Vegelinsoord 53:46 53:30
87 23 e Dames 329 Astrid Ally Hooglede 54:11 53:51
88 65 e Heren 311 Leen Van liere Enschede 54:14 53:52
89 66 e Heren 301 Michel de Meijer Cadzand 54:15 53:57
90 24 e Dames 233 Merel Salens Gent 54:33 54:16
91 25 e Dames 219 Anja Bleyaert Oedelem 54:38 54:23
92 26 e Dames 300 Cindy Dijkers Biervliet 54:38 54:29
93 67 e Heren 1060 Lenaerts Robin Overijse 54:39 54:26
94 27 e Dames 322 Marjan Mistiaen Zuidzande 55:02 54:43
95 28 e Dames 273 Petra van daele Beernem 55:11 54:56
96 29 e Dames 190 Marijke de Milliano Rotterdam 55:34 55:13
97 68 e Heren 1052 Guust van Liere Breskens 55:45 55:22
98 30 e Dames 309 Bea Thielemans Overijse 55:46 55:35
99 31 e Dames 284 Ann Debbaut Ottenburg 55:46 55:35
100 69 e Heren 217 Marc Wayenbergh Hoeilaart 55:47 55:34
101 70 e Heren 278 Herman Schouppe Hoeilaart 55:47 55:33
102 32 e Dames 167 Kaat Allaert Gent 55:51 55:40
103 33 e Dames 289 Karen Vande Woestyne Sijsele 55:51 55:37
104 71 e Heren 340 Willems Johan Drongen 56:02 55:44
105 34 e Dames 258 De buck isabelle Sint laureins 56:03 55:45
106 72 e Heren 210 John Stal Eeklo 56:07 55:49
107 73 e Heren 269 Ruben Van de Velde Evergem 57:07 56:51
108 35 e Dames 356 Linda Cuelenaere Aardenburg 57:10 56:55
109 36 e Dames 276 Elien Verstraete Roeselare 57:10 56:53
110 37 e Dames 169 Lut Vandenbosch Loonbeek 57:23 57:13
111 38 e Dames 170 Vicky Commère Oudenaarde 57:44 57:29
112 74 e Heren 267 Hendrik Van de Velde Knokke-Heist 57:47 57:32
113 75 e Heren 1055 Laurens Caestecker Brugge 58:10 57:56
114 76 e Heren 1539 Angelo Focke Sluis 59:05 58:52
115 77 e Heren 338 Jos De Lannoy Sint-Laureins 59:26 59:12
116 78 e Heren 285 Haike Maat Nisse 1:00:36 1:00:15
117 39 e Dames 139 Inge Teklenburg Eindhoven 1:01:06 1:00:48
118 40 e Dames 341 Nancy Scheire Surhuisterveen 1:01:06 1:00:48
119 41 e Dames 326 Erna Lefevre Sint-Joris(Beernem) 1:01:12 1:00:59
120 79 e Heren 353 Fred van de Winkel Heerlen 1:01:37 1:01:17
121 42 e Dames 287 Miora Rijk Nisse 1:01:39 1:01:18
122 43 e Dames 339 Veerle Van Steen Bossut-Gottechain 1:03:32 1:03:10
123 44 e Dames 337 Inneke De Rooy Dendermonde 1:03:33 1:03:11
124 80 e Heren 157 Martin Billiau Dendermonde 1:03:34 1:03:14
125 81 e Heren 317 Kris Liveyns Hoeilaart 1:04:28 1:04:09
126 45 e Dames 197 Mieke Michels Olsene 1:04:47 1:04:30
127 46 e Dames 299 Petra de Smet Aalst 1:05:40 1:05:18
128 82 e Heren 298 Michel Van de Putte Roden 1:05:40 1:05:19
129 47 e Dames 321 Anna Maria De Jonge Dieleman 1:06:05 1:05:50
130 48 e Dames 200 Carine Buysse Evergem 1:06:25 1:06:07
131 49 e Dames 209 Sandra Kockx Evergem 1:06:52 1:06:35
132 50 e Dames 1059 Aleida Evers Sluis 1:07:25 1:07:13
133 51 e Dames 150 Pascale Mooren Eeklo 1:08:13 1:07:54
134 52 e Dames 133 Brenda van Graefschepe Breskens 1:10:20 1:10:02
135 53 e Dames 135 Rita Van Avermaet Assenede 1:20:29 1:20:09
136 54 e Dames 245 Ann Coquyt Bassevelde 1:23:47 1:23:27

 


Halve Marathon

Positie Positie per categorie Borstnummer Naam Woonplaats Bruto tijd Netto tijd
1 1 e Heren 636 Steven Verschuere Heestert 1:08:53 1:08:49
2 2 e Heren 878 Yannick Van Lunter Schellebelle 1:10:10 1:10:05
3 3 e Heren 885 Jordi Van Bossuyt Ninove 1:10:12 1:10:07
4 4 e Heren 931 Glenn Vanobost Nukerke 1:10:32 1:10:27
5 1 e H40+ 926 Henk Vandermeersch Roeselare 1:10:55 1:10:51
6 5 e Heren 776 Davy Stieperaere Wevelgem 1:12:27 1:12:22
7 2 e H40+ 880 Cederik Van de keere Burst 1:12:46 1:12:42
8 6 e Heren 709 Kevin Brysbaert Westvleteren 1:13:18 1:13:12
9 3 e H40+ 726 Verhaeghe Michel Wambrechies 1:13:39 1:13:34
10 7 e Heren 479 Gilles Honoré Kortrijk 1:13:45 1:13:40
11 8 e Heren 522 Thomas Vandille Brugge 1:13:48 1:13:44
12 4 e H40+ 535 Bert Deschodt Harelbeke 1:15:20 1:15:15
13 9 e Heren 635 Hannes Cool Geluwe 1:15:49 1:15:44
14 5 e H40+ 772 Henk De Keukelaere Ingooigem 1:16:52 1:16:47
15 1 e H50+ 954 Stefan Rens Westerlo 1:17:40 1:17:34
16 6 e H40+ 529 Bart Lezy Roeselare 1:17:42 1:17:36
17 10 e Heren 933 Samuel Moyson Erembodegem 1:17:47 1:17:41
18 7 e H40+ 821 Stefaan STOCKMAN Harelbeke 1:17:59 1:17:54
19 11 e Heren 949 Sander Clerebaut Rumbeke 1:18:24 1:18:18
20 1 e Dames 956 Margot Ricour Bever 1:18:26 1:18:22
21 12 e Heren 957 Juliaan Van Lierde Brakel 1:18:26 1:18:22
22 8 e H40+ 638 Kristof Rooms Heldergem 1:18:28 1:18:22
23 2 e Dames 927 Anneleen Vande Riviere Machelen aan de Leie 1:19:13 1:19:08
24 9 e H40+ 781 Pieter De Neve Aalter 1:19:18 1:19:13
25 10 e H40+ 499 Jan Vijverman Erpe-Mere 1:20:40 1:20:34
26 13 e Heren 361 Dennis De Troyer Welle 1:21:10 1:21:03
27 11 e H40+ 862 Servaas Gryp Izegem 1:21:19 1:21:09
28 1 e H60+ 443 Eddy Vierendeels Oetingen 1:21:20 1:21:13
29 12 e H40+ 899 Andy Cocquyt Zelzate 1:21:31 1:21:25
30 14 e Heren 601 Mick Verlinden Antwerpen 1:21:33 1:21:27
31 2 e H50+ 874 Koen Gardeyn Erpe-Mere 1:22:04 1:21:58
32 15 e Heren 591 Mike Verbeke Sint-Laureins 1:22:17 1:22:07
33 16 e Heren 870 Diederik Verstraete Roeselare 1:22:21 1:22:15
34 13 e H40+ 644 De smet Bart Aalst 1:22:53 1:22:46
35 17 e Heren 655 Davy Prinzie Houthulst 1:23:04 1:22:55
36 18 e Heren 944 Tom De Smet Maldegem 1:23:07 1:22:59
37 19 e Heren 795 Dimitri Latruwe Ieper 1:23:37 1:23:26
38 20 e Heren 551 Alex Eversdijk Terneuzen 1:24:17 1:24:05
39 21 e Heren 775 Brecht Destoop Waregem 1:24:17 1:24:05
40 22 e Heren 953 Yenthe Rens Westerlo 1:24:28 1:24:21
41 23 e Heren 946 Sebastien De Groote Hoeilaart 1:24:37 1:24:25
42 24 e Heren 916 Jens Brack Erembodegem 1:24:41 1:24:31
43 14 e H40+ 829 Steven Vanderiviere Ardooie 1:24:50 1:24:41
44 3 e H50+ 914 Henk Guillemyn Roeselare 1:24:53 1:24:44
45 15 e H40+ 732 Giovanni Van Lokeren Zele 1:24:56 1:24:47
46 16 e H40+ 514 Kris Dehem Roeselare 1:24:57 1:24:48
47 4 e H50+ 809 Geert Vandevenne Hoeilaart 1:25:00 1:24:45
48 17 e H40+ 542 Jean-Claude Maddelein Roeselare 1:25:22 1:25:14
49 25 e Heren 860 Tom du Puy IJzendijke 1:25:27 1:25:20
50 18 e H40+ 815 Georg Düll Aalbeke 1:25:31 1:25:22
51 5 e H50+ 702 Peter Gevaert Torhout 1:25:38 1:25:30
52 26 e Heren 873 John du Fossé Sluis 1:25:46 1:25:23
53 27 e Heren 896 Dieter vercaigne Roeselare 1:25:51 1:25:41
54 19 e H40+ 540 Stijn Desmedt Kortrijk 1:25:53 1:25:44
55 20 e H40+ 728 Martijn Kox Axel 1:25:55 1:25:47
56 3 e Dames 948 Bieke Trenson Emmeloord 1:26:13 1:26:06
57 6 e H50+ 818 Thierry Dooms Helkijn 1:26:13 1:26:05
58 21 e H40+ 1061 Deslee Matthias Wevelgem 1:26:20 1:26:10
59 22 e H40+ 456 Steven Callens Sint-Eloois-Winkel 1:26:24 1:26:16
60 28 e Heren 906 Sébastien Degrieck Steenkerke (W.-Vl.) 1:26:27 1:26:16
61 23 e H40+ 882 Peter Koopman Krabbendijke 1:26:31 1:26:20
62 4 e Dames 778 Lies Deruddere Wevelgem 1:26:42 1:26:33
63 29 e Heren 887 Ward Verhaeghe Sint Eloois Vijve 1:26:55 1:26:44
64 24 e H40+ 886 Van Broeck Gino Temse 1:26:55 1:26:48
65 7 e H50+ 533 Wim DeKeyser Gent 1:27:25 1:27:15
66 25 e H40+ 431 Tom Hoornaert Moorsele 1:27:26 1:27:17
67 30 e Heren 377 Hendrik Van der Elst Erpe – Mere 1:27:32 1:27:25
68 26 e H40+ 739 William Deraedt Ardooie 1:28:00 1:27:49
69 31 e Heren 918 Robin Haeghebaert Sluis 1:28:05 1:27:57
70 32 e Heren 493 Tom Weber Aartselaar 1:28:13 1:28:06
71 33 e Heren 868 Nicolas Blyweert Brugge 1:28:29 1:28:19
72 27 e H40+ 922 Simon De Clerck Nieuwvliet 1:28:43 1:28:37
73 34 e Heren 866 Bert Verbeke Sint-laureins 1:28:50 1:28:43
74 8 e H50+ 867 Leo Bracke Axel 1:28:51 1:28:41
75 28 e H40+ 495 Stijn Meulewater Oostkamp 1:29:10 1:28:49
76 9 e H50+ 950 Stijn Vanacker Oostrozebeke 1:29:12 1:28:53
77 29 e H40+ 532 Bart Vanluchene Izegem 1:29:29 1:29:17
78 30 e H40+ 912 Christian de Meijer Philippine 1:29:44 1:29:33
79 31 e H40+ 799 Sebastien Garnier Overijse 1:29:46 1:29:31
80 2 e H60+ 920 Henk De Brauwer Lievegem 1:29:55 1:29:46
81 32 e H40+ 738 Dirk Goossens Poesele 1:30:44 1:30:36
82 35 e Heren 382 Ruben Depoortere Roeselare 1:30:44 1:30:33
83 36 e Heren 951 Tijs Schol Aardenburg 1:30:49 1:30:38
84 37 e Heren 526 Dieter Morest Zwevegem 1:30:55 1:30:45
85 1 e D40+ 960 Roossie Van Der Jeught Maldegem 1:31:00 1:30:46
86 33 e H40+ 804 Nico vermeersch Jabbeke 1:31:04 1:30:54
87 38 e Heren 895 Kevin drijdijk Middelburg 1:31:17 1:31:00
88 10 e H50+ 398 Robert Vroon Breskens 1:31:26 1:31:20
89 39 e Heren 892 Jan Loobuyck Gent 1:31:45 1:31:30
90 40 e Heren 835 Arno Bekaert Deinze 1:32:09 1:31:58
91 5 e Dames 467 Sandrine Vancraeyenest Harelbeke 1:32:18 1:32:12
92 41 e Heren 851 Vic Vereecke Deinze 1:32:18 1:32:05
93 42 e Heren 893 Louis Van Den Broucke Knokke-Heist 1:32:50 1:32:37
94 43 e Heren 935 Thijs Vander Meiren Roeselare 1:32:50 1:32:41
95 34 e H40+ 943 Jan leenknegt Roeselare 1:32:52 1:32:40
96 3 e H60+ 507 Hedwig Schockaert Hofstade Aalst 1:33:32 1:33:19
97 11 e H50+ 491 Stefan Verbrugge Roeselare 1:33:37 1:33:26
98 35 e H40+ 643 Tom Bruneel Roeselare 1:33:51 1:33:39
99 44 e Heren 388 Stijn Haelters Maarkedal 1:34:15 1:34:01
100 45 e Heren 687 Lorenzo Terriere Gent 1:34:18 1:34:08
101 12 e H50+ 947 Bart Van Hauwermeiren Wetteren 1:34:39 1:34:12
102 6 e Dames 959 Ann Sofie Claeys Bellegem 1:34:45 1:34:36
103 46 e Heren 898 Bart Tanghe Knokke-Heist 1:34:51 1:34:22
104 47 e Heren 793 Carles Gascon Burgada Overijse 1:35:09 1:34:49
105 13 e H50+ 686 Kris Decaestecker Roeselare 1:35:17 1:35:06
106 48 e Heren 629 Maikel Yde Waregem 1:35:38 1:35:23
107 2 e D40+ 585 Charlotte De Baere Maldegem 1:35:42 1:35:25
108 36 e H40+ 877 Peter Sichin Evergem 1:35:42 1:35:25
109 49 e Heren 839 Cor vanLiere Zwolle 1:35:43 1:35:16
110 37 e H40+ 879 Arne Hanseeuw Jabbeke 1:35:50 1:35:37
111 7 e Dames 917 Isabelle Vincke Kachtem 1:36:04 1:35:42
112 14 e H50+ 587 Pascal Van Hulle Maldegem 1:36:05 1:35:57
113 38 e H40+ 579 Krist De Wilde Eeklo 1:36:05 1:35:57
114 15 e H50+ 580 Joris De Neve Eeklo 1:36:05 1:35:58
115 16 e H50+ 534 Tonny Staelens Vichte 1:36:25 1:36:10
116 17 e H50+ 661 Stefaan Vanhove Meulebeke 1:36:42 1:36:14
117 39 e H40+ 370 Nico Elenbaas Goes 1:37:21 1:36:57
118 50 e Heren 865 Alexander Sioen Roeselare 1:37:33 1:37:23
119 18 e H50+ 798 Robert de Boer Overijse 1:37:36 1:37:16
120 40 e H40+ 934 Alexander Vanderhaeghe Langemark 1:37:38 1:37:26
121 41 e H40+ 843 Johan Verhelst Hoek 1:37:45 1:37:17
122 51 e Heren 446 Jonas Lybeer Izegem 1:37:46 1:37:37
123 42 e H40+ 928 Michael de Moor Evergem 1:38:12 1:37:58
124 43 e H40+ 455 Björn Colpaert Lichtervelde 1:38:29 1:38:20
125 3 e D40+ 929 Beryl otieno Brugge 1:38:40 1:38:19
126 52 e Heren 811 Ignace de mey Eeklo 1:38:55 1:38:42
127 53 e Heren 838 Stan Roels Deinze 1:39:01 1:38:48
128 19 e H50+ 597 Yves Van Impe Heusden 1:39:11 1:38:53
129 20 e H50+ 710 Vincent Jageneau Tongeren 1:39:16 1:38:52
130 8 e Dames 961 Monique van den Broecke Aardenburg 1:39:26 1:39:19
131 54 e Heren 831 Jari carpentier Langemark 1:39:42 1:39:31
132 44 e H40+ 512 Pascal Accoe Beernem 1:40:07 1:40:07
133 45 e H40+ 737 Patrick Van Morrelgem Sluis 1:40:08 1:39:46
134 4 e D40+ 812 Lies Royackers Huldenberg 1:40:17 1:40:02
135 21 e H50+ 900 Depoorter christophe Torhout 1:40:51 1:40:43
136 22 e H50+ 623 Henk Seynaeve Eernegem 1:40:52 1:40:43
137 46 e H40+ 383 Dieter Saelens Zeebrugge 1:41:05 1:40:44
138 55 e Heren 822 Olivier Bijnens Knokke 1:41:09 1:40:51
139 5 e D40+ 942 Severine Vanhecke Roeselare 1:41:09 1:40:58
140 23 e H50+ 548 John Birch Oostburg 1:41:10 1:40:52
141 56 e Heren 823 Stanny Rijckaert Knokke-Heist 1:41:11 1:40:54
142 24 e H50+ 820 Carlo Nobus Damme 1:41:18 1:41:04
143 25 e H50+ 366 Peter Coen Brugge 1:41:22 1:40:47
144 57 e Heren 909 Emiel Vlamynck Heusden 1:41:28 1:41:00
145 26 e H50+ 826 Stephan Demeulemeester Zulte 1:41:41 1:41:27
146 27 e H50+ 696 Danny Versluys Watervliet 1:41:46 1:41:39
147 4 e H60+ 593 André Verstrynge Maldegem 1:41:46 1:41:29
148 47 e H40+ 697 Van Impe Jorg Sint-Martens-Latem 1:41:57 1:41:39
149 48 e H40+ 1054 Robert van de Kerkhove Aardenburg 1:41:58 1:41:36
150 6 e D40+ 875 Joelle De Ridder Overijse 1:42:29 1:42:13
151 58 e Heren 559 Leslie Van Landschoot Knokke-Heist 1:42:47 1:42:23
152 7 e D40+ 680 Tamara Van Respaille Kluisbergen 1:42:53 1:42:38
153 28 e H50+ 504 Chris Van Honacker Nijhuizum 1:43:24 1:43:14
154 29 e H50+ 905 René Goetheer Wolphaartsdijk 1:43:38 1:43:19
155 8 e D40+ 921 Martine Boute Lievegem 1:43:51 1:43:41
156 49 e H40+ 488 Ruben Van Lancker Maldegem 1:44:08 1:43:43
157 9 e Dames 908 Els Ysebaert Overijse 1:44:11 1:43:55
158 30 e H50+ 841 Johan DEBOTH Ottenburg 1:44:27 1:44:09
159 50 e H40+ 923 Ignace Lips Knokke-Heist 1:44:38 1:44:10
160 31 e H50+ 626 Luc De Coninck Eeklo 1:45:01 1:44:43
161 10 e Dames 560 Els polley Ieper 1:45:07 1:44:49
162 51 e H40+ 802 Filip Butaye Vilvoorde 1:45:07 1:44:53
163 52 e H40+ 930 Dries Verplanken Ieper 1:45:08 1:44:50
164 53 e H40+ 568 Serge Sennesael Lokeren 1:45:11 1:44:50
165 59 e Heren 845 Davy Pecceu Sint-Kruis 1:45:13 1:44:42
166 60 e Heren 844 Bruno De Clerck Maldegem 1:45:15 1:44:45
167 9 e D40+ 828 Antoinette d’Yve Overijse 1:45:17 1:45:03
168 10 e D40+ 806 Hilde Borghans Tervuren 1:45:32 1:45:18
169 5 e H60+ 846 Kees van Haveren Vlissingen 1:45:36 1:45:13
170 32 e H50+ 888 Guy ronsmans Neerijse 1:45:46 1:45:31
171 33 e H50+ 857 Geert Glaude Rumbeke 1:46:00 1:45:50
172 11 e Dames 783 Céline Kerf Aalter 1:46:12 1:45:45
173 6 e H60+ 945 Daniel Michiels Brugge 1:46:14 1:45:55
174 61 e Heren 656 Nicholas Braet Maldegem 1:46:14 1:45:52
175 34 e H50+ 632 Tom Vandevelde Gent 1:46:14 1:45:51
176 62 e Heren 617 Wim Timmerman Brugge 1:46:20 1:45:49
177 54 e H40+ 955 Rino De Muelenaere Oekene 1:46:28 1:46:08
178 55 e H40+ 420 Joris De Vos Houtave 1:46:40 1:46:13
179 35 e H50+ 578 Kurt De Smet Eeklo 1:46:47 1:46:28
180 7 e H60+ 872 Luc Emaer Oostkamp 1:47:13 1:46:46
181 36 e H50+ 1058 Dirk De Pourcq Middelstum 1:47:15 1:46:52
182 37 e H50+ 389 Nico Weymaere Kruisem 1:47:38 1:47:12
183 11 e D40+ 457 Cinthy Verfaillie Rumbeke 1:47:40 1:47:27
184 38 e H50+ 881 Pascal Couchement Oudenaarde 1:47:53 1:47:29
185 8 e H60+ 583 Ivan De Muynck Ursel 1:47:57 1:47:40
186 63 e Heren 842 Cédric Vanbiervliet Moorslede 1:48:00 1:47:29
187 56 e H40+ 814 Thomas Geurden Huldenberg 1:48:05 1:47:49
188 57 e H40+ 438 Aaron Overmeire Eeklo 1:48:08 1:47:53
189 39 e H50+ 708 Frank Schoof Destelbergen 1:48:30 1:48:11
190 40 e H50+ 519 Goossens Piet Kalken 1:48:47 1:48:18
191 9 e H60+ 399 Stefaan Meulebrouck Tielt 1:49:02 1:48:47
192 41 e H50+ 574 Brandt danny Beernem 1:49:04 1:48:43
193 64 e Heren 919 Robin Monbaliu Amsterdam 1:49:14 1:48:59
194 65 e Heren 590 Jonas Sierens Eede Zld 1:49:17 1:49:01
195 12 e Dames 825 Kimberly Deprez Roeselare 1:49:35 1:49:23
196 42 e H50+ 796 Luc Steyaert Huldenberg 1:49:36 1:49:20
197 13 e Dames 550 Pommeline Warringa Terneuzen 1:49:42 1:49:27
198 58 e H40+ 509 Christophe Favere Harelbeke 1:49:59 1:49:44
199 10 e H60+ 669 Eric Van Haver Zuienkerke 1:50:05 1:49:42
200 66 e Heren 824 Robin Scheppers Aardenburg 1:50:17 1:49:45
201 59 e H40+ 409 Robin Houtmeyers Koksijde 1:50:20 1:49:47
202 43 e H50+ 592 Franky Standaert Assenede 1:50:49 1:50:25
203 1 e D50+ 485 Leen Vanderyse Lendelede 1:50:55 1:50:24
204 44 e H50+ 810 Erwin Moedersheim Hoeilaart 1:51:00 1:50:41
205 45 e H50+ 1535 Geert Standaert Assenede 1:51:10 1:50:48
206 14 e Dames 848 Carla Versprille Breskens 1:51:17 1:51:08
207 60 e H40+ 513 Peter Vanassche Avelgem 1:51:19 1:51:09
208 46 e H50+ 715 Jim Vandeputte Ursel 1:51:29 1:51:05
209 47 e H50+ 515 Glenn De Buf Oostende 1:51:40 1:51:15
210 48 e H50+ 852 Alex fenijn Philippine 1:52:06 1:51:32
211 12 e D40+ 849 Brenden Coolsaet Wevelgem 1:52:12 1:51:52
212 15 e Dames 622 Sofie vanneste Wevelgem 1:52:13 1:51:53
213 2 e D50+ 805 Isabelle Hardy Overijse 1:52:39 1:52:20
214 61 e H40+ 750 De Meulemeester Bart Pittem 1:52:42 1:52:17
215 67 e Heren 940 Thomas vermeire Deinze 1:52:47 1:52:37
216 62 e H40+ 724 Jim Allosserie Ingelmunster 1:53:17 1:53:04
217 63 e H40+ 458 Xavier Bekaert Rumbeke 1:53:19 1:53:05
218 3 e D50+ 450 Conny boone Knesselare 1:54:31 1:54:18
219 49 e H50+ 941 Peter Constant Ruddervoorde 1:54:35 1:54:02
220 13 e D40+ 807 Inge Lenseclaes Overijse 1:54:35 1:54:17
221 68 e Heren 704 Gerben van Hal Sluis 1:55:06 1:54:43
222 16 e Dames 858 Sanne de Baar Utrecht 1:55:06 1:54:46
223 64 e H40+ 859 Pieter-Jan de Baar Wolphaartsdijk 1:55:07 1:54:47
224 50 e H50+ 487 Johan De Kimpe Zele 1:55:11 1:54:43
225 14 e D40+ 600 Sofie Vandezande Snaaskerke 1:55:15 1:54:50
226 15 e D40+ 599 Sabine Grandmont Aalter 1:55:35 1:55:11
227 16 e D40+ 631 Taragola Marijke Gent 1:55:43 1:55:18
228 11 e H60+ 847 Jacques Danneels Knokke 1:55:44 1:55:20
229 51 e H50+ 850 Jorgen Unema Middelburg 1:55:53 1:55:30
230 4 e D50+ 648 Marianne Pype Moorslede 1:55:56 1:55:26
231 52 e H50+ 649 Jan Vanpoucke Moorslede 1:55:56 1:55:26
232 17 e D40+ 876 Isabelle Verkaemer Kortrijk 1:56:09 1:55:57
233 65 e H40+ 894 Bart de Koning Sluis 1:56:20 1:55:55
234 66 e H40+ 891 Martijn de Koning Heinkenszand 1:56:20 1:55:54
235 18 e D40+ 706 Evie Bogaert Aalter 1:56:27 1:56:08
236 19 e D40+ 753 Hilde Dhont Gent 1:56:43 1:56:15
237 20 e D40+ 863 Arina Lafertin Terneuzen 1:56:49 1:56:27
238 12 e H60+ 360 Marc De Keersmaecker Knokke 1:56:49 1:56:16
239 13 e H60+ 416 Sjack Jansma Sneek 1:57:00 1:56:36
240 17 e Dames 910 Ine Mahieu Waregem 1:57:09 1:56:35
241 14 e H60+ 911 Tony Mahieu Waregem 1:57:09 1:56:36
242 69 e Heren 827 Robin Meersseman Wevelgem 1:57:55 1:57:24
243 70 e Heren 609 Thomas Wolleghem Moorslede 1:57:55 1:57:24
244 18 e Dames 437 Annelies Foré Dadizele 1:57:55 1:57:24
245 71 e Heren 952 Steven criel Lembeke 1:57:57 1:57:32
246 21 e D40+ 459 Rosette Verkaart Vlissingen 1:58:22 1:58:03
247 22 e D40+ 925 Elke Van haver Brugge 1:58:34 1:58:07
248 53 e H50+ 426 Thierry Begeyn Brugge 1:58:34 1:58:07
249 54 e H50+ 924 Dirk Ally Hooglede 1:58:41 1:58:11
250 15 e H60+ 494 Bas Brand Philippine 1:59:15 1:58:40
251 55 e H50+ 474 Patrick Stevens De Klinge 1:59:31 1:59:04
252 1 e D60+ 411 Nicole De Maeyer De Klinge 1:59:34 1:59:06
253 5 e D50+ 731 Anne-Marie Fermont-Aarts Hulst 1:59:36 1:59:11
254 6 e D50+ 730 Ingeborg Eggermont Hulst 1:59:37 1:59:12
255 56 e H50+ 884 Gunther Vispoel Lokeren 1:59:46 1:59:16
256 23 e D40+ 938 Nele Vermander Destelbergen 1:59:50 1:59:17
257 19 e Dames 939 Kelly Strobbe Wetteren 1:59:50 1:59:18
258 20 e Dames 816 Eline Desloovere Sint-Andries 1:59:50 1:59:17
259 57 e H50+ 700 Alex Michiels Brugge 1:59:52 1:59:18
260 58 e H50+ 765 Peter minne Beernem 1:59:56 1:59:34
261 2 e D60+ 394 Els Zweistra Terneuzen 2:00:03 1:59:46
262 16 e H60+ 832 Jean-Marie De Both Overijse 2:00:43 2:00:25
263 21 e Dames 792 Vicky JODTS Leffinge 2:01:28 2:00:54
264 22 e Dames 962 Virgils Charlotte Brugge 2:02:00 2:01:28
265 59 e H50+ 369 Ad van Broekhoven Grijpskerke 2:02:15 2:01:52
266 7 e D50+ 536 Karin van Noorden Vlissingen 2:02:56 2:02:40
267 8 e D50+ 840 Nathalie Vandepoorte Waver 2:03:14 2:02:45
268 3 e D60+ 633 Marleen Delsaert Hoeilaart 2:03:19 2:02:49
269 23 e Dames 854 Maïme De Backer Knokke-Heist 2:03:43 2:03:28
270 60 e H50+ 464 Dirk Salens Aalter 2:04:10 2:03:49
271 72 e Heren 678 Anthony Van Hyfte Gent 2:04:11 2:03:50
272 17 e H60+ 588 Ivan Verbeke Sint-Laureins 2:04:45 2:04:15
273 18 e H60+ 890 Imo Jongepier Nieuw- en Sint Joosland 2:04:47 2:04:13
274 9 e D50+ 833 Kris Flossie Overijse 2:07:21 2:06:53
275 67 e H40+ 477 Wim Vyncke Wenduine 2:08:16 2:07:53
276 19 e H60+ 375 Freddy Van Lancker Zandbergen 2:08:24 2:08:11
277 20 e H60+ 586 Christian Herteleer Bellem 2:10:23 2:09:53
278 68 e H40+ 614 Frederic Baert Torhout 2:10:47 2:10:12
279 24 e D40+ 429 Daisy Decime Mechelen 2:10:47 2:10:26
280 61 e H50+ 642 Kees v.d. Heijden Vlissingen 2:10:49 2:10:28
281 24 e Dames 787 Serena Van den Hooven Middelburg 2:10:49 2:10:28
282 25 e Dames 652 Maaike de roeck Kloosterzande 2:11:07 2:10:33
283 10 e D50+ 582 Marianne De Baedts Eeklo 2:11:15 2:10:53
284 26 e Dames 801 Lynn Debecker Tervuren 2:11:34 2:11:05
285 21 e H60+ 936 Dirk Van Cuyck Lievegem 2:11:42 2:11:18
286 25 e D40+ 541 Wendy Blomme Oedelem 2:13:16 2:12:48
287 11 e D50+ 573 Kristien vancompernolle Beernem 2:13:20 2:12:51
288 73 e Heren 362 Dimmy Ivens Schoondijke 2:14:02 2:13:37
289 62 e H50+ 575 Rudy Vande Velde Wachtebeke 2:16:56 2:16:28
290 63 e H50+ 413 Stefan Van Duyse De Klinge 2:17:16 2:16:49
291 64 e H50+ 412 Vincent Van Duyse De Klinge 2:17:16 2:16:49
292 4 e D60+ 871 Anita Wieles Philippine 2:18:38 2:18:17
293 5 e D60+ 611 Francine Billiet Gistel 2:18:53 2:18:16
294 26 e D40+ 883 Diana Koopman Krabbendijke 2:20:25 2:20:06
295 27 e D40+ 902 Katrien Gryspeerdt Roeselare 2:24:03 2:23:38
296 69 e H40+ 903 Piet Vandergunst Roeselare 2:24:04 2:23:38
297 65 e H50+ 830 Maxim Van de Gucht Affligem 2:27:37 2:27:01
298 12 e D50+ 659 Brigitte Roels Kalken 2:35:40 2:35:07

Clubklassement

Snelste club Halve Marathon

Plaats Clubnaam Som tijd 5 beste lopers Geldprijs
Prijswinnaars
Clubs/Verenigingen met minder dan 5 geregistreerde clubklassement lopers op de halve marathon zijn niet opgenomen in het overzicht. Klassement op basis van bruto tijd.
1 Eendr. Aalst (EA)

 

Yannick Van Lunter 1e 1:10:05
Jordi Van Bossuyt 2e 1:10:07
Samuel Moyson 15e 1:17:41
Kristof Rooms 19e 1:18:22
Jan Vijverman 21e 1:20:34
6:16:49 € 350,-
2 KAV Roeselare (AVR)

 

Henk Vandermeersch 4e 1:10:51
Davy Stieperaere 5e 1:12:22
Bart Lezy 14e 1:17:36
Servaas Gryp 23e 1:21:09
Steven Vanderiviere 37e 1:24:41
6:26:39 € 275,-
3 AZW

 

Gilles Honoré 8e 1:13:40
Bert Deschodt 10e 1:15:15
Henk De Keukelaere 12e 1:16:47
Stijn Desmedt 43e 1:25:44
Ann Sofie Claeys 71e 1:34:36
6:46:02 € 175,-
Overige clubs
4 De Krekenlopers 7:10:39  
5 EFC-ITC 7:35:13  
6 ZATEAM Overijse 7:35:59  

 

Grootste club Overall Definitieve uitslag

 

Plaats Clubnaam Aantal lopers Geldprijs
Prijswinnaars
1 De Krekenlopers 49 € 150,-
2 ZATEAM Overijse 37 € 110,-
3 AV De Wielingen & KAV Roeselare (AVR) 16 € 50,-
Overige clubs
4 Eendr. Aalst (EA) & No Limit Team & Dynamica 10  
5 AVI Ingelmunster 9  
6 EFC-ITC & AC Beverhout 7  
7 Sodibrug & Yellow Armada 6  
8 JC Moerbeke & AZW & alva (Atl. Land van Aalst) & JC Aalter 5